netes manga lelőhelyek

Started by McDouglas, 2002-11-20, 22:32:07

Previous topic - Next topic

Nimlot

Sry ez hülye kérdés volt :P
"Being too kind is also... cruel!"

Ramiz

Quote from: NimlotSry ez hülye kérdés volt :P
^_^
Elég lett volna egyszerûen kitörölni. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Ignesis

na,hát újonc vagyok,és csak úgy nagyjából néztem végig a topic hozzászólásait,de azért ideírom,remélem,még nem volt:(bár elég ismert)
magyarul manga:
//www.manga.hu
(bonyolult egy címe van ^^)
oro?noda!

Fazék

Nem tudjátok hol van esélyem beszerezni a Full Metal Panic manga további részeit netrõl? (pl chapter14 is hiányzik az ftp-rõl... ) Csak mert úgy látom mióta licensed lett a manga, senki se fordítja... :(

Lehet hogy az marad, hogy ha az elsõ 15 chapter tetszik, akkor Attilával megvetetem, ha van olyan rendes a többit :D

noriko

Quote from: FazékNem tudjátok hol van esélyem beszerezni a Full Metal Panic manga további részeit netrõl? (pl chapter14 is hiányzik az ftp-rõl... ) Csak mert úgy látom mióta licensed lett a manga, senki se fordítja... :(
stoptazmo? 15ig fenn van. az nem tudom jó-e..
"I wish I could, but I don't want to."

Fazék

Quote from: norikostoptazmo? 15ig fenn van. az nem tudom jó-e..
köszönöm szépen a tippet :)
de pont kb 10 perce találtam meg dc++ -on vaktában keresgélve :)

(és talán végre a Berserk manga v02,v03-at is megtalálom a Hawks féle változatot)

jó dolog ez a dc++ na :D

noriko

Quote from: Fazékköszönöm szépen a tippet :)
de pont kb 10 perce találtam meg dc++ -on vaktában keresgélve :)
Fenébe! ezért se kapok rep-et!...  :rolleyes: :p
"I wish I could, but I don't want to."

devcsa

Sziasztok!

Nem tudjátok véletlenül, hogy honnan lehetne letölteni a Akuma na Eros - Virgin Crisis mangát Shinjou Mayu-tól A 3. és a 4. kötet kellene, lehetõleg angol.

devcsa

Quote from: devcsaSziasztok!

Nem tudjátok véletlenül, hogy honnan lehetne letölteni a Akuma na Eros - Virgin Crisis mangát Shinjou Mayu-tól A 3. és a 4. kötet kellene, lehetõleg angol.
Tárgytalan!

Ichitaka

Nem tudjátok, hogy az Edenbõl lehet-e beszerezni a v11 c70-nél újabb fejezetet? Tudom, hogy licenszelték a sorozatot, és ezért a Mangaproject csoport már valószínû nem fordít és tesz fel újabb részt, de nincs esetleg valami más lehetõség?

SaiyaGin

Quote from: White SeeDNekem dears mangák kellenének!

AHQ;)

Slayer_Ace

A Love Hina manga volume 10-ben 158-163-ig hiányoznak az oldalak, már 3-szor leszedtem, de mindenhol ezt tapasztaltam:(, tudna valaki segíteni?

Nimlot

Hali all! nem tudja valaki hogy honnan tudnám letölteni a suzuka manga részeit? (ha egyáltalán léteznek)
"Being too kind is also... cruel!"

Bruce

Elkezdtem nézni az Excel Saga-t, és ellenállhatatlan vágy ébredt bennem a manga iránt is... de csak az elsõ négy kötetet találtam meg AHQ-n, pedig ha jól olvastam valahol 12 kötet... A többit hol találom meg?

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

devcsa

Quote from: NimlotHali all! nem tudja valaki hogy honnan tudnám letölteni a suzuka manga részeit? (ha egyáltalán léteznek)

Szia Nimlot!

Igen létezik a manga. Elsõ részeket innen töltheted le http://www.animewaves.net/index.php?goto=m-suzuka  
IRC:  #rockstar-manga@irc.irchighway.net:jee:

Horsee

Hi! Tudom furcsa kérés, de a Naruto összes mangája kéne japán nyelven.

Elõre is köszi a segítséget.

/Ha rossz helyre írtam, akkor elnézést kérek!/

Darkstar

Habár más jellegû forrás, de aki eredeti mangát akar, tudom ajánlani az animestars Animeboltját. Gyorsan, viszonylag tûrhetõ áron, és fõként egyszerûen szállítanak. Nekem a 3.-án feladott rendelésem tegnap megérkezett. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Horsee

Quote from: DarkstarHabár más jellegû forrás, de aki eredeti mangát akar, tudom ajánlani az animestars Animeboltját. Gyorsan, viszonylag tûrhetõ áron, és fõként egyszerûen szállítanak. Nekem a 3.-án feladott rendelésem tegnap megérkezett. :)
Ami azt illeti én bedigitalizált formában gondoltam ;)

devcsa

Én csak awww.narutofan.com oldalát tudom ajálani. Regisztrálás után letölthetõ.

Horsee

Ööö, ott "csak" az angol van fent...
Engem pedig eredeti nyelven (ami természetesen japán :)) érdekelne!

zeronero

#140
Hi all!
Ha valaki tud elõ oldalt, ahonnan le lehet szedni a Death Note-ot, illetve a F.O.X.-t irja már meg..:hahaha:
"In the name of God impure souls of the living dead shall be banished in to ethernal demnation, AMEN."
"Wars, wars never changes."
"THIS IS A COUPLE THAT EVEN GOD WOULD FEAR..."

Zombiee - XIII Editor

Alkyra

#141
Zero. Annyit megsúgok, hogy már ott vagy.

Más.
Láttam egy jó kis mangát a boltban, de nem találom sehol..A neve Rise R to the secod powerVlk esetleg ismeri? Vagy tudja honnan tudom leszedni?köszi.:whoah:

itt a link hozzá.:
http://www.animebolt.hu/mr_1.php

Manitu

Quote from: AlkyraMás.
Láttam egy jó kis mangát a boltban, de nem találom sehol..A neve Rise R to the secod powerVlk esetleg ismeri? Vagy tudja honnan tudom leszedni?köszi.:whoah:

itt a link hozzá.:
http://www.animebolt.hu/mr_1.php
Hallottam már róla, de még raw scaneket sem láttam, nem hogy esetleg scanslationt :( Viszont van hozzá egy párperces kis %20Rise%20R%20to%20the%20Second%20Power%20-%20Promo.avi]teaser :) Egész jónak tûnik, remélem mihamarabb lesz majd valami általam is érthetõ nyelven :D

Ja, és itt a hivatalos oldala, van fent néhány jó kis kép :)


Alkyra

#143
Scanlation? Minek. A botlban angolul lehetet kapni. Lehet h megveszem s akkor felrakom nektek digitális kód formájában.(magyarul jpgben:D:D bocsi digitechet tanulok s villanytant..)
Csak kéne szereznem egy scannert...:whoah:

Megnéztem a tearert..:whoah::whoah::whoah::whoah:.Hát megyek most rögtön megveszem a cuccot.:D
Remélem, hogy ebbõl csinálnak animot. NAGYON remélem...EGyb. tudod, hogy mirõl szól a sztorija?

Manitu

Quote from: AlkyraEGyb. tudod, hogy mirõl szól a sztorija?
Csak annyit, amit animenewsnetwork írt, de a képek, meg a teaser nagyon bejövõsek :)


zeronero

#145
Igen, valóban fent van egy része amit kérdeztem, de sajnos nem az egész.
Tehát ha valaki tudja a maradékot hol találhatnám meg, megköszönném.:)
"In the name of God impure souls of the living dead shall be banished in to ethernal demnation, AMEN."
"Wars, wars never changes."
"THIS IS A COUPLE THAT EVEN GOD WOULD FEAR..."

Zombiee - XIII Editor

Manitu

Quote from: zeroneroIgen, valóban fent vagy egy része amit kérdeztem, de sajnos nem az egész.
Tehát ha valaki tudja a maradékot hol találhatnám meg megköszönném.:)
Death Note chapter 1-80. Torrent, nem tudom van-e még seed...


zeronero

#147
Quote from: ManituDeath Note chapter 1-80. Torrent, nem tudom van-e még seed...
THX! Igen, élõ seed, lehet szedni, jól is jön. (180kb/s)

Bocsi, hogy még egyszer ilyen hamar kérdezek, de nem tudja senki, hogy boku_no_futatsu_no_tsubasa 17-tõl honnan lehet letölteni??
Infot se igazán találni róla.
"In the name of God impure souls of the living dead shall be banished in to ethernal demnation, AMEN."
"Wars, wars never changes."
"THIS IS A COUPLE THAT EVEN GOD WOULD FEAR..."

Zombiee - XIII Editor

izriot

#148
Quote from: zeroneroTHX! Igen, élõ seed, lehet szedni, jól is jön. (180kb/s)

Bocsi, hogy még egyszer ilyen hamar kérdezek, de nem tudja senki, hogy boku_no_futatsu_no_tsubasa 17-tõl honnan lehet letölteni??
Infot se igazán találni róla.

Death Noteot TownL fordítja, a 89. chapternél járnak, Boku no Futatsu no Tsubasat ADTRW fordítja, még csak 17 van belõle, rawot esetleg itt találsz vagy kérhetsz NihonJinTailortól : #udanraws@ir.irchighway.net vagy eMule, vagy ha végképp sehol akkor share vagy vinny... Esetleg a dm.wangyou.com ra is felnézhetsz, habár az kínai...

Moonshiner

Meg tudná valaki mondani, hogy hol akadhatnék rá eme nemes darab lelõhelyére?
Plííííííííííz.
Köszönöm