Main Menu

Harcmûvészet

Started by Damnatus, 2004-05-22, 23:32:29

Previous topic - Next topic

noriko

"I wish I could, but I don't want to."

NLZ

Retekbuzi Rapidshare, köszi. :)
[reserved]

Nakedape

http://video.google.com/videoplay?docid=-8762652198751834650#
ez se igazán japán, de asszem nem vitatkoznék az emberrel
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Kuroi Tenshi

Quote from: Nakedape on 2010-01-10, 23:26:35
ez se igazán japán

max az első ~két perc zenéje (GitS OST/főcímzene) ;D

Nakedape

Quote from: Kuroi Tenshi on 2010-01-10, 23:54:53
Quote from: Nakedape on 2010-01-10, 23:26:35
ez se igazán japán

max az első ~két perc zenéje (GitS OST/főcímzene) ;D
meg a meccsek is főleg ott vannak nem?  :angyali:
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Fazék


chilip

#786
"What you gain at the end of learning Kung Fu first is Yi (will). Once you have the will, you have the power. You need the combination of will and power to strike. It is very powerful."
Mqui Kwang Sang



az idézet ebből a dokumentumfilmből van: Needle Through Brick, beszélnek a kihalóban lévő művészetekről, kicsit kínáról és a tradícionális kung fu mai állásáról. 1 órás sincs a film, ajánlom minden érdeklődő figyelmébe.

amúgy a topic simán mehetne a kultúrába mert japánnak a karatén kívül nem sok köze van ehhez.

noriko

szintén nem japán, de legalább itt egyből megtalálom a topicot :D

a szlovák wushu csapatról készített összeállítás. a mesterük tanít minket is, de sajna csak havonta egyszer jön Magyarországra :(
de azért nem adom fel a reményt, hogy egyszer eljuthatok erre a szintre én is!!!  :P
"I wish I could, but I don't want to."

Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Suszi

http://napimaflas.blog.hu/
Minden, ami harcművészet, önvédelem

chilip

hát, kiderült hogy ahova jártam az átcsapott
[spoiler]tradícionális kung fu-ból kóklerségbe[/spoiler]
ez van ha az ott lévő haladók jó része felső vezető.... rögtön a végeredményt akarták, azt elkezdtek csalni.... összes haladó csal 2 kivételével (akik nem is járnak csak ritkán) és magukkal rántották az ott tanuló emberek 99%-át is....

nos elkezdtem a Hung Gar-t tanulni, kb 1 hónapja tolom és eddig ég és föld a különbség. Nagyon jó hely :) szóval örülök hogy megtaláltam ezt a helyet. amúgy << ő >> a mesterünk mestere aki most jönni fog hozzánk ^^ hihetetlenül precíz ember

Suszi

Mi ez a Hung Gar? Mennyire hatékony éles küzdelemben? Mennyi a körítés a sallang rajta?

chilip

hát erre azt tudom mondani gyere le és próbáld ki :) első 1-2 edzés ingyenes

amúgy sztem nagyon is (mint minden tradicionális kung fu), ha az ember jól csinálja
<< honlap >> felhívod Csaba Lu-t és letárgyalod vele

lehet róla pofázni sokat, de inkább sztem mindenki maga döntse el első kézből a dolgot