D.Gray-man /spoilers!!!/

Started by chilip, 2007-05-12, 20:10:51

Previous topic - Next topic

Titkos

Legutolsó fejezet a nagybetűs epicség volt. :) Hoshino egyre inkább olyan irányba viszi a mangát, amerre én is vinném. XD Úgy megnéznék egy Allen + Noah-k vs. Vatican + Black Order High Council fightot. :D

Ja, egyébként ki mondta, hogy Cross halott? :ejnye: Jó, most már elég valószínű, de úgy emlékszem, Allen annyit látott az emlékekben, hogy ez az izé megtámadta, Cross meg még ott vigyorgott. XD Lehet valahogy elűzte ezt az izét, aztán beájult, és nem az van, hogy "eltűnt a hullája", hanem magához tért, és elhúzott, mielőtt az Innocence-terminátor visszajönne érte. XD Ne értsétek félre, nem vagyok egy Cross-fanboy, csak az eddig látottak alapján én még nem írnám le. ;)

Btw, a földrengés miatt most elvileg nem lesz Jump SQ egészen májusig, szóval a folytatásra várni kell. ^^"
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


LuckyDingo

AZ egész chapterben csak egy dolog zavart.. [spoiler]NEMÁ b+.. Road meghalt? O.o /mondjuk már volt ilyen, de lehet, hogy most tényleg annyi neki/ Kíváncsi vagyok, hogyha meghalt, akkor milyen formában tér majd vissza az az emlék. Szétröhögném magam, ha valami bögyös maca lenne. XD[/spoiler]

Titkos

Epic manga is epic. :D Amúgy ezen én is gondolkodtam, totál úgy volt előadva, hogy Road most tényleg meghalt, aztán persze lehet, hogy most sem, vagy majd úgyis reinkarnálódik. (Az igazi szívás az lenne, ha erről az Apocry-izéről kiderülne, hogy nem csak megöli a Noah-kat, de véglegesen "törli" is őket...) Amúgy Skin is visszajöhetne már, érdekelne, hogy egy ilyen újjászületés során mennyire őrzik meg a személyiségüket/emlékeiket.

A fejezetben meg volt még jópár kérdés, pl. hogy az a Third Exorcist csaj most kivel is van pontosan (tippem az, hogy a Gróf irányítja), meg hogy Allen hová a fenébe ment, ha elvileg utoljára tervezi használni a Bárkát, de remélhetőleg egy hónap múlva ezekből valamennyi kiderül majd. Tyki szövege amúgy jó volt, a végén még tényleg a Noah-k lesznek a jófiúk. XD Amúgy én a végén annyit változtattam volna, hogy nem random elmegy valahová a Bárkával, hanem mondjuk Tyki ráveszi valamilyen módon, hogy menjen a Gróf bázisára, megnyitják a kaput, de mondjuk Lenalee még épp beéri őket, és utánuk ugrik, a másik oldalon meg már várják őket Bookmanék. :D Az Order úgyis egyre inkább kezd egy diliházra emlékeztetni, Allen vihetné magával az értelmesebb részét, és elhúzhatnának. XD
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


balu01

Állítólag Hoshino megint beteg, így ebben a hónapban nem lesz új fejezet.

LuckyDingo

Quote from: balu01 on 2011-06-03, 17:30:15
Állítólag Hoshino megint beteg, így ebben a hónapban nem lesz új fejezet.
Őszintén, már lassan meggyógyulhatna, vagy hagyja a fenébe a mangáját.. XD Akor kell lebetegedni, amikor már haladna valahová a story.. pff.. július elején jön a kövi chapter amúgy, jah.

Titkos

#305
Ez a "mangaka beteg" a legnépszerűbb ürügy a szüneteltetésre, a másik ilyen a "mangaka anyagot gyűjt". (Nem csak itt, hanem minden mangánál, azt meg csak Miura engedheti meg magának, hogy bemondja: "lolis játékokkal szórakozom éppen és szarok a fejetekre :D" Meg Kannagi mangánál volt olyan, hogy miután kialakult az "úristen, Nagi nem szűz!" balhé, a mangaka valahogy sürgősen kórházi kezelésre szorult, amíg elcsitult a balhé.) Szerintem Hoshino jó, ha az esetek felében beteg csak azok közül, amennyiszer már bemondták. Szerintem egyébként azért van épp most szünet, mert a manga sztorija egy elég erős "vízválasztóhoz" érkezett, szóval simán el tudom képzelni, hogy az egy hónapnyi kihagyás arra kell, hogy rajongói levelekből próbálják leszűrni, hogy kinek mennyire tetszik ez az "Allen most a Rend nélkül folytatja tovább" húzás, és majd annak megfelelő irányba terelik a sztorit, amit a többség akar, vagy ilyesmi. :) XD
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


chilip

nemtom ki hogy van vele , de a quality fejek mellett is nekem NAGYON tetszett ez a chapter :)

Leara

Ja, tényleg nagyon jó fejezet volt, csak így két hónap után rövid :D. Az biztos, hogy senki sem tippelt volna arra, hogy ide megy majd Allen. Egyébként nem tudja valaki, hogy ez a Mother mikor szerepelt az animében? Pár fórumon azt írják, hogy abban is volt, de elég rég láttam már, így nem igazán emlékszem rá.
MAL

Maron

Úgy a 30. rész környékén, amikor kiderült az egyik kórház orvosáról, hogy bróker, és pénzért a Grófnak akuma "alapanyagot" gyűjt. Animére kicsit átírták, mert eredetileg ez a történet a Reverse regény 1. kötetében szerepel, időrendben meg még az előtt, hogy Allen megérkezne a HQ-ra, azért jön ide, mert Cross úgy hagyta ott Indiában, hogy azt elfelejtette mondani, merre van a HQ épülete. :lul:

Titkos

Kár, hogy pont most dobott be egy flashback-sztorit Hoshino, bár gondolom az előző fejezetben lévő balhék után akart valami levezetést, csak így most hülyén jött ki, hogy eleve volt egy hónap kihagyás, most meg nem is haladt a plot. ^^" (Ráadásul megint csak valami 20 oldal volt az egész chapter. :() Ettől eltekintve elégedett vagyok, érdekes fejezet volt (bár ja, a quailty fejek nekem is feltűntek, de remélhetőleg a kötetes verzióra kijavítja őket :)), és amúgy is csak egy dolog érdekelt a jelenlegi plotból: hogy Allen hová menekült el, az meg kiderült a végén, szóval végülis egy szavam sem lehet. XD (Meg Cross-t is régen láttuk már. XD) Mondjuk így belegondolva ez a bemutatás már csak Mother miatt is kellett, mert aki nem látta az animét, nem olvasta a light novelt, és csak a mangát követi, az elsőre biztos nézett, hogy "WTF, ki ez a piás öregasszony?". A segédje meg állandóan olyan vidám, mint aki minimum "vicces sütin" él. :D
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


Megmurdel

Nem volt rossz eza flashback nekemis teccet :D ahogy azt írtad amire az ember kiváncsi volt azt megtutta. Mother meg  :lul:

Leara

És ebben a hónapban megint nincs új fejezet. Remélem Hoshino jól van, de azt is, hogy jövő hónapban nem valami 20 oldalas fejezettel szúrja majd ki a szemünket :D.
MAL

LuckyDingo

Hihetetlen de van új fejezet. Az a legnagyobb baj, hogy tök összevisszaság volt és nem derült ki. a vége pedig azt jelenti, hogy fangirlizm has won again.. XD

Megmurdel

végre Kanda újra itt van :D

Megmurdel

van új chapter :D

Kanda visszaáll az ördögűzők sorába :D

LuckyDingo

Quote from: Megmurdel on 2011-10-05, 12:51:50
van új chapter :D

Kanda visszaáll az ördögűzők sorába :D
Hurráá....

A Johnnys szenvedésből meg sok volt. Valaki lelőhetné.. ki nem sz**ja le Allent meg az egyedüllétét..

Megmurdel

Quote from: LuckyDingo on 2011-10-05, 14:20:56
Quote from: Megmurdel on 2011-10-05, 12:51:50
van új chapter :D

Kanda visszaáll az ördögűzők sorába :D
Hurráá....

A Johnnys szenvedésből meg sok volt. Valaki lelőhetné.. ki nem sz**ja le Allent meg az egyedüllétét..

valahogy be kellett tölteni azt a pár oldalt -.-' bár ez télleg szánalmas

Leara

Jó fejezet volt, de Johnny helyett tényleg lehetett volna inkább valami arról, hogy mi van Lavival.
MAL

Leara

209: rövid volt és nem történt semmi érdekes. Remélem a következő fejezet jobb lesz...
MAL

LuckyDingo

Kicsit szíven ütött, hogy kevesebb volt mint egy shounen jumpos manga... azért ez nem járja.

Zelda

Hát a 18 oldal kicsit azért gáz.

Megmurdel

a legrosszabb h sokat kell várni és mégse kapunk rendes adagot ésez a chapter sztem is uncsi volt  ^^

LuckyDingo

Na vééégre valamit haladtunk a storyban.. [spoiler]Allen Bohóc-Nohaként érdekes látvány. XD[/spoiler]

Megmurdel

jah már ideje volt  de ami jobb poén volt az hogy hogy kezdték el keresni :D Cross "nyomait" követve  ^^"

Zelda

Hát, nem hiszem, hogy a tulajokat meghatja, hogy Cross felszívódott. Attól még az adósság nem tűnik el xD szal van benne valami.

Leara

Ez egész jó fejezet volt, azt hittem, hogy sokkal tovább fog tartani, míg megtalálják Allent, de örülök, hogy Hoshino végül nem húzta el a dolgot.
MAL

Megmurdel

211
i was jast thinking what an irritating clown it was ... so it was you, huh :D
Kanda mi fejeket vág már :D

Megmurdel

212 semmi különös  ^^ [spoiler]leszámítva h Link él és virul[/spoiler]

LuckyDingo

És a következő adag kimarad.. mert miért ne.. :D

Zelda

http://www.mangareader.net/dgray-man/214
Hát öhm...
[spoiler]Érdekes fordulat, pláne Mana és Nea ezen formája. Arra kivi leszek, hogy kapunk-e magyarázatot a most történtekre a következőben.[/spoiler]
A kövi chap biztos izgi lesz.