Main Menu

Claymore /Spoiler!/

Started by Christian, 2007-04-05, 05:50:35

Previous topic - Next topic

Seth

Na ez gyors volt, többnyire este 8 után szokott kijönni  :cool:

Xzone

Biztos az előző 2 hét lemaradásait hozták be ezzel :smile:

Kíváncsi vagyok mi lesz Rakival ezek után, remélem megtudunk valami érdekeset Easley-ről és Priscilláról. Amúgy jól gondolom, hogy ez a Ricardo csak a harmadik legerősebb? Mert ha igen, akkor elég esélytelen lesz a háború Easley-ék ellen.

LuckyDingo

Hm.. jó volt maga a rész, de sztem egy pár dolog másképpen történt megint :) Én pölö a Priscillás dologra nem emlékeztem.. bár lehet hogy csak elfelejtettem :D És szegény [spoiler=anime]Florát keményen elintézték 1 képpel.. omg, még annyit se érdemelt, mint az alacsonyabb rangú, akit kettékaptak?: [/spoiler]XD Nah de sebaj akciódús volt és Ricardo egy állat :D A Mangában is komáltam :D

KeLa

Quote from: LuckyDingo on 2007-08-22, 18:59:11
Hm.. jó volt maga a rész, de sztem egy pár dolog másképpen történt megint :) Én pölö a Priscillás dologra nem emlékeztem.. bár lehet hogy csak elfelejtettem :D
Ez nem csoda, mert tényleg nem így volt :smile:

LuckyDingo

#634
Quote from: KeLa on 2007-08-22, 19:19:30
Quote from: LuckyDingo on 2007-08-22, 18:59:11
Hm.. jó volt maga a rész, de sztem egy pár dolog másképpen történt megint :) Én pölö a Priscillás dologra nem emlékeztem.. bár lehet hogy csak elfelejtettem :D
Ez nem csoda, mert tényleg nem így volt :smile:
[spoiler]Mindegy Priscilla hátsójáért megérte XDDDDD Csak hogy fogják most ezt megcsinálni? : S Remélem nem fog eltérni túlzottam, mert azért ez egy kulcsfontosságú dolog volt. Jah És Rakit utálom, mert ott nyöszörög Priscinek, hogy ne egyen emberi belsőségeket... most miért? dögöljön inkább éhen? :XDD[/spoiler]

Soldier

jo rész volt mint ahogy mar megszoktam

Quote from: LuckyDingo on 2007-08-22, 19:31:42
[spoiler]Mindegy Priscilla hátsójáért megérte XDDDDD Csak hogy fogják most ezt megcsinálni? : S Remélem nem fog eltérni túlzottam, mert azért ez egy kulcsfontosságú dolog volt. Jah És Rakit utálom, mert ott nyöszörög Priscinek, hogy ne egyen emberi belsőségeket... most miért? dögöljön inkább éhen? :XDD[/spoiler]

nah jah nem szeretheti mindenki a zöldséget

blackman

Quote from: LuckyDingo on 2007-08-22, 19:31:42
Jah És Rakit utálom, mert ott nyöszörög Priscinek, hogy ne egyen emberi belsőségeket...
Az a rész már majdnem Elfen Liedes volt.  :ejj:  :D

Soldier

Quote from: blackman on 2007-08-22, 20:10:16
Quote from: LuckyDingo on 2007-08-22, 19:31:42
Jah És Rakit utálom, mert ott nyöszörög Priscinek, hogy ne egyen emberi belsőségeket...
Az a rész már majdnem Elfen Liedes volt.  :ejj:  :D

rly ? nekem eszembe se jutott^^

blackman

Quote from: Soldier on 2007-08-22, 21:23:26
Quote from: blackman on 2007-08-22, 20:10:16
Quote from: LuckyDingo on 2007-08-22, 19:31:42
Jah És Rakit utálom, mert ott nyöszörög Priscinek, hogy ne egyen emberi belsőségeket...
Az a rész már majdnem Elfen Liedes volt.  :ejj:  :D

rly ? nekem eszembe se jutott^^
Nekem igen.  :D Amikor a kiscsákó rávetette magát Lucyra, és sírva kérte, hogy fejezze már be, miután kiírtotta a családját, hogy fejezze már be, ott azt hittem dobom a sorozatot.  :ejj: Szerencsére itt nem ez a fő szál. Vagy tképpen Raki fogja Priscit, nehogy átmenjen Awakenedbe és szétberzerkeljen mindenkit?  :wtf:  :confused:

LuckyDingo

Igazából a Raki-s Priscis rész úgy nem hiányzott, ahogy volt.. Rakinak nem kellene tudnia arról, hogy Awakened-ekkel mászkál. Valami naon bűzlik itt nekem. Remélem ezt nem térítik el naon a mangától /ami lassan megindul a WSJben ha minden igaz/

KeLa

#640
Quote from: LuckyDingo on 2007-08-22, 22:01:47
Igazából a Raki-s Priscis rész úgy nem hiányzott, ahogy volt.. Rakinak nem kellene tudnia arról, hogy Awakened-ekkel mászkál. Valami naon bűzlik itt nekem. Remélem ezt nem térítik el naon a mangától
Lehet h megpróbálják lezárni a sorozatot... végül is nem tudok arról h 100% hogy lesz folytatás.

Quote
/ami lassan megindul a WSJben ha minden igaz/
Elvileg így jönnek: (pár nappal előbb v. később is jöhet)

Monday September 3rd - Claymore Extra Scene 3
Monday October 1st or 8th (?) - Claymore Extra Scene 4
Friday November 2th - Claymore Scene 74
Friday December 7th - Claymore Scene 75


Lokids

Quote from: KeLa on 2007-08-22, 22:38:51
Lehet h megpróbálják lezárni a sorozatot... végül is nem tudok arról h 100% hogy lesz folytatás.

Vagy átbactak mindenkit és 37 részes lesz. Ez is. :D

chilip

Quote from: KeLa on 2007-08-22, 22:38:51
Monday September 3rd - Claymore Extra Scene 3
Monday October 1st or 8th (?) - Claymore Extra Scene 4
Friday November 2th - Claymore Scene 74
Friday December 7th - Claymore Scene 75

mi a szar ez a sok extra scene? normál mangát mikor adják?már mióta nem adtak ki rendes mangát ebből...

KeLa

#643
Quote from: chilip on 2007-08-23, 00:35:59
Quote from: KeLa on 2007-08-22, 22:38:51
Monday September 3rd - Claymore Extra Scene 3
Monday October 1st or 8th (?) - Claymore Extra Scene 4
Friday November 2th - Claymore Scene 74
Friday December 7th - Claymore Scene 75

mi a szar ez a sok extra scene? normál mangát mikor adják?már mióta nem adtak ki rendes mangát ebből...
Ott van a szemed előtt :D

Nekem nincs bajom az ES-ekkel, sztem azok is jók...

Prof. William

Na most értem el a 20-ig. Tegye fel a kezét akit Udine egy férfihormonnal/szteroiddal teletömött NDK-s súlylökőnőre emlékeztet! :)

Hogy vehették be ilyen fejjel Claymorenak...  :D

LuckyDingo

Quote from: Prof. William on 2007-08-23, 02:47:41
Na most értem el a 20-ig. Tegye fel a kezét akit Udine egy férfihormonnal/szteroiddal teletömött NDK-s súlylökőnőre emlékeztet! :)

Hogy vehették be ilyen fejjel Claymorenak...  :D
Hmm nem a 20asben derült ki az igazság Undineről? :O nah mindegy akkor majd egyszer meglátod, hogy milyen valójában :)

A rendes mangarészek meg jönnek majd.. azért késnek mert a mangaka vagy pihenni akar, vagy valmi gebasz van a weekly mangára átállással :D  Ott könyörögnek neki boztos hogy térjen át a heti 19 lapra, de ő nem tud.. úgy érzi, hogy megerőltető minden héten egy új covert rajzolni.. ez már sok XDD
Amúgy nekem sincs semmi bajom az Extrákkal :D Kíváncsi vok a következőben mi lesz? :D

Prof. William

Jó persze tudom az igazságot de az a fej.... Akkor is durva... :)

KeLa

Quote from: LuckyDingo on 2007-08-23, 03:15:02
A rendes mangarészek meg jönnek majd.. azért késnek mert a mangaka vagy pihenni akar, vagy valmi gebasz van a weekly mangára átállással :D  Ott könyörögnek neki boztos hogy térjen át a heti 19 lapra, de ő nem tud.. úgy érzi, hogy megerőltető minden héten egy új covert rajzolni.. ez már sok XDD

Én úgy tudom h nem is volt róla szó h hetente lesz manga, a WSJ-be csak azért került át ideiglenesen mert az új havi magazin még nem indult el. A maradék extra scene-ek még a WS-be mennek. Nov. 2-án meg indul a Jump Square és abban jelenik majd meg a scene 74.
Quote
Amúgy nekem sincs semmi bajom az Extrákkal :D Kíváncsi vok a következőben mi lesz? :D
Remélem h Helen v. Deneve :whoah:

LuckyDingo

Oh.. én aszittem hetente lesz mostmár.. akkor meg elmehetnek a fenébe XDDD Ide a 2 és fél hónap elmaradást XDD

Soul

Igazából biztos 200részes lesz amiből 175rész filler  :smile:.Bár nem követem a mangát sztem a történések rendben vannak, van hentelős rész, van elmélkedős rész, csipetnyi romantika, és lehet valakinek a fél yoma fél ember rókabőrnek tűnik de akkor is nagyon jól megcsinálták ezt az animét.Remélem minél több részes lesz.

Groven

Quote from: blackman on 2007-08-22, 21:57:47
Quote from: Soldier on 2007-08-22, 21:23:26
Quote from: blackman on 2007-08-22, 20:10:16
Quote from: LuckyDingo on 2007-08-22, 19:31:42
Jah És Rakit utálom, mert ott nyöszörög Priscinek, hogy ne egyen emberi belsőségeket...
Az a rész már majdnem Elfen Liedes volt.  :ejj:  :D

rly ? nekem eszembe se jutott^^
Nekem igen.  :D Amikor a kiscsákó rávetette magát Lucyra, és sírva kérte, hogy fejezze már be, miután kiírtotta a családját, hogy fejezze már be, ott azt hittem dobom a sorozatot.  :ejj: Szerencsére itt nem ez a fő szál. Vagy tképpen Raki fogja Priscit, nehogy átmenjen Awakenedbe és szétberzerkeljen mindenkit?  :wtf:  :confused:

Hmm... azért az EL ezen emlékeztető részét és a Claymore-t ne keverd össze. Hasonló, de totál másról szól. EL-ben ismerték 1mást és barátok lettek, itt meg azért eléggé felszínes az ismeretség. Kouta ott majdnem meghalt, miután családja kinyírása után a lánynak eset és ráüvöltött h hagyja abba. 1 mákja volt, h Lucy  barátjának tekintette. Ez elég nagy különbség a két "rinyálós" helyzet között.

Itt a 21. részben egyáltalán nem értette, h miért "hatódott" meg attól Raki, amit a lány nyögdécselt, miközben falatozta a finom falatokat.Ez az alkotók számlájára írható, h eltértek a mangától. Újat akartak belevinni, de nem gondolták végig hogy is kéne.
Apropó mangától való eltérés. Az anime eleje hű volt a mangához, szal ott baj nem volt. A karakterekről alkotott képem a manga alapján totál más, mint ami átjött az utóbbi pár részből.

Flora-t tényleg hamar elintézték... egyetértek azzal, h többet érdemelt volna. Sőt örültem volna, ha az egészet túlélte volna. Dehát nem én rajzoltam a mangát.:)


Gregory

#651
Nah, sikerült eljutnom a 21. részig a 12.-től kezdve tegnap.
Érdekes volt, mert szerintem a 11. rész[ahol Miria, Helen, Deneve és Clare megkötötték a szövetségüket, vagy mit] egy elég jelentős fordulópont volt a sorozat folyamán. Úgy tűnt, h az anime második részében jobban áttértek a claymore-ok emberi részének kihangsúlyozására, míg a kezdeteknél sztem a félig-yoma rész került előtérbe.
Az események egy része kiszámítható volt, némelyek viszont elég irracionálisnak tűntek[pl. mikor csak úgy otthagyta őket a csaj, mikor majdnem legyakták Duffot], a karcsere és a csók[bár ez kellemesen... in b4 gb2gaia] viszont meglepett.
Egyébként Raki sztem azért fejlődött, tekintve, h már van valami célja, és nem csak úgy 'veledakaroklenniforthelulz', bár lehet hogy csak én érzem így, és ha többet szerepel ez alatt a 10 rész alatt, akkor nem ez lenne a véleményem[bár egy Shuffle után már nem is tűnik vészesnek a nyávogása].
21. rész: hullanak a claymore-ok mint a legyek, kíváncsi leszek, hogy hányan élik túl[ha egyáltalán túlélik] és hogyan?

Hja, ezen a Gatts - Raki párhuzamon meghaltam :D


Prof. William

Quote from: Groven on 2007-08-23, 20:21:20
Quote from: blackman on 2007-08-22, 21:57:47
Quote from: Soldier on 2007-08-22, 21:23:26
Quote from: blackman on 2007-08-22, 20:10:16
Quote from: LuckyDingo on 2007-08-22, 19:31:42
Jah És Rakit utálom, mert ott nyöszörög Priscinek, hogy ne egyen emberi belsőségeket...
Az a rész már majdnem Elfen Liedes volt.  :ejj:  :D

rly ? nekem eszembe se jutott^^
Nekem igen.  :D Amikor a kiscsákó rávetette magát Lucyra, és sírva kérte, hogy fejezze már be, miután kiírtotta a családját, hogy fejezze már be, ott azt hittem dobom a sorozatot.  :ejj: Szerencsére itt nem ez a fő szál. Vagy tképpen Raki fogja Priscit, nehogy átmenjen Awakenedbe és szétberzerkeljen mindenkit?  :wtf:  :confused:



Itt a 21. részben egyáltalán nem értette, h miért "hatódott" meg attól Raki, amit a lány nyögdécselt, miközben falatozta a finom falatokat.Ez az alkotók számlájára írható, h eltértek a mangától. Újat akartak belevinni, de nem gondolták végig hogy is kéne.


Nincs szebb annál ha egy jóerőben lévő fiatal lány egészségesen és megfelelően táplálkozik, ügylve a szervezet napi vitaminbevitelére...

De innen a kérdés? A Yomák/felébrettek miért csak belet esznek? Nem sok embert ettem eddig de sztem sokkal több hús van rajtuk...

Kár hogy Mo-n nincsenek Yomák. Sztem összefutna a nyál a szájukban egy kis igazi magyaros pacaltpörkölttől...

Nem lehet hogy a magyarok ősei az Awakenedek?

Soldier

Quote from: Prof. William on 2007-08-24, 16:47:44

Nincs szebb annál ha egy jóerőben lévő fiatal lány egészségesen és megfelelően táplálkozik, ügylve a szervezet napi vitaminbevitelére...

De innen a kérdés? A Yomák/felébrettek miért csak belet esznek? Nem sok embert ettem eddig de sztem sokkal több hús van rajtuk...

Kár hogy Mo-n nincsenek Yomák. Sztem összefutna a nyál a szájukban egy kis igazi magyaros pacaltpörkölttől...

Nem lehet hogy a magyarok ősei az Awakenedek?

:muhahah: de biztosan ..

Relunx

21. rész kira volt, végre megjelent a főcsákó, a claymore-vezetők meg hullanak mint a legyek asszem 13-at nyírt ki...-ha jól sejtem számolta és a végefelé mondta is hogy "...a 13.dik"
[spoiler]A 27-ből még hátra van 7x Claymore akiknek meg kell halnia hogy meglegyen a 7x túlélő.[/spoiler]

Relunx

Soul

Ennyire nem szereted a Claymore-okat? :smile: Pengén néz ki az oroszlán, de én hiszek Clare-ben és a bosszú vágyában  :smile:.Raki meg engem tökre idegesített ebben a részben.Már csak 2-3at kell aludni és új ep  :smile:.

KeLa

Quote from: Relunx on 2007-08-27, 03:06:44
21. rész kira volt, végre megjelent a főcsákó, a claymore-vezetők meg hullanak mint a legyek asszem 13-at nyírt ki...-ha jól sejtem számolta és a végefelé mondta is hogy "...a 13.dik"
Mivel csak 5 kapitány van/volt, nehezen nyírhatott ki 13-at. Meg is számolta az elején és csak azoknak ment neki... :smile:

Bishop

Végre beértem a topic-ot szal büszkén mondhatom nagyon jó anime.  :Kiraly:
Az új rész meg isteni, birom én a Claymore-okat de az az Oroszlán :cool: ilyet akarok othonra is :angyali:
Rakit még mindig meg tudnám folytani egy kanál vízben, Prischilla-ról meg anynit hogy  :wtf: Régebben nem így nézett ki és a személyisége sem ilyne volt amikor átváltozott. Ezt a részét aki tudja igazán elmagyarázhatná
Következő részek biztos nagy Epic harcok lesznek vagy pedig mészárlás  :D

Groven

#658
Quote from: Bishop on 2007-08-28, 02:34:01
Következő részek biztos nagy Epic harcok lesznek vagy pedig mészárlás  :D

Hehe... gondolom direkt nem olvastad el a mangát, mert akkor már tudnád, h mi fog jönni.
De annyit mondhatok, ha itt nem térnek el a mangától (ahogy bénán most 1x megtették), akkor

//a spoiler igen erősen utal az eljövendő eseményekre, így mindenki csak saját magát okolhatja, ha elolvassa és utána szidja magát, h miért tudtam meg előre h mi lesz  :D

[spoiler]
kiderül, h ez az oroszlán is legyőzhető, bár megvan az ára...
[/spoiler]

Bishop

Ilyen esetben nem szoktam olvasni manga-t csak ha olyan mint a Naruto meg az OP ami évezredekkel előrébb jár. Meg ha nincs anime-ben. Majd kiderül én kivárom :lazza: