Main Menu

Code Geass /Spoiler!/

Started by nephotep, 2007-02-07, 04:04:18

Previous topic - Next topic

Prof. William

Lehet...

Valamit biztos okozott Z azzal hogy megsértette a Akashát...



Chronus

Quote from: Ymir on 2008-07-24, 02:18:49
Nem értem, miért kell méteres hézagnak lenni a lábaik közt ::)

Nem tudom, de a femalized Rolo erősen FTW. :jee:

Cobra

Rolo tiszta Mako-chan :D
A kék ruhás egyébként Suzaku akar lenni?
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Rounin

Quote from: Ymir on 2008-07-24, 02:18:49
Nem értem, miért kell méteres hézagnak lenni a lábaik közt ::)

Hogy a dagadt nerd oda tudja képzelni magát fap közben. ;)

Chronus

Code Geass - 16: LOL :D

[spoiler=For all the Suzaku-haters XD][/spoiler]

White SeeD

Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Eberinu

Ez gyönyörű  :bruhuhu: Kecses,mégis férfias!

Chronus

Code Geass R2 - 16:

Nah... Egyesült államok megalapítva. Zero imbább, Suzaku véresebb, Rolo ellenszenvedebb, Kallen hottabb, Nunnaly komolyabb, C.C pedig háziasabb, mint valaha. Továbbá nem vágom, hogy tulajdonképpen Ougi hogy úszta meg az előző részben történteket. Mert egy csepp említés se esett róla... de mind1. Jó rész volt. Úgy tűnik ezzel végre elkezdődött a final war, és Suzaku meg Zero is szembekerül a köv részben.

Jah és... CG R2, az év képe:
[spoiler= ALL HAIL BRITANNIAAAAAA!!!!!!][/spoiler]
:lol:


LuckyDingo

Hmm... C.C. még így is aranyos XDD Elfogadnám házvezetőnőnek, ha megcsinálja a ruhakifordítósat XDDDD Egy dolog.. [spoiler]A Rózsaszín hajú hajú kiscsaj Knight /Anya vagy  mi a neve/ Akkor most geases, vagy boszi? Vagy miért szórakozik Charles a memóriájával? :S És CC hatására miért indult be a geasselődéses contractos izé? :S[/spoiler]  Jah és Suzaku most már csak a második legutáltabb karakter szememben.. az első végleg Nina lett XDDD
Az az utsó kép meg überlol... :lol:

White SeeD

Köv részben jön a nagy találkozás.
Lehet fogadni:
1, Átáll.
2, Jön a brit f***ságaival és a szokásos mondókával hogy le van tartóztatva ;)

Anyahoz:

[spoiler]
Egyes fejtegetések szerint ő az igazi Nunnali :smile:[/spoiler]
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Alkyra

#792
Akkor viszont Lulu memoriája már a kezdetektől fogva módosítva van, ami nagyon is lehetséges. Sőt, észrevettem valamit:

Ahogy Lulu is mondta, ha kiderülne, hogy egy Angol Herceg vezeti az egész Order of B.K.-ot akkor fellázadnának ellene elég erősen s akkor Lulnak annyi lenne. A király miért nem használta ki az alkalmat most? Az egész világ hallhatta volna, hogy a nem Zeronak, hanem a fiának hívja.(ahogy szokta általában)

A válasz egyszerű. A királynak van egy nagyon jó oka arra, hogy Lulu ne kerüljön ki a képből olyan könnyedén. Valószínűleg az emlékek, hogy az anyját megölték az a nyomorék kislány az igazi húga, mind hamisak.
Sajnos az okot nem tudom kikövetkeztetni. Az első gondolatom az volt, hogy azért csinálja, hogy igazi uralkodót faragjon Lulu-ból aki a saját erejéből foglalja el majd a világot, de amióta Charles Geass hordozó lett  (halhatatlan lett)
ez az elmélet sajnos nem igazolódik.

