Heroes / Hősök (SPOILEREK!!!)

Started by Cobra, 2007-03-04, 23:18:06

Previous topic - Next topic

Dreamcleaver

Amúgy most jut eszembe. Az első szériában volt ez a "Save the cheerleader, save the world." motto, abból végül is kisült valami? Vagy ez azt jelenti, hogy Claire-nek még fontos szerepe van a jövőben?

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

chilip

annak sztem annyi értelme volt, hogy Sylar nem kapott regeneratív képességet, és így vesztett Peter ellen, mer Hiro szarra se ment volna karddal ellene => megmentették Clair-t és Sylar legyőzhető...

Próféta

Szerintem is lement az első sorozatban, de szerintem más volt a lényege. Sőt, két lényege volt.

1. Future Hiro azért találta ki ezt az üzenetet a múltba, hogy a robbanó ember, vagyis Sylar ne váljon legyőzhetetlenné, és megölhessék a robbanás előtt. Az egészben persze az volt a nagy poén, hogy nem is Sylar volt a robbanó ember, tehát totál tévúton volt az egész banda, és a jóslat is értelmetlen volt.
2. Persze igazából slusszpoénként mégiscsak így menekül meg a világ, mert a szokásos Hollywood-i nyáladzás értelmében Nathan a lányán keresztül ismerte meg a szeretet (fúj, de béna és giccses), és ezért tért vissza a testvéréhez, ezzel elrontva Lindermanék tervét.

Dreamcleaver

Ez a Claire & Fly-Boy szerelmi szál kezd k*rvára uncsi lenni.  :mad:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

chilip

bazz, kensei lesz a főrossz, és hiro álcázza magát majd kenseinek? mer ha így van, kensei ugyen nem hal meg a képessége miatt és simán eléldegél 1-2000 évet, mondjuk lehet ő öldös embereket a jelenben...

Selmo

Az, hogy gyógyulnak nem feltétlen jelenti, hogy nem is öregednek.

A tökéletesség unalmas.

chilip

hát ki tudja... majd elválik...

Selmo


A tökéletesség unalmas.

Dreamcleaver

A 7-es rész nekem kifejezetten tetszett. Nagyon tömény volt, tele fordulattal. Remélem ez nem annak a jele, hogy gyorsan le akarják zárni a sorozatot.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Solid Snake

Quote from: Dreamcleaver on 2007-11-07, 04:55:40
A 7-es rész nekem kifejezetten tetszett. Nagyon tömény volt, tele fordulattal. Remélem ez nem annak a jele, hogy gyorsan le akarják zárni a sorozatot.

A második évad két fejezetre lesz szétbontva. A Volume Two - Generations ebben az évben elvileg véget ér (a 11. résszel bezárólag). A net most attól hangos, hogy a készítők alternatív befejezést forgattak le, az kerül majd leadásra. Hogy mennyire lesz durva, meglátjuk. Engem viszont a 7. rész és a 8. rész előzetese garantáltan megvett kilóra.  :whoah:

chilip

Quote from: chilip on 2007-11-01, 19:27:09
bazz, kensei lesz a főrossz, és hiro álcázza magát majd kenseinek? mer ha így van, kensei ugyen nem hal meg a képessége miatt és simán eléldegél 1-2000 évet, mondjuk lehet ő öldös embereket a jelenben...

hehehe :D éreztem

Dreamcleaver

A mostani rész már nagyon kellett. Végre megtudtuk, hogy mi történt az S1 és az S2 között. Így már összeállt a kép. Mondjuk nem tudom, hohy a Haiti fickó miért vetter el Peter emlékeit. Azt gondolta így biztonságos? Még mindig nem tudom ki az igazi gonosz, Bob vagy Adam. Ez a rész most kifejezetten tetszett.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Selmo

Szerintem mindkettő gonosz de a haiti a főnök, aki a háttérből irányítja a dolgokat szépen. :P

A tökéletesség unalmas.

Dreamcleaver

#284
Quote from: Selmo on 2007-11-15, 01:24:31
Szerintem mindkettő gonosz de a haiti a főnök, aki a háttérből irányítja a dolgokat szépen. :P

És jól kiszúrt magával, hogy bekapta a vírust. De természetesen azt előre tudta, hogy Suresh majd megmenti. Nagyon furmányos.  :hehe:

Amúgy tudom, hogy ez most stating the obvious lesz, de akkor valószínű, hogy Adam ölte meg Hiro apját. A képessége azt is megmagyarázná, hogyan élte túl az esést. De nekem még mindig sötét folt, hogy Hiro apjának mi volt a képessége. Tuti, hogy az első rész elején a maszkos szamuráj nem Adam volt. Nagyon ázsiai arca volt annak a fickónak, és hasonlított Hiro apjára.

Arra is kíváncsi lennék, hogy mit ért Adam "világmegmentés" alatt.

edit: közben arra is rájöttem miért tetszett annyira ez a rész! Nem volt Claire-Flyboy love faggotry. Bírnám, ha tudnák hanyagolni őket továbbra is.  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Selmo

Ha emléxel, Bob küldte utána a dokit. :hehe: Mondjuk nekem ez az Adam szál nem tetszik, akkor most már 3 gyakorlatilag halhatatlan emberünk van. Bár úgy tűnik Adam és Calire képessége nem ugyanolyan, mert Claire képessége csak akkor működik, ha sértetlen az agya vagy valami ilyen, Adam meg azt mondta, hogy nem tudják megölni. Bár lehet, hogy ez csak forgatókönyvírói fogás.
Bob azt "hazudta", hogy Adam valami büntetést akar az emberiségre szabni. Adam meg azt mondta, hogy fel akarja fedni a képességét. Szerintem mindkettő hazugság volt. Ettől függetlenül tényleg érdekes, hogy mi lehet a háttérben, főleg, hogy láttuk a festményeket ugye.

A tökéletesség unalmas.

Cloud

Bocs lehet hogy ez nem ide tartozik...
Tudtok valami oldalt ahonnan le lehet szedni Mr. Iszááák  :D festményeit(mondjuk háttérnek)?

Solid Snake

http://heroeswiki.com/Isaac's_paintings

Ezt tudtam így hirtelenjében találni.
Esetleg a sorozat hivatalos honlapján hátha vannak wallpaper méretben is Isaac festmények.
Legvégső megoldás: 4chan. Ott mindent lehet találni.  :szemuveges:

Cloud

herose wiki sikerült.

:merci:
Végre van egypár normális hátterem

chilip

#289
[spoiler]hát itt senki nem tud meghalni :eek: olyan lesz, mint a barátok közt, 10234. résznél majd csak vége, ha valaki meghalna, adnak neki Clare vagy Adam véréből :D[/spoiler]

kikuchiyo

Ez a Dragon Ball/Dallas a végén nekem sem tetszett.

(BTW tedd spoilerbe)
Failure is the default option

Dreamcleaver

#291
Na be kell valljam, hogy számomra a 2nd season most kezd olyan jó lenni, mint az 1 volt. Egyedül a Hiro-féle időparadoxonok zavarnak, de ha időutazást tesznek a sztoriba, az mindig bekavar. (időutazás legyen a Star Trekben és annyi.  :D).

[spoiler]Én a rész nézése közben arra tippeltem, hogy Claire vérét Niki-n fogják használni, ezért engem a vége meglepett. Nem tudom mik Bob szándékai, de mikor Suresh lelőtte Noah-t, akkor is nagyon szomorú képett vágott, mint aki sajnálkozik. Mivel tudjuk (vagy csak sejtjük), hogy Bob egy gazfickó, ezért valószínűsíthető, hogy komoly indoka van Noah felélesztésére, és nem csupán felebaráti szeretetből tette. [/spoiler]

A Bob és lánya közti viszony alakulására is kíváncsi leszek.

Parker: Mind control rulez. Persze itt jön be megint a haiti fickó. Selmo még a végén igazad lesz.  :D

Azt hiszem, hogy Hiro apjának gyilkosának kiléte senkit sem lepett meg igazán. Ezt már régebbről ki lehetett következtetni.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Ramiz

#292
[spoiler=18+!!]
18+!!!
[/spoiler]
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Selmo


A tökéletesség unalmas.

Fazék

Quote from: Selmo on 2007-11-22, 18:32:27
Gyanúsan psp szaga van.
ja. sztem is marokkonzol reklám

Dreamcleaver

Szegény Peter, már megint őt szivatja mindenki.  :D Még mindig nem derült ki, hogy Bob miért hagyta Noaht feléleszteni. Meg az is kérdéses, hogy most valyon segít e Sureshnek elpusztítani a vírust.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

noriko

"I wish I could, but I don't want to."

Xzone

[spoiler=10. rész]Egész jó volt, Sylar végre bekeményített :whoah: A végén viszont szerintem elég gagyi, ahogy Hiro 10 méterről charge-ol Peterre...[/spoiler]

chilip

[spoiler]Maika-ra most kurvára nem vagyok kiváncsi, nekem nem tetszett ez a szál benne, még flyboy is jobb[/spoiler] remélem hamar vége lesz

Dreamcleaver

Komoly fejtörést okozott, mire beazonosítottam ,hogy kit értesz "Maika" alatt. Túl sok anime?  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS