Szavazzunk!

Started by Selmo, 2007-05-14, 02:08:59

Previous topic - Next topic

Kvikveg

10 zold??! Az nagyon sok!

KT: remelem nem voltam felreertheto, szemuveg alatt is napszemuveget ertettem.

Szemuvegbol letezik fenyre sotetedo, vagy napszemuveg feltet-szeruseg. Az arat mondjuk nem tudom, de az elobbie gondolom horrorisztikus.

Valamelyik albinos oldalon irtak, hogy vorosen bevillan, es hogy altalaban kekes-szinu a szemuk, nem piros, mint ahogy mindenki hiszi.
Most people with albinism have blue or violet eyes
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

RedPriest

"I thought what I'd do was, I'd pretend I was one of those deaf-mutes."
「耳と目を閉じ、口をつぐんだ
 人間になろうと考えたんだ。」

Member

Aki nem tudja? :)
Olyan tengerzöldszerű, de színtévesztő vagyok amúgyis.

Manitu

Quote from: Kvikveg on 2008-02-25, 00:38:38
Illetve a kekszemu kollegakat kerdezem: mennyire vagytok erzekenyek a fenyre?
Semennyire. Maximum vezetés közben ha valami marha a képembe nyomatja a reflektort, de annak nem hiszem, hogy sok köze lenne a szemem színéhez.


Selmo

Archíválva, új megnyitva.

A tökéletesség unalmas.

Manitu



Próféta

Mit írjon az, akinek
1. nincs munkaideje,
vagy
2. otthon dolgozik, és polikromatikus időbeosztásban dolgozik-netezik-zenét hallgat egyben?

Selmo

#1177
Quote from: Manitu on 2008-03-17, 19:58:01
Quote from: Selmo on 2008-03-17, 19:52:47
új megnyitva.
Annyira mégsem :D
Apró malőr. :hehe:
Quote from: Próféta on 2008-03-17, 20:01:32
Mit írjon az, akinek
1. nincs munkaideje,
vagy
2. otthon dolgozik, és polikromatikus időbeosztásban dolgozik-netezik-zenét hallgat egyben?
Tippeljen, vagy hallgasson.

A tökéletesség unalmas.

Lt. Simoan Blarke

In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Selmo


A tökéletesség unalmas.

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Selmo on 2008-03-17, 20:09:20
Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2008-03-17, 20:08:19
naponta?
Azt hittem egyértelmű. ^^"
ennek megfelelően válaszoltam, bár 5x14 + 2x0 órát töltök gép előtt, szóval átlagolni kellett a hétre. :)

edit: ha valaki beszól arra, hogy x-et írok szorzásjelnek és hexakódokat kezd dekódolni, akkor a pöcsére lépek. :D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Én

#1181
Átlag 3-4 óra. A gép ennél sokkl többet van bekapcsolva, de ritka hogy huzamosabb ideig a gép előtt vagyok, szal ezt a 3-4 órát van hogy 8 alatt gépezem le.
Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2008-03-17, 20:10:21
edit: ha valaki beszól arra, hogy x-et írok szorzásjelnek és hexakódokat kezd dekódolni, akkor a pöcsére lépek. :D
:lol:
ed: az az 1-2 óra merész volt. :D

Kvikveg

Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2008-03-17, 20:10:21
...
edit: ha valaki beszól arra, hogy x-et írok szorzásjelnek és hexakódokat kezd dekódolni, akkor a pöcsére lépek. :D
Miert mi baj van az x-szel, en is mindig azt irok? *artatlan mit sem erto tekintet*

4-5 orat mondanam ha lenne olyan opcio. Hetvegevel 5-6ra atlagolodna ki a hetem. Vagy tobbre. Massziv fuggo vagyok, pedig jolesik ha kikapcsolom.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Manitu

Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2008-03-17, 20:10:21
edit: ha valaki beszól arra, hogy x-et írok szorzásjelnek és hexakódokat kezd dekódolni, akkor a pöcsére lépek. :D
A hexa 0x-el kezdődik, ha akarnám se tudnám ezt úgy dekódolni :hehe:

Lássuk csak... valamelyik gép mindig megy, vagy az itthoni, vagy a munkahelyi, kivétel amikor közlekedek, sörözök vagy alszok... szóval sokat :D


RedPriest

5-6 órát töltök átlagban gép előtt, ha a hétköznapokat vesszük. Hétvégén természetesen ez a szám duplája is lehet. Viszont ebben benne van néha a tanulás is, több a digitális anyagom, mint a kézi jegyzet/könyv.
"I thought what I'd do was, I'd pretend I was one of those deaf-mutes."
「耳と目を閉じ、口をつぐんだ
 人間になろうと考えたんだ。」

Lt. Simoan Blarke

mondjuk felvetődik bennem a kérdés, hogy ha pl programozok sulihoz, vagy főnöknek valami dokumentumot vágok össze, akkor most az munkának számít-e, mert úgy vannak hetek, amikor (jézusom) alig 7-8 óra gép jut egy napra :D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Xzone

A 9-11-es kategóriában simán benne vagyok, mivel nem nagyon csinálok semmit amihez nem kell a gép. Szoktam naponta edzeni és néha esetleg olvasok is (mindig bűntudatom van, amiért keveset olvasok).

Kuroi Tenshi

Átlagban 6-7-8, amit a hétvége húz nagyon fel;
és emellett még 20 órát dolgozok is, jórészt gép előtt...
:hunyorgóssmily:

Én

20 óra munka
+
6-7-8 munán kívüli gépezés
=
:punny: :punny: :punny:
[spoiler] :P[/spoiler]

Lythis

Bejelöltem az 5-6-ot, de lényegében totálisan rendszertelen. Van amikor marha sokat, és van amikor napokig nem is ülök gép elé.

Tycho

3-4 óra... ebben a fórumozás és a minimál játék van benne (mostanában túl kevés játék fog meg, nem azért mert kinőttem, hanem mert egyre szarabbak...) melóval (tanulás) 5-8, attól függ, mennyire sok a zh.

minuszmiki


Fazék

5-6. de ha lenne normális dvd-lejátszó+bazinagy tv kombóm, akkor vszleg az előtt ülném le ezen idő felét, és nem a gép előtt.

Zsiga

Ha a gépre kötött TV előtt töltött idő, illetve az ágyban fekve zenehallgatás a gépről is beleszámít akkor simán 12+...

frozenstein

9-11. Minden szabadidőmet a gép előtt töltöm, napi egy órát netezek, azután meg animét nézek.
De szar lesz, ha egyszer befejezem ezt a sulit. :ejj:

Member

Az otthonit írtam,az 7-8. Itt semennyit szinte.

Solid Snake

Hétköznap 2-3 óra az egyetem miatt, hétvégén pedig majdhogynem korlátlan (de akkor is tanulás + anime célból).

Mr. Smith

Kérem foglaljon helyet, és válasszon.

Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Kuroi Tenshi

EPIC FAIL
Átlátunk a Mr Smith álnéven, Christopher Hansen.
In b4 pb. Vagy cp.