D.Gray-man /spoilers!!!/

Started by chilip, 2007-05-12, 20:10:51

Previous topic - Next topic

Tukan

egy-két kérdés: ugye Noah játszótársaink 13-man születtek (meg egy 14.is de az most nemszámít) anno, most hol a többi? Meghaltak v még meg se jelentek?
Kanda-nak válltájékon mit jelent a 3-mas szám, és miköze a lótuszvirághoz?
Mana-Allen, Cross-Allen kapcsolatról nem is beszélve
Sürgetném a mangaka-t, mindent tudni akarok :bruhuhu:

LuckyDingo

Hmm..
Van még 6, akik sztem még nem jelentek meg. Ugye volt egy Skines visszaemlékezés, hogy valaha ő is ember volt csak előjött a Noah énje.

Mana-Allen /Mana egyértelműen a 14es/
Cross-Allen - Mester tanítvány kapcsolat :)
Nem kell itt sietni.. egyelőre a 4es akumat kellene sürgősen leölne.. Lenaleevel, vagy nélküle :D

chilip

nah láttuk Lenalee új innocenceét is, elmegy, bár még akcióba nem láttuk.

más: van egy olyan sanda gyanúm hogy az Earl valaha exorcist volt és relo az innocence (esetleg megrontott innocence, azért reagál a többi így rá), bár erre semmi alátámasztásom nincs egyszerűen csak egy sejtés.

Zen

Az Innocenceket azután kapták h először le lett győzve az Earl jóóó régen, és amikor visszatért, akkor.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

chilip

persze, de erről csak töredékes írásaik vannak jóóóó régről, lehet pontatlan a fordítás vagy épp félrefordított, elötte meg nevezhették másnak az innocence-t és akár másra is használhatták :) lehet az Earl miatt kellett az eredetieket módosítani...

Zen

Hát ha a manga közepén bejelentenék h "jaj srysry, igazából eddig is volt innocence, csak nem szóltunk, mer még nem volt kitalálva a sztori teljesen, szal az Earl is exorcist volt" ..szal az kicsit gáz lenne. :D

Meg, anno relatív konkrétan leírták h ki(k?) győzték le az Earlt, de lehet rosszul emlékszek.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

LuckyDingo

Nah Lenalee fénysebességbe kapcsolt :D Basszus még megveri nekünk a lvl4es akumát :D

chilip

jó lenne, hogyha nem lődözgetne senki spoilerral kapcsoló nélkül míg OneMangára/Tokyotosho-ra ki nem kerül, mer direkt türtőztetem magam az ilyenek olvasásától...

Zen

Sztem ezt az egyetlen elkövetőt nyugodtan hívhatod a nevén. :D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

chilip

Quote from: Zen on 2008-03-26, 22:15:22
Sztem ezt az egyetlen elkövetőt nyugodtan hívhatod a nevén. :D

:lul: nem tudom kiről beszélsz...  :rotfl:

LuckyDingo

Quote from: chilip on 2008-03-26, 22:09:29
jó lenne, hogyha nem lődözgetne senki spoilerral kapcsoló nélkül míg OneMangára/Tokyotosho-ra ki nem kerül, mer direkt türtőztetem magam az ilyenek olvasásától...
Nyugi.. sztem ez azért nem annyira meglepő :XD Mire számítottál most komolyan? Lenalee kap új powert és elájul? Azt meg még senki se mondta konkrétan, hogy megveri lvl4eskét.. sőt.. csak én adtam hozzá :P

chilip

akkora spoiler nem volt :) eddig még szerencsére, csak előre mondtam nem szeretem az ilyet... ;)

LuckyDingo

Pontosították a spoilereket :P Ha az újak igazak, akkor rohadtjó kis chapter lesz a mostani :3 Csak semmi konkrétum.. mangahelpersen megtekinthetőek :P

Zen

Quote from: LuckyDingo on 2008-03-27, 12:16:05
Pontosították a spoilereket :P Ha az újak igazak, akkor rohadtjó kis chapter lesz a mostani :3 Csak semmi konkrétum.. mangahelpersen megtekinthetőek :P
I smell foul contradiction.. :D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

chilip

csak jönne már ki  ::) mér kell hétvégéig várni a fordítással? régen még csütörtök volt a bleach asszem, szerda meg naruto... de manapság lusták a RAWosok :__devil:

LuckyDingo

Quote from: chilip on 2008-03-27, 12:30:49
csak jönne már ki  ::) mér kell hétvégéig várni a fordítással? régen még csütörtök volt a bleach asszem, szerda meg naruto... de manapság lusták a RAWosok :__devil:
Hát pénteken már van fordított FT, Bleach, Naruto.. by Bink  Viszont manyou vagy ki a rák DGMet nem scannel valamiért, ezért az szombat, vagy vasárnap :S

LuckyDingo

#106
Hopp Naruto után DGM 154 by Binktopia:D
http://mangashare.com/dl/D.Gray-man_154/621/

Edit: remek chapter.. de mindig olyan rövid T_T
Btw. [spoiler=de télleg]Lenalee+Allen= GYILOK, amúgy nem kell félni.. valszeg nem ők csinálják ki.. bár egész jó taktikával mentek neki :D Kíváncsi vok mit tervez Cross.. nem hiszem, hogy a 4eskét engednék átalakítani XD Pedig jól jönne egy új kari.. csak hát a lvl4es már elég sok barátot kicsinált :S[/spoiler]

chilip

mien pipa volt cross mikor megjött  :lul: jó lesz a kövi chapter is

LuckyDingo

Nah a mostani chapter kira volt :D Cross állat beszólása.. [spoiler]nem vagyok rossz ember, elnézem neked azt a sok embert akit megöltél.. de aztán jöttél és elszakítottad a ruhámat.. grr :XDD[/spoiler]
Lényeg hogy jó volt.. végre[spoiler] búcsú a lvl4esnek  :3[/spoiler]

chilip

nah végre, kövi chapterben kiderül amit Cross tud... remélhetőleg... remélem nem nyújtják el 2-3 chapteren keresztül

Prof. William

Animében még megy ez?
Hol tartanak?
Nyomatnak sok fillert?

chilip

fenét :D már a bárkán vannak, első Noah most esett el (a villámos csávó - Scin Bolic, asszem így hívják )

LuckyDingo

Nah jah, most jön a két hülye :XD

chilip

NOOOOOOOOOOOOO~ semmit nem tudtunk meg  :bruhuhu: láthattunk egy "may be noah" új karaktert, meg elnevezték Lenalee innocence-ét Crystal-type-ra mert ilyen fajta még nem fordult elő :)

Alkyra

Road él! Road él!:) Ez Nekem elég újdonság volt.XD

LuckyDingo

Quote from: Alkyra on 2008-04-25, 22:21:04
Road él! Road él!:) Ez Nekem elég újdonság volt.XD
Szerintem egyértelmű volt, hogy Lavi nem öli meg :I
De cuki volt Road ^^ Meg Tiky is coolos volt :D hosszú hajjal álatabb XD

Zen

Quote from: chilip on 2008-05-09, 12:33:17
evil sub-boss, kell neki ennyi ;) ráadásul Lenalee kapott powerup-ot, megérte a 3-4 chaptert :D
Ja, csak ahhoz képest h annyi dolga lett volna Leenaleenak h bevedeli az Innocence-t, nyivákolt még pár ch-n át, leszarva h a haverok majd megdöglenek. :D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

chilip

senki nem halt meg, elnézzük neki :D

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

chilip

az Earl-nek ember alakja van  :eek: azt hittem hogy egy démon, de kiderült hogy az végig álca volt (lehet ő maga az ultimate noah). Meg mögöttes értelem az akuma evolúciója mögött? :) érdekes... jó ez a manga nagyon  :jee: