Hardver/Szoftver vegyes topic

Started by Fazék, 2006-10-13, 16:37:31

Previous topic - Next topic

Fazék

#1050
továbbra sem értem mit szenvednek az emberek a hivatalos MSN klienssel :rolleyes:
tessék használni Miranda-t, vagy ha az túl fapadosnak tűnik, akkor ott a Gaim :)

(szerk: mondjuk tény, hogy Miranda-val közel sem tökéletes az msn, gyakran vannak problémáim ezzel a részével, de pl a gaim tökéletes alternatíva volt, csak azért hagytam abba a használatát, mert nem akartam, hogy két program is fusson a háttérben, elég egy miranda és inkább eltűröm a hibáit :))

szerk2: ahogy nézem május óta a gaim új neve Pidgin
szerk3: és már mindegyik protokollt kezeli, ami érdekel engem. hmm lehet hogy adok neki egy újabb esélyt :)
(mondjuk jó lenne, ha át tudnám emelni hozzá a teljes history-mat a miranda-ból...)

Zsiga

Quote from: Fazék on 2007-09-18, 14:08:11
próbálkoztam google-al, sikertelenül, hogy találjak vodafone-os tapasztalatokat/beszámolókat. ti nem tudtok ilyen oldalról, ahol egyes mobilszolgáltatókat véleményezik az emberek és vélhetően nem az összes fizetett hivatalos szidalmazója a másiknak? :)
Mobilarena fórum. :) A PH legalja, igazi primitív mobilbuzi söpredék, de még így is a legjobb hazai mobilos oldal.

Én

#1052
Mielőtt PH része lett (úgy 2 éve) még jó volt az az oldal, de utána cserélődött a társaság. A mag átment valami saját fórumra (starsmobile,vagy valami ilyesmi). Persze azóta lehet visszamentek és hülyeséget beszélek :P De a fórum még megvan.
Edit: Ez az. Anno nagy mobil fag voltam és sokat voltam itt kezdetek óta :P (Jé, már szabályok is vannak)
Edit 2: I fail, ez már egy újraindított fórum, az eredetit már archiválták valsz.

Selmo

Quote from: Fazék on 2007-09-18, 20:19:27
továbbra sem értem mit szenvednek az emberek a hivatalos MSN klienssel :rolleyes:
tessék használni Miranda-t, vagy ha az túl fapadosnak tűnik, akkor ott a Gaim :)

(szerk: mondjuk tény, hogy Miranda-val közel sem tökéletes az msn, gyakran vannak problémáim ezzel a részével, de pl a gaim tökéletes alternatíva volt, csak azért hagytam abba a használatát, mert nem akartam, hogy két program is fusson a háttérben, elég egy miranda és inkább eltűröm a hibáit :))

szerk2: ahogy nézem május óta a gaim új neve Pidgin
szerk3: és már mindegyik protokollt kezeli, ami érdekel engem. hmm lehet hogy adok neki egy újabb esélyt :)
(mondjuk jó lenne, ha át tudnám emelni hozzá a teljes history-mat a miranda-ból...)
Miranda nálam meghalt, Pidgin nem tetszett, a Trillian egész jó volt.

A tökéletesség unalmas.

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Én

(De, légyszi :angyali:)
Gaim-ot volt alkalmam kipróbálni, egyszerű és nagyszerű, de asszem nekem a smile-okat nem jelenítette meg, és a sok msn+-os emberke neve is teljesen szét volt csúszva... Becenév funkció nincs benne, vagy van?

Próféta

Quote from: Én on 2007-09-18, 22:22:39Becenév funkció nincs benne, vagy van?
Mi is az a becenév-funkció? aliast lehet adni a kontaktjaidnak, ha arra gondolsz.

Én


Manitu

Quote from: Én on 2007-09-18, 22:22:39de asszem nekem a smile-okat nem jelenítette meg
Én ezt inkább featurenek tekintem, mint hibának. Az msn+os szövegektől a falra tudok mászni, totál olvashatatlan a sok vigyoritól. Azokról a rezgő-visítozó izékről meg ne is beszéljünk...


Én

Ezek kiküszöbölhetőek normális msn partnerekkel. :D

Rage

Vagy Bitlbee használatával. :Kiraly:
痛みを感じる方向に、出口がある!

Selmo

MSN-ben is le lehet tiltani a smileykat.

A tökéletesség unalmas.

Én

Nem tudom, jó helyre írom-e... felraktam failfoxra a 4chan toolbart vagy mit, ment rendesen. Most az a kisebbik bajom, hogy nem lehet egyik boardra sem ugrani vele, de még ezt is benyomja minden egyes oldalnál amire rámegyek. Letörölni nem tudom. Meg ehet ezt oldani FF újrarakás nélkül?

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Én

Ezt bontsam ki és másoljam be az extensionsbe? Amike eddig leszedtem azok felrakták magukat :P

Darkstar

Ez is "felrakja magát". Nézd meg a kiterjszetést. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Én

Hmm,  :lame: me, de xpi-ről nem tudok semmire asszociálni... Csak kibontani tudom, benne az install nem csinál semmit. Bemásoltam, de úgy nem ment.
Viszont FF újrarakása megoldotta a dolgot és megy a toolbar is, remélem nem döglik meg 2 nap múlva megint...

Member

Egy olyan problémám lenne, hogy ezen az istenverte nethelyen egyetlen gépet találtam, amin a rendszergazda elfelejtette letiltani, hogy ne tudjunk installálni, de viszont 98 van rajta, ezért b*szik felismerni bármit, ami pendrive jellegű. A kérdésem az lenne, hogy van-e valami univerzális pendrive driver, amivel ez a roncs tud kezdeni valamit? (Nem tudom a típusát pontosan, sőt, a gyártó honlapját sem találom)

Kuroi Tenshi

Van valami sw a ms-nál, hogy a 98 is felismerje és használni
tudja a pendriveokat. Nem tudom fejből, google.

Selmo


A tökéletesség unalmas.

Member

Köszi, rögtön átülök a kérdéses géphez, de előtte majd törölnöm kell a cuccomhoz kiadott drivert, mert az kifagyasztja a winfost, ha be merem dugni a cuccot. :ejj:

EDIT: Vagy talán mégsem, Megaupload-on mennyi is a korlátozott letöltési sebesség? Mert kb. 10 percenként elmegy a net. :mad:

EDIT2: Bocsánat a Láma kérdésért, de ezeket (vmm32.vxd usbhub.sys usbd.sys openhci.sys) melyik mappába másoljam be a winfoson belül?

Cobra

#1071
Szerintem ha bedugod a Pendrive-ot, akkor a driver keresésnél megadod ezeknek a könyvtárát és berakja magának ahova kell.
XP-n a system32/drivers alatt találtam ilyen fileokat.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Én

c:\windows\system32\drivers\ itt vannak .sys-ek
Viszont ezen belül van még \system32\DRIVERS\ ott meg usb-k vannak ha jól látom...
edit: jah igen cobra írta, ez xp :P

Member

Most már tök mindegy, amint bedobom a pendrive-ot, lefagy és vége.

Más: Lehet még kapni valahol sima DDR ram-ot? Nézelődtem Mediá-ban és csak DDR2 volt, ami mintha még alakra sem olyan lenne. Nem tudom, hogy a gépem fogadná-e a DDR2-őt, gondolom a kettőt egyszerre sehogy sem.

Zsiga

Quote from: Member on 2007-09-20, 18:53:05
Más: Lehet még kapni valahol sima DDR ram-ot? Nézelődtem Mediá-ban és csak DDR2 volt, ami mintha még alakra sem olyan lenne. Nem tudom, hogy a gépem fogadná-e a DDR2-őt, gondolom a kettőt egyszerre sehogy sem.
Persze hogy lehet még kapni, szerintem akármelyik számtechboltban találsz.

Cobra

Ahol használt alkatrészeket árulnak, ott biztos lesz, de valószínűleg újonnan is kapsz. DDR2 természetesen nem jó a DDR helyére.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Zsiga

http://it.news.hu/hirek/2007-09-20/interneten_meg_letezik_szovjetunio_8211_hivei_kiallnak_erte.html

[spoiler=Előbb nézd meg a linket]Csak nekem jutott erről eszembe hogy meg kéne venni a de.su domaint? :D[/spoiler]


Nakedape

hadd legyek má nagyon láma, de a telfonból (nokia 6070) a ******** vodafone.hu felirat eltüntetésének módja így hirtelen ismeretlen számomra, kérek hülyézést s megoldást. danke
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Darkstar

Kéne link a Share-hez, véletlen letöröltem. ;_;
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん