Kötetlen beszélgetés játékokról

Started by SlEePwAlKeR, 2003-08-03, 19:11:50

Previous topic - Next topic

Rounin

Quote from: Predaking on 2006-12-13, 20:05:01
Ascaron?
Ők csinálták a Sacredet ami jó hack/slash volt 5 különböző karival majd aztán a kieg + 2 karit adott.
És igen funy easter egekkel :D pl napszeműveg vagy Jason maszkja vagy fegyvere.

Legjobban a bitang nagy térkép tetszett a rengeteg questtel (amik többsége persze sablon volt) - végre egy felszíni világ városokkal, falvakkal, nem pedig dungeon-hack&slash.

Dreamcleaver

Sztem minden idők legjobb űrszim/dogfight játéka a Starlancer. Iszonyat hangulatos. Nagyon tetszik a radio chatter, hogy mutatják a pilóták fejét kis ablakokban. Változatos vadászgépek és cirkálók mindkát oldalon. ami még plusz, hogy a squadronodnak a háború során legendát teremthetsz. Kezdetben valami XYZ-ik sebtiben felállított vadász század vagytok a végére meg saját nevetek (valamilyen Tigrisek), sisakmintátokstb van. Plusz persze, hogy végül te leszel az egész flotta TopGun-ja.  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Zsiga

Quote from: Dreamcleaver on 2006-12-13, 21:31:19
Sztem minden idők legjobb űrszim/dogfight játéka a Starlancer. Iszonyat hangulatos. Nagyon tetszik a radio chatter, hogy mutatják a pilóták fejét kis ablakokban. Változatos vadászgépek és cirkálók mindkát oldalon. ami még plusz, hogy a squadronodnak a háború során legendát teremthetsz. Kezdetben valami XYZ-ik sebtiben felállított vadász század vagytok a végére meg saját nevetek (valamilyen Tigrisek), sisakmintátokstb van. Plusz persze, hogy végül te leszel az egész flotta TopGun-ja.  :D
Freespace ugyanez. :) (Bár a Starlancert még nem próbáltam.)

Fazék

Quote from: Zsiga on 2006-12-13, 18:04:59
Quote from: Fazék on 2006-12-13, 01:45:52
Quote from: RE@L on 2006-12-13, 01:28:13egészen addig amíg egy hidas résznél már elegem volt abból hogy sehogyse akar összejönni és jön az ellen mert lemaradt a trigger....
hehe, igen, ott én is szívtam egy jó hosszút és szídtam minden készítő anyját :haha:
de nekem még ez se tudta elvenni a kedvemet a játéktól, ugyanolyan lelkesedéssel folytattam :)
Melyik hidas rész? A Pegasus Bridge az angol hadjáratban? (Felnyitható "kis" fémhíd, mellette egy flak88, és ömlenek a krautok a túloldalról, aztán meg jönnek a Tigrisek is...) Vagy az amcsi hadjárat végefelé amikor a Királytigrist kell védened? Esetleg az UO-ban (Vagy ez már CoD2? Nem emlékszem...) amikor szintén az amcsikkal át kell menni valami kis kőhídon egy tanyához miközben ötfelől lőnek, ebből kettő MG42? :)
az első :)

legeslegjobb űrszimulátor hangulatom nékem a Freespacer 1 során volt :)
pedig játszottam x-wing, tie-fighter és több hasonlóval is, de ami küldetések, csaták, elkeseredett küzdelmek voltak ebben a játékban, végig a monitor elé szögezett, teljesen lehidaltam tőle. :tezsvir:

azóta nem is nagyon merek más űrszimet kipróbálni, mert félek, hogy csalódnék bennük :redface:

Zsiga

Quote from: Fazék on 2006-12-13, 23:17:34
Quote from: Zsiga on 2006-12-13, 18:04:59
Quote from: Fazék on 2006-12-13, 01:45:52
Quote from: RE@L on 2006-12-13, 01:28:13egészen addig amíg egy hidas résznél már elegem volt abból hogy sehogyse akar összejönni és jön az ellen mert lemaradt a trigger....
hehe, igen, ott én is szívtam egy jó hosszút és szídtam minden készítő anyját :haha:
de nekem még ez se tudta elvenni a kedvemet a játéktól, ugyanolyan lelkesedéssel folytattam :)
Melyik hidas rész? A Pegasus Bridge az angol hadjáratban? (Felnyitható "kis" fémhíd, mellette egy flak88, és ömlenek a krautok a túloldalról, aztán meg jönnek a Tigrisek is...) Vagy az amcsi hadjárat végefelé amikor a Királytigrist kell védened? Esetleg az UO-ban (Vagy ez már CoD2? Nem emlékszem...) amikor szintén az amcsikkal át kell menni valami kis kőhídon egy tanyához miközben ötfelől lőnek, ebből kettő MG42? :)
az első :)

legeslegjobb űrszimulátor hangulatom nékem a Freespacer 1 során volt :)
pedig játszottam x-wing, tie-fighter és több hasonlóval is, de ami küldetések, csaták, elkeseredett küzdelmek voltak ebben a játékban, végig a monitor elé szögezett, teljesen lehidaltam tőle. :tezsvir:

azóta nem is nagyon merek más űrszimet kipróbálni, mert félek, hogy csalódnék bennük :redface:
Freespace2 megvolt? Ha nem, szerintem adj neki egy esélyt, méltó folytatás, sőt... ;)

Fazék

Quote from: Zsiga on 2006-12-14, 00:23:40Freespace2 megvolt? Ha nem, szerintem adj neki egy esélyt, méltó folytatás, sőt... ;)
Freespace 2-vel azért vártam, mert eleinte csak rip verziót sikerült beszereznem, de az mégse "teljes" :)
utána sikerült cd-s változatot is, de annál meg előjött a mániám, hogy ez megérdemelné, hogy eredetiben legyen meg, majd beszerzem és játszok úgy vele. (persze sikeresen kihagytam az újságmellékletként megvételt, mert vakegér vagyok...)
ezután pedig asztali gép bement a munkahelyre, lett egy notebook-om, amin természetesen nincs gameport, vagyis immár 2 éve tervezgetem egy usb-s joystick vételét, mert anélkül nem sok értelmét látnám a játéknak :)

Zsiga

#66
Quote from: Fazék on 2006-12-14, 00:33:23
Quote from: Zsiga on 2006-12-14, 00:23:40Freespace2 megvolt? Ha nem, szerintem adj neki egy esélyt, méltó folytatás, sőt... ;)
Freespace 2-vel azért vártam, mert eleinte csak rip verziót sikerült beszereznem, de az mégse "teljes" :)
utána sikerült cd-s változatot is, de annál meg előjött a mániám, hogy ez megérdemelné, hogy eredetiben legyen meg, majd beszerzem és játszok úgy vele. (persze sikeresen kihagytam az újságmellékletként megvételt, mert vakegér vagyok...)
ezután pedig asztali gép bement a munkahelyre, lett egy notebook-om, amin természetesen nincs gameport, vagyis immár 2 éve tervezgetem egy usb-s joystick vételét, mert anélkül nem sok értelmét látnám a játéknak :)
Nekem egész véletlenül két példányban van meg újságmellékletként (ha még nem ették meg a patkányok a szemétdomb alján valahol...), illetve ha körülnézel a PH-n a szoftveres aprók között valakinél tuti találsz párszáz Ft-ért, egyébként meg opensource és freeware szóval akár le is töltheted. Én sokáig joy nélkül játszottam, sőt, két éve el is adtam a jó kis Saitek Cyborg Evo-mat, de nem érzem igazán a hiányát, joy nélkül is nagyon jó. :) Azt már nem is mondom hogy milyen olcsón vehetsz magadnak karácsonyra egy egyszerűbb USB-s botot... ;) (:D)

Fazék

#67
Quote from: Zsiga on 2006-12-14, 00:39:13Nekem egész véletlenül két példányban van meg újságmellékletként (ha még nem ették meg a patkányok a szemétdomb alján valahol...), illetve ha körülnézel a PH-n a szoftveres aprók között valakinél tuti találsz párszáz Ft-ért, egyébként meg opensource és freeware szóval akár le is töltheted. Én sokáig joy nélkül játszottam, sőt, két éve el is adtam a jó kis Saitek Cyborg Evo-mat, de nem érzem igazán a hiányát, joy nélkül is nagyon jó. :) Azt már nem is mondom hogy milyen olcsón vehetsz magadnak karácsonyra egy egyszerűbb USB-s botot... ;)
tudom hogy vehetnék, de aztán mindig vetek egy pillantást a logitech joystick-okra, és belefájdul a szívem, hogy nekem olyan kéne, mer az olyan szép és jó és különben is... csak 7k-ért már drága, aztán az lesz belőle, hogy inkább nem veszek semmit :redface:

amúgy most hogy mondod gyanús, hogy le van töltve immár freeware állapotában. de azért mégiscsak jól mutatna régi hagyományos papírdobozban az 1. rész doboza mellett  :szemuveges:
(majd ha egyszer gazdag leszek (vagyis soha), megveszem vkitől ebay-en :) szerk: ahogy nézem kb 18 fontért már beszerezhető lenne a szép dobozos változat :))

Dreamcleaver

Fazék te beteg vagy.  :rotfl: Ennyit dilemmázni egy játék felett.

Freespace 2 se volt rosz gáma. Az melyiknek volt a vége mikor [spoiler]valami baromi nagy idegen hajó száguldott a Föld felé, de a féregjáratban nem volt pajzsa, ezért ott kellett megsemmisíteni, és pont akkor robbant fel, mikor a járat végére ért, beomlasztotta azt, ezel elszigetelve a Naprendszert és a Földet? [/spoiler]

De a Starlancer akkor is veri..nem nagyon, épphogy, de veri. Abban az a jó, hogy némiképpen tényleg sztorivezérelt. Pl van egy ellenséges csatahajó és annak fighter squadronja, ami egy elit alakulat az ellenségnél, és velük folyton versengtek a szori folyamán. A végén meg duel a két csatahajó és a squadronok között, ahol csak az egyik maradhat. Ott volt aztán hangulat!  :whoah: Meg vannak ilyen boss szerűségek is, akik több misszión kersztül harcolnak ellened, elfutnak, újrajönnek, míg végül , mikor a sztori úgy hozza kinyírhatod őket (persze classzisokkal joban manővereznek a mezei pilótáknál). Aztán jön XYZ-nek a bátyja, hogy megbosszúlja a tesót stb..

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Zsiga

Quote from: Dreamcleaver on 2006-12-14, 01:37:51
Fazék te beteg vagy.  :rotfl: Ennyit dilemmázni egy játék felett.

Freespace 2 se volt rosz gáma. Az melyiknek volt a vége mikor [spoiler]valami baromi nagy idegen hajó száguldott a Föld felé, de a féregjáratban nem volt pajzsa, ezért ott kellett megsemmisíteni, és pont akkor robbant fel, mikor a járat végére ért, beomlasztotta azt, ezel elszigetelve a Naprendszert és a Földet? [/spoiler]

De a Starlancer akkor is veri..nem nagyon, épphogy, de veri. Abban az a jó, hogy némiképpen tényleg sztorivezérelt. Pl van egy ellenséges csatahajó és annak fighter squadronja, ami egy elit alakulat az ellenségnél, és velük folyton versengtek a szori folyamán. A végén meg duel a két csatahajó és a squadronok között, ahol csak az egyik maradhat. Ott volt aztán hangulat!  :whoah: Meg vannak ilyen boss szerűségek is, akik több misszión kersztül harcolnak ellened, elfutnak, újrajönnek, míg végül , mikor a sztori úgy hozza kinyírhatod őket (persze classzisokkal joban manővereznek a mezei pilótáknál). Aztán jön XYZ-nek a bátyja, hogy megbosszúlja a tesót stb..
A spoiler a Freespace 1 vége volt.

Fazék

igazad van Raggie, inkább át ide :)

K_T: Ha egy motor optimizálatlan, akkor hadd jegyezze már meg az ember, hogy optimizálatlan :) És Raggie sztem csak ennyit mondott. Nem kell mindig kijavítani az embert, amikor nincs kijavítanivaló ;) :tezsvir:

és az hogy létezik még rosszabbul optimizált motor, az nem jelenti azt hogy, hogy a FEAR-nek immár föl se róhatjuk gyengeségként, csak azért mert nem ő ebben a leggyengébb :hehe: :__devil:

a FEAR az én P4-3GHz, 1GB, radeon9700@128MB gépemen is, teljesen lebutítva bosszantóan akadozott egyes szobáknál, illetve kültéren folyamatosan. sztem erre már lehet mondani, hogy optimizálatlan ;)

Raggie

Quote from: Kuroi Tenshi on 2006-12-26, 15:21:08
1. Ha a kártyádon, ami csak Dx8-as, elmegy, az már szép a játéktól. Néhány
Dx9-es játék régen, amikor Gef4 440-esem volt, BSOD-el resetelt. Ahhoz
képest ez legalább ment neked.
Másrészt: pedig lassan hozzászokhatnál, hogy az újabb játékokat direkt egyre
hardver-intenzívebbre csinálják, hogy evvel is upgradere kényszerítsék az
embereket.
Harmadrészt: láttam már ennél optimalizálatlanabbat *köh* Oblivion *köh* ;)
Nos, én nem ismerem annyire a videókártyák rendszerét mint te, én csakis kizárólag gyakorlati tapasztalatokból és játékélményből tudok véleményt alkotni... ami szvsz a lényeg ebben az esetben. Nem ismerem milyen rendszerű a vidkártyám, a nevét sem tudom sztem(najó azért ezt tudom: Geforce GO 6600 GT :) ) de azt tudom, hogy sok olyan játék teljesen jól fut rajta aminek majdnem vagy teljesen olyan jó a grafikája mint a F.E.A.R.-nek és ez meg csak majdnem legszarabb beállításokkal megy kb akadozás nélkül. Mindenestre lehet hogy nincs igazam, sőt az is biztos hogy vannak ennél is optimalizálatlanabb játékok, ahoz meg egyáltalán nem fogok hozzászokni, hogy a játékok követelik a fejlesztést, mert hadd döntsem el már én, hogy mikor veszek új vidkártyát... :D
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

sirtomi

Nem is olyan rossz a videókártyád. Nekem 6600GT-m van egy A64 3000+-os procival és 1GB rammal. Ezen már egész jól megy a FEAR. Jó nem full grafikán az igaz, de nem szaggat.

Zsiga

Quote from: Kuroi Tenshi on 2006-12-26, 15:21:08
Quote from: Zsiga on 2006-12-26, 12:05:45
Lehet Gef4Ti is, de talán még valamilyen 9500/9600 is, bár abban nem vagyok biztos hogy azokból is volt 64-es.
Annak a valószínűsége, hogy egy 4Ti legyen nála, szted mekkora? Ha vkinek
akkoriban lett volna pénze egy 4Ti-re, akkor annak egy Dx9-et tudó kártyára
is lett volna azóta pénze. 9500 is ritka volt; 9600-ból pedig csak 128- és 256-
osról hallottam eddig.
Szerintem elég nagy. Én anno MX440-ről Ti4200@4600-ra váltottam, és használtam is jóideig, mert a DX8-as mezőnyben a legerősebb kártyák között volt, és ha emlékszel arra a korszakra, tudhatod hogy hosszú ideig csak 1-2 DX9-es játék létezett (TR:AoD pl.), a legtöbb nagy név vagy DX8.1-et vagy DX7-et (pl. UT2k3/2k4) használt, így nem volt sok értelme DX9 kártyát venni. Én is csak a Far Cry után vettem FX5900-at meg 9800Pro-t. (DX8-ban a GeF4 Ti megevett reggelire mindent FX5800 és Radeon 9700 alatt.)
64MB-s 9600: http://cgi.ebay.com/NEW-ATI-RADEON-9600-64MB-MAC-VIDEO-CARD-G5-N-10537_W0QQitemZ200060589605QQcmdZViewItem

Kuroi Tenshi

Quote from: Fazék on 2006-12-26, 15:51:42
K_T: Ha egy motor optimizálatlan, akkor hadd jegyezze már meg az ember, hogy optimizálatlan :) És Raggie sztem csak ennyit mondott. Nem kell mindig kijavítani az embert, amikor nincs kijavítanivaló ;) :tezsvir:
Nekem akkor is egy kicsit birizgálja a csőröm, amikor valaki úgy állítja be, hogy
milyen ratyi és agyonoptimalizálatlan egy játék, ha nem fut az ő x éves, több-
szörösen elavult konfigján. A gépigény idővel csak nő, nem csökken (a játékok
szinte egészénél).

Quote from: Raggie on 2006-12-26, 16:00:38
Nem ismerem milyen rendszerű a vidkártyám, a nevét sem tudom sztem(najó azért ezt tudom: Geforce GO 6600 GT :) )
:3x3: Azon pedig mennie kéne, méghozzá elég jó graf minőségi beállításokkal.
Esetleg kevés mem a laptopban vagy lassú proci? Lassú/töredezett hdd, vmi
rossz driverbeállítás?

Quote from: Zsiga on 2006-12-26, 19:02:27
64MB-s 9600: http://cgi.ebay.com/NEW-ATI-RADEON-9600-64MB-MAC-VIDEO-CARD-G5-N-10537_W0QQitemZ200060589605QQcmdZViewItem
Már a címéből látom, hogy Maces verzió - az pedig más tészta :hehe:
PC-re én eddig egyetlen 64-es 9600-ast láttam - és az is egy hamisítvány
volt ;)

RE@L

#75
Ha már itt tartotok Töredezettségnél. Ajánljon nekem egy jó töredezettségmentesítő programot ami csinál is valamit, ugyanis én a Win98 Defragja óta nem találkoztam olyannal ami megcsinálná akármennyi szabad helyet csinálok neki. Nembaj ha egész éjszaka mennifog.
U.i.: hogy on is legyek Rayman Raving Rabbids milyen PC-n? Mert Ps2-őn nagyon nagyon élvezetes :)

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Kuroi Tenshi

Zsiga ajánlott egy programot egy ideje, de elfelejtettem a
nevét. Keress rá a Help HW/SW-ben, ez is oda való ;)

Zsiga

Quote from: Kuroi Tenshi on 2006-12-26, 20:42:20
Quote from: Zsiga on 2006-12-26, 19:02:27
64MB-s 9600: http://cgi.ebay.com/NEW-ATI-RADEON-9600-64MB-MAC-VIDEO-CARD-G5-N-10537_W0QQitemZ200060589605QQcmdZViewItem
Már a címéből látom, hogy Maces verzió - az pedig más tészta :hehe:
PC-re én eddig egyetlen 64-es 9600-ast láttam - és az is egy hamisítvány
volt ;)
Arról volt szó hogy létezik-e 64MB-s 9600, azt nem mondtad hogy PC-s kell. :) Egyébként ezt dobta ki talán legelsőnek a google, nem is néztem utána jobban, de tessék, a kedvedért itt egy PC-s is: =b2c_insert&cookie_v[1]=U0&cookie_d[1]=&cookie_p[1]=%2f&cookie_e[1]=Sat%2c+27-Jan-2007+19%3a01%3a37+GMT&cookie_n[2]=b2c_hk_cookie&cookie_v[2]=WW1&cookie_d[2]=&cookie_p[2]=%2f&cookie_e[2]=Sat%2c+27-Jan-2007+19%3a01%3a37+GMT&scrwidth=800]MSI RX9600M-T64 ;)

RE@L: Raxco PerfectDisk. Nálam 1,5TB-t tart rendben, és jól megy neki. ;)

RE@L

Köszi! Most nézem hogy már kérdeztem egyszer  :lame:  :angyali:

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.


Draconire


Darkstar

Quote from: Fazék on 2007-01-06, 22:19:50
Ezek a németek totál meghibbantak...  :wtf:
Azt kéne börtönbe rakni, akinek a fejében megfordult az ötlet. De legalábbis a pozíciójából azonnal eltávolítani. Ez már komolyan nem normális...
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Zen

Quote from: Darkstar on 2007-01-06, 22:34:22
Quote from: Fazék on 2007-01-06, 22:19:50
Ezek a németek totál meghibbantak...  :wtf:
Azt kéne börtönbe rakni, akinek a fejében megfordult az ötlet. De legalábbis a pozíciójából azonnal eltávolítani. Ez már komolyan nem normális...

Az 'ámítógépes játékoktól való megalapozatlan undor harmadfpkú agyleépüléshez vezet (legalábbis úgy tűnik). Biztos ez a VALÓDI ok, amiért ilyeneket kitalálnak. :muhahah:
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Ramiz

Quote from: Fazék on 2007-01-06, 22:19:50Ezek a németek totál meghibbantak...  :wtf:
Csak saját magukkal csesznek ki... Még több munkanélküliség lesz, ha ilyen barom indokok miatt a saját játékiparukat lebontják. Amúgy a németek mindig is ilyen "kemény tökű birka" nép volt. Irtózom tőlük, nem tudnék ott dolgozni, hiába mondják, hogy a BME-ről könnyű kimenni meg minden...

Más téma:
Ha bemászhatnátok egy számítógépes játékba (örökre vagy egy kis időre), melyik lenne az? :D

Nekem:
- Lula's Sex Empire :lul:
- Grim Fangando (király hangulat, meg dohányzó csontváz lehetnék!!! :hopp: )
- Fallout (lehet, hogy bele is döglenék, de legalább egy-két napra tapodni akarom annak a világnak a földjét, még akkor is, ha ez beteg vágy... ^^")
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Zen

Quote from: Ramiz on 2007-01-06, 23:44:10
Quote from: Fazék on 2007-01-06, 22:19:50Ezek a németek totál meghibbantak...  :wtf:
Csak saját magukkal csesznek ki... Még több munkanélküliség lesz, ha ilyen barom indokok miatt a saját játékiparukat lebontják. Amúgy a németek mindig is ilyen "kemény tökű birka" nép volt. Irtózom tőlük, nem tudnék ott dolgozni, hiába mondják, hogy a BME-ről könnyű kimenni meg minden...

Más téma:
Ha bemászhatnátok egy számítógépes játékba (örökre vagy egy kis időre), melyik lenne az? :D

Nekem:
- Lula's Sex Empire :lul:
- Grim Fangando (király hangulat, meg dohányzó csontváz lehetnék!!! :hopp: )
- Fallout (lehet, hogy bele is döglenék, de legalább egy-két napra tapodni akarom annak a világnak a földjét, még akkor is, ha ez beteg vágy... ^^")

Szólj, Falloutba elkísérlek! :tezsvir: Ketten talán még esélyünk is lesz... :D
Bár, az egyetlen feltételem, hogy Marcust és Gorist is vegyük be a csapatba.  :haha:
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Ramiz

Quote from: Zen on 2007-01-06, 23:46:57
Bár, az egyetlen feltételem, hogy Marcust és Gorist is vegyük be a csapatba.  :haha:
Semmi bajom a mutánsokkal. Sőt valószínűleg mi is hamar növesztenénk pár bónusz lábujjat. :haha:
Én a robotkutyához ragaszkodnék. :)
A Psychonauts-ot is kipróbálnám. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Pr3d4k1ng

Quote from: Fazék on 2007-01-06, 22:19:50
Ezek a németek totál meghibbantak...  :wtf:
MI A F***!!!
:ejj: :ejj: :ejj:
Ez azért már túlzás. Lassan jogszabályt fognak létrehozni , hogy az ember mivel játszhat.

,,Egy férfi sok jó ügyért harcolhat: az országáért, az elveiért, a barátaiért, egy bájos gyermek orcáján megcsillanó könnycseppért. Ami engem illet, egy rakás pénzért, egy gyönyörű óráért, és némi szaftos francia pornóért a saját anyámat is eladnám."

Darkstar

Quote from: Ramiz on 2007-01-06, 23:44:10
Más téma:
Ha bemászhatnátok egy számítógépes játékba (örökre vagy egy kis időre), melyik lenne az? :D
Jó kérdés, a School Days ugrott be elsőnek. :D
De pl a Ragnarokot vagy bármelyik hasonló jellegő mmorpg-t kipróbálnám élőben. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Ramiz

Végül is logikus. Aki ölni akar, vagy kiélni aggresszióját, ne játsszon! Menjen focimeccsre vagy lépjen be az NSDAP-ba! :haha:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Zsiga

#89
Ezer olyan játékot tudnék mondani amit kipróbálnék élőben is. Igazából akármelyiket. Én legalábbis teljesen beleélem magam a játékba, nem sok különbség lenne ha élőben próbálnám. De mondjuk talán a Freespace az amit akármeddig tudnék csinálni élőben is. :) Meg persze a Thief, Splinter Cell, Rainbow Six.

Szerk.: Darkstar: A School Days angol feliratos? Mert ha igen akkor egyszer kölcsönkérem, annyi jót írtatok már róla.