Mennyi anime-t nézel?

Started by Lac, 2003-08-04, 17:37:17

Previous topic - Next topic

Te mennyi anime-t szoktál nézni?

Az meg mi? ;)
2 (2.7%)
Még csak most kezdtem, de láttam már párat
6 (8.2%)
Csinálom egy ideje, vannak kedvenc sorozataim
13 (17.8%)
Rajongok érte, sok-sok órát áldoztam már erre az életembõl
35 (47.9%)
Fanatikus vagyok, (majdnem) mindent megnézek, ami anime
15 (20.5%)
Minden anime-t láttam, a TV Tokyo levélben értesít az új sorozatokról
2 (2.7%)

Total Members Voted: 73

Lac

Tessék, itt most mindenki színt vallhat, hogy milyen mértékben ásta bele magát a Japán rajzfilmek elbûvölõ világába :)

És csak õszíntén, nem kell szégyellned, hisz itt barátok közt vagy! ;)

Lac

Na úgy látom, hogy kezd lemerülni a poll, úgyhogy aktualizálom ezzel a post-tal. :D Na szavazni, de gyorsan!

TurboK


Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

Saori

Amikor idõm engedi akkor rengeteget....;)
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Jenchi

Anime?????:confused:
:hehe: Szinte minen nap. Régebben, ISDN-em volt, az volt a menetrend, hogy ami lejön este, nappal megnézzük. Ez (sajnos;) ) elég nehezen kivitelezhetõ, mióta cabelrõl pörög. De azért próbálkozunk:D
"I'm not going there to die...  I'm going to see if I'm truly alive."

Rhyagelle

Ehem most költöztem be a koliba... Ha sikrül berakatnom a gépet a 800mb/s re akkor azt hiszem "kicsit" sokat. :D
May the eternal fire of the Heaven burn your soul!

Acélpatkány

Bár még nem láttam mindent, elkezdtem képkockánként nézni egyes sorozatokat. Babra munka a feliratok gyártása...
:zen:

VASH

MÉG MINDIG NEM NÉZEK ELEGET!!!,UGYHOGY MINDENKI KÜLDJÖN MÉG EGY ANIMÉT....:D :D :D

(de gyorsan)
You can't stop me
I love the world with all its lies
You can't stop me
I'm close enough to kiss the sky
keep it to myself
keep it to myself

gyroscope

talan inkabb monitort meg gepet, nem? ;)
(talalos kerdes: hany _oranyi_ anime van a szerveren? en most kb. 10000 napja elek, mennyit kellett volna eddig neznem, ha mindent latni akartam volna? stb.)
the sun rises and sets. feelings go with the wind.

VASH

QuoteOriginally posted by gyroscope
talan inkabb monitort meg gepet, nem? ;)
(talalos kerdes: hany _oranyi_ anime van a szerveren? en most kb. 10000 napja elek, mennyit kellett volna eddig neznem, ha mindent latni akartam volna? stb.)

Ilyenkor érzi át az ember hogy milyen kis porszemek vagyunk a világegyetemben...

Vagy nem?
:zen:
You can't stop me
I love the world with all its lies
You can't stop me
I'm close enough to kiss the sky
keep it to myself
keep it to myself

gyroscope

1 terrabajt! meg par ev es ekkora tarolokapacitassal szallitjak a digitalis kamerakat. akkor aztan nem kell felveteleket csinalni, csak felkotod a homlokodra, azt hadd menjen. (10000 nappal szamolva az orankent 4mb. hm. nem ferne meg ra minden, de kozel van ;))
the sun rises and sets. feelings go with the wind.

VASH

QuoteOriginally posted by gyroscope
1 terrabajt! meg par ev es ekkora tarolokapacitassal szallitjak a digitalis kamerakat. akkor aztan nem kell felveteleket csinalni, csak felkotod a homlokodra, azt hadd menjen. (10000 nappal szamolva az orankent 4mb. hm. nem ferne meg ra minden, de kozel van ;))

a te unokáidnak már az lesz a probléma hogy nem látják a képen az 1000m távolságra lévõ szúnyog seggén a pattanást mert a kamera csak 487321794039+E62139x3659483243459+E34513 pixelt rögzít:hehe:
You can't stop me
I love the world with all its lies
You can't stop me
I'm close enough to kiss the sky
keep it to myself
keep it to myself

Zodd

Á a fenét, majd kitalálnak egy még adatigényesebb rögzítést és képalkotást (mondjuk 3d) és akkor az a hely sem lessz elég:D
:bsd:

VASH

QuoteOriginally posted by Zodd
Á a fenét, majd kitalálnak egy még adatigényesebb rögzítést és képalkotást (mondjuk 3d) és akkor az a hely sem lessz elég:D

TRUE, TRUE...

4D a sTruktúrális térdimenzió ötödik dimenzióra levezetése a FOGARASI METHOD-al kombinálva...
You can't stop me
I love the world with all its lies
You can't stop me
I'm close enough to kiss the sky
keep it to myself
keep it to myself

Chronos

QuoteOriginally posted by VASH
TRUE, TRUE...

4D a sTruktúrális térdimenzió ötödik dimenzióra levezetése a FOGARASI METHOD-al kombinálva...
Szalacsi a "Mennyi anime-t nézel?" threadben...;)
Ilyet is ritkán látni...:p

CHRONOS

VASH

QuoteOriginally posted by Chronos
Szalacsi a "Mennyi anime-t nézel?" threadben...;)
Ilyet is ritkán látni...:p

CHRONOS

DE NEM VOLT JÓ?

MOST ÕSZINTÉN:p
You can't stop me
I love the world with all its lies
You can't stop me
I'm close enough to kiss the sky
keep it to myself
keep it to myself

Chronos

QuoteOriginally posted by VASH
DE NEM VOLT JÓ?

MOST ÕSZINTÉN:p
Igen, de egy "kicsit" OFFTOPIC...;)

CHRONOS

Zodd

QuoteIgen, de egy "kicsit" OFFTOPIC...

CHRONOS

Á direkt illet oda :D
:bsd:

VASH

QuoteOriginally posted by Zodd
Á direkt illet oda :D

Legalább van aki örül az ilyennek

THX ZODD:hehe:
You can't stop me
I love the world with all its lies
You can't stop me
I'm close enough to kiss the sky
keep it to myself
keep it to myself

gyroscope

szalacsi for prezident :hopp:
the sun rises and sets. feelings go with the wind.

Kalibur

Imádom végigolvasni a topikokat:D . A vége felé kb fényévekkel arrébb vagytok mint az eredeti téma. De én juszt is visszatérek hozzá ! Mennyi animét is nézek? Nemtom, sokat. Múltkor tornyot raktam a cdimbõl, és magasabb volt az asztalomnál (lapos tokok) ... de ez még nem számít soknak, ugye ?
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

thebluesnote

Nekem olyan 120 cm körül lehet. Ennek kb. a harmada papírtokos, a többi lapos. A nem-anime cuccokat meg vastagtokba rakom, hogy ne legyen keveredés... ;)

Kalibur

Jó ötlet, bááár nálam nehezen követhetõ... ami nem anime, az játék, többnyire eredeti tokban, ami azért megfelelõ elkülönítõ...
A papírtokban nem sérül semmi?
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

thebluesnote

QuoteOriginally posted by Kalibur
Jó ötlet, bááár nálam nehezen követhetõ... ami nem anime, az játék, többnyire eredeti tokban, ami azért megfelelõ elkülönítõ...
A papírtokban nem sérül semmi?

Wow, tudsz egy helyet ahonnan eredeti tokokat lehet letölteni? (Á, nem vagyok befordult kicsit sem...) :D
Papírtokban nem sérül semmi. Papírtok rulz. Pedig már egyszer-kétszer leszakadt a polc ahol tárolódnak. Egyszer egy basszuserôsítôt is rádobtam (najó, a fejemrôl "pattant") egy halom papírtokos lemezre, bár ezt a bánásmódot azért nem ajánlom.
Nekem a "spindle" cd-k voltak gyanúsak, de még azok is jól mûködnek tapasztalataim szerint.

gyroscope

ha mar igy temanal vagyunk, 120 darabos cd tarto + alkoholos filc a tuti. nagyon keves helyet foglal, csak szallitasnal kell vigyazni, mert "bepallik" benne a cd :D.
the sun rises and sets. feelings go with the wind.

Zodd

Csak az a problem ha már a 4-dik 120-as van teli oszt még kéne:confused:
:bsd:

gyroscope

a Junni Kokki 1-22-ig felment egy dvd-re :D.
lassan mar a vinyo se sokkal dragabb, img fajlt meg mindenbol lehet csinalni.
the sun rises and sets. feelings go with the wind.

thebluesnote

Ja, csak ha a vinyo leesik, akkor általában annak annyi. És ha egy pillanat alatt elszáll 40-80 giga, az nem jó.

zsozso

QuoteOriginally posted by thebluesnote
Ja, csak ha a vinyo leesik, akkor általában annak annyi. És ha egy pillanat alatt elszáll 40-80 giga, az nem jó.

Nemkell leejteni :)
Death is the only redemption

Chronos

QuoteOriginally posted by zsozso
Nemkell leejteni :)
Megfontolandó javaslat...:p

CHRONOS