Kötetlen beszélgetés játékokról

Started by SlEePwAlKeR, 2003-08-03, 19:11:50

Previous topic - Next topic

Kuroi Tenshi

Quote from: Zsiga on 2008-05-09, 18:28:32
amikor utoljára játszottam akkor még egy ingyenes HL-mod volt a CS, a CS:Source meg a HL2 szintén ingyenes multi-része.
Mindkettő fizetős. CSS-nek kishazánkban még elég magas is az ára
(7,25k... hogydögölnénekmeg...)

A többi meg gép erejétől és játékstílustól függ.

Fazék

#1171
Quote from: Kuroi Tenshi on 2008-05-09, 20:07:12
Quote from: Zsiga on 2008-05-09, 18:28:32
amikor utoljára játszottam akkor még egy ingyenes HL-mod volt a CS, a CS:Source meg a HL2 szintén ingyenes multi-része.
Mindkettő fizetős. CSS-nek kishazánkban még elég magas is az ára
(7,25k... hogydögölnénekmeg...)
kell a francnak dobozosan (vacak) dvd-tokban!
Steam-en egymagában a CS:S 19.90$ + 20% adó vagyis 3910 Ft  :P
(legalábbis jelenleg. most azt hiszem valami külön akció van a valve játékokra steam-en keresztül)
szerk: Team Fortress 2 is pl pont ugyanennyibe kerül csupán steam-en keresztül

Kuroi Tenshi

Dobozosan/tokosan szeretem az eredeti játékaimat.
Letölteni ingyen is lehet...*

Fazék

Quote from: Kuroi Tenshi on 2008-05-09, 20:33:18Bolond és büszke vagyok, különben nem lenne okom reklamálni minden egyes alkalommal a játékárak miatt illetve kényszerből a kalózváltozatot letöltenem
fixed :D

Zen

Quote from: Fazék on 2008-05-09, 20:35:46
Quote from: Kuroi Tenshi on 2008-05-09, 20:33:18Bolond és büszke vagyok, különben nem lenne okom reklamálni minden egyes alkalommal a játékárak miatt illetve kényszerből letöltenem
fixed :D
[spoiler]Skót vagy Edényke. :P[/spoiler]
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Fazék

Quote from: Zen on 2008-05-09, 20:36:20Skót vagy Edényke. :P
nem fogok +3500 Ft-ot fizetni egy nyamvadt dvd-tokért (100 Ft), és egy színesen simán kinyomtatható borítóért (30Ft) :rolleyes:
ha ettől skót vagyok, akkor nem tagadom :p

szerk: @Én
Zen úgy értette sztem, hogy skót vagyok, mert a legolcsóbb változatot veszem meg, még ha az csak egy online letöltést is jelent csupán a pénzemért.
de én úgy vagyok vele, hogy nem a dvd-t veszem meg, hanem a jogot, hogy játsszak a játékkal :)

Kuroi Tenshi

#1176
Ha lejjebb vinnék az árát, már rég megvettem volna.
(Képzeld, ha normálisnak tartom az árát, akkor meg szoktam venni a
játékokat. ::) ). Ennyi egy 4 éves játékért irreális. A letöltés meg nekem
nem szimpatikus.

Én

#1177
Quote from: Fazék on 2008-05-09, 20:38:18
szerk: @Én
Zen úgy értette sztem, hogy skót vagyok, mert a legolcsóbb változatot veszem meg, még ha az csak egy online letöltést is jelent csupán a pénzemért.
de én úgy vagyok vele, hogy nem a dvd-t veszem meg, hanem a jogot, hogy játsszak a játékkal :)
Közben leesett, és töröltem is a postomat. :P
ed: látom úgy jártam mint dogáknál, és először volt igazam :zomg:

Fazék

#1178
Quote from: Kuroi Tenshi on 2008-05-09, 20:41:22
Quote from: Fazék on 2008-05-09, 20:35:46
fixd.
sztem én nem ilyen stílusban szóltam hozzá. most neked van beszólhatnékod úgy látom ;)

de a múltam miatt és mert nem default nálam, hogy semmi bajom senkivel (ebben az órában pedig csodaképpen így van) természetesen elnézem a kitörést, (ahogy ti is szoktátok nekem) bár ha jól sejtem ez nem érdekel téged jelenleg különösebben :)

Zen

Quote from: Fazék on 2008-05-09, 20:38:18
Zen úgy értette sztem, hogy skót vagyok, mert a legolcsóbb változatot veszem meg, még ha az csak egy online letöltést is jelent csupán a pénzemért.
de én úgy vagyok vele, hogy nem a dvd-t veszem meg, hanem a jogot, hogy játsszak a játékkal :)
Nem, Zen úgy értette h beszólsz másnak, csak mert ő megveszi. :D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Kuroi Tenshi

Quote from: Fazék on 2008-05-09, 20:44:00
sztem én nem így szóltam hozzá.
Valahogy nem ez érződött belőle... ::)

Fazék

#1181
Quote from: Kuroi Tenshi on 2008-05-09, 20:47:17
Quote from: Fazék on 2008-05-09, 20:44:00
sztem én nem így szóltam hozzá.
Valahogy nem ez érződött belőle... ::)
az hogy te mit érzel bele, az az idők során kialakult előítéleted és jelenlegi hangulatod* eredménye.
(*ami a mostanában offtopic-ban olvasható beszámolóid alapján érthetően nem túl fényes)
speciel még egy smiley is ott volt a végén. de hát te tudod, értsd ahogy jónak érzed :)

@Zen:
:fejvakarós-smiley:
te most ugratsz? :haha:

Zen

Quote from: Fazék on 2008-05-09, 20:50:13
@Zen:
:fejvakarós-smiley:
te most ugratsz? :haha:
Attól függ mire gondolsz.  :haha:
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Kvikveg

Hm, ha jol latom Steam-en tudok elvileg fizetni az OTP Visa Electron nyami-nyami-sok-penz-van-rajta kartyammal. Jol latom? Fazek?
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Fazék

#1184
Quote from: Kvikveg on 2008-05-09, 21:24:41
Hm, ha jol latom Steam-en tudok elvileg fizetni az OTP Visa Electron nyami-nyami-sok-penz-van-rajta kartyammal. Jol latom? Fazek?
hirtelen rákereséssel azt írják, hogy igen elfogadják simán steam-en.
itt van egy leírás, hogy mely bankkártyákat fogadják el:
QuoteBankkártyák
Mindenekelőtt szeretnénk elsőként felsorolni azokat a bankkártyákat, amikről tudomásunk van, hogy biztosan alkalmasak a Steam-en való vásárlásra. Amennyiben a cikk után sikerült a vásárlás a kártyáddal, kérünk küld el az info@lamas.hu-ra kártyád fajtáját, hogy végül teljes legyen a lista.

Bankkártya (Lejárat) - Típus

ELLA Bank (01/08) – Visa Electron
K&H Bank - MasterCard (dombornyomott)
CIB Bank - Internet kártya
Erste Bank - Visa Electron
Unicredit Bank - MasterCard (Euro elszámolás) (dombornyomott)
Takarékszövetkezet - MasterCard (dombornyomott)
OTP Bank - Visa (dombornyomott)
OTP Bank Junior - Visa Electron
Raiffeisen Okos Kártya - MasterCard
Budapest Bank - Visa Electron
Erste Bank - Visa Virtual
MKB - Visa Electron
OTP Bank - Virtual Web kártya
K&H Bank - Visa Electron

viszont izé, távol álljon tőlem az elbizonytalanításod, de CS:S-hez sztem nem kis mázli/kutatás kell, hogy kifogj vmi normális társaságot.
nekem pár játék elég volt, hogy elvegye a kedvemet (jó mondjuk én el voltam kényeztetve fix haveri társasággal sima CS-nél, és kicsit sokkolt a public színvonala)
de persze könnyen lehet hogy más játékoknál is hasonló az online multi helyzet. legalábbis Call of Duty 4-ben sajnos hasonlót tapasztaltam...

Kvikveg

#1185
Quote from: Fazék on 2008-05-09, 21:41:29
...
viszont izé, távol álljon tőlem az elbizonytalanításod, de CS:S-hez sztem nem kis mázli/kutatás kell, hogy kifogj vmi normális társaságot.
nekem pár játék elég volt, hogy elvegye a kedvemet (jó mondjuk én el voltam kényeztetve fix haveri társasággal sima CS-nél, és kicsit sokkolt a public színvonala)
de persze könnyen lehet hogy más játékoknál is hasonló az online multi helyzet. legalábbis Call of Duty 4-ben sajnos hasonlót tapasztaltam...
Koszi!
Nincs kozte pont ez, de a leiras alapjan elvileg mennie kene. Majd kiprobalom, max nem fog menni.
Igen, engem is kicsit aggasztott, hogy az online helyzet milyen. Orulnek, ha a forumon lenne par ember, akivel tudok FPSezni, de ez van. (Hm. Vagy tevedek?)
:D Az egyedul jatszast meg unom. :/

Van par HL :eek:
http://steampowered.com/v/index.php?area=find&cc=HU&term=half+life
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Fazék

sztem legalább 4-5 embernek megvan itt a CS:S, szóval van esély összehozni 1-1 normálisabb játékot :)

Kvikveg

Quote from: Fazék on 2008-05-09, 22:36:25
sztem legalább 4-5 embernek megvan itt a CS:S, szóval van esély összehozni 1-1 normálisabb játékot :)
Hmmmm.  :hopp:

Akkor a kerdes: kinek van meg, aki szeretne szetloni engem online jatek keretein belul? Keretik jelentkezni.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Nakedape

1.5 ös vagy milyen csében nagyon szívesen összavarok mindenkit
cs:s nincs és a gépem se bizt h bírná
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Kvikveg

Quote from: Nakedape on 2008-05-09, 22:46:25
1.5 ös vagy milyen csében nagyon szívesen összavarok mindenkit
cs:s nincs és a gépem se bizt h bírná
Az melyik ezek kozul?
http://steampowered.com/v/index.php?area=find&cc=HU&term=counter+strike
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Kuroi Tenshi

Quote from: Kvikveg on 2008-05-09, 22:50:18
Quote from: Nakedape on 2008-05-09, 22:46:25
1.5 ös vagy milyen csében nagyon szívesen összavarok mindenkit
cs:s nincs és a gépem se bizt h bírná
Az melyik ezek kozul?
http://steampowered.com/v/index.php?area=find&cc=HU&term=counter+strike
cs, sima, még 2000-ből.....

Quote from: Kvikveg on 2008-05-09, 22:29:18
Az egyedul jatszast meg unom. :/
Offline botok/ai játékosok?

Zsiga

Nekem elvileg van warez CS:S a gépemen, eredetiért nem vagyok hajlandó fizetni (a pofátlanság csúcsa hogy a CS-ért pénzt kérnek btw). CS 1.5 is tuti van valahol, ráadásul az még ugye tuti ingyenes volt. Egy kis fórumos lövöldözésben benne lennék én is. :)

Fazék

#1192
CS1.5, CS1.6 és CS:S is van a gépemen. szívesen játszom bármelyikkel, bár 3+ óra játékidőm csupán az elsőben van :)

amúgy nemrég sikerült szerválnom ebay-ről egy HL generations szimpla cd-tokos kiadványt 1700 HUF-ért, és már az első cd-kulcs beírásával steam-re azonnal regisztrálta nekem az összes HL+kiegészítők+CS+akármi régebbi címeket :D

Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Fazék

Quote from: Kvikveg on 2008-05-10, 00:14:51
Hm. 1.6... az melyik volt?
1.6 lett az 1.5-ből, amint megjelent a steam. vagyis kicsit feltupírozták az 1.5-öst és steam-től függővé tették.
ha megveszed steam-en a CS-t, akkor csak 1.6-osként tudsz majd vele játszani. 1.6-ban amit tudok módosítást, az a rohampajzs bevétele a játékba, illetve hogy mindenféle mai felbontásokat is lazán lehetett választani immár a játékban. gondolom pár fegyvermódosítás is volt, de mivel 1 órát se játszottam az 1.6-tal, ezért nem tudom pontosan.

Xzone

Nekem CS:S-om van eredeti, szívesen játszanék is vele, ha normális emberekkel tehetném (azaz nem a CS játékosok 95%-ával). De ha már online csapatjáték, akkor Team Fortress 2. Ezerszer jobb játék szerintem, és a community is sokkal barátibb.

Lythis

És a rohampajzs mit tud? szemből véd és annyi? vagy oda is lehet vele sózni, meg ilyenek?

Kvikveg

Tehat nalam CS 1.6 es CS:S eselyes Steamrol.

Nakedape 1.5
Zsiga 1.5 CS:S
Fazek: 1.5 1.6 CS:S
Kviki eselyes: 1.6 CS:S
XZone: CS:S

Eddig CS:S nyert ami a tagok szamat illeti.
Most elhuzok takaritani par oracskat *mela undor smiley*, addig nyilatkozzatok meg, kinek mi jo.
Team Fortress 2t mondtatok 2en, CoDra mar nem emlekszem, de ismerem, tobbit nem ismerem.

Quote from: Cobra on 2008-05-09, 18:39:43
Nem vagyok nagy CS fan, szóval én online FPS-re inkább Battlefieldet, Qwake Warst vagy Call of Dutyt mondok. ETQW-hez van demo amit (legalábbis 1 hónapja) még elég sokan játszanak, szóval ki tudod próbálni ingyen, Bf2-höz is van demo, de fogalmam sincs van-e még szerver, Bf2142 újabb, de nekem az nem tetszett, Cod-dal még nem játszottam ,szóval ott nem vagyok képben, hogy ki tudod-e próbálni.

Ill ha jol sejtem le kell nyulnom tesom mikrofonos fejhallgatojat...
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Fazék

#1198
Team Fortress 2 kiknél van? mert az is van nálam, csak még nem nagyon mertem/volt időm játszani vele, de azt is szívesen kipróbálnám :D

szerk: hát eddig nem vagytok túl sokan :haha:

közben beugrott, hogy azt hiszem .Attilának is van CS:S-e, de nem tudom mennyire lenne kedve játszani is.

Kvikveg

Najo, akkor eddig CS:S maradt.
Ha 5ig nem valtozik a helyzet, azt szerzem be. Let's  :uzi:

TF2 tulajok jelentkezzenek!
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.