Main Menu

Code Geass /Spoiler!/

Started by nephotep, 2007-02-07, 04:04:18

Previous topic - Next topic

chilip

Quote from: Chronus on 2008-07-06, 13:12:55
Code Geass - 13:  :zomg: :zomg: :zomg:

OMFG!!!!!!!

[spoiler]
-új OP, új ED: Kimegyünk az űrbe is vaze.
-Cornelia vs V.V
-Sayako vs Orange
-Rolo vs Orange
-Lulu vs Orange
-Rolo kills Shirely.
-Shirely is DEAD. :eek:

nem bírtam ki, beleolvastam :facepalm: remélem hamar jön a sub
[/spoiler]

Alkyra

#751
Quote from: Chronus on 2008-07-06, 13:12:55
Code Geass - 13:  :zomg: :zomg: :zomg:

OMFG!!!!!!!

[spoiler]
-új OP, új ED: Kimegyünk az űrbe is vaze.
-Cornelia vs V.V
-Sayako vs Orange
-Rolo vs Orange
-Lulu vs Orange
-Rolo kills Shirely.
-Shirely is DEAD. :eek:
[/spoiler]

De utálom magamban, hogy mindig elolvasom a spoilereket...A fene vinné el a kíváncsiságom...
Egyb. ez meglehetősen várható esemény volt. Már három nő is van a háremben...négy nem kell.XD Isteni közbeavatkozás? (bocs.. ^^")


Kallen-nel mi van egyb.? Ő most melyik oldalon áll? Elárulta már végre Zerot?

Chronus

#752
Quote from: Alkyra on 2008-07-06, 13:47:27
Kallen-nel mi van egyb.? Ő most melyik oldalon áll? Elárulta már végre Zerot?

Passz, de az új Op-ot nézve kétlem, sőt, új típusa is lesz a Gurennak, mint ahogy a Lancelotnak is. Az új op-ot nézve valószínűbb, hogy Suzaku fog átállni Zeroék oldalára, (mert a két robit egymás "mellett" mutatták, de nem a Britt oldalon) és Schniezel lesz a fő-fuck-head-boss, plusz V.V és a Cult akik úgy tűnik a következő részben be is mutatkoznak. Továbbá, ha nem csalt a szemem, akkor Nullaly mögött Mark Nemo-t láttam repülni... ami vicces lenne, ha igaz lenne, szóval remélem tévedek... mert az azt jelentené, hogy
[spoiler=Nunnaly pwnz everyone]Nunnaly végre megkapja a Geasst.... és Mark Nemo-t is... ami kicsit gáz lenne Brittaniára nézve....

"Nunnally's Geass contract gives her and Nemo gain the shared ability to read "the lines of the future", a skill functionally identical to precognition. A red, bird-like sigil lights up in Nemo's left eye when the ability is activated. When combined with their Knightmare Frame, the Mark Nemo, Nunnally and Nemo are unstoppable on the battlefield, since every move is known to them beforehand."[/spoiler]

A probléma ezzel csak az, hogy ez elvileg non-caon storyline, de persze nem ez lenne az első eset...

LuckyDingo

hö wtf Suzaku meg Zero egy oldalon? :O Na ááájjon meg a menet.. Suzaku must die!

Chronus

#754
Quote from: LuckyDingo on 2008-07-06, 14:32:31
hö wtf Suzaku meg Zero egy oldalon? :O Na ááájjon meg a menet.. Suzaku must die!
Nem csak ő. Az ep végén
[spoiler]Orange-kun[/spoiler]
is átállt Zero-ék oldalára. Lulu-nak elég volt elmondania, hogy ki ő, és mi történt a muterreal, egyből összefutottak a szálak a két karakter számára. Vicces, hogy erről sose beszéltek S1-ben, lehet, hogy ha tudták volna ezt egymásról, másképp alakultak volna a dolgok...

Így mondjuk vicces, de többet nem akarok lelőni, nézzétek majd meg az ep-et. Fél Code Geass erőviszonyai újrendeződtek. Ment mindenki össze-vissza egyik oldalról a másikra.

Prof. William

#755
Lol Zero ellen nem jó küldeni senkit mert vagy átállítja vagy árulásra kényszeríti őket. :)

Ami meg történt a részben...

[spoiler] Shirleyt nem sajnálom nagyon mert tulajdonképpen nem volt túl nagy szerepe a CG világában. Ott volt az Asfhordon néha ökörködött de igazán komoly szerepe 1-2 villanáson kívül nem volt. Ha feláldozható karit kell keresni akkor az első sorban van a helye. De végül is adott Zeronak egy kis Emotional boostot. :)
A karaktertáblázat lol volt. Na de Diethard lojalitása közepes? Hát Kallen után ő legnagyobb Zero fan!
Oranget már totál megszántam a végén reméllem végleg átáll és hm... Akkor Zero gyakorlatilag minden eddig megeassoltat "újraprogramozhat".  Hm... nem rossz.
[/spoiler]

Suzának amilyen tiszta szívű hős lovag átállhat ha valami durva dolog miatt rájön hogy pl. Valami igazán nagy disznóságokra készülnek a brittek. Anyi mindent behoztak ebben a részben meg amennyi potenciál van még ebben hogy nem hiszem hogy ez lenne az utolsó évad... Harmadik évadot a népnek!

Chronus

#756
Quote from: Prof. William on 2008-07-06, 15:15:26
Suzának amilyen tiszta szívű hős lovag átállhat ha valami durva dolog miatt rájön hogy pl. Valami igazán nagy disznóságokra készülnek a brittek.

Justice-fag. Az is elég lesz ha megtudja, hogy Rolo mit tett. Elvégre ő egy Britt kém. Ezt már nehéz lenne Zero számlájára írni. Előbb utóbb csak rájön, hogy az oldal amin van nem éppen a legerkölcsösebb és igazságosabb. Én is szívesen látnám holtan, de "minden jó pilóta jól jön" (by Simon, TTGL)

Quote from: Prof. William on 2008-07-06, 15:15:26
Lol Zero ellen nem jó küldeni senkit mert vagy átállítja vagy árulásra kényszeríti őket.
Ez meg amúgy lol, de igaz. A jelenlegi tendencia ezt mutatja. :lame:

chilip

#757
eddig nem akartam hogy rolo meghaljon... eddig. jeremiah meg lol :D mik derülnek ki.

ed.: apropó, új ED valami borzalmas  :ejj:

Flaser

#758
gg sub vége: FUCK ALI PROJECT!  :haha: :rotfl: :haha:
Úgy néz ki a szokásos önjelölt nyelvújításaikkal betettek a csajok a fordítógárdának.

Suzaki sztem. nem fog átállni. A karakternek épp az a lényege, hogy egy gáncstalan nemes lovag, aki ugyanakkor kegyetlen és a végsőkig elmegy az ideája hajszolásában. Azaz az őt körülvevő kegyetlenség és szemétségek nem fogják eltántorítani.

Én spec. ezért "kedvelem" a figurát, mert végre egy "hős" aki belátja hogy, kompromisszumot kell kössön a valósággal....ezzel együtt marha idegesítő tud lenni, s persze képmutatás bajnok mint az összes többi politizáló szereplő.

A másik ok amiért nem fog átállni, az az, hogy a CLAMP történetekben és illusztrációkban a protagonist/antagonist többnyire barátok és valahol kedvelik egymást, s gyakran együtt is kerülnek megrajzolásra, s mégis ezerrel egymás kinyírásán fáradoznak.
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

Chronus

#759
Quote from: Flaser on 2008-07-07, 03:33:25
A másik ok amiért nem fog átállni, az az, hogy a CLAMP történetekben és illusztrációkban a protagonist/antagonist többnyire barátok és valahol kedvelik egymást, s gyakran együtt is kerülnek megrajzolásra, s mégis ezerrel egymás kinyírásán fáradoznak.
Jah, csak azt az apró tényt felejtetted ki, hogy ez nem egy Clamp történet ^^ A Clamp csak a character designt adja ennek az animének, más közünk nincs hozzá. A manga is, mint ahogy az anime is, Sunrise produkció. Your theory Fails. ^^

De amúgy is standard Fail az egész teória, mert mondjuk xxxHolic az Clamp manga/anime, de a főhős legjob barátja nem ellenség (habár sokat szekálják egymást), sőt, még antagonistja sincs a történetnek ^^ Ennyit Clampról.

