Main Menu

OnePiece

Started by LuckyDingo, 2007-05-02, 00:09:16

Previous topic - Next topic

Magma

Pontosan. Olyan mint Zoro és Sanji.
Egyrészt szerintem Sanji nehezen tolerálná, ha Brook ott lenne a hajón, és Namit meg Robint szivatná a hülye poénjaival. Másrészt meg kardforgató... vagyis ha harcra kerülne sor, akkor ugyanaz lenne a potenciális ellenfele, mint Zoronak.
Majd meglátjuk, mi lesz, de én reménykedek, hogy visszamegy Laboonhoz.
Men are supposed to forgive women's lies!

Liquid Snake

#61
Quote from: Magma on 2007-08-28, 13:39:42
Pontosan. Olyan mint Zoro és Sanji.
Egyrészt szerintem Sanji nehezen tolerálná, ha Brook ott lenne a hajón, és Namit meg Robint szivatná a hülye poénjaival. Másrészt meg kardforgató... vagyis ha harcra kerülne sor, akkor ugyanaz lenne a potenciális ellenfele, mint Zoronak.
Majd meglátjuk, mi lesz, de én reménykedek, hogy visszamegy Laboonhoz.

Én is. De ezzel egy a baj... Már elhangzott Luffy szájából az h csatlakozzon hozzájuk... És akinek eddig mondta az mind csatlakozott.
Ez meg a másik, Zoro álma h ő legyen a legjobb kardforgató a világon. Brook álma mi lesz? Hogy ő legyen a második legjobb? Érdekes lesz...

Magma

Na igen, ez is igaz. :/ De akkor gondolom az ő álma az lesz, hogy újra találkozzon Laboonnal.
Men are supposed to forgive women's lies!

Liquid Snake

#63
Quote from: Magma on 2007-08-28, 13:43:52
Na igen, ez is igaz. :/ De akkor gondolom az ő álma az lesz, hogy újra találkozzon Laboonnal.


Annyi h visszafordul és már találkoznak is :D Nem kell neki Luffy-ékkal menni  :lol:

Bishop

Csakhogy Grandlineban log pose elég érdekesen működik,fogalmazzunk úgy nyílegyenesen. Bár biztos van valami módja nem hiszem hogy mindenki aki két sziget között szokott utazni körbeutazza Grand line-t.
Brook álma nem elég nagy,pontenciálisan gyenge is  és nincs akkora haszna se mint a többieknek. Hallota már valaki zenélni? Persze bírom Brook-ot, skelekton joke :lol: De nem hiszem hogy velük tart

Magma

Hát, majd kiderül... remélem igazatok lesz.  :D
Amúgy ha most Luffy hazavágja Moria-t, akkor az kiderül? Vagyis megint nő a bounty-ja?
Men are supposed to forgive women's lies!

Bishop

Nem hiszem hogy nőni fog mert az már sok lenne. Ez nem hiszem hogy kiderül mivel Moria titokban gyűjti a seregét.

Magma

De mondjuk Shichibukai... na mindegy, tényleg nem kéne, hogy ilyen közeli határidőn belül sokat nőjön az a bounty...  :ejnye:
Új chapter:
[spoiler]Hát, Hogback-nek annyi, mondjuk nem Chopper ölte meg... És ahogy Zoro is mondta, most kezd érdekessé válni a dolog, mert Oz beismerte, hogy Moria az ura. Kíváncsi vagyok, hogy fogják legyőzni.[/spoiler]
Men are supposed to forgive women's lies!

smash++

Most van olyan csapat aki jó minőségben fordít mangat?Mert én a KEFI utolsó kiadásánál megáltam és most olvasom csak,hogy náluk a one piece dropped project :(.Most akkor csak az groups.msn marad?

Bishop

Onemanga.com-ra mindig felrakják a frisset és általába jóminőségüt,aki ép csinálja.

LuckyDingo

Viszonylag mq minőséget csinál a MangaSHare, meg gyorsak is szal sztem azt lehet olvasni nyugodtan. De van valami OPHQ vagy milyen nevezetű banda, meg a Franky House :D Én a MangaSharet szoktam nézni, vagy ha olyan kedven van letisztítom magamnak :D

Liquid Snake

#71
Quote from: LuckyDingo on 2007-09-01, 13:59:09letisztítom magamnak :D
Ilyen jól tudsz japánul??? :D


Én mindg MSN groups-on nézem. Viszonylag hamar is felrakják az újat és jó megnézhető a minőség is :)

LuckyDingo

Quote from: Liquid Snake on 2007-09-01, 22:56:21
Quote from: LuckyDingo on 2007-09-01, 13:59:09letisztítom magamnak :D
Ilyen jól tudsz japánul??? :D


Én mindg MSN groups-on nézem. Viszonylag hamar is felrakják az újat és jó megnézhető a minőség is :)
Erre a válasz Mangahelpers :D mindig van egy két ember aki lefordítja és engedi hogy használd a fordítását.. a tisztításhoz meg Photoshop kell és kész XD

Liquid Snake

Quote from: LuckyDingo on 2007-09-02, 01:41:03
Quote from: Liquid Snake on 2007-09-01, 22:56:21
Quote from: LuckyDingo on 2007-09-01, 13:59:09letisztítom magamnak :D
Ilyen jól tudsz japánul??? :D


Én mindg MSN groups-on nézem. Viszonylag hamar is felrakják az újat és jó megnézhető a minőség is :)
Erre a válasz Mangahelpers :D mindig van egy két ember aki lefordítja és engedi hogy használd a fordítását.. a tisztításhoz meg Photoshop kell és kész XD

Köszi az infót :) Nem is tudtam, lehet h ezentúl én is magamnak csinálom :D

Whitedawn

A 471-es rész vége nagyon tetszett, durva kép, ahogy mindenki szemben áll Ozzal!  :D

Bishop

Pirate Docking Six...Giant Robot Warrior..Big Emperor!!!  :lol:  :lul:

Megjelent Kuma, ez kezd érdekes lenni. Kuma egy Bibliát tart a kezébe kiváncsi vagyok milyen elferdült valásossága van és hogy kapcsolódik a képességéhez.

LuckyDingo

Jah egy újabb Shichhibukai :O Bár nemmeglepő :D Jött ördögűzni sztem :XD Vagy csak teapartyra invitálta Moria, csak akkor még nem tudottarról, hogy Luffyék szétkapják TB-t.. azaz hogy Oz szétkapja :XD
Amúgy múltkor meglepődtem,hogy Oz, milyen könnyen elintézte a Mugiwara crewt :D Hálistennek csak pillanatnyi állapot volt :)
Hmm és mi lesz az új hajóval?Nahogy márellopja a szellem-p*csa.. sztem az lesz hogy Franky tett bele valami lopásgátlót, amitől a "gépjárműve/hajója önerőből lophatatlanná válik"

chilip

ráadásul Mermaid Island-on van még egy shichibukai - Arlong bátya? - sztem abban az arc-ban volt megemlítve, mi lesz most? kicsinálják sorba az összes shichibukait???

Liquid Snake

Quote from: chilip on 2007-09-29, 11:48:28
mi lesz most? kicsinálják sorba az összes shichibukait???

Simán, én nem bánnám :D

LuckyDingo

Hát nem tom.. az fix, hogy Moriát elintézi Luffy /legalább is remélem.. eddig ez az egyetlen Shichibukia, akit tudok gyűlölni/ Aztán van egy Crocky minusz..
Zoro sztem a végén el tudja intézni Hawkeyet, szal még egy minusz :)
Kumának nem tom mi lehet a képessége, de elég szép bountyja volt ha jól emlékszem :) De valszeg, amíg nem bántja Luffyékat /márpedig miért tenné...tök békés :P/ addig ő nem számít ellennek :) Akkor ott van még a Flamingo-csákó.. nah az tuti meg lesz verve /csak az a kérdés hogy hogy.. köcsög egy képessége van lol :D/
Akkor ez eddig.. 5
+Arlong bátyus és még egy akiről semmit nem lehet tudni :)
Nem shichi, de még kemény menet lesz Blackbeard is sztem :)
Szal ha Luffy kalózkirály akar lenni, akkor le kellvernie a Marine-okat, a Shichibukait és a 4 Kalózfejedelmet vagy kiket :D szép kilátások  :)

Liquid Snake

Quote from: LuckyDingo on 2007-09-29, 12:03:51
Hát nem tom.. az fix, hogy Moriát elintézi Luffy /legalább is remélem.. eddig ez az egyetlen Shichibukia, akit tudok gyűlölni/ Aztán van egy Crocky minusz..
Zoro sztem a végén el tudja intézni Hawkeyet, szal még egy minusz :)
Kumának nem tom mi lehet a képessége, de elég szép bountyja volt ha jól emlékszem :) De valszeg, amíg nem bántja Luffyékat /márpedig miért tenné...tök békés :P/ addig ő nem számít ellennek :) Akkor ott van még a Flamingo-csákó.. nah az tuti meg lesz verve /csak az a kérdés hogy hogy.. köcsög egy képessége van lol :D/
Akkor ez eddig.. 5
+Arlong bátyus és még egy akiről semmit nem lehet tudni :)
Nem shichi, de még kemény menet lesz Blackbeard is sztem :)
Szal ha Luffy kalózkirály akar lenni, akkor le kellvernie a Marine-okat, a Shichibukait és a 4 Kalózfejedelmet vagy kiket :D szép kilátások  :)

Most hogy így "összetömörítve" látom a teendőket elgondolkozok rajta h hány részes lesz ez az anime, főleg ha még filler arc-okkal is gazdagítják... De nem baj kedvenc anime-m úgyhogy minnél tovább tartson :D

BTW ez a Kuma nagyon nagy karakternek tűnik :D  :lol:

Bishop

Az nem Arlong bátya hanem Arlong nála volt valami tiszt. De aztán Arlong eljött pár mermaidével.

Kuma-ból kinézem hogy nem győzi le senki. Az a tipikus ok nélkül nem cselekszik karakter. Aki akár át is áll ha neki az elvei úgy alakulnak. Don Flamingo-t meg majd valami gomu gomu octopus+gear second fogja lenyomni :D
Szerintem Yonkou egyenlőre jól megvan a rangjával. Shanks nem hiszem hogy sok vizet zavarna Luffynak. White Beard sem hiszem,bár akkor még akár lehetne egy Ace vs Luffy is(ha túléli Ace persze a msotnai összeütközést,habár amióta Enel Villámja nem ölt meg senkit nem hiszem hogy valaha bárki is meg fog halni).

Whitedawn

Most láttam az utolsó részt. Kiváncsi leszek mit kezdenek majd Ozzal, mert attól h egyszer földre küldték az még nem jelenti azt h le is győzték, nem lehet az ilyen egyszerű!  :ejnye: Bishop-pal pedig egyet értek Kuma ügyében, de majd meglátjuk!  :D


:_off: :_off: Liquid Snake, hol találok Fairytail mangát/animét, nem találtam topicot hozzá  :frown:  :_off: :_off:

Liquid Snake

Quote from: Whitedawn on 2007-10-03, 16:28:11
:_off: :_off: Liquid Snake, hol találok Fairytail mangát/animét, nem találtam topicot hozzá  :frown:  :_off: :_off:

3al van a One Piece Manga topic alatt a Fairy Tail topic :D Azaz mostmár 4el :D

chilip

kéééész :D nagy volt ez a chapter, pörögnek az események, az új shichibukai is tud azér vmit :D de legjobb a strawhat crew evil glare volt  :lol:

chilip

pörögnek az események :D

LuckyDingo

Most akkor Kuma mittud? :D Megkérdezi, hogy valaki hova akar menni és elküldi oda? :XD
Moria mégmindig hülyeés ez a gyomorból irányítás  is elég gáz :D Brooknakörültem :D Kövi chapter úgy kezdődik:
Usopp: My hero!!! XD

Magma

Quote from: Liquid Snake on 2007-08-28, 13:42:06De ezzel egy a baj... Már elhangzott Luffy szájából az h csatlakozzon hozzájuk... És akinek eddig mondta az mind csatlakozott.

Ez nem igaz.  :ejnye: Rájöttem, hogy Gaimon nem csatlakozott, pedig őt is megkérte Luffy.  :smile: (Van remény! XD)
Men are supposed to forgive women's lies!

chilip

KURVA JÓ A MOSTANI CHAPTER  :rotfl: :lul: :rotfl: :lul: :rotfl: :lul: :rotfl:  :lol: :lol: :lol: :lol: nightmare luffy kibaszott állat  :muhahah: :muhahah: széjjelröhögtem az agyam, azok a reakciók  :muhahah: :muhahah: :muhahah: leborulok a készítő debilsége (és zsenialítása) elött  :hail:

LuckyDingo

Quote from: chilip on 2007-11-10, 12:12:58
KURVA JÓ A MOSTANI CHAPTER  :rotfl: :lul: :rotfl: :lul: :rotfl: :lul: :rotfl:  :lol: :lol: :lol: :lol: nightmare luffy kibaszott állat  :muhahah: :muhahah: széjjelröhögtem az agyam, azok a reakciók  :muhahah: :muhahah: :muhahah: leborulok a készítő debilsége (és zsenialítása) elött  :hail:
nah jah :D Télleg eléggé elborult kinézete van. Oz csöppet meglepődött.. bár nem csak ő XD Azt sajnálom, hogy a többieket elverték :( Kíváncsi vok,hogy itt lesz-e az arcnak vége, vagy még lesznek-e bonyodalmak :)