Hardver/Szoftver vegyes topic

Started by Fazék, 2006-10-13, 16:37:31

Previous topic - Next topic

kikuchiyo

kikuchiyo@aryabhata:~$ df
Filesystem           1K-blocks      Used Available Use% Mounted on
/dev/sda5             30233896   8085176  20612908  29% /
/dev/sda1             41943036  12681148  29261888  31% /windows
/dev/sda7            164086096 117006848  38809792  76% /home


QuoteAvailable Use% Mounted on
38809792  76% /home

:zomg:

Ezt se tartott sokáig megtölteni.
Failure is the default option

Kuroi Tenshi

In b4
Quote from: Zsiga
az lóf***

Megtöltöttél <120GB-ot? Hűha. Ez max. akkor lenne  :zomg:, ha
ezt a 120GB-ot egy hét alatt töltötted volna meg pronnal,
méghozzá csak képekkel, á la NHK ni youkoso  :hehe: :haha:
Nálam csak a games könyvtár másfélszer ekkora, pedig nincs
is sok játék telepítve.

kikuchiyo

Na jó, csak ez egy laptop, az az összes hely, ami az "1K-blocks" oszlop alatti számok összegéből adódik.

Persze Zsigához és a hozzá hasonlókhoz képest tényleg
Quote from: Zsiga
lóf***
Failure is the default option

Kuroi Tenshi

Quote from: kikuchiyo on 2010-01-29, 20:21:42
ez egy laptop

akkor viszont ejnye

Quote from: kikuchiyo on 2010-01-29, 20:21:42
az az összes hely

amíg külső winyóra nem teszed a ritkán/egyszerhasználatos
fájlokat, és letörlöd a felesleges dolgokat ;)

Fazék

uh. vinyókon adatátrendezések, sorozatok nagyobb vinyóra kerülnek stb. kiszámoltam, kb 18:30-ra végez a másolással. ouch.

Xzone

Nekem az anime könyvtáram 200 gigás. És csak 15 giga a 'H' könyvtár.

Fazék

#3486
Quote from: Xzone on 2010-01-31, 13:38:43
Nekem az anime könyvtáram 200 gigás. És csak 15 giga a 'H' könyvtár.
pff. elég harmatos, ha figyelembe vesszük, hogy még úgy is megelőzlek, hogy kb 2 éve egyetlen tétellel se bővültek az anime/hentai könyvtáraim :P

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Flaser

E-Penis Time!

1.04 TByte anime
0.10 TByte hentai

ebből:

53.66 GByte hentai manga/doijinshi


"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

Moha

Lol, csak én szoktam az animéket kiírni DVD-re, hogy ne a gépen foglalják a helyet, vagy csak simán le vagyok maradva az össz. 440GB-os HDD kapacitásommal? :P

Fazék

Quote from: Moha on 2010-01-31, 15:49:56
Lol, csak én szoktam az animéket kiírni DVD-re, hogy ne a gépen foglalják a helyet, vagy csak simán le vagyok maradva az össz. 440GB-os HDD kapacitásommal? :P
igen és igen.

mondom én hogy vedd meg az 500GB-os vinyómat, mert ez az állapotod nagyon ciki... :angyali:

Én

Én a 160 GB vinyómmal szenvedek, mindig törölni kell valamit :D
2 éve még szebb volt, 40 GB :angyali:

kikuchiyo

Quote from: Én on 2010-01-31, 16:09:28
2 éve még szebb volt, 40 GB :angyali:

Az első 386-osunkban egy 83 MB-os vinyó volt...

Quote from: /dev/pseudoNakedapeCipősdoboz, etc.
Failure is the default option

Én


Zsiga

Quote from: Moha on 2010-01-31, 15:49:56
Lol, csak én szoktam az animéket kiírni DVD-re, hogy ne a gépen foglalják a helyet, vagy csak simán le vagyok maradva az össz. 440GB-os HDD kapacitásommal? :P
LOL, annyi az össz szabad helyem és már nézelődök új vinyó után. :D

Selmo

Quote from: Moha on 2010-01-31, 15:49:56
Lol, csak én szoktam az animéket kiírni DVD-re, hogy ne a gépen foglalják a helyet, vagy csak simán le vagyok maradva az össz. 440GB-os HDD kapacitásommal? :P
Nem, én is kiírkálom azt a keveset, ami tetszik, a többi meg kuka.

A tökéletesség unalmas.

Cloud

Quote from: Selmo on 2010-01-31, 21:13:20
Quote from: Moha on 2010-01-31, 15:49:56
Lol, csak én szoktam az animéket kiírni DVD-re, hogy ne a gépen foglalják a helyet, vagy csak simán le vagyok maradva az össz. 440GB-os HDD kapacitásommal? :P
Nem, én is kiírkálom azt a keveset, ami tetszik, a többi meg kuka.

Úgy néz ki csak én vagyok olyan igénytelen hogy ha leszedek valamit, megnézem és utána törlöm is. Legyen az anime, film, sorozat. Ha meg kell, újra leszedem. :D

Makos


Fazék

hdmi to dvi átalakítónál kell valami speckó infót tudni, vagy minden megy magától barátságosan, zökkenőmentesen? (netbook hdmi kimenet-re átalakító és dvi bele a monitorba)

Cobra

Quote from: Fazék on 2010-01-31, 23:14:07
hdmi to dvi átalakítónál kell valami speckó infót tudni, vagy minden megy magától barátságosan, zökkenőmentesen? (netbook hdmi kimenet-re átalakító és dvi bele a monitorba)
Sok sikert  :lul:
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Zsiga

Quote from: Fazék on 2010-01-31, 23:14:07
hdmi to dvi átalakítónál kell valami speckó infót tudni, vagy minden megy magától barátságosan, zökkenőmentesen? (netbook hdmi kimenet-re átalakító és dvi bele a monitorba)
Gond nélkül megy a DVI-HDMI oda-vissza átalakítózás.

Kuroi Tenshi

Adobe anti-rekláma a flash-nélküli iPad hiányosságára mutatva.
[spoiler]

[/spoiler]
4. kép.
Srs bsnss
:muhahah:

Próféta

Quote from: Kuroi Tenshi on 2010-02-01, 14:13:13
Adobe anti-rekláma a flash-nélküli iPad hiányosságára mutatva.
+ új variáció a klasszikusra: tabletek összehasonlítása

Fazék

http://itcafe.hu/hir/ubisoft_drm_jatek_kotelezo_internetkapcsolat.html

ezek nagyon bíznak az illegális fájlcserélés hatósági visszaszorításában, máskülönben kicsit öngyilkos taktikának tűnik...

NLZ

A StarForce-ra is azt gondolták, hogy meg fogja váltani a világot.
[reserved]

Flaser

Soha többé nem vásárolok tőlük játékot. Játszani persze fogok, de most elértek arra a pontra amikor már semmi kedvem nincs a legális programmal tökölni.
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

Fazék

és ezért a döntésen azért vagyok leginkább megdöbbenve, mert a legutolsó Prince of Persia játékukat védelem nélkül adták ki, egyfajta próbaként, hogy mennyire van hatással az eladásokra a védelem... kétlem hogy ennyire rosszul fogyott volna, hogy erre a lépésre kell elszánniuk magukat átlendülve a ló túloldalára, majd főbelőve a lovat...

Fazék

#3507
rant
[spoiler]fasznak rakom fel az új bios-t mikor hibátlanul működik a gépem!!!

jelenleg csupán a raid configurer tűnt el indításkor, továbbá win7 talált egy a: meghajtót, ami nincs is, de nem tudta jól telepíteni hozzá a driver-t, és most meg nem hajlandó leállni, már 3 perce "shutting down", mikor normális esetben max 10mp... kurva istenit. és még csak mentést sem csináltam az előző bios-ról, mert egy fasz vagyok...[/spoiler]

szerk:
[spoiler]ja és a hangfalam is nyögött egyet, majd erősen füstszag lengi be azóta a szobámat, gyorsan ki is húztam, még nem mertem visszadugni, nem tudom túlélte-e.
ez kurvára nem az én napom[/spoiler]

szerk2: bios spoiler-re meglett a magyarázat. annyira figyelmetlen voltam bios frissítéskor, hogy bekapcsolva hagytam, hogy alapállapotba állítsa a bios-t, így szépen berakott a meghajtónak egy kislemezt, ami nincs a gépben. mondjuk ezt már a boot-nál lévő gigabyte köszöntőképernyő is eszembe juttathatta volna, miután kb 2 éve kikapcsoltam már...

de a raid még mindig nem akar normálisan működni, egyelőre nem találom bios-ban a beállítását, de talán lassan sikerül...

szerk sok: szóval a mai nap tanulsága: ha idióta vagy hozzá, akkor ne frissíts bios-t.

de legalább megoldottam magamtól, az lett volna az igazi égés, ha még ennyit se sikerült volna összehoznom

Zsiga

Épp a teljes angol wikipedia-t töltöm le a mobilomra. :zomg: 3,8GB. :zomg: :zomg: :zomg:

Makos