Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Rounin

Quote from: Nakedape on 2009-03-01, 11:03:37
tavasszal, most

Akkor bizony nem gergely.

Cobra

Hide and fear, Cobra Commander is here !

Makos

Wáááááá
Adatstruktúrák és algoritmusok.... :ejj:
Ezt vagy lehetetlen megtanulni vagy én vagyok a hülye :falba:

teraflare

Quote from: Makos on 2009-03-01, 18:17:27
Wáááááá
Adatstruktúrák és algoritmusok.... :ejj:
Ezt vagy lehetetlen megtanulni vagy én vagyok a hülye :falba:
Választhatunk mi?  :D

Próféta

Quote from: Makos on 2009-03-01, 18:17:27
Ezt vagy lehetetlen megtanulni vagy én vagyok a hülye :falba:
Az első lehetőséget kizárnám. Hogy ez ne hangozzon úgy, mintha lehülyéznélek, felvetném azt a lehetőséget is, hogy egyszerűen rosszul tanítják. :angyali:

Makos

Köszönöm-köszönöm :hai:

1-2 dolog amúgy már megragadt :D Csak az a baj hogy holnap zh xD

Kuroi Tenshi

Quote from: Cobra on 2009-03-01, 12:16:57
Nitrós távirányítós autó
http://www.youtube.com/watch?v=QaSjoo6uKPU&feature=related

ezt most néztem meg, és egészen pontosan 0 vagy annál is kevesebb
értelmét látom. Már alapból sem tudja irányítani a barma, nitróval meg főleg ::)

Quote from: Makos on 2009-03-01, 19:14:20
holnap zh

márc 2? ilyenkor még zhk?

Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Xzone

Quote from: Kuroi Tenshi on 2009-03-01, 19:22:30
Quote from: Cobra on 2009-03-01, 12:16:57
Nitrós távirányítós autó
http://www.youtube.com/watch?v=QaSjoo6uKPU&feature=related

ezt most néztem meg, és egészen pontosan 0 vagy annál is kevesebb
értelmét látom. Már alapból sem tudja irányítani a barma, nitróval meg főleg ::)

A hátsókerékmeghajtás valóban díjnyertes ötletnek tűnik ebben az esetben :D

Moha

Quote from: Xzone on 2009-03-01, 19:36:35
Quote from: Kuroi Tenshi on 2009-03-01, 19:22:30
Quote from: Cobra on 2009-03-01, 12:16:57
Nitrós távirányítós autó
http://www.youtube.com/watch?v=QaSjoo6uKPU&feature=related

ezt most néztem meg, és egészen pontosan 0 vagy annál is kevesebb
értelmét látom. Már alapból sem tudja irányítani a barma, nitróval meg főleg ::)

A hátsókerékmeghajtás valóban díjnyertes ötletnek tűnik ebben az esetben :D
Vagy legalább tenne valami nehezéket az orrába, hogy ne emelkedjen fel folyton.

Solid Snake

Quote from: Kuroi Tenshi on 2009-03-01, 19:22:30
márc 2? ilyenkor még zhk?

Ja, abból a tárgyból 3 évközi ZH van, aztán ha ezek megvannak, akkor írhatsz egy nagy ZH-t, ha sikerül, akkor aláírás.  :hehe:

Quote from: Makos on 2009-03-01, 18:17:27
Wáááááá
Adatstruktúrák és algoritmusok.... :ejj:
Ezt vagy lehetetlen megtanulni vagy én vagyok a hülye :falba:

Ha azt mondom neked, hogy én 5-ösre vizsgáztam belőle, akkor nagyon utálni fogsz?  :__devil:
[spoiler]A titok kulcsa: évközi ZH-kra tényleg készülj, HF-eket csináld meg (plusz pontokat kaphatsz, amik nagyon jól jönnek vizsgán), illetve majd keress fel vizsga ZH-kért. Azokat dobálja vissza, szóval ha kidolgozod a vizsga ZH-kat és kívülről-belülről beseggeled őket, akkor garantált a siker.[/spoiler]

Én

Quote from: Xzone on 2007-11-28, 16:06:41
A lehető legrosszabb dolog, ez a "nincs kedvem semmihez" érzés. Sajnos mostanában gyakran érzem, amikor nem tanulok, nem nézek filmet/animét, nem játszom semmivel... csak frissítgetem a fórumokat, bámulom a plafont, vagy valami hasonlóan értelmes dolgot művelek. És csak úgy repülnek az órák :grrr:
This... A hétvégén sikerült nem kimozdulnom itthonról. Szinte örülök, hogy holnap suli van :haha:

Kvikveg

#31692
Quote from: Én on 2009-03-01, 22:27:04
Quote from: Xzone on 2007-11-28, 16:06:41
A lehető legrosszabb dolog, ez a "nincs kedvem semmihez" érzés. Sajnos mostanában gyakran érzem, amikor nem tanulok, nem nézek filmet/animét, nem játszom semmivel... csak frissítgetem a fórumokat, bámulom a plafont, vagy valami hasonlóan értelmes dolgot művelek. És csak úgy repülnek az órák :grrr:
This... A hétvégén sikerült nem kimozdulnom itthonról. Szinte örülök, hogy holnap suli van :haha:
Huh, jo regi bejegyzes. Ma kb en is igy voltam, azert egy-ket sorozatreszt megneztem, de kulonben semmihez sem volt kedvem.
Pedig lett volna mit csinalni. Pfuj.
Nincs kedvem holnap dolgozni menni. Vagy kell elvegezheto munkat adnom a kolleganak, vagy el kell hajtanom.  :frown:
:bruhuhu:
Mar ST-TNG-t sincs kedvem nezni. Ez a veg. Najo, a 3. sorozat vegenel untam el magam.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Kuroi Tenshi

Quote from: Kvikveg on 2009-03-01, 22:31:09
Quote from: Én on 2009-03-01, 22:27:04
Quote from: Xzone on 2007-11-28, 16:06:41
A lehető legrosszabb dolog, ez a "nincs kedvem semmihez" érzés. Sajnos mostanában gyakran érzem, amikor nem tanulok, nem nézek filmet/animét, nem játszom semmivel... csak frissítgetem a fórumokat, bámulom a plafont, vagy valami hasonlóan értelmes dolgot művelek. És csak úgy repülnek az órák :grrr:
This...
Ma kb en is igy voltam

Én meg egy jó ideje így vagyok :(
kéne diplomamunkát írni, ehhez képest alig írtam pár oldalt ezen
a héten...

Nakedape

én is sokszor így, túl sokszor, egy ideje.

de most  holnap hajnalban megyek rómába, azt hiszem lesz net, de  talán nem biztos h fórumozok, úgyhogy páá
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Én

hev ö széf trip :smile:

Moha

Áááááá!!!  :zomg:  :zomg:

Jól látom, hogy Death Note liveaction megy az AXN-en?  :confused:  :he:

Kvikveg

Quote from: Nakedape on 2009-03-01, 22:48:25
én is sokszor így, túl sokszor, egy ideje.

de most  holnap hajnalban megyek rómába, azt hiszem lesz net, de  talán nem biztos h fórumozok, úgyhogy páá
img
Jo utat. Dugd be a kezed az igazsag szajaba, aztan megnezzuk felkezuen jossz-e vissza. Esetleg 0 kezzel, ez esetben tudjuk, hogy mar agyad sincs.  :smile:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Makos

Quote from: Solid Snake on 2009-03-01, 19:57:47
Quote from: Kuroi Tenshi on 2009-03-01, 19:22:30
márc 2? ilyenkor még zhk?

Ja, abból a tárgyból 3 évközi ZH van, aztán ha ezek megvannak, akkor írhatsz egy nagy ZH-t, ha sikerül, akkor aláírás.  :hehe:

Quote from: Makos on 2009-03-01, 18:17:27
Wáááááá
Adatstruktúrák és algoritmusok.... :ejj:
Ezt vagy lehetetlen megtanulni vagy én vagyok a hülye :falba:

Ha azt mondom neked, hogy én 5-ösre vizsgáztam belőle, akkor nagyon utálni fogsz?  :__devil:
Röviden, tömören: Igen :__devil:

A vizsga ZH-kat meg majd elkérném ::)
Természetesen meghálálom egy üveg sörrel, vagy ilyesmivel ;)

Quote from: Én on 2009-03-01, 22:49:44
hev ö széf trip :smile:
+1

És én is egész nap itthon döglöttem.

Nakedape

inkább oda mint ide, komolyan mikor megláttam a tábláját egy rácsos lyukon sírva röhögtem.. vagy ehhez biológusnak kell lenni?

az meg továbbra is tetszik, hogy ahova megyek ott van missiology tanszék, amire azt írják, h practical theology.. nos  nem tudom, nekem ez olyan érzés, mintha a Zrínyi akadémiára kiraknánk, hogy alkalmazott evolúcióbiológia :D
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Kuroi Tenshi

Én valahogy nem látom a párhuzamot, max. ha nagyon bele
akarom látni :hehe:
Mindenesetre jó utat!  :kocc:

.Attila

Quote from: Kvikveg on 2009-03-01, 22:54:15
Dugd be a kezed

Ööö, én elsőre ezt olvastam:

QuoteDugd meg a kezed

Kuroi Tenshi

Quote from: .Attila on 2009-03-01, 23:10:36
Ööö, én elsőre ezt olvastam:

in b4 Freud :haha:

pedig ebbe nem is kellett ékezeteket belegondolni :haha:
a soroatresz nekem pl csak második olvasatra esett le...

Nakedape

úgy párhuzam csak, h hasonlóan meglepő, de igaz szófordulat,  nem a tevékenység vagy mód a  páros huzam
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Kvikveg

Quote from: Kuroi Tenshi on 2009-03-01, 23:12:42
...
a soroatresz nekem pl csak második olvasatra esett le...
Fixed. Az meg raadasul eliras is volt.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

kikuchiyo

Látom, mindenkin erőt vett a letargia. Én speciel átéltem egy moment of minor nerd satisfactiont, mert találtam egy workaroundot egy problémára, ami régóta idegesített.

... az már kevésbé ad okot a satisfaction-re, hogy ezzel (lényegében annyi, hogy "unset GTK_IM_MODULE") 2 órát töltöttem az internetet túrva, közben alighanem megfáztam a hideg pincében, és a fontosabb dolgokkal, amik miatt végül is hazahoztam a laptopot, nem is foglalkoztam. Ja, és dolgozni sem akarok holnap.

Fuck. Rajtam is erőt vett a letargia.

Failure is the default option

Kvikveg

Quote from: kikuchiyo on 2009-03-02, 00:58:17
...
és a fontosabb dolgokkal, amik miatt végül is hazahoztam a laptopot, nem is foglalkoztam. Ja, és dolgozni sem akarok holnap.

Fuck. Rajtam is erőt vett a letargia.
Na pont igy vagyok. Elhoztam a laptopot, hogy na majd vasarnap... aztan semmi.

Na joejt.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Fazék

én is pont így vagyok. 3 éve föladtam az utolsó egyetem/főiskola próbálkozásomat is és azóta is csak alibidolgozok családi cégnél és most hétvégén se csináltam semmit.

na jó éjt.

SaiyaGin

Na jó reggelt!

Draconire