Szavazzunk!

Started by Selmo, 2007-05-14, 02:08:59

Previous topic - Next topic

Zsiga

Quote from: Fazék on 2009-11-01, 00:01:02
igaz. egy anime-ket vetítő csatornáról szóló topic-nak és az azon folyó sorozatok szinkronjával kapcsolatos diskurzusoknak nyilván semmi köze az anime-khez... tényleg, hogy én erre nem gondoltam
Konkrétan az egész fórumon nincs helye. Legszívesebben lezárnám azt a topicot, és beraknám az első meg utolsó postba az animax fórumának a linkjét...

Ha néha beleolvasnál, te is nagyon jól tudnád hogy a világon semmi köze nincs az animékhez, meg a csatornán vetített műsorokhoz, egy hibabejelentő fikatopic az egész.

Fazék

na jó, igazából nemes hősies kiállásom a topic "megmentése" mellett leginkább abból fakad, hogy azt akarom, hogy takarodjon a "recent unread posts" eredmények közül ez is, mert számomra 100%-osan anime-vel kapcsolatos és zavar hogy annyiszor földobja, mert írtak oda vmit, szóval nekem az is jó, ha törlitek  :__devil:

Member

Báránybőrbe bújt Fazék. ::)

Próféta

Quote from: Fazék on 2009-10-31, 23:47:02
javaslom bocsájtsuk szavazásra az "Animax (A+) csatorna" topic Anime board-ra visszahelyezését
Quote from: Fazék on 2009-11-01, 00:02:36
érdekelne, hogy hány embert zavarna
Engem eléggé zavarna. Mondjuk az "Anime társalgó" boardon viszont egyáltalán nem, úgyhogy inkább erre kéne módosítanod az indítványodat. :D

.Attila

Milyen kolosszális problémáitok vannak...

Fazék

Quote from: Próféta on 2009-11-01, 00:08:19
Quote from: Fazék on 2009-10-31, 23:47:02
javaslom bocsájtsuk szavazásra az "Animax (A+) csatorna" topic Anime board-ra visszahelyezését
Quote from: Fazék on 2009-11-01, 00:02:36
érdekelne, hogy hány embert zavarna
Engem eléggé zavarna. Mondjuk az "Anime társalgó" boardon viszont egyáltalán nem, úgyhogy inkább erre kéne módosítanod az indítványodat.
igazából számomra a kettő egy és ugyanaz a manga board-dal együtt, mert mind az ignore list-en van nálam :)

:Attila: mesélj, öntsd ki a szíved a párkapcsolatok topic-ba, ne fojtsd el!

Zen

Kolbászos poszáta.
Amúgy engem mindkét boardon zavarna. Kár h nem zavar mert nem érdekel. :D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Darkstar

Betettem a topicjába, engem kb semennyire nem érdekel, hogy hol van, de ha ennyire akarjátok, legyen. 3 nap, egyszerű többség.

Ha a többi mod nagyon ellenzi, zárjátok le/szedjétek ki. Akár törölhetitek is amennyi értelme annak a topicnak van. :D

Ed.: 3. opció hozzáadva, használjátok nyugodtan.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Moha

Quote from: Fazék on 2009-11-01, 00:06:05
na jó, igazából nemes hősies kiállásom a topic "megmentése" mellett leginkább abból fakad, hogy azt akarom, hogy takarodjon a "recent unread posts" eredmények közül ez is, mert számomra 100%-osan anime-vel kapcsolatos és zavar hogy annyiszor földobja, mert írtak oda vmit, szóval nekem az is jó, ha törlitek  :__devil:
Jobbat tudok: lobbizzunk, hogy a Simple Machines tegye bele a fórummotorba a topic ignore funkciót. :) Nagyon hasznos lenne. Jobb, mint így, hogy csak boardokat lehet ignorálni...

Selmo


A tökéletesség unalmas.

kikuchiyo

Nem látom a "könyv vagy egyéb kulturális jószág" opciót
Failure is the default option

Fazék

#1871
no igen, a könyv, mint külön opció kihagyása elmond valamit a szavazás kiírójáról  :__devil: :D

szerk: annyira emlékezetes ajándékokat kaptam, hogy most rohadtul gondolkodnom kell, hogy mik voltak azok...

Rounin

Őőő... a "Semmit" miért is nincs a listán? :3x3:

Selmo


A tökéletesség unalmas.

Próféta

Egy könyv meglepetésnek; két társasjáték amit magam vettem (de gondosan betettem a fa alá :D); és egy szülői ígéret hogy vesznek nekem egy tök jó új mobiltelefont, csak nézzem ki, milyen kell (igazából nem új kéne, hanem a jelenlegi Sony Ericsson k510i joystickjának kéne meggyógyulnia, azzal már elégedett lennék).

Moha

Akkor tartok már én is egy beszámolót. :D

Meske összeszedte a családot és meglepetésként kaptam egy MIDI billentyzetet. Ráadásul egy 5 oktávos, nyomásérzékeny cucc.  :Kiraly:
Most már csak meg kéne tanulnom játszani rajta. :P

Ezen kívül kaptam még pár apróságot, úgy, mint saját névvel gravírozott tollat, havertól sört, hogy jobban induljon a jövő év, mástól megy egy kis zsét. :D

Makos

Quote from: Moha on 2009-12-29, 14:24:22
Meske összeszedte a családot és meglepetésként kaptam egy MIDI billentyzetet. Ráadásul egy 5 oktávos, nyomásérzékeny cucc.  :Kiraly:

Most nagyon-nagyon irigyellek :mad:

Én nem kaptam sokmindent, de amit érdemes megemlíteni:
Elsőszülött c. könyv (Eragon második része)
Meg tesómékkal közösen kaptunk egy Monopoly-t :D

LiaLia

Először nem is tudtam, hogy hova soroljam a szavazós kategóriáknál  a kézi húsdarálót. :D Nem kifejezetten műszaki, nem túl nagy, viszont kicsit furán nézne ki a mobil és mp4 mellett. Úgyhogy lett belőle műszaki cikk. Nem meglepetésként kaptam, sógornőm már októberben érdeklődött, minek örülnék karácsonyra, akkor ezt mondtam, és rendkívül meglepő módon ezt kaptam tőlük. Nem húst fogok vele darálni, egyéb készítményeknek szánom.
Emellett volt még két műszaki dolog, amiből az egyik szükséges is volt, viszont meglepetés lett, nem gondoltam, hogy öcsémtől azt fogom kapni, apám pedig ahhoz vett még kiegészítőt.

Anyutól egy doboz marcipános bonbont kaptam, barátnőmtől pedig egy Guinnes sörös retro plakátos hűtőmágnest :smile:

Én

Mégse borotvahabot kaptam... hanem tusfürdőt :D
[spoiler]remélem nem célzás... :zomg:[/spoiler]

Zen

Én kaptam 3 törülközőt. :eek:
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

kikuchiyo

Jók ezek a burkolt "fürödj már meg, kisfiam!" célzások :D
Failure is the default option

Zen

Sztem a törülköző nem alkalmas szappannak, de kipróbálhatom.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Én

Ha jó erősen törölközöl, biztos lehoz minden koszt. Meg a bőrödet is, extraként. :D

NLZ

Vizes türcsivel lejön kb minden. :)
[reserved]

teraflare

Amit kaptam:
1 Ígéret valamire (ennek örültem a legjobban  :smile:)
2 egy kis pénz hogy vegyek festéket a Rühes Kutyáknak.

White SeeD

1, semmit.
2, némi kp.
3, Magamtól meg ezt
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

.Attila

1. Szülők ajándéka, amit magam szereztem be. Plusz csoki még tőlük.
2. Tesómtól és barátnőjétől.
3. Tusfürdő + dezodor, szóval én halmozottan büdös lehetek. Egyébként minden évben karácsonyra ezt és pénzt kapok nagynénéméktől, kreativitás rulz.
4. Pénz.

Cloud

#1887
Vidéki családtól:

Anyámtól dezodor, tusfürdő kombó(a kedvencem)
Öcsémtől egy  üveg Kalinkát


Pesti családtól:

Papucs
Pénz
Ing
Tusfürdő, deo kombó


:D

Én

Quote from: Cloud on 2009-12-30, 12:13:49
Öcsémtől egy üveg Kalinkát
Juuuuuj. Min kaptatok össze?

Zsiga

Quote from: Én on 2009-12-30, 13:20:35
Quote from: Cloud on 2009-12-30, 12:13:49
Öcsémtől egy üveg Kalinkát
Juuuuuj. Min kaptatok össze?
:lul:
Ha már pia, én fatertól egy Chivast, valamikor csapra kéne verni... :D