Kötetlen beszélgetés játékokról

Started by SlEePwAlKeR, 2003-08-03, 19:11:50

Previous topic - Next topic

Kvikveg

#1890
Quote from: Zsiga on 2009-04-27, 16:06:43
Quote from: Kvikveg on 2009-04-27, 15:37:43
Quote from: Kuroi Tenshi on 2009-04-27, 15:29:08
Quote from: Kvikveg on 2009-04-27, 15:23:00
Uppsz, ezt bebuktam.

van steam-accod, van kártyád, ha sietsz, még talán beleférsz.
Otthon van steam-jelszo. :/ de meg megnezem hatha valamelyik levelezom orzi...
Megvan a jelszo, emlekeztem ra! Viii!
edit: yess!

Zsiga: megvegyem neked? Gondolom akkor Gift-nek kellene megvenni.
Raggie-nek szinten all az ajanlat. Gondolom ket gift-et enged. Steam accountotok meg van, nem?
Ja, megköszönném. A steam accountom zsiga_667. Te meg majd dobj privátban egy számlaszámot és írd meg mennyibe került.
Damn, nem vagy a barati listaban, PMezz mailcimet helyette. Vagy valahogy intezd el, hogy te jelolj ki engem baratnak, nem tudom ugy megy-e.
Amugy zsiga667-kent talaltalak meg, alahuzas nelkul, a csoportunkban.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Fazék

akkor most sikerültek ezek a vételek, szóval már ne ugráljak, vagy még szükség lenne rám?
csak mert úgy látom még mindig él az akció

Kvikveg

Quote from: Fazék on 2009-04-27, 18:41:05
akkor most sikerültek ezek a vételek, szóval már ne ugráljak, vagy még szükség lenne rám?
csak mert úgy látom még mindig él az akció
Sikerultek, mind a 3. :)
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Zsiga

Quote from: Kvikveg on 2009-04-27, 18:44:54
Quote from: Fazék on 2009-04-27, 18:41:05
akkor most sikerültek ezek a vételek, szóval már ne ugráljak, vagy még szükség lenne rám?
csak mert úgy látom még mindig él az akció
Sikerultek, mind a 3. :)
Ja, hamarosan le is ér a Portal, meg utána majd az összes többi is, szóval én asszem eltűntem 2-3 napra. :D

Fazék

Quote from: Zsiga on 2009-04-27, 19:00:57
Quote from: Kvikveg on 2009-04-27, 18:44:54
Quote from: Fazék on 2009-04-27, 18:41:05
akkor most sikerültek ezek a vételek, szóval már ne ugráljak, vagy még szükség lenne rám?
csak mert úgy látom még mindig él az akció
Sikerultek, mind a 3. :)
Ja, hamarosan le is ér a Portal, meg utána majd az összes többi is, szóval én asszem eltűntem 2-3 napra. :D
atyám... ha tudjuk hogy csak ennyin múlik...   :falba:

Kvikveg

Quote from: Fazék on 2009-04-27, 19:04:57
atyám... ha tudjuk hogy csak ennyin múlik...   :falba:
:lol:
Na huzok haza jatszani.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Zsiga

Quote from: Fazék on 2009-04-27, 19:04:57
atyám... ha tudjuk hogy csak ennyin múlik...   :falba:
Ja. De most már legalább tudod hova kell küldeni minél hosszabb és addiktívabb játékokat. :D

Cobra

Meséljetek valamit a Lanról, mielőtt eltűntök. :)
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.


Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Fazék

#1901
Quote from: Kvikveg on 2009-04-27, 21:26:06
Nektek is 30 EUR-ra emelkedett az ara?
http://store.steampowered.com/sub/469/
ezért mondtam, hogy siessetek :)

a steam-es "hétvégi akciók" hétfő CET1800 +-1 óra körül szoktak lejárni

Raggie

Quote from: Kvikveg on 2009-04-27, 18:44:54
Quote from: Fazék on 2009-04-27, 18:41:05
akkor most sikerültek ezek a vételek, szóval már ne ugráljak, vagy még szükség lenne rám?
csak mert úgy látom még mindig él az akció
Sikerultek, mind a 3. :)
Igen, én is köszönöm szépen! :D
Remélem később is le tudom ezeket szedni ugye?! Csak mert most a masszív rablás után a LAN-on most mindkét gépemen egyszerre nincs 1 giga hely, ehhez a pack-hoz meg valami 15 giga kell! :D

EDIT: ja, és már aktiváltam a gift-et, meg minden.
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Zen

#1903
http://www.nytimes.com/2008/06/22/weekinreview/22itzkoff.html?_r=1&no_interstitial

