Hardver/Szoftver vegyes topic

Started by Fazék, 2006-10-13, 16:37:31

Previous topic - Next topic

Bicskei

sztem nem.....csak ő pont az ellenkezőjét hakkotta..
amugy simán meghallgatja a jót
Ultras liberi


Makos

#3542
Quote from: Kuroi Tenshi on 2010-02-17, 14:18:17
Így készül a HDD a WD-nál -- fényképekkel
Rendezett káosz :haha:

De ezen röhögtem a legjobban:
[spoiler][/spoiler]



Fazék

Nvidia 196.75 GPU driver burning up graphics cards

QuoteNvidia has yanked the latest WHQL graphics driver release (196.75) from its website after reports started pouring in about insane temperature increases and card failures. According to affected users, their systems start suffering low frame rates, freezes or even lock downs when playing games. This includes graphically intensive titles like Crysis or the StarCraft 2 Beta, as well as older, less demanding games such as World of Warcraft.

Some users are reporting temperature increases of up to 104 degrees Celsius. The problem seems to be related to the fan controller, with fans slowing down or outright stopping while gaming, and in extreme cases could cause damage to the motherboard or the processor as well. Nvidia is advising anyone who has already installed the latest drivers to go back to the 196.21 WHQL release.

http://www.techspot.com/news/38131-Nvidia-19675-GPU-driver-burning-up-graphics-cards.html

ejjha :D


Fazék

keresem egy hozzászólásomat, pontosabban egy funkció pontos nevét.
kereső nem segített.

aksi töltésével kapcsolatos beállítás volt, hogy ha hálózatra van kötve a netbook és max töltöttségi szinten van, akkor ne töltse.
namármost már harmadjára szántam rá 5-10 percet, hogy újra megtaláljam ezt az opciót, de az istennek se sikerül...

Cobra

Mintha a biosban találtad volna meg.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Makos


Fazék

szokásos évente előkerülő kérdésem:
ti használtok vmi katalogizáló progit? eddig a whereisit?-et "használtam", de mivel 40$-t nem ér meg nekem, a törése meg nem az igazi, így szívesen kipróbálnék alternatívákat. thx.

Selmo

Ha neked fájllistánál több nem kell, akkor a TC catalog plugin megfelelő. Ez gyakorlatilag csinál egy listát a könyvtárszerkezetről, ami tömörített állományként jelenik meg. Ezek után ezt kvázi zipként használhatod bármire, a kitömörítés az egyetlen ami ugye nem megy.

A tökéletesség unalmas.

Fazék

Quote from: Selmo on 2010-03-09, 00:40:37
Ha neked fájllistánál több nem kell, akkor a TC catalog plugin megfelelő. Ez gyakorlatilag csinál egy listát a könyvtárszerkezetről, ami tömörített állományként jelenik meg. Ezek után ezt kvázi zipként használhatod bármire, a kitömörítés az egyetlen ami ugye nem megy.
végülis lehet hogy ez is elég lesz.

mondjuk whereisit tele van frankó (haszontalan?) extrákkal.
pl filmekhez magától kikeresi és a könyvtárleírásba berakja imdb-ről a filmhez tartozó adatokat, illetve a videófile-okról is kb minden fontos adatot elment, úgy mint felbontás, hossz, fps, stb
persze hogy ezen funkcióját hányszor használtam az már egészen más téma. mondhatni 0-szor :D

a végén még tényleg megveszem a TC-t :)
de mivel egy jó akciót nem lehet kihagyni, így erős ingerem van, hogy összeálljak valakikkel és több licenszt vegyünk :D

