Main Menu

Claymore /Spoiler!/

Started by Christian, 2007-04-05, 05:50:35

Previous topic - Next topic

Venom

Quote from: Rage on 2007-09-06, 16:43:23
Ez.

Ránézésre nem tűnik valami nagy lövésnek. Claymore nagyon tetszik, ha már kivonják a forgalomból, legalább valami szintén vérgőzös dolog lehetne helyette.


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Prof. William

#721
Itt egy remek kép a Clayomre 2.szezonjából.  Úgy tűnik ez már teljesen el fog térni a mangától.  :D



Avagy... A Claymoreképző középiskola mindennapjai...  :rotfl:

chilip

Quote from: Rage on 2007-09-06, 16:43:23
Ez.
az OP-ja NIGHTMARE alkotás lesz :D kiváncsian várok rá.

Xzone

Quote from: Prof. William on 2007-09-07, 11:06:30
Itt egy remek kép a Clayomre 2.szezonjából.  Úgy tűnik ez már teljesen el fog térni a mangától.  :D



Avagy... A Claymoreképző középiskola mindennapjai...  :rotfl:

B+

LuckyDingo

Quote from: Prof. William on 2007-09-07, 11:06:30
Itt egy remek kép a Clayomre 2.szezonjából.  Úgy tűnik ez már teljesen el fog térni a mangától.  :D



Avagy... A Claymoreképző középiskola mindennapjai...  :rotfl:
XDDDD Hát ez nagyon lol :D Mivel nézem az LS-t is, nekem tetszik XD

Soldier

Quote from: Prof. William on 2007-09-07, 11:06:30
Itt egy remek kép a Clayomre 2.szezonjából.  Úgy tűnik ez már teljesen el fog térni a mangától.  :D

XXX

Avagy... A Claymoreképző középiskola mindennapjai...  :rotfl:

alig várom  :lul:

Prof. William

Újabb kép!  :)

Az első évből amikor a Végtagvagdosás Elméletetet vették...




KeLa


Soldier

Quote from: KeLa on 2007-09-12, 20:35:00
[Eclipse] Claymore - 24

AVI

MKV

upsz  :merci: meg kicsit lassucska de majd jo lesz ez  :lul: (gyors volt)

Lokids

#729
THX. HA nem nézek ide észre sem veszem, pedig mindíg pár perc alatt már tölteni szoktam.
És még a Douhjin work 8-is kijött. Meg még House is lesz ma.
Happy. :D

Szerk:
Nem rossz. De most már várom, hogy újra szerda legyen. mivel még nem olvastam bele a mangába, valahogy teccik az amit látok. Eddig kegyetlen jó.
De a dúrva az lett volna, mikor a végén mutatják a "kemény" prischillát, megszólalna unott pofával, hogy "Dare?"
Valahogy átfutott ez az agyamon. És röhögtem rajta egy sort.

chilip

most akkor le is rendezik priscillát???  :eek: kicsit más, mint a manga...

KeLa

Quote from: chilip on 2007-09-14, 12:58:51
most akkor le is rendezik priscillát???  :eek: kicsit más, mint a manga...
Persze h más, hiszen lezárják... sztem elég egyértelműnek látszik a dolog :smile:

chilip

eddig reménykedtem, hogy nem zárják le (remény hal meg utoljára) de felfogni csak akkor fogtam fel, mikor láttam priscit clare-el szemben ott a lávánál

LuckyDingo

Priscit lebutították, Claire meg erős lett.. Mondjuk szinte tuti, hogy az utsó csatában ő is felébred.. amúgy én nem látom sok esélyét, hogy győzni tudna.. Kövi részben szenvedni for egy sort, aztán meg MEgszólal benne Teresa, meg Rakira gondol és voálá.. szupermega erejével 2 pillanat alatt szétszedi Priscit, majd ő I meghal, mert nem tud visszaváltozni.. itt a vége fuss el véle XD /deröhögnék ha ez lenne/

Prof. William

#734
Sztem meg ugyebár az oroszlán ellen nem ébredt fel a keze...  (Bár a mangában igen.) Valszeg azért mert majd most Pris ellen következik ez be...

Gondolom a feldarabolt haldokló Priss majd még sír egy sort meg a Papáját hívogatja hogy azért sajnáljuk őt is majd meghal...

Hogy Clairevel mi lessz? Az még rejtély...

KeLa


chilip

Quote from: LuckyDingo on 2007-09-14, 16:02:42
Priscit lebutították, Claire meg erős lett.. Mondjuk szinte tuti, hogy az utsó csatában ő is felébred.. amúgy én nem látom sok esélyét, hogy győzni tudna.. Kövi részben szenvedni for egy sort, aztán meg MEgszólal benne Teresa, meg Rakira gondol és voálá.. szupermega erejével 2 pillanat alatt szétszedi Priscit, majd ő I meghal, mert nem tud visszaváltozni.. itt a vége fuss el véle XD /deröhögnék ha ez lenne/

no meglátjuk igazad volt-e...  :szemuveges:

KeLa

Priscilla nagyon erős, de az agyával azért vannak gondok :D

Easley meg csak ott fog állni végig? Eddig arra tippeltem h Miria/Helen/Deneve vs. Easley lesz, de nem.
Az meg érdekes lenne ha Raki és Jeane győzné le... bár az is lehet h a végén egyszerűen elsétál :smile:

Bishop

Elkezdtem olvasni a manga-t és így ez a befejezés elég gyengére sikeredett szerintem. Egyáltalán mi értelme ezt befejezni, lazán elbírna még ugyanennyit.
Remélem lesz Easley transform mielött vége lesz őt szeretném látni mozgásban  :whoah:

Xzone

Igen, nem lenne rossz Easleyt akcióban látni. Eddig csak beszéltek róla más awakened-ök és claymore-ok, hogy milyen erős is valójában. No meg láttunk róla pár képet a visszaemlékzések alatt.

Relunx

Úgy látom itt vége lesz a sorozatnak miután Claire vs Priscilla harc befejeződik.
A mangában Jean hozta vissza Claire-t a Rikardo utáni harcból az Awakened formából. Kiváncsi vagyok itt vajon vissza tud-e majd változni a Priscilla utáni harcból...

[spoiler]Jó lenne egy 2nd Season a 7 túlélővel (pontosabban a 4 awakened baráttal) egy jó kis story.
*Miria (former No. 6
Cynthia (former No. 14)
*Deneve (former No. 15)
*Helen (former No. 22)
Tabitha (former No. 31)
Uma (former No. 40)
*Clare (former No. 47)[/spoiler]

Relunx



Prof. William

Hátha majd Jean szerepe itt is ugyanaz lessz csak majd ezután lessz rá szükség... Hisz a felébredt karokat is most hozták be...

Soldier

Quote from: Relunx on 2007-09-19, 18:21:58
Úgy látom itt vége lesz a sorozatnak miután Claire vs Priscilla harc befejeződik.
A mangában Jean hozta vissza Claire-t a Rikardo utáni harcból az Awakened formából. Kiváncsi vagyok itt vajon vissza tud-e majd változni a Priscilla utáni harcból...

Relunx

nah jah ,de erre eddig is igen erösen számitani lehetett már.Ha tippelnem kéne en Raki-t mondanam aki visszahozza , de lehet megpurcan aztan akkor meg fogalmam sincs mi lesz.Vagy Raki már halálra van itélve? Mindenesetre nagyon kiváncsi vagyok már.lehet megkellet volna várnom mig lesz utolso rész is , ugy együtt  "kényelmesebb" lett volna megnezni   :lul:

Xzone

Megnéztem, Priscilla nagyon brutál.

[spoiler]Amikor átváltozott a "még erősebb formájába", akkor nekem egyből Freeza jutott eszembe :D[/spoiler]

KeLa

Quote from: Xzone on 2007-09-19, 19:11:34
Megnéztem, Priscilla nagyon brutál.
[spoiler]Amikor átváltozott a "még erősebb formájába", akkor nekem egyből Freeza jutott eszembe :D[/spoiler]
LOL, nekem is :rotfl:

chilip

nekem nem :P pedig 2x láttam a DBZ-t  :_piszka:

Dreamcleaver

Hm az ok, hogy Priscillát gyorsan letudják, de még akkor is marad rohadt sok matéria egy 2nd seasonre. Elvégre a Szervezetet is meg kéne még büntetni. Az első 5 claymoreból is megvan még 4, és egyről még semmit sem tudni. Ráadásul ot van az a 3 awakened lord, és most van indulóban valami yoma belháború.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

KeLa

Quote from: Dreamcleaver on 2007-09-19, 20:32:33
Hm az ok, hogy Priscillát gyorsan letudják, de még akkor is marad rohadt sok matéria egy 2nd seasonre. Elvégre a Szervezetet is meg kéne még büntetni. Az első 5 claymoreból is megvan még 4, és egyről még semmit sem tudni. Ráadásul ot van az a 3 awakened lord, és most van indulóban valami yoma belháború.
Valszeg azért lett vége, mert beérte volna a mangát - az meg havonta jön... szal kéne jó pár év, amíg lenne anyag egy második szériához. Ráadásul azt olvastam h állítólag nem lett olyan sikeres Japánban, mint amire számítottak, nem fogynak a dvd-k stb... ez a középkori európára hasonlító környezet gondolom nem fogta meg őket annyira.

Gregory

Quote from: Soldier on 2007-09-19, 18:50:47
Vagy Raki már halálra van itélve?
Dehogy, Raki GAR  :D
Btw: anno a Berserk is középkori európa fíling volt(asszem ott még utaltak is a 100 éves háborúra), a manga is megy még belőle, abból is simán lehetett volna egy 2nd seasont összeállítani, mert az első évadnak is olyan vége volt, h lehetett volna folytatni, és mégse. Mondjuk ez elsősorban attól függ, h milyen lesz az utolsó rész/lezárás.
Meg hha azt vesszük, h gyakorlatilag ez a sorozat Clare Priscilla utáni bosszúvágyát helyezi a középpontba(hisz végülis ezért lett Claymore, ezért akart fejlődni, ezért lépett be az awakened vadászatba), hha sikerül legyakni, akkor kíváncsi vagyok, h lesz-e olyan motivációs erő, ami miatt tovább erősödne, vagy átmegy "átlag" claymore-ba.
Mindenesetre nekem van egy olyan érzésem, h ez a világ is belép az "anime egy ajánló a mangához" kategóriába.


Prof. William

Ott lessz majd motivációs erőnek Raki. Majd vándorolnak tovább együtt...