Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Lt. Simoan Blarke

Repost.
Sracok. Halmozottan kerve voltunk, hogy NE politizaljunk. Es nem csak zsozsot zavarja, de o is nyiltan kerte... Politizalni menjetek mashova, ha jol emlekszem, igy fogalmazott...?
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Selmo

És tényleg nem tudják visszafogni magukat... :ejj:

A tökéletesség unalmas.

Fazék

Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2006-10-23, 21:38:47
Repost.
Sracok. Halmozottan kerve voltunk, hogy NE politizaljunk. Es nem csak zsozsot zavarja, de o is nyiltan kerte... Politizalni menjetek mashova, ha jol emlekszem, igy fogalmazott...?
már pont nem engedte egy hasonló post-omat elküldeni, a topic megszűntetése

Köszönetet szeretnék mondani annak a moderátornak, aki végre bezárta azt a topic-ot, amiben másfél órája szúrta a szememet a szövegelés.  :) Ideje volt!

Zsiga

Hol láttatok politizálást?  :confused:
Komolyan kérdezem, szóba se került a politika.

Member

Quote from: carfanatic on 2006-10-23, 21:41:16
hát ebben semmi politika nem volt de akkor mind1
A tünetés ellen/mellett voltunk, az még nem politika... Szerintem.
Quoteakkor  ez már hanyadik off is?
Van egy archive, meg volt 2 törlés.

És megint blarke nyit. :haha: És ő is zárt? :confused: Na mind1, annyira érdekelt az a topic, hogy csak na...

Zsiga

Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2006-10-23, 21:42:14
Quote from: Fazék on 2006-10-23, 21:41:20

Köszönetet szeretnék mondani annak a moderátornak, aki végre bezárta azt a topic-ot, amiben másfél órája szúrta a szememet a szövegelés.  :) Ideje volt!
nem vagyok moderator.
Akkor elárulhatnád hogy honnan veszed a bátorságot hogy csak úgy töröld a topicot.

Fazék

#6
Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2006-10-23, 21:42:14
Quote from: Fazék on 2006-10-23, 21:41:20

Köszönetet szeretnék mondani annak a moderátornak, aki végre bezárta azt a topic-ot, amiben másfél órája szúrta a szememet a szövegelés.  :) Ideje volt!
nem vagyok moderator.
ezek szerint csak törölted a topic-ot, mint indító? :)
akkor ezért volt fura számomra, hogy egy darab moderátort se látok online, és mégis megszűnt a probléma

alapvetően ellene vagyok ennek a "törölheted a topic-ot, ha te indítottad" dolognak, de úgy érzem most jól jött

offtopic-ért úgysem kár

szerk: azokon meg bocsánat de röhögnöm kell, akik erről a mai akármiről beszélgetve, azt mondják, hogy teljesen politikamentes volt a téma :)

Kvikveg

Quote from: Zsiga on 2006-10-23, 21:42:14
Hol láttatok politizálást?  :confused:
Komolyan kérdezem, szóba se került a politika.
Detto. Rendorok viselkedese nem politika. Direkt nem tertem ki arra.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Bishop

enek amugy mi értelme volt? se Zsozso se egy mod se szólt hogy na vigyázzatok politika
ez simán csak egyesek nem tetszését mutatja, mi se szólunk hogy törölje valaki ha olyan téma van ami nem tetszik

Lt. Simoan Blarke

most kezdjem el beszurni, hogy hol politizaltatok? nem teszem, mert azzal csak megint elolrol kezdem az egeszet. ha ugy folytatjatok, mintha mise tortent volna, megint huz az egesz topic a sullyesztobe. lehet hogy szep meg jo dolog a Topic Started By, de ennyit nem er meg -.-
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

kikuchiyo

Ejj, enverek, enverek.

Már épp akartam mondani, hogy 1300 post kell a 200kGET-ig, és még a héten meglesz, erre megin' el....
Failure is the default option

Kuroi Tenshi

Quote from: Fazék on 2006-10-23, 21:43:44
alapvetően ellene vagyok ennek a törlheted a topic-ot, ha te indítottad dolognak, de úgy érzem most jól jött
Struccpolitika.

Selmo

Quote from: carfanatic on 2006-10-23, 21:45:11
enek amugy mi értelme volt? se Zsozso se egy mod se szólt hogy na vigyázzatok politika
ez simán csak egyesek nem tetszését mutatja, mi se szólunk hogy törölje valaki ha olyan téma van ami nem tetszik
Kérve lett, többször is az idők folyamán, kéretik tiszteletben tartani.

A tökéletesség unalmas.

RE@L

Zsozso megmondta nem egyszer hogy nincs politika! Nincs vita hogy most nem volt figyelmeztetés!
Akinek meg valami baja van esetleg nemtetszése menjen az utcára. U.i.: én voltam.

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Fazék

Quote from: Kuroi Tenshi on 2006-10-23, 21:47:17Struccpolitika.
komolyan nem értem mi nem érthető azon, hogy tilos politizálni a fórumon...

struccpolitika az egy kicsit más barátom, ez szimplán a fórum kultúrált formában tartásának egyik lényeges eleme.
rengeteg más fórum van, ahol kidühöngheti magát, aki így- vagy úgy de hozzászólna a témához, de EZ NEM AZ A FÓRUM

Zsiga

Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2006-10-23, 21:46:31
most kezdjem el beszurni, hogy hol politizaltatok? nem teszem, mert azzal csak megint elolrol kezdem az egeszet. ha ugy folytatjatok, mintha mise tortent volna, megint huz az egesz topic a sullyesztobe. lehet hogy szep meg jo dolog a Topic Started By, de ennyit nem er meg -.-
Jó ötlet, töröld légyszíves megint, csak ne nyiss újat, majd nyit egy olyan ember aki nem törli önkényesen mert neki épp nem tetszik.

ÉS MÉGEGYSZER, A GYENGÉBB ÉRTELMI KÉPESSÉGŰEK KEDVÉÉRT, NEM VOLT SZÓ POLITIKÁRÓL.

Rounin

Szerintem ezúton köszönjük meg carfanatic-nek, aki végett kaptunk megint egy szép, új, tiszta.. ja nem, csak perwollal mosott OT-t. :merci:

Member

#17
Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2006-10-23, 21:46:31
most kezdjem el beszurni, hogy hol politizaltatok? nem teszem, mert azzal csak megint elolrol kezdem az egeszet. ha ugy folytatjatok, mintha mise tortent volna, megint huz az egesz topic a sullyesztobe. lehet hogy szep meg jo dolog a Topic Started By, de ennyit nem er meg -.-
Miből gondolod, hogy legközelebb megengednék neked a topic-nyitást? :confused:

Amúgy tényleg nem volt politika, ez NEM politka. Ennyi erővel ma az egész ország politizál, még a nemzeti dalt szavaló gyerek is.

Bishop

Quote from: Rounin on 2006-10-23, 21:50:49
Szerintem ezúton köszönjük meg carfanatic-nek, aki végett kaptunk megint egy szép, új, tiszta.. ja nem, csak perwollal mosott OT-t. :merci:
mondtam hogy a végén én leszek a vétkes, á most miért nem sz*rtátok le  postom mint máskor :D

Pirula

Na mi van, a társadalmi feszültséget átcsaptak a fórumra?  :rotfl:

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Member on 2006-10-23, 21:51:37
Miből gondolod, hogy legközelebb megengednék neked a topic-nyitást? :confused:

Amúgy tényleg nem volt politika, ez NEM politka. Ennyi erővel ma az egész ország politizál.
vazeg, amikor elojottel a "nahiszen, forradalom" szovegeddel, az mi volt? meg a "ki az aki ott van a tuntetesen", meg "igenis legyen mar beleszolasom mi legyen azzal a valag adoval meg jarulekkal amit kifizetek"? hadd ne kelljen sorakoztatnom az utobbi ket oldalt.
engedni nekem a topic-nyitast? ha megegyszer eleritek azt, hogy torolni kell az O/t-t, akkor miert akarnam ujranyitni?
Zsiga: hypeold meg magad, ezaz igazzzy magyar virtus

tema reszemrol berekesztve
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Lythis

Member: mi ez a miből gondolod rizsa? Nyithat, mert regelt. Nem tetszik, ne nyisd meg, ne nézd, nyissál sajátot, és menj sírni oda, hogy így meg úgy.

Kuroi Tenshi

Konkrét politizálás nem is volt most.
Ami volt: reagálás a most is folyó rendőri túlreagálásra és brutalitásra.
Jó, egyesek behoztak általános politikai kérdéseket, de ez még mindig
nem a hagyományos értelemben vett (párt)politizálás volt.
A határ puha, de van különbség.

Rounin

Quote from: Mattanja on 2006-10-23, 21:52:46
Majd én. Ezáltal uralni fogjuk az időt.

Reszkess világ.

Member

Quote from: Pirula on 2006-10-23, 21:53:45
Na mi van, a társadalmi feszültséget átcsaptak a fórumra?  :rotfl:
Nem, csak a hülyeség.

blarke: nem csak te tudsz nyitni.
Lythis: Erre inkább nem válaszolok.

Fazék

Quote from: Kuroi Tenshi on 2006-10-23, 21:55:58
Konkrét politizálás nem is volt most.
Ami volt: reagálás a most is folyó rendőri túlreagálásra és brutalitásra.
Jó, egyesek behoztak általános politikai kérdéseket, de ez még mindig
nem a hagyományos értelemben vett (párt)politizálás volt.
A határ puha, de van különbség.
ez így korrekt. de sztem az utolsó 10 post már nagyon kezdett eltolódni a konkrét politizálás felé és sztem már a téma kezdetekor lehetett tudni, hogy nem lehet megállni vele, akármennyire is akarják páran pusztán elvi szinten megvitatni a brutalitás témát, nem lehet a jelen helyzet belevonása és ezzel politikai indulatok belevonása nélkül kitárgyalni, ahogy sztem mint mondtam, bőven kiérezhető volt már az utolsó 10 hozzászólásból legalább a tendálás a tiltott politika téma irányába.

Lythis

Ne is, most porig vagyok sújtva, brü-hü-hü... Mi gátol meg abban, hogy te is nyiss egyet? Hajrá. Zsiga is ugyanúgy nyithat. Nem voltatok elég gyorsak, szörnyű...

Rounin

Quote from: Lythis on 2006-10-23, 21:59:20
Ne is, most porig vagyok sújtva, brü-hü-hü... Mi gátol meg abban, hogy te is nyiss egyet? Hajrá. Zsiga is ugyanúgy nyithat. Nem voltatok elég gyorsak, szörnyű...
Nyithatok egy Sütiszoba címűt? Csupa-csupa hótmézi süti témák mennének oda :3 :rolleyes:

Selmo

Mondjuk nem ártana, ha ismét le lehetne zárni a saját indítású topicot, elkerülve az ilyen hirtelenségeket. :redface:

A tökéletesség unalmas.

RE@L

Gyerekek, ne vitázzatok. Médiumokon mindigis kényes téma lesz a mindenkori karhatalom szidása vagy kritizálása. Egy embernek volt szabad mindenhol, de az az ember sajnos már nincs többé közöttünk. Az ő neve Hoffmann Géza (Hofi) volt.

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.