Kíváncsi vagyok a Halo fenbojok mennyit RAGEeltek a vége miatt.  :D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Fazék

pénteken ingyen lehet játszani a Left 4 Dead játékkal steam-en: http://store.steampowered.com/news/2458/
már lehet előtölteni, azt hiszem ha hazaértem el is indítom :)

kik vállalkoznak egy kis össznépi zombigyakásra? :D

Kuroi Tenshi

Hm-hm.
L4D-t nem szerettem, de már rég volt közös játék.
Benne vagyok (viszont továbbra is mikrofon nélkül)

Fazék

Quote from: Kuroi Tenshi on 2009-04-30, 12:07:05
Hm-hm.
L4D-t nem szerettem, de már rég volt közös játék.
Benne vagyok (viszont továbbra is mikrofon nélkül)
hííííjjjj. l4d azért picit meredek lesz legnehezebb fokozaton mikrofon nélkül... de meglássuk :)

Kuroi Tenshi

Majd beszéltek ti helyettem :)
Sztem kezdjünk előbb valami nem-legnehezebb fokozaton,
egy jó ideje alig játszok fps-sel, és a l4d pályáira sem
emlékszem annyira jól, max arra, hogy sosem tudtam
végigvinni, mert mindig jött az a rusnya tank  :punny:
bíztató kezdet, mi? :D

Tycho

Hát, ha nem lennétek akkora sznobok, hogy derogáljon feltenni egy no-steam-patch-et akkor simán lehetne rendszeres esti l4d party... :Kiraly:

Zsiga

Quote from: Tycho on 2009-04-30, 19:50:28
Hát, ha nem lennétek akkora sznobok, hogy derogáljon feltenni egy no-steam-patch-et akkor simán lehetne rendszeres esti l4d party... :Kiraly:
Egyetértek, legyen. :D Holnap úgyse érek rá, vidéken leszek egész hétvégén.

Tycho

#1910
Quote from: Zsiga on 2009-04-30, 21:10:25
Quote from: Tycho on 2009-04-30, 19:50:28
Hát, ha nem lennétek akkora sznobok, hogy derogáljon feltenni egy no-steam-patch-et akkor simán lehetne rendszeres esti l4d party... :Kiraly:
Egyetértek, legyen. :D Holnap úgyse érek rá, vidéken leszek egész hétvégén.

Épp most intéződik valami l4d Raggie-vel, gyere :whoah:
ed.: jöhetnél, ha itt lennél... ::)

Zsiga

Mennék ha nem kelnék holnap fél hatkor, nem kéne még bepakolnom 3 napra, nem kéne még megnéznem legalább két rész Star Treket, és meglenne a játék. :D

Tycho

...  :ejnye:

szedd le, aztán jövő héten toljuk! :whoah:

Raggie

Quote from: Zsiga on 2009-04-30, 23:53:17
Mennék ha nem kelnék holnap fél hatkor, nem kéne még bepakolnom 3 napra, nem kéne még megnéznem legalább két rész Star Treket, és meglenne a játék. :D
Csip-csup kifogások... Nem is sejtettem h ekkora fag lett már a Zsigából is!... :__devil: :lazza:

Szedd le azt toljuk. Mi már Tycho-val eléggé kiismertük az impossible AI-t uh nem lesz gond. Már amikor nem szakad a net... :hehe:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Fazék

18 euro (~5200 Ft) ezen a hétvégén a Left 4 Dead... menjenek a francba, rohadt pénztárcaszippantók

Kuroi Tenshi

Quote from: Fazék on 2009-05-01, 03:43:26
18 euro (~5200 Ft) ezen a hétvégén a Left 4 Dead... menjenek a francba, rohadt pénztárcaszippantók

Ez kb a duplája annak, amit egy ilyen egyszer-spben-végigjátszós,
háromszor-mp-coopban-végigtolós játékért reálisnak tartok ;D
Ha valamihez egy csomagban ingyen hozzácsapnák, az oké, de így?
A demojukon, ami már nem is emlékszem, 1 napos volt?, már azon is
röhögtem, hogy ezt most komolyan gondolták...
De utólag belegondolva, már azalatt az egyetlen nap alatt is ellőtte
az összes puskaporát, és már annyi idő alatt meg lehetett unni :haha:

Fazék


Kuroi Tenshi

Nem bajom: nem jött be a demó (aminél nincs több a teljesben)
--> nem dobok rá ki feleslegesen pénzt :)
Annyi mindenre lehet még pénzt költeni ;D
Költsd amire jónak látod :)

Fazék

Quote from: Kuroi Tenshi on 2009-05-01, 04:32:56
Költsd amire jónak látod :)
de most akkor tényleg szabad? vuhúúú! ez életem legszebb napja, köszönöm!  :cool:

Tycho

Fazék vs Tenshi: :facepalm:

Amúgy egyet értek Tenshivel: 5200at nem ér ez a játék. Még ha a DLCben új co-op pályákat csinálnának, de még azt sem... a két új map csak a másik két co-op pálya átírva a versus módra is... ::)