CC nagyon aranyos volt. Elkéne egy ilyen engedelmes lány a házba.(tudom, hogy fizikai lehetetlenség, hogy egy nő engedelmes legyen, de álmodni azért szabad. ^^") Lulu-nak mostmár Geas-elnie se kell, annélkül is leveszi a ruháit...Mostmár csak ki kéne használnia az alkalmat.. :jee: (sajnos ez is csak az én álmaimban fog megtörténni...)

LuckyDingo

Quote from: Alkyra on 2008-07-28, 13:55:18
Akkor viszont Lulu memoriája már a kezdetektől fogva módosítva van, ami nagyon is lehetséges. Sőt, észrevettem valamit:

Ahogy Lulu is mondta, ha kiderülne, hogy egy Angol Herceg vezeti az egész Order of B.K.-ot akkor fellázadnának ellene elég erősen s akkor Lulnak annyi lenne. A király miért nem használta ki az alkalmat most? Az egész világ hallhatta volna, hogy a nem Zeronak, hanem a fiának hívja.(ahogy szokta általában)
....
CC nagyon aranyos volt. Elkéne egy ilyen engedelmes lány a házba.(tudom, hogy fizikai lehetetlenség, hogy egy nő engedelmes legyen, de álmodni azért szabad. ^^") Lulu-nak mostmár Geas-elnie se kell, annélkül is leveszi a ruháit...Mostmár csak ki kéne használnia az alkalmat.. :jee: (sajnos ez is csak az én álmaimban fog megtörténni...)
Hát az Uralkodó szimplán azért hívta sztem Zeronak, mert harcolni akar és kíváncsi rá, hogy Zero-force mire képes Britannia ellen :D

Az az alkalomkihasználós dolog meg szerintem még jópár rajongó álmaiba bekerül, nem kell félned, nem vagy egyedül XD

White SeeD

Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

LuckyDingo

Quote from: White SeeD on 2008-07-29, 09:24:06
Pizza
:lol:??? Zero hazudott?... pedig aszittem, hogy home made pizzát vitt CC.nek.. pedig Pizza Hutos  O.O

Alkyra


chilip

jó volt a 17es rész is  :jee: hány részes lesz? AniDB-n unkown numb. of ep.

Chronus

ep17:

Az mennyire gáz ha kezdem egyre jobban tolerálni Suzaku karakterét?

chilip

aug. 27.-én jön az OST  :whoah: várjuk szeretettel (új OP 13.-án, ED-et meg leszarom :D de az sztem már kijött)

Chronus

Quote from: chilip on 2008-08-04, 00:11:16(ED-et meg leszarom :D de az sztem már kijött)

Aye. Fent van Gendou-n.

White SeeD

Nekem is az op kéne  :cool:

Állítólag 25 lesz. Azaz 23, ekkor megnézik, hogy érdemes-e egy harmadik évadot rárakni. Várnak fél évet, kiadnak egy OMG utolsó két részt és egy év múlva itt az R vagy S3 :Kiraly:

Jó kis rész volt, kezdődik a buli. Bár ahogy olvastam a fejtegetéseket egy bizonyos oldalon tüzijáték lesz bőven :redface:

Már tényleg nem tudom ki lesz a főboss. Már 3 személy is pályázik erre a posztra.

Evil King eleve.
Zero: Egyre jobban fogynak mellőle az emberek, már nem kell sok hogy ő legyen a devil cursed princess :smile:
Schnaizel meg lassan kúszik felfelé a sötétben rejtőzködve.

shuzakut még mindíg utálom, bár lessan szemtanúi lehetünk a klasszikus GS jelenetnek, de ehhez még kell egy kis extra motiváció. De nem kell félni, ha 4chanos pletykák beigazolódnak, motíváló erők lesznek bőven ;)
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

LuckyDingo

Én azon lepődtem meg, hogy Zero Rolo-t küldte Nunnalyért.. Asszem Zero megőrül, ha Nunnaly lesz Shirley2 lol O__o

Prof. William

Quote from: White SeeD on 2008-08-04, 19:06:48
Nekem is az op kéne  :cool:

Állítólag 25 lesz. Azaz 23, ekkor megnézik, hogy érdemes-e egy harmadik évadot rárakni. Várnak fél évet, kiadnak egy OMG utolsó két részt és egy év múlva itt az R vagy S3 :Kiraly:

Jó kis rész volt, kezdődik a buli. Bár ahogy olvastam a fejtegetéseket egy bizonyos oldalon tüzijáték lesz bőven :redface:

Már tényleg nem tudom ki lesz a főboss. Már 3 személy is pályázik erre a posztra.

