Main Menu

OnePiece

Started by LuckyDingo, 2007-05-02, 00:09:16

Previous topic - Next topic

Whitedawn

Hali! Egy jó ideje nem voltam a forum közelében (kb 1 év  :D), de örülök neki, hogy csináltatok fórumot a mangához.

A fenntiekkel kapcsolatban: szerintem nem megy velük Brook (habár zenész igazán elkélne a csapatba). De eddig az volt a jó, hogy mindenki egyedi volt, senki sem hasonlított képességeiben a másikra. Kiegészítik egymást úgymond, és ez meg is marad szerintem később is ha csatlakozik még hozzájuk valaki akkor is, és ebbe nem fér bele Brook a kard miatt. :ejj:

Azt a részt amelyikben kiderül a bálnás dolog, honnan szereztétek meg?  :confused: :confused: Én a http://groups.msn.com/OnePieceMangav-2/ honlapon olvastam, és ott még csak a 457-dik részig van. Abban meg még nem derült ez ki!

LuckyDingo

http://www.mangahelpers.com  <-- alap oldal minden ami manga :D

chilip

Quote from: Whitedawn on 2007-06-19, 19:27:43
Hali! Egy jó ideje nem voltam a forum közelében (kb 1 év  :D), de örülök neki, hogy csináltatok fórumot a mangához.

A fenntiekkel kapcsolatban: szerintem nem megy velük Brook (habár zenész igazán elkélne a csapatba). De eddig az volt a jó, hogy mindenki egyedi volt, senki sem hasonlított képességeiben a másikra. Kiegészítik egymást úgymond, és ez meg is marad szerintem később is ha csatlakozik még hozzájuk valaki akkor is, és ebbe nem fér bele Brook a kard miatt. :ejj:

Azt a részt amelyikben kiderül a bálnás dolog, honnan szereztétek meg?  :confused: :confused: Én a http://groups.msn.com/OnePieceMangav-2/ honlapon olvastam, és ott még csak a 457-dik részig van. Abban meg még nem derült ez ki!

figy, pictures fülbe vannak a többi fejezetek (szám szerint 459.-ig), csak nem volt moderátor a közelbe pár napig, és nem linkelte le a menübe, így ott csak 457ig látod... a legújabb chapter mindig a pictures fülbe van...

Whitedawn


Whitedawn

Elolvastam...

Luffy tényleg nagyon magával akarja vinni Brookot, és Brook is nagyon vissza akar menni Laboon-hoz, tehát nagyon 2 esélyes a dolog :D Akkor volt jó mikor elejétől kezdve keztem olvasni a mangát, mert mindig ott volt a következő rész amivel folytatni tudtam, most meg várni kelllllllllllllllllllllllllllll :grrr: :comp: Izgi lesz a kövi rész, már nagyon várom!

LuckyDingo

Quote from: Whitedawn on 2007-06-20, 13:48:51
Elolvastam...

Luffy tényleg nagyon magával akarja vinni Brookot, és Brook is nagyon vissza akar menni Laboon-hoz, tehát nagyon 2 esélyes a dolog :D Akkor volt jó mikor elejétől kezdve keztem olvasni a mangát, mert mindig ott volt a következő rész amivel folytatni tudtam, most meg várni kelllllllllllllllllllllllllllll :grrr: :comp: Izgi lesz a kövi rész, már nagyon várom!
Most meg ráídásul egy héttel többet kellett várni O.o Kész rémálom..  :) De ezen a héten lesz végre új chapter ^^

Whitedawn


Whitedawn

Ez így nem jó!! Az új rész csak átvezető volt............ Semmi akció! :mad: De a következő biztos tele lesz már harccal, Franky meg Zorro vs Oz például, vagy lehet Luffy vs Oz! Majd meglátjuk!

LuckyDingo

Sztem simán megsózhatnák Oz száját és Luffy visszakapná az árnyékát :)

Bishop

Hát oz-t remélem nem írtják ki olyan könnyen én bírom ezzel a luffy személyiséggel  :D

Whitedawn

Quote from: LuckyDingo on 2007-06-26, 00:48:10
Sztem simán megsózhatnák Oz száját és Luffy visszakapná az árnyékát :)

Az úgy nagyon egyszerű lenne, ha mindig az egyszerűbb megoldást választották volna akkor az eddigi részeket belehetne sűríteni kb 120 részbe. :D Meg nem is lenne olyan izgalmas!

Idáig azt vettem ki a sztoriból, hogy a zombik erősebbek a lopott árnyékokkal mint az árnyék eredeti tulajdonosai. Ez azt jelenti, hogy sokat fognak fejlődni (nem tudom már hova, szuperman-t lazán szétkapnák  :rotfl: :rotfl:), kiváncsi leszek milyen új teknikákat találnak majd ki.

chilip

nah jó kis chapter volt ez :D főleg Usopp  :lol:

LuckyDingo

Nah én is túlvok a 461es chapteren.. hat lol volt nagyon :D Ussop mindenkinél erősebb lett :D [spoiler]Deh az hogy azért immunis a szellemekre mert alapból pesszimista... hát az ledöntött a fotelről XDDDDD Meg hogy a zombik drukkoltak neki a kiscsaj ellen XD[/spoiler]

LuckyDingo

Yehhe most már tudjuk miért kell Brooknak Kardmesternek lennie :D Hogy Zoro hazavágja a Shadowját és megszerezze az új kardot ;)

Whitedawn

Brook elég gyengének tünt az árnyékával szemben, Zorro meg tuti hazavágja, tehát nem kell attól félni, hogy két rivalizáló kardforgató lesz a hajón! Brook ha velük megy akkor mint zenész, de erre kb 20% esélyt adok, sokkal valószinűbb hogy vissza megy a bálnájához.

Drake

Ussop már megint nagyot alakított (462-es chapter) [spoiler]A szellemek tőle lettek depresszíósak  :lol:[/spoiler]

Whitedawn

 :lol: :lol:  :lol:
Az tényleg nagy volt kb 5 percig nevettem rajta! Ki gondolta volna, hogy Ussop ezen tulajdonsága még hasznára válik a csapatnak!!! :D

Drake

464. chapterben kiderül Sanji igazi álma, és hogy mér annyira pipa a leopárd gorilla elefánt láthatatlan emberre[spoiler], mert Sanji álma volt, hogy láthatatlan lehessen: beakart menni a női zuhanyzókba  :lol:[/spoiler]

Bishop

Az is nagy volt ahogy csaj fut Ussop elöl Ussop fut a medve elől :lol:

chilip

nah, Usopp győzött, Zoro-t meg elverték? sztem még felkel onnan, de azér elég kemény lehet a csávó (vagy csak a kardja ilyen durva? mer ugye Brook árnyékáról van szó, még ő is mondta, neki ilyen nem történik :D )

LuckyDingo

Quote from: chilip on 2007-08-04, 19:28:42
nah, Usopp győzött, Zoro-t meg elverték? sztem még felkel onnan, de azér elég kemény lehet a csávó (vagy csak a kardja ilyen durva? mer ugye Brook árnyékáról van szó, még ő is mondta, neki ilyen nem történik :D )
Öhm.. lehet hogy az a legendás Samurai képessége, amibe belezárták Brook Árnyékát :D
Valszeg felkel Zoro, különben hogy tartaná be hogy sohase veszít megint /mondjuk már párszor.. talán egyszer bekövetkezett ez :D Bár Enel ellen semmi esélye nem volt XD/

chilip

az más, viszont hogy lehet ő a legjobb kardforgató, ha egy másik legyőzi, nem?

Liquid Snake

Komolyan mondom most a legjobb a manga. Usopp végre megmutatta mit tud :D Bár sztem még nincs vége Perona-nak de így kéne harcolnia mindig. Egyik kedvencem Usopp és jó látni h ő sem hiába van a Mugiwara-k között :P

LuckyDingo

#53
Húú új manga =O
[spoiler]Éreztem :D Zoro nem veszíthetett :D Szal egész jól áll a Mugiwara team :D Ussop win, Zoro Win Brook shadow visszatért :D Csodás :D Sanji meghalhat/btw tőlem Renji is meghalhatXD/ őt nem szeretem XD Nah jó a kajái biztos jók :P Luffy meg úgy tűnik egy menetben zavarja le majd a Moriás harcot :D Jó most a Onepiece megint.. ahhoz képest milyen szarul indult XD[/spoiler]

Liquid Snake

Quote from: LuckyDingo on 2007-08-17, 22:41:47
Húú új manga =O
[spoiler]Éreztem :D Zoro nem veszíthetett :D Szal egész jól áll a Mugiwara team :D Ussop win, Zoro Win Brook shadow visszatért :D Csodás :D Renji meghalhat őt nem szeretem XD Nah jó a kajái biztos jók :P Luffy meg úgy tűnik egy menetben zavarja le majd a Moriás harcot :D Jó most a Onepiece megint.. ahhoz képest milyen szarul indult XD[/spoiler]

Renji??? Nem Sanji-t akartál írni? ( a sok Bleach :) ) :D Nekem is tetszik, végre Zoro-nak 3 kardja van, Usoppon nagyon meglepődtem de örülök neki h nyert :D A Luffy fight meg biztos nagyon durvára fog sikerülni, de még előtte úgyis Sanji-t mutatják sztem...

LuckyDingo

Oh tényleg elírtam.. San Ren.. nem nagy különbség lol :D Amúgy még mindig úgy gondolom, hogy mind a kettő pusztulhat XD
De ez így érdekes lesz ha Luffy egyből elveri Moriát :S Mindig úgy van, hogy először kikap az ellenféltől :/

Liquid Snake

Quote from: LuckyDingo on 2007-08-18, 15:31:37
Oh tényleg elírtam.. San Ren.. nem nagy különbség lol :D Amúgy még mindig úgy gondolom, hogy mind a kettő pusztulhat XD
De ez így érdekes lesz ha Luffy egyből elveri Moriát :S Mindig úgy van, hogy először kikap az ellenféltől :/

Mert honnan gondolod h egyből elveri? Nem mintha baj lenne :szemuveges: Amúgy meg Don Krieg-et, Arlong-ot meg Enel-t is egyből megverte :) Asszem....

LuckyDingo

DOn Kried gagyi volt XD Enel egyszer földre küldte rendesen, szal az lehet 2 menet Arlong... az meg totális düh volt XDDD
Amúgy tess egy kis kép az új mangából :3
[spoiler]http://img337.imageshack.us/img337/6276/onepiece467p1415bymiranwq0.jpg[/spoiler]

Magma

Én is nekiláttam a mangának, sőt már fel is zárkóztam.  :jee: Nem tudom, annyira nem tetszik ez a saga, bár sokat röhögtem rajta, főleg Usopp dolgain.  :lol: Ami kikészít az Dr. Hogback és Gekko Moria kinézete... elég aránytalanra sikeredett, még akkoris, ha direkt ilyenre akarták.
Jah, és nem akarok Brook-ot a csapatba.  :ejj: Szerintem nem illik oda...
Men are supposed to forgive women's lies!

Liquid Snake

Quote from: Magma on 2007-08-28, 13:27:58
Én is nekiláttam a mangának, sőt már fel is zárkóztam.  :jee: Nem tudom, annyira nem tetszik ez a saga, bár sokat röhögtem rajta, főleg Usopp dolgain.  :lol: Ami kikészít az Dr. Hogback és Gekko Moria kinézete... elég aránytalanra sikeredett, még akkoris, ha direkt ilyenre akarták.
Jah, és nem akarok Brook-ot a csapatba.  :ejj: Szerintem nem illik oda...

Én sem rá számítanék, mert vicces, lehet rajta röhögni. Perverz és kardmester... Olyan Sanji + Zoro keverék és sztem minden karakternek meg kéne lennie a saját egyéniségének...  :ejj: