Main Menu

Code Geass /Spoiler!/

Started by nephotep, 2007-02-07, 04:04:18

Previous topic - Next topic

balu01

#1170
Hát az SMPlayer se vált be, annál is akadozik mint a VLC-nél...
Na már tárgytalan a dolog, MPC-t beállítgattam és már be tudtam tölteni a feliratot, azért köszi a segítséget!  ;)

NLZ

Rakj fel DirectVobSub-ot, az kb minden lejátszóhoz rak feliratot, amelyik külső codeceket használ. :)
[reserved]

balu01

R2 19. rész:
Hát ez valami elképesztő rész volt, micsoda fordulat...  :eek:
Rolot sajnálom, szép volt tőle pedig...

Solid Snake

[spoiler]Az OUGI LIED ROLO DIED rész?  :D[/spoiler]

balu01

#1174
[spoiler]Igen, ebben a részben hal meg Rolo.[/spoiler]
A 21. rész is hatalmas volt, főleg a végén a csattanó  :cool:
Na végignéztem, mondhatjuk hogy happy end, de azért sajnálom "Lulu"-t...
[spoiler]Voltak nála sokkal idegesítőbb és idiótább karakterek is akik jobban megérdemelték volna a halált...(főleg a BK tagok...)
Az meg hogy Suzaku lett Zero...  :D[/spoiler]
A Nightmare of Nunallyban tényleg nincs benne Lelouch? Nélküle nem CG a CG szerintem  :D

White SeeD

#1175
OMG, mit tettem! :D


Olyan nehéz jó képet találni. Főleg hogy kiesik a két felső sarok.
Meg a sok hülye kikötés... ne legyen ez meg az, legyen rajta ruha, meg etikus legyen :ejj:
Kiváncsi vagyok hogy a jogvédelembe mennyire kötnek bele... elvégre ez fanart, max a megalkotójától kéne engedélyt kérnem.

[spoiler=Lulut nem kell sajnálni]
Elvégre, véghezvitte amit eltervezett, nem bukott el mint egyesek.
Nameg jót tesz az a kis falusi levegő, főleg ha van kivel szívni, és egyéb dolgokat csinálni egy szalmakazalban :ejnye:[/spoiler]
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Soldier

Quote from: White SeeD on 2009-01-29, 19:38:21
OMG, mit tettem! :D
[spoiler=elözökép][/spoiler]
:lol: u r awesome Sir

White SeeD

Quote from: balu01 link=topic=1008.msg379428#msg379428
A Nightmare of Nunallyban tényleg nincs benne Lelouch? Nélküle nem CG a CG szerintem  :D

Hogyne lenne, méghozzá nem is akármilyen. Úgy fogja alázni a mezőnyt hogy csak na :Kiraly: (Már ha gyorsabban subolnák :mad:)
De a NoN sokkal akciódúsabb, úgyhogy jobb ha felkészülsz a mecha és emberaprításra :cool:
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

balu01

Pár oldalba belenéztem de én nem láttam "Lulu"-t  ^^"
Melyik fejezetben van?  :redface:

White SeeD

Quote from: balu01 on 2009-01-29, 20:58:52
Pár oldalba belenéztem de én nem láttam "Lulu"-t  ^^"
Melyik fejezetben van?  :redface:

Türelem, olvasd csak tovább. Mint a cím is mutatja nem Lulu lesz a főszereplő (legalább is kezdetekben) De jönni fog, mikor eljön az ideje. Az elején nem is igen lesz majd látható, de jönni fog, nem kell aggódni :smile:
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Zen

Quote from: White SeeD on 2009-01-29, 19:38:21
[spoiler=Lulut nem kell sajnálni]
Nameg jót tesz az a kis falusi levegő, főleg ha van kivel szívni, és egyéb dolgokat csinálni egy szalmakazalban :ejnye:[/spoiler]
[spoiler]Miről beszélsz? Kinyírták.[/spoiler]
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

motifator

Ezt mindenki úgy értelmezi, ahogy szeretné, bár a hivatalos álláspont szerint
[spoiler]tényleg meghalt[/spoiler]

Olvass vissza pár oldalt, volt már szó erről a dologról.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

balu01

Quote from: White SeeD on 2009-01-29, 21:01:39
Quote from: balu01 on 2009-01-29, 20:58:52
Pár oldalba belenéztem de én nem láttam "Lulu"-t  ^^"
Melyik fejezetben van?  :redface:

Türelem, olvasd csak tovább. Mint a cím is mutatja nem Lulu lesz a főszereplő (legalább is kezdetekben) De jönni fog, mikor eljön az ideje. Az elején nem is igen lesz majd látható, de jönni fog, nem kell aggódni :smile:
Ebben az esetben elkezdem normálisan is olvasni, de remélem minél hamarabb jön Lelouch  :D

Chronus

Quote from: Zen on 2009-01-29, 21:22:32
[spoiler]Miről beszélsz? Kinyírták.[/spoiler]

[spoiler]Nunnaly látta az emlékeit mikor megérintette a halála után, mint anno Lulu C.C.-ét, tehát Code-ja is volt, max lehet nem tudott róla, és ezért a halála után lehet halhatatlan lett.

A Code mindig az első halál után aktiválódik, Charles esetében is így volt, azért tudta Lulu még utoljára öngyilkosságra geasselni. Meg is halt, aztán felkelt, és már ott volt a kezén a Code, és akkor lett geass immunis.

Vannak rá elméletek hogy honnan szerzhetett Code-ot,  ha ezek a dolgok elpusztíthatatlanok, akkor kizárásos alapon pl akkor mikor Charles fojtogatta még az elpárolgása előtt. Charles Geass-je a kezén volt, anyagmegmaradás alapján átszállhatott simán, aztán aktiválódott Lulu halála után.

Túl sok utalás van rá, hogy valószínűleg ez történt, de túl sok olyan elem is van, pl hogy Nunnaly látta az emlékeit, amiket nem lehet máshogy logikusan megmagyarázni (vagy csak nagyon nyögvenyelősen, ha az ember mindenárod tagadni akarja)

Szal nagy valószínűséggel él és Viral virul.[/spoiler]

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Prof. William

+ amikor Charlest megöli Lulu de az még nekitámad egy pillanatra amikor lendíti a kezét tisztán látszik rajta a geass jel (betöltik a képernyőt) és ezzel kapja el Lulu nyakát... nem hiszem hogy egy ilyen villanást véletlenül raknak bele. :)

balu01

Quote from: White SeeD on 2009-01-29, 21:01:39
Quote from: balu01 on 2009-01-29, 20:58:52
Pár oldalba belenéztem de én nem láttam "Lulu"-t  ^^"
Melyik fejezetben van?  :redface:

Türelem, olvasd csak tovább. Mint a cím is mutatja nem Lulu lesz a főszereplő (legalább is kezdetekben) De jönni fog, mikor eljön az ideje. Az elején nem is igen lesz majd látható, de jönni fog, nem kell aggódni :smile:
LOL, jól belenéztem a mangába, most néztem az első fejezetet és ott már benne van Lelouch  :D
Viszont utána nem nagyon láttam a lefordított 9 fejezetben.

SaiyaGin

Quote from: motifator on 2009-01-29, 21:29:46
Ezt mindenki úgy értelmezi, ahogy szeretné, bár a hivatalos álláspont szerint
[spoiler]tényleg meghalt[/spoiler]

Olvass vissza pár oldalt, volt már szó erről a dologról.

Hivatalos álláspont? Kit érdekel? :D Mi jobban tudjuk!  :Kiraly:

White SeeD

Quote from: SaiyaGin on 2009-02-01, 20:13:29
Quote from: motifator on 2009-01-29, 21:29:46
Ezt mindenki úgy értelmezi, ahogy szeretné, bár a hivatalos álláspont szerint
[spoiler]tényleg meghalt[/spoiler]

Olvass vissza pár oldalt, volt már szó erről a dologról.