Evil King eleve.
Zero: Egyre jobban fogynak mellőle az emberek, már nem kell sok hogy ő legyen a devil cursed princess :smile:
Schnaizel meg lassan kúszik felfelé a sötétben rejtőzködve.

shuzakut még mindíg utálom, bár lessan szemtanúi lehetünk a klasszikus GS jelenetnek, de ehhez még kell egy kis extra motiváció. De nem kell félni, ha 4chanos pletykák beigazolódnak, motíváló erők lesznek bőven ;)

Főboss?

A király természetesen az...
Sneizel meg egyre jobban pályázik erre a címre...

chilip

kedves papát nem fogja tudni legyőzni Schneizel, mert halhatatlan :D

NLZ

De azt meg tudja csinálni, hogy a papát berakja egy acélládába, lelakatolja, ledobja az óceán közepébe, azt halottnak kiáltja ki. :D
[reserved]

Chronus

Quote from: NLZ on 2008-08-04, 21:32:15
De azt meg tudja csinálni, hogy a papát berakja egy acélládába, lelakatolja, ledobja az óceán közepébe, azt halottnak kiáltja ki. :D

C.C.-t is képesek voltak fogságban tartani abban a gömbben. + van egy Orendzs-kununk is aki anti-geasses muksi. Biztos van valami menő succa halhatatlanok ellen is, legalábbis abból ítélve hogy V.V.-nek azt mondta, hogy "Se Zero se C.C nem lesz képes az útjába állni".

NLZ

Siccnek és Viccnek (:D) nincs képessége, csak az, hogy Geass-t osszanak és semlegesítsék a hatását (ugye mikor R2 elején lesmárolta Zero-t Sicc). Szal most elvileg akkor a Királynak sincs már az emlékvarázs képessége, csak az, hogy Geass-t osszon.
[reserved]

Chronus

#808
Quote from: NLZ on 2008-08-04, 21:44:39
Siccnek és Viccnek (:D) nincs képessége, csak az, hogy Geass-t osszanak és semlegesítsék a hatását (ugye mikor R2 elején lesmárolta Zero-t Sicc). Szal most elvileg akkor a Királynak sincs már az emlékvarázs képessége, csak az, hogy Geass-t osszon.

Való igaz, de nem is a geass-semlegesítő képességére gondoltam, hanem inkább arra, hogy valamilyen módon talán képes ártani nekik. Elvégre ez nem teljes halhatatlanság, ha úgy vesszük azon az úton is képesek valahogy meghalni, hogy átadják ezt a halhatatlanságot, tehát van lehetőségük a halálra.

Ezekre a jelenségekre valamilyen szinten mind kell hogy legyen valamilyen tudományos magyarázat is, hisz már alapból Orange geass-semlegesítő képessége is mesterséges, a Geass-kutató intézet a begeasselt embereken végzett neurológiai kutatások során fejlesztette ki. Szóval ha ezt vesszük alapul, akkor a C.C.-n és V.V. végzett kutatások során arra is rájöhetek, hogy mi az a folyamat amivel a halhatatlanság kiiktatható. Nem tűnik valószínűtlennek...

..Természetesen ez csak feltételezés, de azt se fejeltsük el, hogy egy halhatatlan Emperror az gáz. Nem kicsit, nagyon. Ha nem így végeznek majd vele valamilyen úton, akkor max csak úgy halhat majd meg, ha geasst ad valakinek és az átveszi a halhatatlanságát. Felemelheti a kezét aki ezt szeretné kivárni...

NLZ

Szerintem mikor ezeket mondta Orange, akkor csak az egója szólt. Mert egy Geass se tud rá hatni, fizikiai ereje is van, meg ugye a saját speckó KnightMare-je.
[reserved]