Darkstar

Hm. Telepíteném laptopra is a végleges w7et (jahm, eddig lusta voltam lecserélni az rct).
Telepíti, telepíti, kódot kér, bepötyögöm. Invalid.
Mi az anyád. Bepötyög másodszor, invalid.
Felteszem jelszó nélkül, hogy majd később, aktiváláskor adom meg. Felmegy minden rendben, megyek aktiváláshoz, írom a passt, nyomom a gombot, invalid.
Már fogalmazom a levelet az msdnaa adminnak, hogy kérek új jelszót, mert a régi valamiért nem fogadja el, közben ránézek mégegyszer a laptopra.
Mi a franc az ott a jobb alsó sarokban?
W7 (yadda yadda) build 7100 RC.................................
FACE
FUCKING
PALM
:falba: :falba: :falba: :falba:

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Cloud


Darkstar

Mivel újraírható dvdket használok, nem írom rájuk, hogy mi van rajtuk, csak a tokban van egy cetlin. Én meg valahogy az rc-s discet tettem a végleges tokjába, a rendeset meg az rcébe, innen már ki lehet találni. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kikuchiyo

És olyat még nem játszottál el ezzel a módszerrel, hogy a "féléves beadandó" és a "lolipr0n gyűjtemény" tartalmú lemezeket cserélted fel (mint valamelyik szerencsétlen Amerikában)?
Failure is the default option

Darkstar

#3557
Nem, bár egyszer egy korábban kinyomtatott fanfic hátuljára sikerült nyomtatnom/írnom valamit, és már adtam volna be, amikor feltűnt.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Fazék


Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

motifator

Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Cloud


Kuroi Tenshi

Quote from: Fazék on 2010-03-12, 16:03:08
Samsung SSD Awesomeness

Welcome to yesteryear, Samsung.
Ezek nagyon hülyék. És nagyon sok idejük van. És nagyon
sok pénzt kapnak játszani. Hol lehet jelentkezni?

Makos

Quote from: Kuroi Tenshi on 2010-03-12, 16:45:05
Quote from: Fazék on 2010-03-12, 16:03:08
Samsung SSD Awesomeness

Welcome to yesteryear, Samsung.
Ezek nagyon hülyék. És nagyon sok idejük van. És nagyon
sok pénzt kapnak játszani. Hol lehet jelentkezni?
+1+1+1+1
kurvajóóóó :whoah: :whoah: :lol:

Selmo


A tökéletesség unalmas.

Fazék

http://support.apple.com/kb/HT2332   :he:

ezt komolyan gondolják?  :gyagya:
mi a francot tud egy tetves aksi nyújtani teljesítményben, amit egy hálózat nem bír el? talán tisztességes tápot kéne hozzá adni, vazze :haha:

Cobra

Talán mert annyira spóroltak a tápegységen, hogy a gép maximális elérhető fogyasztása meghaladja a táp teljesítményét? Vagy csak simán azt akarják, hogy hamarabb meghaljon az akku és egy vagyonért vegyél újat. Esetleg mindkettő együtt.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Fazék

Quote from: Cobra on 2010-03-20, 22:09:49
Talán mert annyira spóroltak a tápegységen, hogy a gép maximális elérhető fogyasztása meghaladja a táp teljesítményét? Vagy csak simán azt akarják, hogy hamarabb meghaljon az akku és egy vagyonért vegyél újat. Esetleg mindkettő együtt.
ezt én is értem, csak azt nem értem, hogy ezt komolyan gondolják-é, és éppenséggel nem akarnak-é visszaköltözni az anyjukba?

innentől bárki apple terméket ajánl nekem, nyugodtan képenröhögöm

Cobra

Eddig miért nem tetted? :)
Apple az olyan amerikaiaknak van, akiknek sok a pénze, de minimális a technikai (meg egyéb) tudása.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Fazék

Quote from: Cobra on 2010-03-20, 22:18:34
Eddig miért nem tetted? :)
Apple az olyan amerikaiaknak van, akiknek sok a pénze, de minimális a technikai (meg egyéb) tudása.
mert eddig semmilyen apple termékkel nem találkoztam, iphone-t is csak távolról láttam.
annyi kapcsolatom volt az apple-el, hogy quicktime, meg itunes. az előbbit is csak mérsékelten voltam hajlandó megkedvelni elviselni, az utóbbit meg egyenesen rühellem. szimplán ezért :)