Új sorozatok, [insert year and season here]

Started by kikuchiyo, 2007-03-24, 19:32:19

Previous topic - Next topic

NLZ

Melyik Durarararara subot nézitek? Tanácstalan vagyok, hogy nincs már [ℵot Ecliptic-BSS] se. :)
[reserved]

LuckyDingo

#3181
Quote from: NLZ on 2010-05-22, 13:13:16
Melyik Durarararara subot nézitek? Tanácstalan vagyok, hogy nincs már [ℵot Ecliptic-BSS] se. :)

Én a CrunchySubs-t szedem.. de a Horriblesubs is asszem tök ugyanez.

GuguruTL-FaggotryRaws kerülendő!!! Korán jön ki, de ennél még én is színvonalasabban subolnám és fordítanám a cuccot.. magyarul nem ér többet a rawnál XD

Apropó Angel Beats 8... kezd nagyon nagyon nagy baromsággá válni ez az egész... /mondjuk már alapból úgy indult/

Zen

Quote from: LuckyDingo on 2010-05-22, 13:38:18
Quote from: NLZ on 2010-05-22, 13:13:16
Melyik Durarararara subot nézitek? Tanácstalan vagyok, hogy nincs már [ℵot Ecliptic-BSS] se. :)
Én a CrunchySubs-t szedem
+1
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Junchi

Quote from: Zen on 2010-05-22, 13:39:27
Quote from: LuckyDingo on 2010-05-22, 13:38:18
Quote from: NLZ on 2010-05-22, 13:13:16
Melyik Durarararara subot nézitek? Tanácstalan vagyok, hogy nincs már [ℵot Ecliptic-BSS] se. :)
Én a CrunchySubs-t szedem
+1

+2

SaiyaGin

Quote from: LuckyDingo on 2010-05-22, 13:38:18
Quote from: NLZ on 2010-05-22, 13:13:16
Melyik Durarararara subot nézitek? Tanácstalan vagyok, hogy nincs már [ℵot Ecliptic-BSS] se. :)

Én a CrunchySubs-t szedem.. de a Horriblesubs is asszem tök ugyanez.

GuguruTL-FaggotryRaws kerülendő!!! Korán jön ki, de ennél még én is színvonalasabban subolnám és fordítanám a cuccot.. magyarul nem ér többet a rawnál XD


Vagy a Horriblesubs-t vagy a Commie-t nézem. A Guguruhoz tegnap este volt szerencsém... Pár jelenetbe beletekertem, aztán inkább hagytam a fenébe. :D

Member

A guguru-faggotry minden vackot tol és egy őskáosz.

Cobra

Quote from: NLZ on 2010-05-22, 13:13:16
Melyik Durarararara subot nézitek? Tanácstalan vagyok, hogy nincs már [ℵot Ecliptic-BSS] se. :)
Anco^2
Nem tűnt föl benne problémás fordítás és a képmínőség is jó.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

motifator

Angel Beats 08: Nonsense animu is nonsense. Ennél több szót nem is érdemel.

K-On 07: Maga a rész so-so, de végre egy kis jó zene! Ez már nagyon hiányzott ebből az évadból.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

kikuchiyo

Protip: a guguru-TL azt jelenti, hogy Google Translate.
Failure is the default option

Member

Quote from: kikuchiyo on 2010-05-22, 22:03:57
Protip: a guguru-TL azt jelenti, hogy Google Translate.
Anyám, és tényleg. :lol:

Zen

Quote from: motifator on 2010-05-22, 21:54:20
Angel Beats 08: Nonsense animu is nonsense. Ennél több szót nem is érdemel.
Credit where credit is due, ennek a készítői legalább tudják h nem félig technopátiával működő DOSt használnak a ma számítógépei. :D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

LuckyDingo

Katanagatari 5 - kezd leereszteni :S Bár Togametól mindig van egy kevéske fanservice XD De a harcokat kicsit lehetne erőltetni.. de amúgy nem volt baj vele.

Cobra

Nem tudom mi bajotok volt az AB ep8-cal, nekem tetszett.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

balu01

Quote from: Cobra on 2010-05-23, 16:27:27
Nem tudom mi bajotok volt az AB ep8-cal, nekem tetszett.
Szerintem se volt rossz rész.

SaiyaGin

Night Raid 6
Ezen a sorozaton érződik, hogy sok munka van benne, a grafika jó, úgy látom, hogy a korabeli életet, hangulatot is megpróbálják tényleg kidolgozottan tálalni, a mostani tárgyalás se tűnt összecsapottnak(legalábbis azt értékeltem, hogy a külföldi politikusok nem japánul beszélgettek egymással), azt hiszem, sok adottsága van ahhoz, hogy igazán minőségi anime legyen belőle, de valahogy érzem lehengerlőnek. Valami hiányzik belőle, de nem jövök rá, hogy mi. Ti hogy álltok ehhez a sorozathoz?

Cobra

A 6. részt még nem láttam, az eddigiek alapján viszont én se tudom eldönteni mi lesz ebből a sorozaból.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

chilip

#3196
6. rész minnyá jön és eddig ez az észrevételem:

- sztori eddig érdekes
- karakterek is
- eddig átgondolt világ
- soundtrack  :jee:
- CSAK ITT VÁROK MÁR EGY KURVA JÓ AKCIÓJELENETRE ÉS NEM SIKERÜL ÖSSZEHOZNIUK!!!! az animáció elég low budget néhol és a harcok meg elég nemlétezőek. eddig a legjobb "akció"-jelenet a 3. v 4. részben volt mikor a macska után futottak (ott nagyon tetszett a zene + a vágások)
ott vannak a képességek, adott a kémes cucc és már csak használni kéne a képességeket látványosan :ejj:

ed.:
6. részben már volt javuló tendencia, de az elején meg durva volt hogy a tömeg egy állókép volt és csak 1 ember integetett és az összes fej félre volt rajzolva. olyan OUALITY érzés volt :D

Bishop

Hakuouki-t nézi valaki, megfogott a shinshengumi téma, meg rég néztem már samurai anime-t, ám bishounen mivolta miatt félek tőle kicsit, mennyire sok benne a gayfactor?

Junchi

Quote from: Bishop on 2010-05-24, 15:25:56
Hakuouki-t nézi valaki, megfogott a shinshengumi téma, meg rég néztem már samurai anime-t, ám bishounen mivolta miatt félek tőle kicsit, mennyire nagy benne a gayfactor?

NAGY! :D Egy női kari van (az is egy kiscsaj), de egyik bishi sem mozdul rá -> igen erős "szenvedélyes férfi barátság" dominál benne. (Ergo kezdek tőle rosszul lenni + a sztori irgalmatlanul lassú, szal... csak bátraknak. Én szóltam!)

smash++

Ichiban Ushiro no Daimaou ep 8.

Ha ezt így folytatják  :zomg: , a legnagyobb csalódás lesz számomra a 2010 tavasz eddig látott animei közül.

Egyszerűen hihetetlen mennyire értenek ahoz "hogyan b@sszunk el egy animet félúton..."

Zen

Nem félúton lett az eltúrva.. :angyali:
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Darkstar

Később úgysem lesz ennyit Brave, meg a jó sok Red screentime kárpótolt. :D
Szóval nekem még mindíg bejön.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

smash++

Quote from: Zen on 2010-05-25, 00:19:25
Nem félúton lett az eltúrva.. :angyali:
Miért is? Szerintem egész jól indult, a kategóriához képest -> Action, Comedy, Ecchi, Fantasy, Harem, High School, Nudity, Pantsu, School Life

Az op és az első részek alapján úgy éreztem van egy normális történet, normális főszereplő, ecchi, akció és SEMMI BRAVE.
Akuto erős akció-mágia kezdés után -> nulla akciót tudott felmutatni az elmúlt 3 részben


Quote from: Darkstar on 2010-05-25, 00:24:07
Később úgysem lesz ennyit Brave, meg a jó sok Red screentime kárpótolt. :D
Szóval nekem még mindíg bejön.
Még 4 rész van hátra. Lássuk be, ezt elk@rták vagy jön egy S2

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Zen

Quote from: smash++ on 2010-05-25, 00:30:14
Quote from: Zen on 2010-05-25, 00:19:25
Nem félúton lett az eltúrva.. :angyali:
Miért is?
Echitől nem várok világmegváltást, de szerencsétlen félretard főszereplő állandóan félreérthető dolgokat mond/helyzetbe kerül, miközben minden csaj rámászik, időnként előmászik a maxifullos (/gonosz) énje.. vaditóan originál. Mágikus suliba járnak, ennyi a különbség ez meg 40,000 másik echi közt.
Ja várj, Rosarioban már ez is megvolt, nem szóltam.
[spoiler]És a poénok is rosszak.[/spoiler]

A démonlordság jó lett volna, de abból is csak pár rossz viccet hoztak ki (h azután h dobtam vmi értelmesebbet is kezdtek e vele.. )
Amúgy ja, tényleg jól indult.. amíg nem kezdődött az osztályban a félreértés "poén"áradat. :P
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Dreamcleaver

Quote from: Zen on 2010-05-25, 01:06:26
Quote from: smash++ on 2010-05-25, 00:30:14
Quote from: Zen on 2010-05-25, 00:19:25
Nem félúton lett az eltúrva.. :angyali:
Miért is?
Echitől nem várok világmegváltást, de szerencsétlen félretard főszereplő állandóan félreérthető dolgokat mond/helyzetbe kerül, miközben minden csaj rámászik, időnként előmászik a maxifullos (/gonosz) énje.. vaditóan originál. Mágikus suliba járnak, ennyi a különbség ez meg 40,000 másik echi közt.
Ja várj, Rosarioban már ez is megvolt, nem szóltam.
[spoiler]És a poénok is rosszak.[/spoiler]

A démonlordság jó lett volna, de abból is csak pár rossz viccet hoztak ki (h azután h dobtam vmi értelmesebbet is kezdtek e vele.. )
Amúgy ja, tényleg jól indult.. amíg nem kezdődött az osztályban a félreértés "poén"áradat. :P

Your opinion matters.  :P

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

SaiyaGin

Az elmúlt három rész nekem se tetszett annyira. De a következőt már várom. :Kiraly:

Alkyra

Quote from: SaiyaGin on 2010-05-25, 11:54:18
Az elmúlt három rész nekem se tetszett annyira. De a következőt már várom. :Kiraly:

Történet? Akció? Mivan? Ugyanazt a sorozatot nézzük? Ez egy annyira alacsony kategóriás anime, hogy sírva fakadok. Kismilliószor láttuk már ezeket a felhozatalokat. Mágikus suli, srácnak spéci képessége van, mindig félreérthető helyzetben van....hol is láttam? Oh hát persze, Zero No Tsukaima, Asura Cryin, Chrome Shelled Regios, Maburaho, Mahou Sensei Negima stb stb stb. A listát lehetne folytatni a végtelenségig.
Semmi egyedi nincs ebben, sem történet, sem karakterek, sem akció terén, márha te mered annak nevezni ezt. (lol mana muscles!!!)

Ecchi, ennyi. Semmi más. Mit vártok ti ettől...

Darkstar

Azt várom, hogy szórakozzam rajta, és ennek meg is felel.

Az, hogy te mit vársz tőle, már egyéni szocprob. :p
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん