Main Menu

Claymore /Spoiler!/

Started by Christian, 2007-04-05, 05:50:35

Previous topic - Next topic

LuckyDingo

Quote from: Groven on 2007-07-21, 00:40:48
Más2.
A lányok egyenruhája nekem bejön. Vajon a ffi harcosok korában mi volt a "divat"? :smile:
Ugyanez.. azért haltak ki mert nyomta őket ott O.o :lul: :rotfl:

Solid Snake


Dreamcleaver

Szinte 100%-ra veszem, hogy találkozunk még a sorozatban nem felébredt vagy visszaváltozni képest volt férfi claymore-ral.

Én arra vagyok kíváncsi, hogy ha ezen túl vannak, Clare mit fog kezdeni Galatea-val, mert gondolom nem fog békésen visszagyalogolni a Szervezethez.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Soldier

Quote from: Dreamcleaver on 2007-07-21, 17:26:02

Én arra vagyok kíváncsi, hogy ha ezen túl vannak, Clare mit fog kezdeni Galatea-val, mert gondolom nem fog békésen visszagyalogolni a Szervezethez.

nah igen ezen is gondokoztam.. nem tul valoszinü hogy puszi pajtások lesznek majd ^^ de hat kitudja ."nemsokára kiderül" ; )

Lokids

#514
Quote from: Soldier on 2007-07-21, 17:33:08
Quote from: Dreamcleaver on 2007-07-21, 17:26:02

Én arra vagyok kíváncsi, hogy ha ezen túl vannak, Clare mit fog kezdeni Galatea-val, mert gondolom nem fog békésen visszagyalogolni a Szervezethez.

nah igen ezen is gondokoztam.. nem tul valoszinü hogy puszi pajtások lesznek majd ^^ de hat kitudja ."nemsokára kiderül" ; )
Csantben elteszi Galateát lábalól. Há megcsúszott a keze istenem.
Jöhetne már a köv rész, hogy megtudjuk a választ. :D


Végre:

17.avi
17.mkv

Soldier


Venom

#516
Nah, itt már meglátszik, hogy mekkora a tényleges eltérés erőben egy Egyszámjegyű Claymore és egy komolyabb Awakened Being között. És Clarenek igaza volt, amikor a végén kifakadt. Hogy mégis hogy a rákba fogja behozni a lemaradását? Mert az, hogy nagyon kitartó és mindig talpra kecmereg édeskevés lesz ezek ellen. Vagy magába olvasztja az összes legyőzött ellenfelét, Irene karjához hasonlóan? Érdekes lenne, amint gyűjtené a géneket és újabb lépcsőjére lépne az evolúciónak. :)


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

MacKenzie

Nekem ugy tunt, hogy Clair spec kepessege a 25-75 aranybol fakad. Mivel csak 25%ban Yoma ezert neki a "hataratlepes-visszalepes" relative egyszerubb, illetve masoknak lehetetlen (legalabbis annyiszor vagy olyan pontrol), gondolom majd erre lesz minded alapozva.
Nothing Personal... Kid.

Lokids

#518
Quote from: Venom on 2007-07-26, 00:56:54
Nah, itt már meglátszik, hogy mekkora a tényleges eltérés erőben egy Egyszámjegyű Claymore és egy komolyabb Awakened Being között. És Clarenek igaza volt, amikor a végén kifakadt. Hogy mégis hogy a rákba fogja behozni a lemaradását? Mert az, hogy nagyon kitartó és mindig talpra kecmereg édeskevés lesz ezek ellen. Vagy magába olvasztja az összes legyőzött ellenfelét, Irene karjához hasonlóan? Érdekes lenne, amint gyűjtené a géneket és újabb lépcsőjére lépne az evolúciónak. :)

Valamit majd cska kitalálnak.
De elég, ha csak teljesen felébreszti az addigi képességeit. Maxon használva Teresa és Irene képességét felébredve... Az azért már erős.

Engem már csak az zavar, hogy honnan tudta az a kiscsaj, hogy Claire-nek kölcsönbevett karja van?

LuckyDingo

Quote from: Venom on 2007-07-26, 00:56:54
Nah, itt már meglátszik, hogy mekkora a tényleges eltérés erőben egy Egyszámjegyű Claymore és egy komolyabb Awakened Being között. És Clarenek igaza volt, amikor a végén kifakadt. Hogy mégis hogy a rákba fogja behozni a lemaradását? Mert az, hogy nagyon kitartó és mindig talpra kecmereg édeskevés lesz ezek ellen. Vagy magába olvasztja az összes legyőzött ellenfelét, Irene karjához hasonlóan? Érdekes lenne, amint gyűjtené a géneket és újabb lépcsőjére lépne az evolúciónak. :)
Majd edz eleget Klári, aztán vagy elég lesz vagy megjelenik majd Teréz és áldását adja rá, amitől 1000xes agi-str szorzót kap és kettévágja a földet :3
[spoiler=manga]Amúgy Priscilla mint kiderül majd, Isleynékl is erősebb valszeg, szal a végső ellenfél még az erősebbnél is erősebb  XD[/spoiler]

QuoteEngem már csak az zavar, hogy honnan tudta az a kiscsaj, hogy Claire-nek kölcsönbevett karja van?
Gondolom hogy Irén yokija van benne onnan :D

Lokids

Quote from: LuckyDingo on 2007-07-26, 01:23:14
Majd edz eleget Klári, aztán vagy elég lesz vagy megjelenik majd Teréz és áldását adja rá, amitől 1000xes agi-str szorzót kap és kettévágja a földet :3
[spoiler=manga]Amúgy Priscilla mint kiderül majd, Isleynékl is erősebb valszeg, szal a végső ellenfél még az erősebbnél is erősebb  XD[/spoiler]

QuoteEngem már csak az zavar, hogy honnan tudta az a kiscsaj, hogy Claire-nek kölcsönbevett karja van?
Gondolom hogy Irén yokija van benne onnan :D

A spoiler részt eddig is sejteni lehetett.

off: mi a rákból van az avid meg a képaláírás?

minuszmiki

Quote from: LuckyDingo on 2007-07-26, 01:23:14
[spoiler=manga]Amúgy Priscilla mint kiderül majd, Isleynékl is erősebb valszeg, szal a végső ellenfél még az erősebbnél is erősebb  XD[/spoiler]
[spoiler]Gondolom azért mire Claire odáig eljut, átrágja magát egy pár kemény ellenfélen meg kap még ilyen-olyan tápolást.[/spoiler]

Soldier

azta jo resz volt ,[spoiler] bar amikor a kiscsaj fejében ott volt a claymore mokásan nezet ki pár frame-ig leglabis en eleg erösen elmosolyodtam rajta  :szemuveges: , bar meglepödtem hogy csak ugy leléphetek o.O[/spoiler]

moRtiZ


[spoiler=manga]Amúgy Priscilla mint kiderül majd, Isleynékl is erősebb valszeg, szal a végső ellenfél még az erősebbnél is erősebb  XD[/spoiler]

[spoiler]Priscillátol az Abyssal One-ok is erősen paráznak, szal Prisci az ilyen ultimate Awakened Being[/spoiler]

Dreamcleaver

Ezek a dögök egyre nagyobbak.

Ideje lenne lassan egy onsen-es/fürdős résznek is.  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Lokids

Quote from: Dreamcleaver on 2007-07-26, 20:14:45
Ezek a dögök egyre nagyobbak.

Ideje lenne lassan egy onsen-es/fürdős résznek is.  :D

Csápokkal meg miegymással mi? Fene a perverz fajtádat. :D (Vagy az én perverz fajtámat?)

Nevl

Nem tom mi lesz ebből az animeből így... Claire nagyon szerencsétlen, ugyan van 1-2 érdekes képessége, de semmi olyan, amitől hasra kéne esni. Most vagy hirtelen nagyon erőssé válik Ő is valahogy vagy nem tudom mi lesz a vége.
BTW hány részes lesz 24?
The stench of the air!
The smell of the gore!
The carnage greater than any war!

Fear the Pony!

Lokids

Quote from: Nevl on 2007-07-27, 00:18:02
Nem tom mi lesz ebből az animeből így... Claire nagyon szerencsétlen, ugyan van 1-2 érdekes képessége, de semmi olyan, amitől hasra kéne esni. Most vagy hirtelen nagyon erőssé válik Ő is valahogy vagy nem tudom mi lesz a vége.
BTW hány részes lesz 24?

Dunno...
Tényleg nem erős, de mint tudjuk az igazi erő akkor mutatkozik meg, ha már legalább 5x péppé zúztak, és kiadtál magadból 20 liter vért. Addig a vér, meg az hogy egészséges vagy csak gátló tényezők.

blackman

Quote from: Lokids on 2007-07-27, 00:51:32
Dunno...
Tényleg nem erős, de mint tudjuk az igazi erő akkor mutatkozik meg, ha már legalább 5x péppé zúztak, és kiadtál magadból 20 liter vért. Addig a vér, meg az hogy egészséges vagy csak gátló tényezők.
Vér pedig van a Claymore-oknál bőven.  :D Egyre többen érik el ezt a félig-felébredt állapotot, és Clare kompániűja is kezd bővülni, már ketten vannak.  :D Kíváncsi leszek majd mi lesz, ha majd meglátja Prisct Clare. Biztos felébred majd teljesen aztán gone berserk.  :rotfl:  :lol:

Soldier

Quote from: blackman on 2007-07-28, 02:06:26
Quote from: Lokids on 2007-07-27, 00:51:32
Dunno...
Tényleg nem erős, de mint tudjuk az igazi erő akkor mutatkozik meg, ha már legalább 5x péppé zúztak, és kiadtál magadból 20 liter vért. Addig a vér, meg az hogy egészséges vagy csak gátló tényezők.
Kíváncsi leszek majd mi lesz, ha majd meglátja Prisct Clare. Biztos felébred majd teljesen aztán gone berserk.  :rotfl:  :lol:

:muhahah: en ezt nem remélem  :lol:

chilip

Claymore OST - Tengen Toppa-é jöhetne már :( meg a transformers filmmé is

minuszmiki

Quote from: chilip on 2007-07-29, 19:22:39
Claymore OST - Tengen Toppa-é jöhetne már :(
:merci: és  :tezsvir:, a már kijött Darker Than Black OST-n kívül az a másik, amit nagyon várok.

Relunx

Priscilla lehet hogy brutál, mert az Abyssal One-ok félnek tőle, DE
Teresa kb 5-10% erejét használta a Teljes 100% Priscilla Awakened One ellen.
Tehát Teresa = DA Ultimate Claymore. Prisci hozzá képest egy kis csúszómászó bogár...
Vagyis ha Teresa ereje felébred Claire-ben akkor Prsi leírhatja magát. (+ Claireben ott van már a másik DNS is a karból + a sajátja)

Relunx

Dreamcleaver

Úgy emlékszem Priscilla Theresa lefejezése után ébredt fel teljesen.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Lokids

Igen... Priscike nem volt awakend mikor lefejezte. Ráadásul mikor felébred, az nem azt jelenti, hogy 100%-ban fogja használni az erejét. Egyszerűen sokszorozódik az erőkülönbség. Ráadásul Teresa 100%, hogy veszítene a mostani Prisci ellen. Teresa fő képessége az volt, hogy érzékelte a Yoki mozgását, és idejében tudott rá reagálni. Viszon Tőle még 90%-os erőhasználatnál sem érzett semmit és valószínű, hogy Awakend formában se érezne.

Zen

Quote from: Lokids on 2007-07-27, 00:51:32
Quote from: Nevl on 2007-07-27, 00:18:02
Nem tom mi lesz ebből az animeből így... Claire nagyon szerencsétlen, ugyan van 1-2 érdekes képessége, de semmi olyan, amitől hasra kéne esni. Most vagy hirtelen nagyon erőssé válik Ő is valahogy vagy nem tudom mi lesz a vége.
BTW hány részes lesz 24?

Dunno...
Tényleg nem erős, de mint tudjuk az igazi erő akkor mutatkozik meg, ha már legalább 5x péppé zúztak, és kiadtál magadból 20 liter vért. Addig a vér, meg az hogy egészséges vagy csak gátló tényezők.

A vér súlya lelassítja őket, mi? :D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

KeLa


Soldier

Quote from: KeLa on 2007-08-01, 22:29:41
[Eclipse] Claymore - 18

- AVI -

- MKV -

ááá elfelejtkeztem rola , szvl igy big ty  :redface:

Lokids

Köv rész asszem EPIC lesz. :D Fog ott hullani minden és mindneki rendesen. :)

Viszont egy valamit nem értek.A szervezet azért küldte őket oda, hogy kis időt nyerjenek. Viszont arra alapozva, hogy Claire a legalacsonyabb a maga 47. számával, nem túlzás az, hogy 24-et likvidáltatnak? Alig marad valamilyük. Igaz, hogy az 5 fő harcosuk megmarad, de akkor is...

Soldier

Quote from: Lokids on 2007-08-02, 00:42:07
Köv rész asszem EPIC lesz. :D Fog ott hullani minden és mindneki rendesen. :)

Viszont egy valamit nem értek.A szervezet azért küldte őket oda, hogy kis időt nyerjenek. Viszont arra alapozva, hogy Claire a legalacsonyabb a maga 47. számával, nem túlzás az, hogy 24-et likvidáltatnak? Alig marad valamilyük. Igaz, hogy az 5 fő harcosuk megmarad, de akkor is...

-nah jah nem lesz egy gyenge rész a köv
-nem tudom nekem nem tünt ugy mintha szervezet oknélkül küldte volna öket , es nem hiszem hogy csak idönyerés céljat szolgálják,hiába mondtak azt, es ha mind meghalnának telleg eleg erösen megcsappana az álomány->nem hixem hogy ez jott tenne  .. de lehet az egesz butasag :redface: ,