Main Menu

Fairy Tail

Started by Liquid Snake, 2007-08-27, 01:18:01

Previous topic - Next topic

chilip

azért az esőcsináló csaj ottmaradt :D meg Natsu mien gyorsan megnézte, hogy nem bújt-e Lucy a fürdőbe  :lol:

Venom

Végre-valahára kezdünk megtudni extra dolgokat a szereplőkről, nem csak azt, hogy mennyire durván tudnak "pwnolni". Kíváncsi vagyok, vajon mennyire hiperbrutál mágus Lucy apja és mennyire gigaküzdelem lesz kiszabadítani a gonosz atyai szobafogságból hősnőnket. :D


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

chilip

az apja sztem nem mágus, natsu odamegy, összeveri és ebből lesz a balhé :D

v3g374

Mindegy csak legyen Lucy topless!  :lol:

Whitedawn

Hi all,

én most végeztem a FT-eddig kikerült részeivel és nagyon tetszik!  :D A kedvenc karakterem biztosan Mist Gun lesz (már az  :smile:).

Lucy apja tuti nem mágus, csak egyszerűen piszkosul gazdag. Arra kiváncsi leszek amit Lucy levélben is leírt, hogy miért most akarja az apja visszakapni őt.  :confused:

v3g374 ötletét pedig nagyon díjaznám, miszerint Lucy legyen topless, de ez sajnos egy ilyen mangában nem fog bekövetkezni!   :bruhuhu:

v3g374

A francba csak kinai raw van abbol egy kukkot se ertek.  :bruhuhu: :)

v3g374

Volume 7 - http://www.megaupload.com/?d=3V1KC8XZ  :Kiraly:
http://raw-manga.blogspot.com/ Guill666 Raw Manga Blog-jának koszonhetoen! :)

szerk: Még 4-5 kotet es johet az anime!!!!!!!!!  :whoah:

chilip

jól a szeme közé mondta az apjának :D és megvan Lucy előző mestere is :D egy szenilis idéző-mágus akinek a szeme is rossz  :lol:

LuckyDingo

Quote from: v3g374 on 2007-12-29, 21:43:59
szerk: Még 4-5 kotet es johet az anime!!!!!!!!!  :whoah:
Várjunk még vele szerintem..
Egyébként aranyos volt ez a fejezet :D Jó látni, hogy Lucy nem azért jött, el, hogy otthagyja a guildot ^^ A végén Erzáék fejét meg beszólásait bírtam XD Csak Happy maradt "józan" XD

Devian

ez az apuka néz az ablakból kép... vagy az lessz hogy:
-Jól érzi magát stb megbánós
v.
-Ki a faszt érdekel én vagyok az apja és hozzá megy ....-hoz

smash++

Loki-nak elég lol umája van :).Kicsit nehezen hiszem el... de ha igazadt mondom akkor sajnálom. Most még csak egy jó csajozós dumának látszik, Don't have much time left  :frown:

LuckyDingo

Quote from: smash++ on 2008-01-24, 15:39:19
Loki-nak elég lol umája van :).Kicsit nehezen hiszem el... de ha igazadt mondom akkor sajnálom. Most még csak egy jó csajozós dumának látszik, Don't have much time left  :frown:
Szerintem semmi komoly.. csak Lucyt akarja elcsábítani :)

Palika

Amint látom a jelenlévők nagy része angolul olvassa a mangát :D Személy szerint nekem kedvencé vált, ezért nekikezdtem a manga fordításának ami itt elérhető: http://shounenengai.extra.hu/

LuckyDingo

Hát jah angolul olvassuk :D Japánul is olvasnám, de sajna úgy nem tudok.. Egyébként illene egy creditpage keretében megemlíteni, hogy honnan van ez az igen szépen letisztázott fejezet.. /ha te Scannelted, akkor nem kötözködöm, de általában nem így szokott lenni :P/
Egyébként nem rossz, csak a betűtípus valamiért nagyon elüt a mangától  :szemuveges:  Esetleg egy sötétszűrke, a fekete helyett javítana rajta  :jee:
Egyébként jó dolog a manga fordítás, de nem kifizetődő.. általában, aki olvassa ezeket, az angolul kezdi és nem fog átszokni a magyarra :) A magyarok pedig inkább a TVbe leadott szennyről szoknak rá az animékre és tovább nem érdekli őket, szal a mangákig nem is jutnak /csak néhányan/
Azért hajrá :lazza:

v3g374

Palika: Kuldok emailt! Mar volt eszembe hogy kene Fairy tailt magyaritani, besegitenek. :) Mult heten rendeltem meg a Yesasiatol a kotetek 1felet. Sajna a 2. kotet nem volt elerheto. :( Teljes koteteket kellene leforditani. :)

Venom

Hinyje! Bár tény, hogy eddig főleg az akció dominált a sorozatban, némi drámával vegyítve (jó, Phantom Guildes résznél volt bőven), de azért mégis csak az akció dominált. A ch72-ben azonban rohadt jól meg volt csinálva, főleg ahogy Loki miatt tényleg lehetett érezni az aggódást. Már a 71. is jól volt lezárva, de a 72. csak jobbá tette. Imádom ezt a sorozatot, remélem még sokáig kitart. :)

Egyébként mennyi chapter előny után szoktak animét indítani? FT-nél lassan ideje lesz, nem? :)


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

v3g374

Egyébként mennyi chapter előny után szoktak animét indítani? FT-nél lassan ideje lesz, nem?

Teljesen valtozo... Szerintem egy ev mulva mar FT animet fogunk nezni. :whoah: A tolove ru anime valtozata is jon tavasszal, szoval mar nem kell sok hatra.
Egyebkent nekem is nagy kedvenc lett, be is rendeltem oket. :)

LuckyDingo

Nah jah a to-love-ru az nyolcvanennyimennyi chapter és ha jól tudom monthly, szal cseppet több anyag van az animéhez :D /amúgy várom már/

Ehhez sztem még minimum a 130as chapterig kellene várni, de akár a 200ig is várnék :XD ha nem indul blőle anime addig, akkor soha :)

v3g374

To love ru 85nel jar a FT 72nel. Nem sok a kulonbseg. ;) Egyebkent mindketto heti megjelenesu. A ltr pl shounen jumppos.  :whoah:

LuckyDingo

Quote from: v3g374 on 2008-02-01, 18:09:02
To love ru 85nel jar a FT 72nel. Nem sok a kulonbseg. ;) Egyebkent mindketto heti megjelenesu. A ltr pl shounen jumppos.  :whoah:
Hmm télleg.. valamiért arra emlékeztem hogy a tlr negyven ennyimennyi oldal.. nahtess XD Mindegy :D Fairy Taillel várjunk még :D /nem akarok egy D.Gryaman 2-t  :wtf/

LuckyDingo

Fasza volt a mostani chapter is :) Régen is tök coolos volt Loki .. ehhem.. Leon /a profi/ vagy csak Leo? :S Mindegy :)
A csjozós dumát nem találtam el múltkor.. de az tutifix, hogy Lucy egy újabb stellar spirittel fog gazdagodni a közeljövőben ^^ És akkor csatlakozik a Fantastic Four /Erza, Natus, Gray, Happy/-hoz Loki is végre :)

chilip

azt hittem valami durvább dolog lesz a háttérben, hogy sajátkezüleg öli le vagy valami, de nem... nem is az ő hibája, elég bolond volt a csaj, hogy kiment egy küldetésre stellar spirit nélkül, hülyeség ellen nincs gyógyszer...

LuckyDingo

Nah egy kis  FT színezés :P Hogy ne mindig csak Bleach legyen :)
http://miranu.deviantart.com/art/Aries-from-Fairy-Tail-76731880

Alkyra


v3g374

Jóóh lett LuckyDingo!  :cool:

LuckyDingo

Hehe, örülök ha tetszik. Csináltam egy Lokisat is.. azaz mostmár Leo.. vagy akkor most melyik szerintetek? :D
DevArt valamiért szívózik most velem :/

smash++

Jó volt az új ch!!!!!
Szerintem Leo, nekem igazából jobban bejön ez a kari mint a Loki.
Amikor Leo multjáról volt szó, jól állt neki az a frizu és az a kisugárzás/jellem
Nagyon kíváncsi vagyok az erejére és a kinézetére,mert gondolom nem csak emberi alakja van.

Leo-Combat Type Spirit hmm

LuckyDingo

Valszeg a Ruhája marad csak szemcsi nélkül.. vagy pedig olyan lesz, mint Karen idejében, öltöny nyakkendő :D NEm hinném, hogy oroszlán-ruciban futkos majd, mert az azért röhejes lenne XD

smash++

Quote from: LuckyDingo on 2008-02-16, 02:12:59
Valszeg a Ruhája marad csak szemcsi nélkül.. vagy pedig olyan lesz, mint Karen idejében, öltöny nyakkendő :D NEm hinném, hogy oroszlán-ruciban futkos majd, mert az azért röhejes lenne XD
Én vmi átváltozásra gondoltam.De nem olyan bénára mint az a ló  Lucynak vagy egyéb spiritjei. Öltöny nyakkendő teljesen jó.De azért egy ilyen szintű spirit-től elvárnék vmi átváltozást mint pl Elfman esetében (neki volt vmi ilyesmi nem?)

Remélem most érdekes részek jönnek.Az,hogy már Erza is parázik kicsit fura,hiszen szinte a 3. legerősebb Fairy Tail-nél.
Jubia...úúú kapott.Szerintetek lesz ebből a beveszik a Fairy-hez dologból vagy csak fölös manga hely kitötlés volt?

LuckyDingo

Quote from: smash++ on 2008-02-22, 11:13:53
Quote from: LuckyDingo on 2008-02-16, 02:12:59
Valszeg a Ruhája marad csak szemcsi nélkül.. vagy pedig olyan lesz, mint Karen idejében, öltöny nyakkendő :D NEm hinném, hogy oroszlán-ruciban futkos majd, mert az azért röhejes lenne XD
Remélem most érdekes részek jönnek.Az,hogy már Erza is parázik kicsit fura,hiszen szinte a 3. legerősebb Fairy Tail-nél.
Jubia...úúú kapott.Szerintetek lesz ebből a beveszik a Fairy-hez dologból vagy csak fölös manga hely kitötlés volt?
Jah.. bár nem tom hirtelen hogy jött ide Erza múltja.. de nem ellenkezek a dologgal. Jubiát télleg rendben falhozcsapták, de ő se gyengus, szerintem simán felkel majd :D Ez egy Fairy Tail wannabeenek MUSTHAVE :P /ez demagyarosvolt.. XD/
Az új ellenfelek eddig gagyinak tűnnek.. bár az is lehet, hogy nem ellenfelek, csak Erzát akarják valamilyen szívességre megkérni, csak kicsit brutálisan állnak a dolgokhoz :P