Main Menu

School Days /Spoilers/

Started by minuszmiki, 2007-07-16, 01:39:48

Previous topic - Next topic

Xzone

Quote from: Lokids on 2007-08-16, 22:34:50
Nekem van rá egy söröm. Mivel nem rommolhat meg az átadásig, ezért eltároltam a hasamba, szal majd 'alulról' kell innod.

(joke, no offense [nem telik jobb poénra a fizumból])

Megézve a 7.-et, Kotonha élt tévesztett a pofonnal. Nem Sekainak kellett olna adni. Bár azt sem értem, hogy Sekai min kapta fel a vizet, mert Makoto most mindent megtett, hogy lerázza Kotonohát. A bálra sem igent mondott, hanem, hogy meggondolja, a mobilra is azt mondta, hogy működik, hogy ne kérdezősködjön. Makoto most az egyszer logikusan cselekedett.  Persze ez is relatív, mert a legjobb az lett volna, ha elmondja a szitut.

Hát ja, Sekai azt várta, hogy végre itt majd Makoto kiáll mellette és kijelenti, hogy vele jár. Így viszont kb azt szűrte le a dologból, hogy a srác nem is szereti eléggé.

Manitu

Quote from: smash++ on 2007-08-16, 18:10:49
Ja és ebben a kis vitában szerintem ne felejtsük el az idő intervallumot...-tehát mennyi idő is telt el az első és az 5rész között
Nagyjából fél év. Az első rész -> iskolaidő kezdete, ez Japánban Április (virágzó cseresznyefák, hasonlók). Most van az iskolai fesztivál, az úgy október tájékán szokás. Elég csalóka, maga az első rész nagyjából két hetet ölel fel, és utánna jön egy kisebb timejump, egyből nyár végére. Ez nem jött be :_piszka:

Quote from: smash++ on 2007-08-16, 18:49:18Na de komolyan.Mi jöhet még párkapcsolat terén? :confused: Makoto szakít Kotonohaval.Ez után már nem tud fordulat jönni.Max gyilkolás...
Te nagyon nem néztél utánna, hogy mibe kezdesz bele. Erre vár mindenki :__devil: Nekem arra is van egy söröm, hogy itt valaki nagyon csúnyán meg fog halni :lazza:
Quote from: Zsiga on 2007-08-16, 22:13:26
Van rá egy söröm hogy még legalább Kotonoha skalpját begyűjti kedvenc antihősünk, de simán elképzelhetőnek tartom hogy még egy-két másik csajt is felpróbál a sorozat végéig...
:tezsvir:


Lokids

A gaméban mind3 bad endingnél Sekait választotta. És most is afelé hajlik. Gyanúsan Bad lesz.

Tudja valaki, hog Háremnél hogy alakult a közbülső szakasz?

Én

Quote from: smash++ on 2007-08-16, 22:24:27
Én animet nézek (lehet nem vagyok vele egyedül) és annak a története számomra a tény.Aki játszott a gameval annak meg legyen az a tény.Szerintem nem korrekt a gamet alapul venni.
Ebben igazad van, de a sorozat közönsége szvsz 2 részre oszlik: akik a játékot akarják animére vetítve látni, és akik csak egy sima romanikus animet kívánnak. Te gondolom a 2. csoportba tartozol (én is :D ), így mi vagyunk szerencsésebb helyzetben (nincs mit alapul venni, jön ami jön). Akik játszottak a játékkal,nyilván máshogy látják az eseményeket.
Btw, olvastam még a rész elt, hogy lesz pofon: én is egy fejjel elszámítotam magam :eek: Valsz úgy gondolja, hogy Sekai csábította e Makotot (és igaza is van, végülis), bár kedvenc hímünk is megédemelte volna a fülest, tény...

smash++

#154
Quote from: Manitu on 2007-08-17, 00:15:44
Quote from: smash++ on 2007-08-16, 18:10:49
Ja és ebben a kis vitában szerintem ne felejtsük el az idő intervallumot...-tehát mennyi idő is telt el az első és az 5rész között
Nagyjából fél év. Az első rész -> iskolaidő kezdete, ez Japánban Április (virágzó cseresznyefák, hasonlók). Most van az iskolai fesztivál, az úgy október tájékán szokás. Elég csalóka, maga az első rész nagyjából két hetet ölel fel, és utánna jön egy kisebb timejump, egyből nyár végére. Ez nem jött be :_piszka:
Akkor nagyot tévedtem.Sorry.Én teljesen abban a hitben voltam,hogy a pool-os rész még a 2. term-hez kapcsolódik.Hiszen gondolom nyáron nem járnak suliba és még a suli időben mondta neki,hogy "most hétvégén pool".Vagy nyár után nagy divat a "fürdőzés".Én tényleg azt hittem,hogy csak a 6-os rész a nyár utáni..

Modify: Mondjuk ettől még nem változik meg a véleméyem.
Makoto: ezen tény után is szerintem türelmetlen ill ezek szerint nem is szerette igazán Kotonoha-t,csak a kinézete fogta meg mint a többi srácot.Ha tényleg ilyen sok idő telt el,nem tudjuk mire jutottak ez alatt.Az viszont biztos,hogy Kotonoha sokkal felszabadultabban viselkedett vele.
Sekai:Még mindig átvágta a barátnőjét.Mondjuk ezek után nem lehet elmondani mikor mit "gyakorolt" Makototval.De az tuti,hogy úgymond "nem jártak" és eléggé belecsaptak a lecsóba.Sőt inkább a "szerető" szerepét töltötte be kívülről nézve...
Kotonoha:Még mindig ari és nekem tetszik,hogy nem könnyű eset.Még mindig inkább őt választanám.De ha nagyot változik a karaktere fejethajtok eme nagy guruk előtt a fórumban ;).

Én tudom min "ment" át Makoto és jól elb@szta szerintem

Darkstar

#155
Most lett elég. Ha nem Makoto bad end lesz, valami nagyon csúnyát teszek... Hülye tetü, rothadjon meg, etc

[spoiler=Ep 8][/spoiler]
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

minuszmiki


Darkstar

Quote from: Darkstar on 2007-08-13, 02:48:41
Makoto bad endet akarunk! (Ha Setsunával meg bármit is művel, akkor triplán)

Láttam elölre, a rohadt életbe. Kést a mocsokba, MOST  :uzi:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

minuszmiki

El bírom képzelni. Örülnék neki.  :__devil:

Manitu

hol hol hol hol hol? :habzószájjalt0rr3ntetkeresőszmájli:

Zsigának már megvan a söre? :D



Lokids

Ez a rosszbuzi lúzer. néha ezért van herótom az animéktól, mert minden jó nő a lúzerekre bukik. Na jó, a loli nem számít jónőnek, de moe. Tépjék le a fejét és hányjanak bele a tüdejébe mostanmár. Komolyan, ha ennek az animnek nem Makoto Bad end lesz, akkor a stúdióban lesz a bemutató, hogy hogyan kell azt csinálni.

Darkstar

Quote from: Lokids on 2007-08-21, 23:05:33
Tépjék le a fejét és hányjanak bele a tüdejébe mostanmár.
:hopp: :tezsvir:

Ed.: Share hash: 94aafac4b22e3428641118e4229e8560aa7bf7b6
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Manitu

Quote from: Darkstar on 2007-08-21, 23:13:39
Ed.: Share hash: 94aafac4b22e3428641118e4229e8560aa7bf7b6
mondom t0rr3nt :ejj: Azért köszi :)

Quote from: Lokids on 2007-08-21, 23:05:33Na jó, a loli nem számít jónőnek, de moe.
Vigyázz, mert még Makoto képzeletbeli sorsára jutsz :ejnye:


Darkstar

Quote from: Manitu on 2007-08-21, 23:17:48
Quote from: Darkstar on 2007-08-21, 23:13:39
Ed.: Share hash: 94aafac4b22e3428641118e4229e8560aa7bf7b6
mondom t0rr3nt :ejj: Azért köszi :)

Quote from: Lokids on 2007-08-21, 23:05:33Na jó, a loli nem számít jónőnek, de moe.
Vigyázz, mert még Makoto képzeletbeli sorsára jutsz :ejnye:

Jobb nincs (az előbb még nem volt). :D
A második  :tezsvir:, nem tudom hogy nem vettem észre ^^
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Solid Snake

Quote from: Darkstar on 2007-08-21, 22:51:43
[spoiler=Ep 8][/spoiler]

Hajaj, ez már az egész lányévfolyamon végigmegy?  :haha:
Ha tudtam volna, hogy a készítők szerint így mennek a dolgok, akkor középsuliban én is balfasz lettem volna erkölcsös egyén helyett.  :lol:

Zsiga


minuszmiki

#166
És már van is sub.
[m​.3​.3​.w]School Days 8 - School Festival​.avi

edit:
Quote from: Darkstar on 2007-08-21, 22:51:43
Most lett elég. Ha nem Makoto bad end lesz, valami nagyon csúnyát teszek... Hülye tetü, rothadjon meg, etc

[spoiler=Ep 8][/spoiler]
:ejnye: [spoiler]Itt most nem Makoto volt a hunyó.[/spoiler]

Xzone

[spoiler]Hmm, ezt azért nem vártam Setsunától. De nem lett volna belőle baj, ha nincs ott Kotonoha. Komoly szándékai nem voltak szerintem. Makoto meg eldönthetné végre, hogy mit is akar, mert ez így senkinek sem jó.[/spoiler]

Zsiga

Quote from: Xzone on 2007-08-22, 18:32:15
[spoiler]Hmm, ezt azért nem vártam Setsunától. De nem lett volna belőle baj, ha nincs ott Kotonoha. Komoly szándékai nem voltak szerintem. Makoto meg eldönthetné végre, hogy mit is akar, mert ez így senkinek sem jó.[/spoiler]
[spoiler=PROTIP (18+)]Makoto wants tight, wet holes. And lots of them.[/spoiler]

Xzone

Quote from: Zsiga on 2007-08-22, 21:38:57
Quote from: Xzone on 2007-08-22, 18:32:15
[spoiler]Hmm, ezt azért nem vártam Setsunától. De nem lett volna belőle baj, ha nincs ott Kotonoha. Komoly szándékai nem voltak szerintem. Makoto meg eldönthetné végre, hogy mit is akar, mert ez így senkinek sem jó.[/spoiler]
[spoiler=PROTIP (18+)]Makoto wants tight, wet holes. And lots of them.[/spoiler]

:tezsvir: :lol:

Darkstar

Quote from: minuszmiki on 2007-08-22, 13:52:51
:ejnye: [spoiler]Itt most nem Makoto volt a hunyó.[/spoiler]
Tudom és cseppet sem érdekel. Meg kell döglenie. ^^

Quote from: Zsiga on 2007-08-22, 21:38:57
[spoiler=PROTIP (18+)]...tight, wet holes. And lots of them.[/spoiler]
I came
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

minuszmiki

Quote from: Darkstar on 2007-08-22, 22:43:06
Quote from: minuszmiki on 2007-08-22, 13:52:51
:ejnye: [spoiler]Itt most nem Makoto volt a hunyó.[/spoiler]
Tudom és cseppet sem érdekel. Meg kell döglenie. ^^
Persze, ez nem kérdés. :)

Lokids

Szegény Makotó, mindíg cska őt bántjátok... Melleleg meghoztam a kést. Extra éles.  :D :D

Én

Makoto-t fagyiskanállal fogják kiherélni, előre látom. Vagy ha ők nem akkor mi :lol:

Xzone

Rá kellett jönnöm, hogy Makoto alapvetően nem rosszindulatú, "gonosz" szereplő. A visszaemlékezésben Setsunával is tök rendes volt és most sem akar senkinek rosszat. Egyszerűen nem veszi észre, hogy fájdalmat okoz a lányoknak a tetteivel. Nem fogja fel mi történik.

Egy kis elmélkedés:
Egyébként nehéz megemésztenem, hogy hogyan tudnak ennyire jó/megható romantikus drámákat csinálni hentai játékokból... Azokban alapvetően nem ez van. A Kimi ga Nozomu Eien is egy meglehetősen durva játékból készült(ezt még csak nemrég tudtam meg) és mégis az egyik legjobb anime amit valaha láttam(talán itt az ideje újból megnézni :) ). Az anime változatokban pont annyira veszik vissza az erotikát, amennyitől teljesen valóságosnak tűnik a dolog. A karakterek életszerűsége és jellemábrázolásuk miatt ragadnak meg engem ezek a sorozatok és ezért tartom őket lenyűgözőnek.

Solid Snake

Quote from: Xzone on 2007-08-25, 00:20:23
Az anime változatokban pont annyira veszik vissza az erotikát, amennyitől teljesen valóságosnak tűnik a dolog.

Viszont azért a bobbie-k mindenhol ugyanolyan nagyok.  :__devil:

Én

Hát, valóságos, de azért sajnos a mi középsulinkban nem lehet kellemes kis sötét szobákba félrevonulni franciaággyal az iskolai fesztiválok alatt :D (Btw, az a jelenet csak engem lepett meg?)

Manitu

Quote from: Én on 2007-08-25, 00:30:30(Btw, az a jelenet csak engem lepett meg?)
Igen. Legalábbis szerintem nem én vagyok az egyetlen, aki tudta előre, mire kell majd Kotonohának felügyelnie :D Egyébként már az előző részben is utalt rá a három csaj. Szerinted mire kellett nekik az a videokamera? ;)


Lokids

Quote from: minuszmiki on 2007-08-25, 00:48:59
Don't you mean boobie?  :__devil: :D

Szerinted arrafelé nem látták a Dallast? Mit kötsz bele mindenbe. :D :D :D

minuszmiki

Igazad van, töröltem is.