Flaser

Quote from: Chronus on 2008-07-07, 11:49:21
Quote from: Flaser on 2008-07-07, 03:33:25
A másik ok amiért nem fog átállni, az az, hogy a CLAMP történetekben és illusztrációkban a protagonist/antagonist többnyire barátok és valahol kedvelik egymást, s gyakran együtt is kerülnek megrajzolásra, s mégis ezerrel egymás kinyírásán fáradoznak.
Jah, csak azt az apró tényt felejtetted ki, hogy ez nem egy Clamp történet ^^ A Clamp csak a character designt adja ennek az animének, más közünk nincs hozzá. A manga is, mint ahogy az anime is, Sunrise produkció. Your theory Fails. ^^

De amúgy is standard Fail az egész teória, mert mondjuk xxxHolic az Clamp manga/anime, de a főhős legjob barátja nem ellenség (habár sokat szekálják egymást), sőt, még antagonistja sincs a történetnek ^^ Ennyit Clampról.

Check out X.
Egyébként az ENDING grafikát ki is csinálta?
Khhmmm....
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

Chronus

#761
CLAMP, ugyanúgy mint a karakterdesignt is. És? A sztori nem CLAMP. Ennyi.

CLAMP munkák: Angelic Layer, Cardcaptor Sakura, Chobits, Clamp no Kiseki, Clamp School Detectives, Duklyon: Clamp School Defenders, Magic Knight Rayearth, 20 Mensō ni Onegai!!/20 Masks, Please!!, Miyuki-chan in Wonderland, The One I Love, RG Veda, Shirahime-Syo: Snow Goddess Tales, Suki Dakara Suki (I like, therefore I like), Tokyo Babylon, Wish, Clover, Kobato, Legend of Chun Hyang, Legal Drug, Tsubasa: Reservoir Chronicle, X/1999, xxxHolic

A kedvedért felsoroltam az összeset, a short workok kivételével. A többi kollaboráció, mint pl Night Head, Koi, vagy Code Geass. Code Geass esetében az egyetlen amit CLAP csinált, az:
[spoiler=kép][/spoiler]
A karakter design és az általad említett ending. Ennyi. Sztorihoz semmi közük. Az eredeti mangának még csak nincs is CLAMP stílusa.
[spoiler=kép]
[/spoiler]

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん


Chronus


Prof. William

Ez kérlek az élőszereplős CG film nyitójelenete a főszerepben Keenu Reevsel. :)

Suzaku szerepében Orlabdo Bloom fog tetszelegni. :)

LuckyDingo

Lol amangáját még nem is néztem.. sokkal jobb a design  ^^"

Chronus


Alkyra

Csak egy kérdés ezt illetően: Miért Anya-ban látják a "halott" Mariennet? Szerintem inkább CC az.(tekintve h vele beszél állandóan...) Különben Charles miért akarná elkapni annyira?

White SeeD

 :whoah: ep.
Hát még a következő milyen lesz. :cool:

Kíváncsi vagyok, hogy hogyan fognak rendeződni a felállások, a következő epizódokban.
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

LuckyDingo

Hát jah rohadtjó kis rész volt :) [spoiler=lehet hogy valakinek még az]Aszittem, hogy megszabadulunk Rolotól.. úgy tűnik még várni kell erre XD V.V. meg annyira nem halhatatlan :D tetszett ahogy csúszik a földön XD Charles Geass-e meg WTF miket tudhat? Jó mondjuk valszeg neki a legerősebb. Lulu anyjáról a kép jó volt mikor a Knightmare mellett mutatták egy pillanatra, meg az ep elején :D [/spoiler]Szal jó volt és valszeg a kövi is jólesz :D

White SeeD

#771
OMG MI LESZ MÉG ITT!

+Valaki ölje már meg Drugakut!! :Eztneked:
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Alkyra

#772
OMFG!!!! THIS IS AWESOME! :whoah:

Nagyon jól csavarják a történetet, bár a végén ez a CC probléma érdekes húzás lett. Kíváncsi vagyok, hogy mit tudnak ebből kihozni. (aki figyelmes volt az észrevehette, hogy már nincs rajta a homlokán a jel ergo CC már nem halhatatlan...visszatért  volna a Geass megszerzése előtti énjéhez?)

chilip

OP egyre jobban tetszik :) meg most C.C. fején nem volt jel a végén, akkor Lelouche átvette volna?

Chronus

#774
Amúgy megfigyeltétek már a GG-s R2OP2 szövegét? LoL

[spoiler][/spoiler]

[gg]-nél valakiknek megint túl sok humorérzéke, szabadideje, és elhalt agysejtje volt. :falba: :haha: :rotfl:

Puru²

Elvileg  most már Lelouche is tud contract-ot kötni bárkivel ,nem ?

Alkyra

Quote from: Puru² on 2008-07-21, 09:15:25
Elvileg  most már Lelouche is tud contract-ot kötni bárkivel ,nem ?

Ez még kérdéses, de  meglehetősen valószínű. Én most CC-t nagyon megsajnáltam, mert tulajdonképpen "Ő" most meghalt. Zero mit fog kezdeni ezzel az "új" lánnyal...

White SeeD

My C.C. ... Give back now!!!  :bruhuhu:
Én azért még remélem, hogy megvan valahol.
Szerintem azzal a belső énjével beszélgetett mindíg míg egyedül volt.

Erősen amortizálódik a hárem. A moarhárem-ból átmegy pedoháremba :mad:  :ejj:
Én is kíváncsi vagyok mi lesz vele. Bár kétlem hogy Lulu csak úgy kidobná. Ha már egyszer visszarángatta a testi haláltól.
Kawainak kawai, de a régi CC nekem jobban tetszett.

Megjegyzem, én már akkor tudtam, hogy ezt fogja kérni, mikor kiderült hogy halhatatlan :smile: Így ez legalább bejött a kalkulációimból. Bár hogy most mi lesz már megsaccolni sem tudom :smile:

Vajon Kornélia átáll valamilyen szinten? Elég nehéz lenne Zeronak megmagyaráznia a helyzetet, hogy hogy is történt az a kis baleset akkor Euphival.

Szerintem Lulu még midníg csak az 1 szemes geass szintjén van. CC vagy visszament a másik énjéhez. Vagy az emperor doublekontaktos. Mindenesetre ha bentragadt azon a helyszínen, akkor igencsak kellemetlen örökélete lesz.
De nem hiszem hogy utoljára láttuk volna :D
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Alkyra

Quote from: White SeeD on 2008-07-21, 16:23:33
My C.C. ... Give back now!!!  :bruhuhu:
Én azért még remélem, hogy megvan valahol.
Szerintem azzal a belső énjével beszélgetett mindíg míg egyedül volt.

Erősen amortizálódik a hárem. A moarhárem-ból átmegy pedoháremba :mad:  :ejj:
Én is kíváncsi vagyok mi lesz vele. Bár kétlem hogy Lulu csak úgy kidobná. Ha már egyszer visszarángatta a testi haláltól.
Kawainak kawai, de a régi CC nekem jobban tetszett.


:tezsvir:

Flaser

Az nem merült fel senkiben, hogy az Akasha-ban okozott sérülések ütötték időlegesen ki mind a Geass-t, mind a Code-ot?
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."