Quote from: Isley on 2026-06-25, 19:21:32Újra beértem az animét.Örülök, hogy eddig tetszik az arc! : )
Eddig nagyon hangulatos az Elbaf arc. Az új karakterek, Elbaf világa és a Szalmakalaposok elbafi ruhái is jól eltaláltak.
Blackronin, meg tudod írni, hogy az 1166-os rész hányadik manga fejezetnek felel meg?
Most vasárnap lesz a 1168-as rész, ami a 1138-as fejezetnek fog majd megfelelni (tehát a 1167-es a 1137-es fejezet a mangában).
Elbaph arc 1164-1167:
Jó részek voltak, végre Gunko és Shamrock a színen. : )
Új, The One Piece trailer:
https://www.youtube.com/watch?v=3Gmo0EXHyKg
Valamint fontos hír, hogy nyáron folytatódik tovább az anime, majd utána jön a szünet.
Tehát még élvezhetjük egy ideig az Elbaph arc-ot. : )
mi ez, Naruto?