Kötetlen beszélgetés játékokról

Started by SlEePwAlKeR, 2003-08-03, 19:11:50

Previous topic - Next topic

Fazék

Quote from: Cobra on 2008-07-02, 21:46:12
Itt viszont van Heroes 5 Gold és vicces, de olcsóbb, mint külön 1-1 kiegészítő :)
Szóval ha innen rendelsz, akkor én kérek egy ilyet.
ok, rendelés fölvéve :)
őszintén szólva én is le vagyok döbbenve, hogy itt még van, mert éppen a napokban kerestem ebay-en és ott csak jóval drágábban van, hogy rohadnának meg... teljesen abban a hiszemben voltam, hogy elkapkodták ebből a Gold-ból az összes példányt... én idióta...

K_T, innentől még 1 fontot spórolsz az innen vásárlással, mert Cobra-val osztozol a 3 font postaköltségen

szerk2:
K_T: a listádon fönt van a Thief: Deadly Shadows is, ami szállítással együtt 3.75 font, vagyis 1125 Ft
de ez a játék nálunk is kapható 990-ért

Kuroi Tenshi

#1321
Quote from: Fazék on 2008-07-02, 22:28:29
K_T: a listádon fönt van a Thief: Deadly Shadows is, ami szállítással együtt 3.75 font, vagyis 1125 Ft
de ez a játék nálunk is kapható 990-ért
Oh, kösz, nem néztem meg mindegyik itthoni árát, csak néhány
nagyon szembetűnőnek :o

Akkor várj még egy picit, átnézem azt a boltot is...
(hja, most (na jó, kb 20 perce) érkeztem vissza munkából...)


Szerk:

Nalássukakkor:

startupmedia:
Freelancer
Longest journey
Myst V
Wc 3 + Tft
MotoGP 07
Dreamfall - the longest journey
Painkiller and Battle out of Hell (Gold)
Stalker
Psychonauts
Rome Total War Gold (R:TW + Barbarian)
Grim Fandango
HL2 Orange box

Gameplay:
Medieval 2 Total War
CS:S

A TW Eras-t kihagyom, ennyi játék mellett nagyrészüket
telepíteni se fogom :haha: R:TW-t is sokszor elkezdtem már,
de egyszer sem játszottam még végig :haha:

Fazék

hehe, ez "vicces"... gameplay nem engedi, hogy 1-nél több heroes v gold-ot tegyek a kosaramba... a többi játékból enged több példányt, de ebből nem. ha hazaértem föladom az első rendelést, és megnézem, hogy enged-e egy második külön rendelésben még egy példányt, de hát az úgy már +3 font ismét, hogy pusztulnának meg...  :3x3:

Cobra

Esetleg ha több, mint 3 játék lesz onnan, akkor el kéne osztani a rendelést 2 felé.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Fazék

Quote from: Cobra on 2008-07-03, 21:04:42
Esetleg ha több, mint 3 játék lesz onnan, akkor el kéne osztani a rendelést 2 felé.
sajnos gameplay-ről nekem nem kellett semmi, de természetesen így is kénytelen voltam kettéosztani a rendelést.
viszont pusztuljanak meg, mert volt egy kuponom, amivel 5 fontot spórolhattam volna még nektek a rendelésből, de a köcsögök az e-mail-ben azt az apróságot elfelejtették megemlíteni, hogy csak 06.30-ig használhatom föl...

Ramiz

#1325
Valakinek rémlik egy régi, DOS-os nindzsás játék? Akciójáték volt, dobócsillagokat hajigáltál, kutyák és emberek ellen küzdöttél, régi japán ház cseréptetején rohangáltál. Voltak bossok is a pályák végén, például egy hosszú sárkány, akinek csak a feje sérült, a teste többi tagja nem. Feketébe öltözött nindzsa voltál, és nekünk "Shadow" néven volt meg (de lehet, hogy hivatalosan nem úgy hívták, már nem emlékszem... - a Keen 4-et például "Emberke" néven ismertük :) ). Ha bármi eszetekbe jut, szóljatok! "Ninja" és "Shadow" szavakra rákerestem az Underdogon, de nem találtam meg.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kuroi Tenshi

Éjjel megint elővettem a Company of Heroes-t, mert már el is
felejtettem, hogy miért hagytam anno abba. Most már tudom.
Szép és jó dolog - lenne - ez az automatikus fedezék-állítós
mozgatás, csak nem éppen működik. Frászt kaptam attól, hogy
közepesen széles fedezéknél a szakasz fele kiállt a fedezék
mellé, és persze bele is haltak. De ha legalább a többi maradt
volna a fedezék mögött... de nem. Egyszer csak gondoltak
egyet, és a fedezék elé álltak, aztán panaszkodtak, hogy
"We're pinned down!" ::)
És a másik: ha egy tanknak azt találtam mondani, hogy
induljon el oldalra, vajon melyik felével tette ezt? Naná, hogy
farral, a legsérülékenyebb pontjával előre... agyrém...

Ramiz

Vicces videó öreg rókáknak és fiatal retró-fanoknak, ha van pár percetek nosztalgiázni, nézzétek meg:
http://www.youtube.com/watch?v=ZDp2_FJGNRg
Van még sok a youtube-on, de igazából mindegy is, melyiket nézi az ember. Ez speciel egy vegyesfelvágott (műfajokat tekintve).
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Zanador

Quote from: Ramiz on 2008-07-06, 02:14:16
Valakinek rémlik egy régi, DOS-os nindzsás játék? Akciójáték volt, dobócsillagokat hajigáltál, kutyák és emberek ellen küzdöttél, régi japán ház cseréptetején rohangáltál. Voltak bossok is a pályák végén, például egy hosszú sárkány, akinek csak a feje sérült, a teste többi tagja nem. Feketébe öltözött nindzsa voltál, és nekünk "Shadow" néven volt meg (de lehet, hogy hivatalosan nem úgy hívták, már nem emlékszem... - a Keen 4-et például "Emberke" néven ismertük :) ). Ha bármi eszetekbe jut, szóljatok! "Ninja" és "Shadow" szavakra rákerestem az Underdogon, de nem találtam meg.
A Shadow Warrior-ra gondolsz? http://en.wikipedia.org/wiki/Shadow_Warrior
Following the tracks of an angel.
Csak az életét hosszabbitja meg az aki ébren tölti az éjszakáit.
A pohár lehet félig tele, de a tár mindig félig üres...

Kvikveg

Quote from: Ramiz on 2008-07-06, 19:22:31
Vicces videó öreg rókáknak és fiatal retró-fanoknak, ha van pár percetek nosztalgiázni, nézzétek meg:
http://www.youtube.com/watch?v=ZDp2_FJGNRg
Van még sok a youtube-on, de igazából mindegy is, melyiket nézi az ember. Ez speciel egy vegyesfelvágott (műfajokat tekintve).
Heh, szep.  :jee:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Ramiz

Quote from: Zanador on 2008-07-06, 21:20:48
Quote from: Ramiz on 2008-07-06, 02:14:16
Valakinek rémlik egy régi, DOS-os nindzsás játék? Akciójáték volt, dobócsillagokat hajigáltál, kutyák és emberek ellen küzdöttél, régi japán ház cseréptetején rohangáltál. Voltak bossok is a pályák végén, például egy hosszú sárkány, akinek csak a feje sérült, a teste többi tagja nem. Feketébe öltözött nindzsa voltál, és nekünk "Shadow" néven volt meg (de lehet, hogy hivatalosan nem úgy hívták, már nem emlékszem... - a Keen 4-et például "Emberke" néven ismertük :) ). Ha bármi eszetekbe jut, szóljatok! "Ninja" és "Shadow" szavakra rákerestem az Underdogon, de nem találtam meg.
A Shadow Warrior-ra gondolsz? http://en.wikipedia.org/wiki/Shadow_Warrior

Nem, ez egy FPS, én pedig egy 2D ügyességi akciójátékot keresek.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

SaiyaGin

Quote from: Kvikveg on 2008-07-06, 21:24:31
Quote from: Ramiz on 2008-07-06, 19:22:31
Vicces videó öreg rókáknak és fiatal retró-fanoknak, ha van pár percetek nosztalgiázni, nézzétek meg:
http://www.youtube.com/watch?v=ZDp2_FJGNRg
Van még sok a youtube-on, de igazából mindegy is, melyiket nézi az ember. Ez speciel egy vegyesfelvágott (műfajokat tekintve).
Heh, szep.  :jee:

:tezsvir:

Rounin

Quote from: Ramiz on 2008-07-06, 02:14:16
"Ninja" és "Shadow" szavakra rákerestem az Underdogon, de nem találtam meg.

Az a keresőmotor egy rakás szar. Ha simán annyit írok be, hogy "ninja", már nem is ad találatot, holott van egy rakat játék, aminek szerepel a címében....

Szerk.: lemaradt, hogy olyan játék csak konzolról rémlik (Pegasus \o/), amit említettél. (Ott Shadow is volt asszem a fedőneve a fő karakternek, de egyrészt  negyedik rész volt már, másrészt nem emlékszem a címére :o)

Cobra

Érdekes csomagolása van a Heros 5 Gold-nak, már azt hittem, hogy csak a bónusz DVD-t adták oda ennyi pénzért. A 3 lemez egymásra van rakva egyetlen tartón, aminek csak a középső rögzítője van meghosszabbítva...
Hol vannak a régi szép idők, amikor kaptunk nagy papírdobozt nyomtatott kézikönyvvel, sok reklámanyaggal meg egy jó nagy hajtogatós tokot több lemez esetén.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Alkyra

Quote from: Cobra on 2008-07-09, 21:07:28
Érdekes csomagolása van a Heros 5 Gold-nak, már azt hittem, hogy csak a bónusz DVD-t adták oda ennyi pénzért. A 3 lemez egymásra van rakva egyetlen tartón, aminek csak a középső rögzítője van meghosszabbítva...
Hol vannak a régi szép idők, amikor kaptunk nagy papírdobozt nyomtatott kézikönyvvel, sok reklámanyaggal meg egy jó nagy hajtogatós tokot több lemez esetén.

Hja. Én is hiányolom a GW vagy WoW féle minőségi csomagolást.

Lythis

Quote from: Cobra on 2008-07-09, 21:07:28
Érdekes csomagolása van a Heros 5 Gold-nak, már azt hittem, hogy csak a bónusz DVD-t adták oda ennyi pénzért. A 3 lemez egymásra van rakva egyetlen tartón, aminek csak a középső rögzítője van meghosszabbítva...
Hol vannak a régi szép idők, amikor kaptunk nagy papírdobozt nyomtatott kézikönyvvel, sok reklámanyaggal meg egy jó nagy hajtogatós tokot több lemez esetén.
Neked sem cd-s változatban van meg a HL2, ugye? :D abban ha jólemlékszem 1-2 van rogzítve a többség jobb esetben borítékolva, és amikor kinyitod, akkor esnek szanaszét.
Habár hogy egy gold edition-t miért nem lehet igényesen becsomagolni, azt én sem értem. Pláne azokután, hogy a HoMM5-nek nagyon igényes csomagolása volt. Ha a kiegeknek nem is, azért egy Gold-nak legalább olyan járna imho.

Cobra

Mindegy, ennyi pénzért elmegy (4500Ft-ra jött ki szállítással együtt, hála Fazéknak).
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Fazék

Quote from: Lythis on 2008-07-09, 21:48:45Neked sem cd-s változatban van meg a HL2, ugye? :D abban ha jólemlékszem 1-2 van rogzítve a többség jobb esetben borítékolva, és amikor kinyitod, akkor esnek szanaszét.
no igen, többek között ezért sem voltam hajlandó megvenni a "mezei" half-life 2 kiadványt. megvártam míg leesik a coll's ed ára és megvettem annyiért, mint a simát lehetett volna, és így egy dvd az egész. persze utána meg 3 óra steam frissítés, de ez velejárója a rendszernek...  ::) de azért túlélem :)
Quote from: Lythis on 2008-07-09, 21:48:45Habár hogy egy gold edition-t miért nem lehet igényesen becsomagolni, azt én sem értem. Pláne azokután, hogy a HoMM5-nek nagyon igényes csomagolása volt. Ha a kiegeknek nem is, azért egy Gold-nak legalább olyan járna imho.
de cserébe sztem meglepően jó áron adják. pl nálunk sztem nem véletlenül nem jelent meg a gold kiadás. mellette a sima alapjáték + küldetéslemezek külön-külön végképp eladhatatlanok lennének és rárohadnának a boltokra... (amik azért meg is érdemelnék)
+ én például irigylem azt az extra dvd-t, mert nekem csak h5alap coll's ed + 2 sima kieg van meg. azt hiszem engedélyt is kérek Teraflare-től, hogy fölbonthassam az ő példányát és lemásolhassam az extra dvd-t :D

heroes 4 és 3 is így van meg nekem azt hiszem 3-4 cd egymásra halmozva. de úgy döntöttem megér nekem 1200 Ft-ot, hogy 1 dvd-n legyenek ezek a részek, szóval megvettem a soldout kiadást.

Lythis

Nem tudtam, hogy itthon nem jelent meg belőle a gold. A silver-t valahol mintha láttam volna, feltételeztem, hogy akkor biztos van gold is, csak én nem futottam még bele, de akkor ezekszerint ha rászánom magam, hogy megvegyem, akkor külföldről kell behozatni...
a gold edition csomagolást meg fenntartom, hogy ha valami, akkor a HoMM5 megérdemelné, hogy igényes legyen, és ne egy darab dvd tok (kivéve persze, ha terveznek egy coll.ed. gold-ot is).  Persze ha csak így tudják megoldani, hogy olcsóbb legyen, hát üsse kő, nem hal bele az ember, végsősoron úgyis a játékért veszi a többség :)
(az undying-nál is sikítófrászt kaptam, hogy a második lemez az csak úgy bennevan egy papírtokban a csomagolásban, és keziccsókolom, de kb azt is csak egyszer néztem meg, hogy azon mi van..)


Fate

Quote from: Ramiz on 2008-07-06, 02:14:16
Valakinek rémlik egy régi, DOS-os nindzsás játék? Akciójáték volt, dobócsillagokat hajigáltál, kutyák és emberek ellen küzdöttél, régi japán ház cseréptetején rohangáltál. Voltak bossok is a pályák végén, például egy hosszú sárkány, akinek csak a feje sérült, a teste többi tagja nem. Feketébe öltözött nindzsa voltál, és nekünk "Shadow" néven volt meg (de lehet, hogy hivatalosan nem úgy hívták, már nem emlékszem... - a Keen 4-et például "Emberke" néven ismertük :) ). Ha bármi eszetekbe jut, szóljatok! "Ninja" és "Shadow" szavakra rákerestem az Underdogon, de nem találtam meg.

Nem erre gondolsz véletlenül??

http://lastninja.lemon64.com/dl_c64.htm

Bár mondjuk ez C64, de asszem volt DOS alatt is.

(Húú, anno marha sokat játszottunk vele)
"nekem mindegy csak a színe legyen vörös
mint a hajnal alja vörös
legyen minden legyen vörös"

Ramiz

Quote from: Fate on 2008-07-10, 17:02:24
Quote from: Ramiz on 2008-07-06, 02:14:16
Valakinek rémlik egy régi, DOS-os nindzsás játék? Akciójáték volt, dobócsillagokat hajigáltál, kutyák és emberek ellen küzdöttél, régi japán ház cseréptetején rohangáltál. Voltak bossok is a pályák végén, például egy hosszú sárkány, akinek csak a feje sérült, a teste többi tagja nem. Feketébe öltözött nindzsa voltál, és nekünk "Shadow" néven volt meg (de lehet, hogy hivatalosan nem úgy hívták, már nem emlékszem... - a Keen 4-et például "Emberke" néven ismertük :) ). Ha bármi eszetekbe jut, szóljatok! "Ninja" és "Shadow" szavakra rákerestem az Underdogon, de nem találtam meg.

Nem erre gondolsz véletlenül??

http://lastninja.lemon64.com/dl_c64.htm

Bár mondjuk ez C64, de asszem volt DOS alatt is.

(Húú, anno marha sokat játszottunk vele)

Volt, ezt meg is találtam, de nem ez az. (Amúgy ebben elég nehéz a harc... :D) Az egy teljesen oldal nézeti, Metal Slug jellegű cucc volt (még a főnökök is a MS-ra emlékeztettek), persze lehet, hogy annál picit korábbi, fogalmam sincs... :(
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

sirtomi

Nem Saboteur volt a címe annak amiről te beszélsz? Ez ugrott be hirtelen, ebben is egy ninjával kell belopakodni mindenhova és teljesen oldalnézetes volt.

teraflare

Quote from: Fazék on 2008-07-10, 12:32:48
azt hiszem engedélyt is kérek Teraflare-től, hogy fölbonthassam az ő példányát és lemásolhassam az extra dvd-t :D
Nyugodtan, csak utána az eredetit rakd vissza  :ejnye:

Ramiz: Shinobi? Ninja Gaiden?

Ramiz

Ezeknél (grafika alapján) későbbi volt. Dobócsillagokkal (is?) lehetett harcolni, voltak benne támadó kutyák és az első főellenség egy hatalmas, több tagból álló kínai sárkány-kígyó volt. Másra nem emlékszem. Sose fogom megtalálni. :(
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

sirtomi

Quote from: Ramiz on 2008-07-11, 19:35:29
Ezeknél (grafika alapján) későbbi volt. Dobócsillagokkal (is?) lehetett harcolni, voltak benne támadó kutyák és az első főellenség egy hatalmas, több tagból álló kínai sárkány-kígyó volt. Másra nem emlékszem. Sose fogom megtalálni. :(
Esetleg ez: http://www.youtube.com/watch?v=LKRflrudhaY ?

Fazék

hümm.
ez biza érdekesen hangzik:
Good Old Games
feliratkoztam a hírlevelükre, majd szólok, ha elindultak.

Rounin

Quote from: sirtomi on 2008-07-11, 20:12:01
Quote from: Ramiz on 2008-07-11, 19:35:29
Ezeknél (grafika alapján) későbbi volt. Dobócsillagokkal (is?) lehetett harcolni, voltak benne támadó kutyák és az első főellenség egy hatalmas, több tagból álló kínai sárkány-kígyó volt. Másra nem emlékszem. Sose fogom megtalálni. :(
Esetleg ez: http://www.youtube.com/watch?v=LKRflrudhaY ?

Hol a sárkány?

Mellesleg vesszek meg, ha nem volt meg nekem az a játék, amiről Ramiz beszél, de azóta se tudok rájönni, mi volt a címe....

Dreamcleaver

MIÉÉÉÉRT!?!? Miért nem tudtak ezek a nyomi mandula szeműek sem a Dynasty Warriors 4 Hyper, sem a Warriors Orochi, sem a Samurai Warriors 2 PC-s változatába online multiplayert rakni? Ez annyira fel tud b@szni, le kéne bombáznom valamit gyorsan...

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Kvikveg

Quote from: Fazék on 2008-07-02, 22:28:29
...
szerk2:
K_T: a listádon fönt van a Thief: Deadly Shadows is, ami szállítással együtt 3.75 font, vagyis 1125 Ft
de ez a játék nálunk is kapható 990-ért
A Jedi Academy mindenhonnan kihalt??!
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Selmo

Pár hónapja megszűnt a központi szerver, amin tudtad tallózni a szervereket, innentől kb. pár klános szerver él csak.

A tökéletesség unalmas.