Hivatalos álláspont? Kit érdekel? :D Mi jobban tudjuk!  :Kiraly:

:tezsvir:

És különben is, a hivatalos álláspont az volt amit láttunk, azaz mi döntjük el, hogy hogyan gondoljuk a végét. :Kiraly:
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Flaser

A hivatalos álláspont az, hogy Lulu meghalt.
Fogadjátok már el, hogy ez így igaz...

[spoiler]...ahogy azt is, hogy ahhoz, hogy a Code működésbe lépjen előbb meg kell halj! Így az előző állítás 100%-ban igaz és Lulu-t mégsem lehet biztosan leírni.[/spoiler]
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

Prof. William

Lol így még nem is gondoltam át a dolgot. :) Az érvelés mindenesetre kikezdhetetlen. :)

White SeeD

Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

balu01

A NoN-ban Zero nagyon tápos :eek:

smash++

Most tartok a 2 évad 15. részénél.

Eddig nagyon tetszett, mert jók voltak a fordulatok. De már most kapott -1 pontot Sheryl [spoiler] megölése[/spoiler] miatt.
Gondolom az évad végéig még jó pár általam kedvelt karaktert fognak kiírni az animeből. Persze olyanok biztosan életben maradnak, akiket nem bírok...

Kíváncsi vagyok mit fognak végül kihozni a sorozatból...

chilip

Quote from: smash++ on 2009-03-04, 23:45:12
Most tartok a 2 évad 15. részénél.

Eddig nagyon tetszett, mert jók voltak a fordulatok. De már most kapott -1 pontot Sheryl [spoiler] megölése[/spoiler] miatt.
Gondolom az évad végéig még jó pár általam kedvelt karaktert fognak kiírni az animeből. Persze olyanok biztosan életben maradnak, akiket nem bírok...

Kíváncsi vagyok mit fognak végül kihozni a sorozatból...

QuoteRe: Code Geass /Spoiler!/

biztos egy sorozatra gondolunk?

smash++

Quote from: chilip on 2009-03-04, 23:54:53
Quote from: smash++ on 2009-03-04, 23:45:12
Most tartok a 2 évad 15. részénél.

Eddig nagyon tetszett, mert jók voltak a fordulatok. De már most kapott -1 pontot Sheryl [spoiler] megölése[/spoiler] miatt.
Gondolom az évad végéig még jó pár általam kedvelt karaktert fognak kiírni az animeből. Persze olyanok biztosan életben maradnak, akiket nem bírok...

Kíváncsi vagyok mit fognak végül kihozni a sorozatból...

QuoteRe: Code Geass /Spoiler!/

biztos egy sorozatra gondolunk?

Jah,  Shirley
Kicsit késő van és a sok női anime név keveredik.

De Sheryl is a kedvenceim közé tartozik és ő megúszta hála a készítőknek :P

Liquid Snake

Ohhh fuck. Alig értem el ide az oldal aljára anélkül h megálljam a postok elolvasását és a spoiler gombok azonnali szétnyomkodását. Szóval, elkezdtem énis, reggel fél 6ig néztem de a második évad első rész után úgy döntöttem h lefekszek h fel tudjam fogni majd mik történnek. Eddig EPIC. Remélem marad is. De számomra már egyértelmű h Lulu meg fog halni. Minden okos jó oldalon álló anime főhős meghal aki kicsit is belenyúl a rosszba. Lásd Death Note.

White SeeD

Quote from: Liquid SnakeDe számomra már egyértelmű h Lulu meg fog halni. Minden okos jó oldalon álló anime főhős meghal aki kicsit is belenyúl a rosszba. Lásd Death Note.

Ugyan ugyan, nem kell ennyire pesszimistának lenni :ejnye:
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

NLZ

[reserved]

Flaser

Elgondolkodtató, hogy érdemes lesz-e újranézni ha megjelennek a DVD-ripek, mert a Sankaku Complex-en már a sokadik bejegyzés regél arról, hogy a DVD-ken mennyire átdolgozták a "quality" részeket.
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."