Új sorozatok, [insert year and season here]

Started by kikuchiyo, 2007-03-24, 19:32:19

Previous topic - Next topic

chilip

Bakemonogatari 10

whattheblueberryfuck.jpg

2/3-a a résznek hiányzik!!! MI AZ HOGY NEM TUDTÁK BEFEJEZNI??? és ami megmaradt annak a fele QUALITY!!! mintha csütörtökre kellett volna leadniuk és kedd délbe jutott eszükbe hogy valamit le kéne adni mert gáz lesz...  :zomg: egyvalami értékelhető és az az új OP

Zen

#1951
Tokyo Magnitude ep 10: WHAM!

Pár részt egymás után "végiglapozva" feltűnő art shift-eket nyomtak BONES-ék.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

motifator

Quote from: chilip on 2009-09-14, 00:52:21
Bakemonogatari 10

whattheblueberryfuck.jpg

2/3-a a résznek hiányzik!!! MI AZ HOGY NEM TUDTÁK BEFEJEZNI??? és ami megmaradt annak a fele QUALITY!!! mintha csütörtökre kellett volna leadniuk és kedd délbe jutott eszükbe hogy valamit le kéne adni mert gáz lesz...  :zomg: egyvalami értékelhető és az az új OP
Sajnos  :tezsvir:
Elég szégyen volt ez a rész, tényleg az a kevés, amit megrajzoltak, az is diavetítés volt. És még mindig nincs Senjougahara. Remélem jövő hétre összeszedik magukat  :ejj:
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Zen

Canaan 11: Poor Cummings is too cool to have a love interest.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

chilip

#1954
Tears to Tiara 23 - egyre mélyebbre süllyed, elkezdődött a hősies seggnyalás egymásnak harc alatt közbe ellen meg vár és néz és a végén kacag magas hangon  :ejj: pedig jól kezdődött a sorozat...

ed.: na 24es már jobb volt

Maron

Umineko 12:
Új opening animáció (=az előző új jelenetekkel kiegészítve) nagyon bejövős lett. :whoah: A rész meg határozottan nagyon jó volt, persze tömörítettek, de kb. minden a helyén volt. Persze sajnálom azt a néhány nagyon vicces jelenetet, ami kimaradt, de most jó munkát végeztek, a múlt heti részt meg is bocsátottam. Animációval félig-meddig elnéző voltam eddig is, de még 1-2 ilyen rész, és az ilyen QUALITY részek sem fognak már érdekelni. :D

Darkstar

Canaan 12

Hogyha valami sürgősen nem történik, nos akkor

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

LuckyDingo

Quote from: Darkstar on 2009-09-20, 16:11:25
Canaan 12

Hogyha valami sürgősen nem történik, nos akkor

[spoiler][/spoiler]
Hát szomorú lennék, ha [spoiler]Maria elpatkolna[/spoiler] :S De akár még az is lehet a vége :S

Zen

Quote from: Darkstar on 2009-09-20, 16:11:25
Canaan 12

Hogyha valami sürgősen nem történik, nos akkor
[spoiler]Ha már Yun Yun kijutott a fülkéből, mérnem hajította ki a bombát a vonatból?[/spoiler]
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Darkstar

Bakemonogatari 11

1) Van benne Nadeko  :hopp:

2)
[spoiler]Hanekawa kicsit jobban néz ki macskaként, mint egyébként
[/spoiler]
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Lythis

Quote from: Darkstar on 2009-09-21, 01:31:46
Bakemonogatari 11

1) Van benne Nadeko  :hopp:
and she just got cuter :D (bár nem értem, hogy miért kapott Hanekawa-tól szinte frászt... gondolom majd később kiderül)

Quote from: Darkstar on 2009-09-21, 01:31:46
2)
[spoiler]Hanekawa kicsit jobban néz ki macskaként, mint egyébként
[/spoiler]
határozottan ^^ (I'm a sucker for white hair anyways :D)


3. Shinobu gets way too little screen time :(

motifator

Quote from: Lythis on 2009-09-21, 02:41:10
Quote from: Darkstar on 2009-09-21, 01:31:46
Bakemonogatari 11

1) Van benne Nadeko  :hopp:
and she just got cuter :D (bár nem értem, hogy miért kapott Hanekawa-tól szinte frászt... gondolom majd később kiderül)

Quote from: Darkstar on 2009-09-21, 01:31:46
2)
[spoiler]Hanekawa kicsit jobban néz ki macskaként, mint egyébként
[/spoiler]
határozottan ^^ (I'm a sucker for white hair anyways :D)


3. Shinobu gets way too little screen time :(

Asszem mindhárommal egyetértek, de

1. Hol a fenében marad már Senjougahara?  :Eztneked: Ez már hanyadik rész is nélküle? Harmadik? Legalább az OP-ban láthattuk óriás alakban, de akkor is. Lassan olyan erős elvonási tüneteim lesznek, hogy el kell kezdenem újranézni az első részeket.

2. What the fucking fuck is this fuck with "Last TV episode"?! I mean, what the fuck?! Wasn't it supposed to be 15 episodes long with five Tsubasa Cat eps? Or you'll finish it with fucking OVAs for the big fucking cash? Or you're still understaffed? Who gives a fuck, finish the series properly, or else... or else...  :grrr:
Fuck you, you fuckin' fuckers!  :b+: :fuk-u: :b+:
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

KeLa

Quote from: motifator on 2009-09-22, 20:19:10
2. What the fucking fuck is this fuck with "Last TV episode"?! I mean, what the fuck?! Wasn't it supposed to be 15 episodes long with five Tsubasa Cat eps? Or you'll finish it with fucking OVAs for the big fucking cash? Or you're still understaffed? Who gives a fuck, finish the series properly, or else... or else...
Fuck you, you fuckin' fuckers!
Már az elején megmondták h az utolsó 3 rész webstream lesz a hivatalos oldalon.

motifator

Akkor erről lemaradtam, de ettől még a véleményem nem változott.  :fuk-u: SHAFT
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

frozenstein

Quote from: KeLa on 2009-09-22, 20:26:23
Már az elején megmondták h az utolsó 3 rész webstream lesz a hivatalos oldalon.
Szerintem ezzel meg a 10-es résszel több dvd eladásra trollkodnak, úgyhogy really
Quote from: motifator on 2009-09-22, 20:35:26
:fuk-u: SHAFT

KeLa

Quote from: motifator on 2009-09-22, 20:35:26
Akkor erről lemaradtam, de ettől még a véleményem nem változott.  :fuk-u: SHAFT
Az animék esetében a tv csatornák 1,2 vagy több szezonra adnak műsoridőt. Shinboék tudták h nem fognak beleférni ennyibe ezért lett végül 12+3 ep. Sajnos ennek ez az ára, de szerintem még így is inkább inkább örülni kéne annak h nem kapkodták el... :smile:

motifator

Quote from: KeLa on 2009-09-22, 21:05:58
inkább örülni kéne annak h nem kapkodták el... :smile:
I'm really happy for ya and imma let you finish but what 'bout last weeks episode? :_piszka:
Szerintem meg arról van szó, hogy a TV adásból nem származik semmi bevétel. A lóvé a DVD kiadásból jön és az egyéb merchandiseból. A TV-s sugárzás gyakorlatilag nem több, mint reklám a DVD és BD lemezekhez, bögrékhez, figurákhoz, daimakurákhoz, pólókhoz, kistáskákhoz, alsógatyákhoz, artbookokhoz, etc. Ha a néppel megszerettetjük a sorozatot, és az utolsó 3 részt le se adjuk rendesen, garantált, hogy a DVD-ket veszik majd, mint a cukrot. Ha meg el is tudják csúsztatni a TV-s időbeosztáshoz képest a webes streamelés, akkor be is hozhatják a lemaradást, amit az emberhiánynak köszönhetnek, meg annak, hogy új irodába költöztek, ja, és nem bírják egyszerre csinálni a SZSZ új évadával.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

KeLa

Quote from: motifator on 2009-09-22, 21:38:34
I'm really happy for ya and imma let you finish but what 'bout last weeks episode? :_piszka:
Quote from: motifator on 2009-09-22, 21:38:34
amit az emberhiánynak köszönhetnek, meg annak, hogy új irodába költöztek, ja, és nem bírják egyszerre csinálni a SZSZ új évadával.
Valszeg a kettő a van kapcsolat ezt nem is vitatom, de ezt ki lehet javítani - viszont ha az egészet elcseszik (sztori, befejezés), azt már nem.

frozenstein


NLZ

Nem igazán látok kombédiát, ami nem moe lányokra építene. Remélem csak az első benyomásom rossz, és lesznek jópofa darabok is.
[reserved]

Darkstar

#1970
Canaan 13 (end)

[spoiler]Fuck year, SUGOI survives. Also, taxi driver & monk cummings. Alphard meg... az fájt[/spoiler]
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Zen

Must...not..click..Must resist..
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Zen

RAW bameg kösz. :D
Holnap vmikor kijön gg-s fordítás (márha le bírják addig tenni Aion-t), azt' jólesz.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Darkstar

Még Bake sub sincs, szerintem Aionoznak folyamatosan.

[spoiler=Pic Spoilar][/spoiler]
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Zen

Óvatlan pillanatban megnéztem. :angyali:
Mármint a képet.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Alkyra

#1976
Quote from: Zen on 2009-09-26, 20:19:03
RAW bameg kösz. :D
Holnap vmikor kijön gg-s fordítás (márha le bírják addig tenni Aion-t), azt' jólesz.

Ez egy off lesz elnézést érte ( also: must not click...), de mi a jó ebben az Aion-ban? Rakás grind szar az egész. Mégcsak nem is annyira jó a grafikája. Ugyanolyan mint a WoW csak egy máshogy néz ki meg vannak benne szárnyak. Nem értem, hogy mit ugrálja itt körbe mindenki. Én majd legközelebb akkor fogok mmoval játszani, ha:

1. FFXIV tényleg nagyon jó minőségű lesz, bár videók alapján elég gyengusnak ígérkezik ( a főleg a béna harcrendszer miatt, de elvileg ez még csak aplha verzió ezért nem temetem még egyelőre)
2. Valami más új generációs ( non-target system pl) MMO a semmiből előbukkan és hatalmas sikert akart ( TERA pl)
3. A Blizzard következő MMORPG-je kijönn ( ami szintén nem várható az elkövetkezendő 5-6 évben )


Ámhogy még se legyek annyira off: Kanamemo-t néztem és hozta is azt amire számított. Unalmas, érdektelen karakterek, semmitmondó történet, gyenge zene. Kész. Soul még egy ilyen szemetet ajánlasz letépem a tököd. Mostmár Én se vagyok fősulis időmilliomos amikor kedvem szerint mentem be órákra. Az idő pénz barátom és nem szabad pazarolni...

Zen

Feltalálja magát az ember h jól érezze magát, bárhol van*.
Kanamemo-t meg nem reagálod túl kissé? :D

*Kivéve fogorvosi rendelőt.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Zen

 :merci:

Needless 13
Saten belépője kegyetlen. :whoah:
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1