Main Menu

Sorozatok

Started by Fazék, 2006-05-05, 13:20:48

Previous topic - Next topic

Próféta

BSG: továbbra is vannak benne EPIC részek (pl. a Pegasus-Resurrection Ship 1-2 részek, amikor a két parancsnok egymásnak feszül), viszont a második évad második fele kicsit betett: Black Market, Scar, Sacrifice, stb... csomó fárasztó filler; némelyikben van némi ötletmag, de esetleg az sem. Apollo és Starbuck karakterét ráadásul alaposan elkoptatták. Szerencsére egy barát buzdítására nem álltam meg, és harmadik évad egyelőre nagyon jó  :cool:

Quote from: minuszmiki on 2008-07-22, 05:58:50
Firefly + Serenity: Mára maradt az utolsó négy rész plusz a mozifilm, mostanra végeztem vele. Agyam nem sok van bővebben kifejteni, majd talán holnap, most csak röviden.
Már elmúlt holnap :D Dicsérd csak részletesen, szeretem, ha a kedvenceimet dicsérik  :angyali:
BTW, a sorozat és a film között van egy rövidke háromrészes átvezető képregény; ezen kívül a sorozat DVD kommentárjai is marha jók. Ezt Solid Snake-nek is mondom.

Solid Snake

Quote from: Próféta on 2008-07-27, 14:38:38
BTW, a sorozat és a film között van egy rövidke háromrészes átvezető képregény; ezen kívül a sorozat DVD kommentárjai is marha jók. Ezt Solid Snake-nek is mondom.

A DVD extrákat néztem meg (Gmer Draconire volt a forrás), eléggé megható volt a stáb összetartása. Plusz azóta a Serenity-t vettem meg DVD-n (most akciósan adták Universal-végkiárusítás miatt), bár azt szerintem majd csak egy Firefly újranézés során fogom megnézni -- mindenesetre az a DVD is tömve van extrákkal.  :cool:

minuszmiki

Quote from: Próféta on 2008-07-27, 14:38:38
Quote from: minuszmiki on 2008-07-22, 05:58:50
Firefly + Serenity: Mára maradt az utolsó négy rész plusz a mozifilm, mostanra végeztem vele. Agyam nem sok van bővebben kifejteni, majd talán holnap, most csak röviden.
Már elmúlt holnap :D Dicsérd csak részletesen, szeretem, ha a kedvenceimet dicsérik  :angyali:
Nem véletlenül volt ott a talán.. ::) Úgy tervezem, hogy hamarosan megnézem újra (mivel tényleg le voltam nyűgözve), majd utána írok róla hosszasan.

kikuchiyo

Riport a most zajló ComicCon BSG paneljéről

QuoteEick: It's hard to pick one... Hard to identify one as the best. For me, the most memorable moment was watching Starbuck and Number Six pound the entire living shit out've each other for an entire act at the end of season one.
Sackhoff: We beat the living crap out've each other. I think we became friends that day.
Eick: They wouldn't kiss, though, no matter how much I begged them.
Sackhoff: They always said that if the ratings dropped then they'd do that fight again , but with Jello.
Tricia Helfer: Thank you for keeping the ratings up.
Failure is the default option

Próféta


Xzone

Quote from: kikuchiyo on 2008-07-27, 22:06:39
Riport a most zajló ComicCon BSG paneljéről

QuoteEick: It's hard to pick one... Hard to identify one as the best. For me, the most memorable moment was watching Starbuck and Number Six pound the entire living shit out've each other for an entire act at the end of season one.
Sackhoff: We beat the living crap out've each other. I think we became friends that day.
Eick: They wouldn't kiss, though, no matter how much I begged them.
Sackhoff: They always said that if the ratings dropped then they'd do that fight again , but with Jello.
Tricia Helfer: Thank you for keeping the ratings up.

:lol:

Ez a cikk hatalmas!

Fazék

Dexter S2 ep1-3
és én eddig vártam vele...
azt hiszem hétfő estém és kedd estém is erre a sorozatra megy majd el.

Makos

Quote from: Fazék on 2008-08-04, 02:17:37
Dexter S2 ep1-3
és én eddig vártam vele...
azt hiszem hétfő estém és kedd estém is erre a sorozatra megy majd el.
:lol:

Fazék

csak tudnám ki a fenétől szereztem ezt a Dexter S2-met...
az első részből szabályosan 4-5 másodpercek hiányoztak össze-vissaz, vszleg szarul lett letöltve
a második rész átkozottul akadozott vmiért az első felében
a negyedik részen francia beleégetett felirat van...
kezd az ideg megölni...

Próféta

BSG-ből kell a Razor film S3 és S4 közé, vagy kihagyható?

Xzone

Quote from: Próféta on 2008-08-05, 14:58:36
BSG-ből kell a Razor film S3 és S4 közé, vagy kihagyható?

Én nem láttam.

kikuchiyo

Opcionális.

A Pegasus sztoriját meséli el az ő szemszögükből. Also, a Six is raped repeatedly.
Failure is the default option

Xzone

Quote from: kikuchiyo on 2008-08-05, 19:40:57
Also, a Six is raped repeatedly.

Downloading.

Próféta

BSG S3
Ez nekem egyre kevésbé tetszik :ejj:
Ritkulnak a jól összerakott részek, egyre több a bénázás.
A Jimi Hendrix szám jó, de mit keres itt?
Amúgy OMG Xena, OMG Badger! :D

kikuchiyo

Ez a szokásos reakció a 3. évadra, de ne add fel. A 4. megint jó lesz.
Failure is the default option

Próféta

BSG S4 (ameddig kijött)

A betyár mindenit.

Igazatok volt, ez a sorozat ugyan átugrotta a cápát, de aztán vissza(k)úszott alatta.

Ramiz

Quote from: Próféta on 2008-08-09, 16:29:47
A Jimi Hendrix szám jó, de mit keres itt?

Nem akarok tenshizni, csak az érdekesség kedvéért:
ez az eredeti.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

kikuchiyo

Failure is the default option

Fazék


Próféta

Quote from: Fazék on 2008-08-27, 14:42:20
priceless
Ja.

Amúgy nyugtassatok meg, hogy a nő is csak troll. Talán nem igaz, de a hit segítene a világ elviselésében.

kikuchiyo

#1220
Quote from: Próféta on 2008-08-28, 02:24:17
Quote from: Fazék on 2008-08-27, 14:42:20
priceless
Ja.

Amúgy nyugtassatok meg, hogy a nő is csak troll. Talán nem igaz, de a hit segítene a világ elviselésében.

Egy vonalas feministától kitelik egy ilyen "kritika". Amióta kijelentették, hogy a hidrodinamika (konkrétan a Navier-Stokes-egyenlet megoldása) azért vallott kudarcot, mert a fizikusok többsége férfi, és a merev testeken alapuló hímsoviniszta szemléletük (merev, érted) miatt futottak zátonyra a megoldási kísérletek, én mindent elhiszek róluk. De majd ők, a feministák majd megcsinálják a feminista hidrodinamikát, ami lágyabb, nőies princípiumokra fog épülni, és ezért ők majd meg fogják oldani a nemlineáris diffegyenletet.
Failure is the default option

Ramiz

Quote from: kikuchiyo on 2008-08-27, 13:58:50
Gentlemen, I struck gold:
A Firefly feminista kritikája
Az előző paródiája

Sajnálom ezt az agymosott nőt. Látszik, hogy nem hülye, tud fogalmazni, a belévert érvekkel ügyesen harcol. Csak minek kellett beléverni ezeket a baromságokat???
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

teraflare

Quote from: kikuchiyo on 2008-08-28, 02:33:43
Amióta kijelentették, hogy a hidrodinamika (konkrétan a Navier-Stokes-egyenlet megoldása) azért vallott kudarcot, mert a fizikusok többsége férfi, és a merev testeken alapuló hímsoviniszta szemléletük (merev, érted) miatt futottak zátonyra a megoldási kísérletek, én mindent elhiszek róluk.
:zomg: :lul:
Hmm kezd érdekelni a Firefly. Kölcsön tudná adni valaki? :angyali:

Próféta

Quote from: teraflare on 2008-09-01, 14:34:37
Hmm kezd érdekelni a Firefly. Kölcsön tudná adni valaki? :angyali:
Nagyon helyes, nagyon helyes
Ramiznak eredeti DVD-n van meg, nem?  :angyali:
De ha ezen múlik, szerintem szinte mindenki kölcsön tudja adni a köv meeten vagy filmaratonon.

Xzone

#1224
Mindjárt végzek a teljes SG-1 sorozattal... már augusztus eleje óta nyomom. 10 évad azért nem semmi, most néztem meg a 200. epizódot, és imádtam. Gyakorlatilag saját magát figurázza ki a sorozat ezzel a résszel, sok más sci-fi cuccal egyetemben. Ezt a részt képtelen vagyok röhögés nélkül megnézni...

Még ha nem is fanatikus rajongója valaki az SG-1-nak, ezt az epizódot akkor is mindenkinek látnia KELL :lol:

(Oh és már csorog is lefelé a Farscape sorozat és film, hogy legyen mit néznem a 10. évad és az új SG filmek után :) )

kelvor

Quote from: Xzone on 2008-09-02, 02:04:38
(Oh és már csorog is lefelé a Farscape sorozat és film, hogy legyen mit néznem a 10. évad és az új SG filmek után :) )

SG-Atlantis is jó, ha még nem láttad. Igaz, az még fut.

Selmo

Utolsó évada megy. :ejj:

A tökéletesség unalmas.

Xzone

Nézem az Atlantist, de az 5. évad már elég fail-ízű számomra. Meg tudom érteni, hogy miért fejezik be... már nincs normális fősztori.

Solid Snake

#1228
Prison Break 4x01-02

Van némi érdeklődési szint, de ez már nem Prison Break. Másfajta koncepció ugyanazzal a csapattal.
Hacker kölyök bár sablonos, mégis érdekes.

Szerk: btw. új intro sux. Remélem, hogy 3. epizódban már normális intróra váltanak és ez a semmi csak a duplaórás premiernek tudható be.

sirtomi

PB-t a 2. évad felénél abbahagytam, egyáltalán nem tudott lekötni. Érdemes befejezni és nekiesni a 3.-nak?