Main Menu

Code Geass /Spoiler!/

Started by nephotep, 2007-02-07, 04:04:18

Previous topic - Next topic

NLZ

Egyértelmű, hogy fan made, de attól még miért ne fordíthatná le akárki, akinek sok a szabadideje? :)
[reserved]

Chronus

Quote from: NLZ on 2008-10-04, 19:08:24
Egyértelmű, hogy fan made, de attól még miért ne fordíthatná le akárki, akinek sok a szabadideje? :)

Nos ha sok a szabadideje :), akkor felőlem fordítsa :)

Prof. William

Orange-speckó képessége hogy a geass visszavonás mellett telepatikus úton növeszti a narancsokat. :)

Chronus


White SeeD

http://www.youtube.com/watch?v=MzLRTJL1DFE&feature=related

A 1:25-27-nél lévő kép annak a biciklis gamenak az adaptációja (aminek nem emlékszek a nevére)
Valaki tudna hozzá linket adni? :D
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

minuszmiki


White SeeD

Köszi,
Viszont tényleg hülyén tettem fel a kérdést.
A CG-s verzióra kellene :redface:
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

LuckyDingo

Quote from: White SeeD on 2008-10-06, 20:43:23
Köszi,
Viszont tényleg hülyén tettem fel a kérdést.
A CG-s verzióra kellene :redface:
Sztem az csak ehhez a videóhoz lett összevágva :S

NLZ

[reserved]


R41N

 :lol:

Amúgy én nem hogy elégedett vagyok a végével, de megkockáztatom, hogy az egyik legjobb ending amit eddig láttam - mindez függetlenül attól, hogy[spoiler]Lülüsü él vagy sem. De Britannia 99. uralkodója letűnt a színről az elnyomó rendszerrel együtt és lőn szép új világ, happy end :). Így lett kerek, és szépen megmagyarázza az eddigi furcsa viselkedéseket is. [/spoiler]
A mechek ellenére nagyon felértékelődött bennem ez a sorozat  ::)

No time to bleed

Swarczi

Számomra még mindig maradt néhány kérdés:

1. Mit csinált Lelouch az alatt az idő alatt míg bejelentette hogy ő az uralkodó?

2. Ha már eltelt némi idő, nem lehetett volna a Shinkirora is Energy Winget szerelni? Vagy mondjuk C.C knightjára?

3. Miért nem vette rá Schneizelt , hogy használja a Fleiát, majd ezután ha Leloch legyőzi, a világ rokonszenvét elnyerte volna, ergo lelouch uralta volna a világot.

Rounin

Quote from: Swarczi on 2008-10-08, 15:01:12
3. Miért nem vette rá Schneizelt , hogy használja a Fleiát, majd ezután ha Leloch legyőzi, a világ rokonszenvét elnyerte volna, ergo lelouch uralta volna a világot.

De ő nem akarta uralni a világot.

White SeeD

1, Gondolom nem volt könnyű kijönni onnan, ahol voltak. / máshogy telt ott az idő/ egyéb szupernatural elméletek.
Shuzakunak meg kellett tanulnia a steel breaker kicket.
Be kellett szerezni újj egyenruhát, begeassolni pár embert, tartalékterveket összehozni / pihenni a nagy finálé előtt stb.

2, Shinkirora minek? Csak zavarta volna az úszásban, meg a pajzsok mozgatásában :smile: Olyan szárnyakkal meg nehéz irányítani egy olyan kütyüt, ezért van csak a két elit pilótának. C.C. meg nem volt az :smile:
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Prof. William

Gurren Geass. :)

Valahogy úgy sejtettem hogy Rossiu lessz Diethard .:)

Dreamcleaver

Quote from: Swarczi on 2008-10-08, 15:01:12
1. Mit csinált Lelouch az alatt az idő alatt míg bejelentette hogy ő az uralkodó?

Pici Lulu-ket, pici geass-szal.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Alkyra


Rounin

#1127

NLZ

[reserved]

Prof. William

NIPPON NIPPON NIPPON NIPPON NIPPON NIPPON NIPPON NIPPON NIPPON NIPPON NIPPON NIPPON NIPPON NIPPON NIPPON NIPPON NIPPON NIPPON NIPPON NIPPON NIPPON NIPPON NIPPON NIPPON NIPPON NIPPON NIPPON NIPPON NIPPON NIPPON NIPPON NIPPON NIPPON NIPPON NIPPON NIPPON NIPPON NIPPON NIPPON NIPPON NIPPON NIPPON NIPPON NIPPON NIPPON NIPPON NIPPON NIPPON NIPPON NIPPON NIPPON NIPPON NIPPON NIPPON NIPPON  :whoah: :whoah: :whoah: :whoah: :whoah:

Nagyon lol. Az a tipikus annyira sz*r hogy az már jó. :)  A másik meg szimplán aranyos. :)

Nihilus

Nipponipponipponpon!  :muhahah:
Király, főleg mikor Lulu elkezdi a Carmenre ropni. Priceless.  :hehe:

MacKenzie

Gihi, csak most vettem eszre a sikadik vegignézés után, amikor S1-EP5 -ben elmondják a "nagy tervet" Lulu a sakk táblán játszik: fehér ló (Suzaku) üti fekete király-t (Lulu).
Nothing Personal... Kid.

pet

vajon honnan lehetne beszerezni code geass picture drama-t ? őszintén, kerestem megauploadon, ott nem találtam, torrenten nem úgy nézett ki mintha használható filek lennének fent, meg lusta is vagyok, szóval ha valaki tudja, azzal sokat segítene :D


pet

Quote from: NLZ on 2008-12-15, 16:14:26
Ez megfelel?
http://xabin.mine.nu/gg-tracker/torrents/%5BschneizelXkannonOTP%5D_Code_Geass_R2_-_0.923_%5BPicture_Drama%5D_%5BFabulously1080p%5D_%5B2E02E0E1%5D.mkv.torrent
Egyébként nagy szarok ezek a Picture Drámák. :)

az nem számít, akkoris megnézném, de ez is gyanús, 32 mb, és elméletileg 9 részes O.O

bimanc

A picture drama-k elég rövidek, és csak állóképek vannak bennük, ezért a a tömöríthetőség miatt nem foglalnak sok helyet. Épp ezért tényleg nem nagy valami, bár én csak egyet láttam. (a fürdőset  :Kiraly:)

pet

azthiszem ezeket kihagyom :D

NLZ

[reserved]

White SeeD

Valaki egy harmadik fordulót?

[spoiler]Az előzményeket lusta vagyok feltenni (meg megrázó is)(meg amúgy is minden CG-fan már ismeri) elég annyi, hogy Lulut lefagyasztják.[/spoiler]

Ezt az üzenetet nem szükséges a CG hater club tagjainak kommentálni.
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

SaiyaGin

Quote from: White SeeD on 2008-12-29, 14:52:37
Valaki egy harmadik fordulót?

[spoiler]Az előzményeket lusta vagyok feltenni (meg megrázó is)(meg amúgy is minden CG-fan már ismeri) elég annyi, hogy Lulut lefagyasztják.[/spoiler]

Ezt az üzenetet nem szükséges a CG hater club tagjainak kommentálni.

[spoiler]2300-ban háborút terveznek a világbékéért? Akkor ez egy CG-Gundam 00 crossover? És Marina valójában Lilia, álnéven? :D[/spoiler]