Warhammer 40K - In Nomine Imperatoris

Started by Rounin, 2006-06-01, 12:04:42

Previous topic - Next topic

Melyik a kedvenc "fajod" a Soulstormban (és előbbiekben)?

Chaos
Elda
Imperial Guard
Necron
Ork
Space Marine
Tau
Sisters of Battle
Dark Eldar
Nincs kedvencem/több is van
Bocs, nekem van pénzem TT-re :hehe:

Rounin


Lythis


Rounin


Tycho


Lythis


Rounin


Lythis

Quote from: Rounin on 2008-09-18, 00:19:34
Flashy git, stop showin' off!
flashy? Szórjak be neked csillámmal pár gárdistát? :D
tera: fekete primer-t péntekre mondták, vagy akkor mész vissza megnézni? Nekünk csak annyit mondtak, hogy GW gebaszkodott a szállítmánnyal, azt nem, hogy mikorra várható.

Ugyanakkor utánaolvasva a dolgoknak, a műanyag modellekre elvileg nem is kell alapozás, mert elvben simán megvannak anélkül is.

teraflare

Quote from: Tycho on 2008-09-17, 18:50:19
a multimeltát összeraktam és festettem már :) összerakatlanul 2 lascannon és egy plasma cannon van, többi vagy blood angel vagy black templarként lett elhasználva.
Akkor a plasma cannon kell. Az 1-re felrobban  :D

Quote from: Lythis on 2008-09-18, 03:27:23
flashy? Szórjak be neked csillámmal pár gárdistát? :D
tera: fekete primer-t péntekre mondták, vagy akkor mész vissza megnézni? Nekünk csak annyit mondtak, hogy GW gebaszkodott a szállítmánnyal, azt nem, hogy mikorra várható.

Azt mondták hogy csütörtök vagy péntek jön meg kb. Úgyhogy biztos ami ziher megyek pénteken.

Tycho

voltam a kristályban, hát vicces volt... pár dolog olcsóbb, a blisterek olcsóbbak, a fém figurák olcsóbbak, többségében a műanyag kitek viszont drágábbak - a wargammers webshopja már nem frissül, mert új lesz helyette, viszont mivel zuhant a font ára, ezért olcsóbb lett egy csomó minden, és ott ahogy már írtam egy hete, van alapozó, GWs meg nem GWs is, meg lesz színes alapozó nemsokára. (pl blood red, ezt tudom mert ez érint  :Kiraly:)

Lythis

Műanyag kitek drágábbak? Mire gondolsz pl? Mert így átfutva nekem nem tűnt fel elsőre.
Wargammers viszont tart vallejo festékeket, amiket lehet, hogy lesz pofám használni.
Coat d'Arms színekre lennék még kíváncsi, meghogy itthon kapni e őket (ők csinálták a festékeket a citadel minikhez anno).

teraflare

#1390
Mi az a kit?  :D

Tycho

#1391
Quote from: Lythis on 2008-09-18, 14:03:51
Műanyag kitek drágábbak? Mire gondolsz pl? Mert így átfutva nekem nem tűnt fel elsőre.
Wargammers viszont tart vallejo festékeket, amiket lehet, hogy lesz pofám használni.
Coat d'Arms színekre lennék még kíváncsi, meghogy itthon kapni e őket (ők csinálták a festékeket a citadel minikhez anno).

oops my bad, nem, kb egy árban vannak ha a bolti árat vesszük, webshopon olcsóbbak már többnyire.

(de nem jók az árak kint, pl egy kerek ezressel olcsóbb a kiírtnál a space marine commander a boltban, mint a weben)

Lythis

#1392
Tera: tudod, az a fekete Pontiac az elején avval a piros villogóval, ami beszélni is tud, meg SPM fokozatot, meg ilyenek :D

Tycho: a fehérrel jelölteket néztem, nem a bolti árakat. Kitekre a blistereket érted, vagy mit? Mert engem is megkavartál vele (igyekszem itt hasonlítgatni mindenféléket, de nem igazán látom azt, amit mondtál.)

Edit: boltban egy ezressel olcsóbb a sm-comm annál, mint amit a webshopos árra írnak? wtf?
Tudtommal mindkét placc a kinti ár alapján lövi be az itthoni árait, nem?

teraflare

Quote from: Lythis on 2008-09-18, 14:21:20
Tera: tudod, az a fekete Pontiac az elején avval a piros villogóval, ami beszélni is tud, meg SPM fokozatot, meg ilyenek :D

nem tudsz átverni az 2 t  :hehe:

Lythis

Quote from: teraflare on 2008-09-18, 14:22:37
Quote from: Lythis on 2008-09-18, 14:21:20
Tera: tudod, az a fekete Pontiac az elején avval a piros villogóval, ami beszélni is tud, meg SPM fokozatot, meg ilyenek :D

nem tudsz átverni az 2 t  :hehe:
Tycho elírta :D

Tycho

kit... ti se maketteztetek még, csak vakon a vórhemörbe, mi?  :ejnye:

a kit az a műanyag készlet, az egész keretes, dobozos, matricás cucc... ;)

Lyth: a kinti ár az fontban van. a font ára változik. most épp 297 forintba fáj (most rendeljen mindenki forge world cuccot :jee: asszem most fogom összerendelni én is a furioso-mat)...

Tera: a sarge-ot mikor adod oda, mert Ramiz azt mondta nem lesz semmiféle filmmaraton hétvégén... :_piszka: :merci:

teraflare

Quote from: Tycho on 2008-09-18, 15:21:32
Tera: a sarge-ot mikor adod oda, mert Ramiz azt mondta nem lesz semmiféle filmmaraton hétvégén... :_piszka: :merci:
Mint írtam holnap megyek Kristályba. Olyan 18:30-18:45 ig várok ott.

Tycho

Quote from: teraflare on 2008-09-18, 15:50:50
Quote from: Tycho on 2008-09-18, 15:21:32
Tera: a sarge-ot mikor adod oda, mert Ramiz azt mondta nem lesz semmiféle filmmaraton hétvégén... :_piszka: :merci:
Mint írtam holnap megyek Kristályba. Olyan 18:30-18:45 ig várok ott.

rendben, akkor holnap 18:30kor a kristályban :jee:

Lythis

Quote from: Tycho on 2008-09-18, 15:21:32
kit... ti se maketteztetek még, csak vakon a vórhemörbe, mi?  :ejnye:

a kit az a műanyag készlet, az egész keretes, dobozos, matricás cucc... ;)


Mig29 fullcrum, mig 25 foxbat, valami bazinagy vitorláshajó 2 ágyúsorral, egy av8b harrier és egy lamborghini countach, meg egy még dobozban leledző ah64d longbow apache. nem modellezek wórhemmörön kívül, tényleg :D (a harrier még megvan a többi széttört, vagy szétesett mondjuk... ^^" )
Ennek ellenére lövésem nem volt, hogy wh-ben is kit-nek hívják a "noszarakdössze" dolgokat. És még így sem láttam, hogy olcsóbb lenne, de persze lehet, hogy én néztem rossz darabokat (amilyen szanaszétcseszett dögvész napom van ma, ezen mondjuk nem is csodálkozom. Örülök, hogy olvasni még tudok anélkül, hgy lefordulnék a székről).

Egyébként tudom, hogy a kinti ár abban van, azt kérdeztem, hogy mennyire az alapján vannak belőve az itthoniak :) Nemhiszem, hogy mernék kintről rendelni egyébként. Nem bízom a magyar postában túlzottan. Habár ha bolton keresztül is lehet, az lehet, hogy más tészta. hmmm...

Tycho

nekem eddig még nem loptak el forge world rendelést, remélem ezután se fognak... :Kiraly:

Rounin

Azért a mantát már félteném tőlük.

teraflare

Quote from: Lythis on 2008-09-18, 17:18:45
valami bazinagy vitorláshajó 2 ágyúsorral,
Csak ne félnék tőle hogy fél óra után egy angry marine tech priest liturgiát hajtok végre rajta megpróbálkoznék eggyel.  :redface:

Lythis

Quote from: Rounin on 2008-09-18, 17:23:50
Azért a mantát már félteném tőlük.
ha lenne annyim, hogy vegyek egyet csak úgy, akkor személyesen mennék ki érte  (b+) :D
Quote from: teraflare on 2008-09-18, 17:34:52
Csak ne félnék tőle hogy fél óra után egy angry marine tech priest liturgiát hajtok végre rajta megpróbálkoznék eggyel.  :redface:
szerintem érdemes megpróbálni, ha van hozzá kedved. Max kinézel egy olyat, ami annyira nem áll sok darabból - már ha a hajók közt van olyan.. mostanában nem nagyon láttam őket sehol.
Festéssel sem volt sok fejfájás, mivel alapból színezett műanyagból volt.

Rounin

Alig ~266k HUF. :hehe:
Ennyiből meglenne a regiment 10%-a festéssel...

Lythis

jah, ha lesz annyim, hogy csakúgy kicsengessek ennyit egy modellért, amit valszeg a büdöséletbe nem fogok használni sem, akkor már simán dukál mellé egy út is :D

Tycho

Pffft... nem venném meg akkor sem, ha lenne makettre ennyi pénzem, pedig akarok tau sereget is - ne csak az a sok speesh muhreen legyen már... szerintem ronda :P

Rounin

Quote from: Lythis on 2008-09-18, 18:28:47
jah, ha lesz annyim, hogy csakúgy kicsengessek ennyit egy modellért, amit valszeg a büdöséletbe nem fogok használni sem, akkor már simán dukál mellé egy út is :D

Think big. MANTA! (from catapult)

Quote from: Tycho on 2008-09-18, 19:08:26
Pffft... nem venném meg akkor sem, ha lenne makettre ennyi pénzem, pedig akarok tau sereget is - ne csak az a sok speesh muhreen legyen már... szerintem ronda :P

Daily Goombah címlapsztori.

Tycho

Quote from: Rounin on 2008-09-18, 19:13:44
Quote from: Lythis on 2008-09-18, 18:28:47
jah, ha lesz annyim, hogy csakúgy kicsengessek ennyit egy modellért, amit valszeg a büdöséletbe nem fogok használni sem, akkor már simán dukál mellé egy út is :D

Think big. MANTA! (from catapult)

Quote from: Tycho on 2008-09-18, 19:08:26
Pffft... nem venném meg akkor sem, ha lenne makettre ennyi pénzem, pedig akarok tau sereget is - ne csak az a sok speesh muhreen legyen már... szerintem ronda :P

Daily Goombah címlapsztori.

ummm...  :wtf:

Lythis

Quote from: Tycho on 2008-09-18, 19:27:19
Quote from: Rounin on 2008-09-18, 19:13:44
Quote from: Lythis on 2008-09-18, 18:28:47
jah, ha lesz annyim, hogy csakúgy kicsengessek ennyit egy modellért, amit valszeg a büdöséletbe nem fogok használni sem, akkor már simán dukál mellé egy út is :D

Think big. MANTA! (from catapult)

Quote from: Tycho on 2008-09-18, 19:08:26
Pffft... nem venném meg akkor sem, ha lenne makettre ennyi pénzem, pedig akarok tau sereget is - ne csak az a sok speesh muhreen legyen már... szerintem ronda :P

Daily Goombah címlapsztori.

ummm...  :wtf:
someone hasn't been lurking enough lately :ejnye:
hint: EXTRA HERESY!
consult comissar FUCKLAW for details....

Tycho

ismerem Fucklaw komisszárt, csak nem értettem az utalást... :lol: