Kötetlen beszélgetés játékokról

Started by SlEePwAlKeR, 2003-08-03, 19:11:50

Previous topic - Next topic

Darkstar

#210
Azok a moonlordok pl ott ice dungiban vagy mi is volt a neve.

Valóban nagyon nehéz a szövegformázás, igaz, Tenshi mester? :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Zsiga

Quote from: Darkstar on 2007-05-31, 17:12:06
Valóban nagyon nehéz a szövegformázás, igaz, Tenshi mester? :D
Ha ezt zsozso meglátja kollektíven ki leszünk herélve. :D

Kuroi Tenshi

Quote from: Darkstar on 2007-05-31, 17:12:06
Valóban nagyon nehéz a szövegformázás, igaz, Tenshi mester? :D
Úgy látszik, a bold kódot nem akarta elfogadni, így vissza kellett editelni.
Na most gb2 /b/ és fejezd be az offolást! :hehe:

Lythis

Bowazon nekem nem volt, passive build jobban bejött, darált azzal is.

1.10- és tsai blekavartak a synergy marhasággal, de annyira nem vészes. Ha élhető buildet raktál össze, akkor a synergy marhaság csak tápolta a dolgokat, ami igazán látható nehezítés, az a mobok feltápolása volt.
A Necro viszont szerintem egyáltalán nem annyira gyenge, hogy 60%-os xp kelljen neki az első 16 szinthez. Vazz, Andarielt aláztam 5-ös teeth-tel...
Csontvázsereg meg nemtom hogy hol volt, de már jóideje nem lehet annyi csontid..asszem 3-4 és onnantól csak 4 skillpontnyi árán +1, vagy mi, és ez van a magi-kra is.
Durielnél asszem egyedül barbárral haltam eddig. (sorcival és druidával nem mentem el addig soha, ráuntam még előtte)
Paladinnal végig lehetett röhögni a játékot, az egyetlen karihalált öcsém produkálta vele, amikor kitalálta, hogy "folytatja" a lepause-olt game-emet. Igaz az még 1.07 alatt volt, szal nemtom az a kari most mennyire lenne életképes.

Selmo

Igen, max 5 csonti lehet csak, de nem emléxem, hogyan növeli.

A tökéletesség unalmas.

Lythis

"Raise Skeleton - Increased Skeleton Life, Attack Rating, and Defense. Decreased the maximum number of Skeletons that can be summoned as follows: the first 3 skill points in Raise Skeleton still yield 1 Skeleton per point (as in 1.09), however, subsequent Skeletons now require 3 skill points each. Added skill synergy bonuses. "

Akárhogy nézem, ezzel nem lesz sereg, csak egy kisebb csapat :)

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Lythis

az a 4 az 3, olvass vissza :P

Egyébként 1.0-ban még lazán lehetett több..

Kuroi Tenshi

A csontikra nem pazaroltam sok skill-pontot: gyengék és néha
elég idegesítő, amikor egy szűk helyen beragadsz miattuk, amikor
pont futnod kéne vmi táp monszta/boss elől...

Selmo

Pont ezért is vették vissza a számukat, nameg néha a társad csontiját akartad ütni, az is bezavart rendesen. 3+1/3 az még mindig sok. Akkor a zeallel keverem, azt vették le 5-re.

A tökéletesség unalmas.

Lythis

Unsummon.. :rolleyes:
de amúgy jah.. kell 1-2 aztán a magi-kkal már többre megy az ember (bár igazából onnan is a frost-os, ami használható volt). Gólem kell, meg bone spear, és bone shield. a többi skillt nem is nagyon használtam... jah, de: az Iron Maiden-t

Selmo

Na meg 1.10 alatt normálisan működik a terror is, futnak olyan szépen, szóval nem annyira könnyű meghalni. :D

A tökéletesség unalmas.

Kuroi Tenshi

Unsummon menekülés közben már nem mindig jön össze ;)

Jó skill volt még a Confuse és a Decrepify.
Meg persze a summon tápskillek: Golem Mastery :D

Darkstar

Én kényelmes voltam és gyakran használta BP-t meg CE-t is. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Lythis

Golem mastery igen, ellenben a skeletal mastery-nek akkora hasznát nem láttam. A Golemek resistes skillje még hasznos volt. Az Iron Golem-et viszont utáltam... nekem sosem úgy működött, ahogy szerettem volna, és túl hamar halt (bár jól nézett ki).
Blood Golemmel kihúztam, amíg meg nem lett a Fire, és onnan azzal.

Az átkokat nem nagyon használtam, csak a Maiden-t, meg annak a prequisite-jét (asszem amplify damage?). Még az Iron Maiden-en is kiakadtam, mert egy alap Thorns Aura tápabban veri vissza a sebzést.

Selmo

150% a thorns 50% a druida spiritje, az IM mennyi alapból?

A tökéletesség unalmas.

Lythis

Quote from: Selmo on 2007-05-31, 17:44:20
150% a thorns 50% a druida spiritje, az IM mennyi alapból?
a thorns??? vazz: Damage Returned: Starts at 250%, +40% per Slvl (1010% at Slvl 20).

edit: az Iron Maiden 200-zal kezd

Selmo

Elgépeltem, de ezekhez képest a druidaszellem ló...

A tökéletesség unalmas.

Lythis

Ebben egyetértünk... Juteszembe, az alap Druidaspirit mire jó? Nem a Thorns, hanem a... err... Oak Sage vagy mi?

Selmo

+30% life és 5-tel megy feljebb szintenként.

A tökéletesség unalmas.

Dreamcleaver

Lenne két kérdésem a Diablo 2-vel kapcsolatban:

1. Single Player modeban lehet valahogy két kari közt cserélgetni tárgyakat? Azt hittem a karaván láda közös inventory lesz, de nem.
2. Lehet valahogy keymappelni skillleket? Mert eddig csak úgy látom bal és jobb egérgombra, és az 2 skill max. Többet hogy lehet?

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Rounin

Quote from: Dreamcleaver on 2007-06-03, 06:10:33
Lenne két kérdésem a Diablo 2-vel kapcsolatban:

1. Single Player modeban lehet valahogy két kari közt cserélgetni tárgyakat? Azt hittem a karaván láda közös inventory lesz, de nem.

Jah, beviszed őket multiba, mondjuk két d2 kliens futtatásával. Részletekért ld. intarnet :angyali:

Darkstar

Quote from: Dreamcleaver on 2007-06-03, 06:10:33
2. Lehet valahogy keymappelni skillleket? Mert eddig csak úgy látom bal és jobb egérgombra, és az 2 skill max. Többet hogy lehet?
Ha jól rémlik, azt lehet, hogy F1-Fakármeddig hozzárendeled a skilleket a gombokhoz, és amikor nyomod a gombot, az adott skill kikerül arra az oldara, amelyiken beállítottad. Ehhez meg egyszerűen annyit kell csinálni, hogy felnyitod az adott kéz skill tab-jét, rámutatsz a skillre és lenyomod azt a gombot, amelyikhez hozzá szeretnéd rendelni.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Kuroi Tenshi

1. ATMA (ha jól emlékszem)
2. Mint ahogy DS is írta, benne van a helpjében is valahol; sőt, az
optionsnál is be lehet állítani

Selmo

Quote from: Darkstar on 2007-06-03, 13:11:52
Quote from: Dreamcleaver on 2007-06-03, 06:10:33
2. Lehet valahogy keymappelni skillleket? Mert eddig csak úgy látom bal és jobb egérgombra, és az 2 skill max. Többet hogy lehet?
Ha jól rémlik, azt lehet, hogy F1-Fakármeddig hozzárendeled a skilleket a gombokhoz, és amikor nyomod a gombot, az adott skill kikerül arra az oldara, amelyiken beállítottad. Ehhez meg egyszerűen annyit kell csinálni, hogy felnyitod az adott kéz skill tab-jét, rámutatsz a skillre és lenyomod azt a gombot, amelyikhez hozzá szeretnéd rendelni.
+ a görgővel lehet váltani a jobb oldalra megadott skilleket.

A tökéletesség unalmas.

Fazék

ez az ősrégi Ghost cinematic trailer nem létezik véletlenül tisztességes minőségben? :(

Lythis


Fazék

Quote from: Lythis on 2007-06-04, 21:55:54
Kedves MMORPG-sek, kéretik kitölteni: Bartle Test of Gamer Psychology
ugyan kb 1 teljes napot MMORPG-ztem, de kíváncsi lennék a tesztre.
ellenben amaztat nem annyira hajlandó betőteni nékem.. háhogyisvanez?

Lythis

Quote from: Fazék on 2007-06-04, 22:02:07
Quote from: Lythis on 2007-06-04, 21:55:54
Kedves MMORPG-sek, kéretik kitölteni: Bartle Test of Gamer Psychology
ugyan kb 1 teljes napot MMORPG-ztem, de kíváncsi lennék a tesztre.
ellenben amaztat nem annyira hajlandó betőteni nékem.. háhogyisvanez?
rákattintassz a fejre pl, és onnan behozza neked

Fazék

Quote from: Lythis on 2007-06-04, 22:02:53
Quote from: Fazék on 2007-06-04, 22:02:07
Quote from: Lythis on 2007-06-04, 21:55:54
Kedves MMORPG-sek, kéretik kitölteni: Bartle Test of Gamer Psychology
ugyan kb 1 teljes napot MMORPG-ztem, de kíváncsi lennék a tesztre.
ellenben amaztat nem annyira hajlandó betőteni nékem.. háhogyisvanez?
rákattintassz a fejre pl, és onnan behozza neked
akármelyik link-jére kattintottam a tesztnek, (fejre, kiírt link-re, másik kiírt link-re,) mindegyikre "probléma az oldal betöltése közben" hibaüzenet volt a jutalmam.
szerk: és továbbra is az...

szerk2: ÁHÁ! útálom az oldalakat, amik ragaszkodnak a sütihez... (nálam le vannak tiltva alapból)