D.Gray-man /spoilers!!!/

Started by chilip, 2007-05-12, 20:10:51

Previous topic - Next topic

Alkyra

Quote from: chilip on 2008-05-10, 11:41:22
az Earl-nek ember alakja van  :eek: azt hittem hogy egy démon, de kiderült hogy az végig álca volt (lehet ő maga az ultimate noah). Meg mögöttes értelem az akuma evolúciója mögött? :) érdekes... jó ez a manga nagyon  :jee:

Lefogyott s kivette a fogsorát?XD
Én is néztem egy nagyot. Rode nagyon aranyos s szépen, ámde lassan halad a sztori...

LuckyDingo

Nekem is tetszett ez a chapter. EGy hét kihagyás után jó volt ez a laza Noah-fest. Cyrill érdekes, de sztem elég veszélyes noah. Kezdem azt érezni amúgy,hogy Sennen és Mana ikertesók voltak,mert hasonlítanak emberi formában. :)

LuckyDingo

Úristen :O MIlyen lol chapter lesz ez? :D [spoiler]Szerintem mini timejump jön, mert Allennek csöppet meghosszabbodot a sérója :O És lesz fanservice is :D Klaud Nine tusol :D wow :D Várom a chaptert :D[/spoiler]

chilip

jaj... jaaaaj .... overtime zombie virus... jaaaaaaaaj  :facepalm: remélhetőleg a következő chapterben abbahagyják ezt...

Prof. William

Tiszta Dawn of the Dead bár itt valszeg a zombik is megússzák .:)

De mi ez már? Kanda összement Lenalee nyávog...

A végén még kiderül hogy Alen belőtte megát Komui valami kísérleti anyagával és az egésszet haluzza...

Titkos

Nekem inkább a Resident Evil ugrott be. XD Amúgy ha valaki belőtte magát, az inkább a mangaka lesz, de szerintem az elmúlt kb. 20 fejezetnyi darkos harc után jót fog tenni ez a kis poénkodás. :) (A legújabb Noah kavarásait nézve valószínűleg úgyis még durvább dolgok lesznek, most már bázisostrom helyett "all out war"-al próbálkoznak.)
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


chilip

http://www.onemanga.com/D.Gray-Man/161/09/ ezen a képen (jobbra alul) behaltam a röhögéstől  :lul:

Prof. William

Lol ami nem sikerült Earlnak + párezer level hármasnak + a négyesnek azt most Komui új fejlesztése megoldja.  :D

Titkos

Jah, a múlt heti és a mostani fejezetet is végigröhögtem. XD Kíváncsi vagyok, hogy lesz -e zombi-Cross is, vagy pont ő fog a végén rendet vágni köztük. :D (Esetleg a zombik rá sem mernek támadni először, mert túl cool, de aztán az egyik véletlen összekoszolja a ruháját, amire mint tudjuk, allergiás... XD)
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


LuckyDingo

Öh Cross nincs is ott. Ugye elment a Hitler utánzattal kihallgatásra :)
Remélem hogy minél hamarabb vége lesz ennek a bugyutaságnak.. nagyon nem tetszik hogy átment valami fantáziátlan bugyutaságba a történet :(

Titkos

#130
Hoppá, jogos. :) Bennem az maradt meg, amikor még ő is házi őrizetben volt Hitler miatt, de valóban, a végén elment valahová, viszont legutóbbi mondatai azok voltak, hogy elmondja Allennek az igazságot, szóval még muszáj lesz visszajönnie. :) Amúgy nekem bejön ez a mostani szál is, durva volt az Order megtámadása, és szerintem ha ennek a zombis poénkodásnak vége, ismét durva dolgok jönnek. (Őszintén megmondom, nekem az Order megtámadása fejezetek pont azért jöttek be kevésbé, mert nagyon háttérbe szorultak a poénok.)
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


chilip

jaj istenkém még mindig tart ez az agymenés, és jövő héten is ez lesz  :aaa: :comp: :falba: :facepalm:

Titkos

Most, hogy kiderült, hogy ez a szellem valami félresikerült kísérlet eredménye, még akár érdekes történeti szál is kerekedhetne belőle, de ha nem, az sem baj, csak akkor az ezután jövő sztori már tényleg hozza legalább a Bárkás részek színvonalát. :D
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


chilip

VÉGEEEEEEEEEE!!! VÉGE AZ AGYMENÉSNEK!!!!

Titkos

Mondjuk én nem értem... A mangaka elintézte egy szövegdobozzal, hogy "Másnap átment Bak, és mindenkinek beadta az ellenszérumot"? O_O Remélem nem ez lesz, és normálisan folytatódik még a következő fejezetben. (Amúgy is...nekem semmi gondom nem volt ezzel a zombis szállal, kb. egy hónapja minden fejezetet végigröhögtem. XDDD)
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


LuckyDingo

Én csak az utolsó fejezeten tudtam röhögni.. Amilyen fejeket Komui vágott, az kegyetlen :D Meg Krory hogy megölelte Allenéket XD Az a bárgyú fej istenem XD

Titkos

Quote from: Titkos on 2008-06-28, 21:17:11
Mondjuk én nem értem... A mangaka elintézte egy szövegdobozzal, hogy "Másnap átment Bak, és mindenkinek beadta az ellenszérumot"? O_O Remélem nem ez lesz, és normálisan folytatódik még a következő fejezetben.

Mégis ez lett, francba, elég szánalmas. -__- Viszont a mostani fejezet cserébe nagyon feelinges lett, és úgy néz ki folytatódik a komolyabb történeti szál. :)
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


Prof. William

#137
Quote from: Titkos on 2008-06-28, 21:17:11
Mondjuk én nem értem... A mangaka elintézte egy szövegdobozzal, hogy "Másnap átment Bak, és mindenkinek beadta az ellenszérumot"?

Aztán majd a Earl elleni harcban is egy mondattal lessz lezárva a dolog... És aztán Allen legyőzte Earlt és boldogan élt Linalival amíg meg nem halt...

Alkyra

Én meg kerestem, hogy hol van a kihagyott chapter amiben lezárják ezt a zombis részt. Nem találtam.  :lul:

chilip

csak 15 oldal  :bruhuhu: és milyen jó chapter  :szemuveges: végre kiderült valami mana-ról

LuckyDingo

Jah olyan őrült volt, mint Earl XDDD  Az az akasztós jelenet ütött :) A Karasu egység most esik majd Allennek :D "Destroy all Noah" Delol lenne.. Noahkhoz nem mehet, mert Millenium nem szereti. Excorsistoknál nem maradhat mert Noah... elég gáz ez Allennek :/

LuckyDingo

Csak a poén meg a mostani cheptörök kedvéért:
[spoiler][/spoiler]

LuckyDingo

Erősen azon vagyok, hogyha a spoilerek igazak, akkor én abbahagyom a D.Gray-mant.... [spoiler]mer ugyanis Crosst megölik... most vagy fake-death, vagy ha igaz, akkor nem érdekel mi lesz ezek után..[/spoiler]

chilip

engem annyira nem zavarna, Allen most jobban érdekel, kiváncsi vagyok mi lesz vele. Lehet ő is Noahként újjászületik, és az nem kicsit táp lenne... innocence + noah erők. csak a személyisége nem haljon meg...

LuckyDingo

Engem nagyon zavarna.. a legerősebb generálist ilyen könnyen el lehet intézni? Mellesleg a kedvencem XD

Alkyra

Mghalni? Halt már meg valaki a főhősök közül aki a "jó" oldalon ált? Én nem emlékszek ilyesmire.

LuckyDingo

Quote from: Alkyra on 2008-07-30, 19:32:49
Mghalni? Halt már meg valaki a főhősök közül aki a "jó" oldalon ált? Én nem emlékszek ilyesmire.
Hát Yaegert eléggé leamortizálták XD Daisya is meghalt, Suman is :S Jó ezek nem főhősök, de Cross se, ha belegondolsz :S

Alkyra

Quote from: Alkyra on 2008-07-30, 19:32:49
Mghalni? Halt már meg valaki a főhősök közül aki a "jó" oldalon ált? Én nem emlékszek ilyesmire.

Zen

Quote from: Alkyra on 2008-07-30, 23:25:31
Quote from: Alkyra on 2008-07-30, 19:32:49
Mghalni? Halt már meg valaki a főhősök közül aki a "jó" oldalon ált? Én nem emlékszek ilyesmire.
Quote from: LuckyDingo on 2008-07-30, 20:02:45
Hát Yaegert eléggé leamortizálták XD Daisya is meghalt, Suman is :S Jó ezek nem főhősök, de Cross se, ha belegondolsz :S
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Alkyra

Há Cross azért fontos szereplő:
1. Generál
2. Allen mestere
3. Dual Weaponje van.:)

Hogy tényleg megölik-e, nem tudom.Majd elválik.