Hónap végi vizsgafelejtős filmmaraton

Started by Ramiz, 2008-01-06, 17:18:40

Previous topic - Next topic

Zsiga

Végre sikerült beszereznem a zseniálisan fantasztikus Black Sea Raid-et, megnézhetnénk ezt is. :angyali:

Ramiz

Lovecraft-os amatőr rövidfilmek érdekelnek titeket? Mert akkor nem nézem meg őket magamban. Felirat nincs hozzájuk.

http://www.imdb.com/title/tt0213968/
http://www.imdb.com/title/tt0081205/
http://www.imdb.com/title/tt0393571/


Erre is nagyon kíváncsi vagyok, szintén felirat nélkül van csak meg:

http://www.imdb.com/title/tt0101550/
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Nakedape

mértékkel, mondjuk ami vígjáték is az jobban:), de a másikból 2 tényleg rövid, úgyhogy viselem a terheket a, ha populárisak
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

minuszmiki

Quote from: Ramiz on 2009-02-15, 00:55:33
Lovecraft-os amatőr rövidfilmek érdekelnek titeket? Mert akkor nem nézem meg őket magamban. Felirat nincs hozzájuk.
Egy torrent linket lökj ide, aztán amíg Ti maratonoztok, én csendes magányomban meglesem ezeket. (Ha egy héttel korábbra időzíttek btw, ott tudtam vón lenni. ;))

Ramiz

Quote from: minuszmiki on 2009-02-15, 04:38:43
Quote from: Ramiz on 2009-02-15, 00:55:33
Lovecraft-os amatőr rövidfilmek érdekelnek titeket? Mert akkor nem nézem meg őket magamban. Felirat nincs hozzájuk.
Egy torrent linket lökj ide, aztán amíg Ti maratonoztok, én csendes magányomban meglesem ezeket. (Ha egy héttel korábbra időzíttek btw, ott tudtam vón lenni. ;))

És ha egy héttel későbbre időzíttyük, eljön a Mikulás bácsi? :) Vagy elutazol?
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

minuszmiki

Nem, csak nem lakom még a fővárosban. De ha minden jól megy, márciustól ez már máshogy lesz. :)

Nakedape

én spec örülnék , ha megtartanánk feb 21 én, utána az messze is van, meg  sűrű is  nekem, legfeljebb tartsunk egyet hamar újra minuszúr miatt is :)
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

minuszmiki

Ó, miattam ne borítsátok föl a programot. :)

Kuroi Tenshi

A filmmaraton saccperkb mikortól és hogyan lesz?
Azaz: dél-délutános, egész-éjszakás, egyéb?

Nakedape

Quote from: Ramiz on 2009-01-26, 12:41:30
(reggeltől másnap hajnalig, aki bírja :D).

oké oké. ezt 14-ére írta, de tippre a  koncepció nem változott  :angyali:
gondolom a reggel azért nem 8

10? 11?
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Ramiz

Nos. Minden a résztvevőktől függ! :D Mostantól lehet tutira mondani a részvételt, és lehet választani is:

(1) Hajnali 10 órás kezdés, másnap reggelig (6-8 óra AM).
(2) Kímélősebb délutános kezdés (14-15 óra körül)
(3) Puhapöcsű este kezdős megoldás.

Filmek tekintetében: nem csinálunk netes szavazást, mert nem vált be, bonyolult meg minden, lehet javasolni, lehet örülni, de majd a helyszínen döntünk. Tuti lesz: TRASH, tuti lesz: elborult nyomesz művész-thriller-pszichohorror cucc (két kifinomult filmfan haverom is ott lesz, a Sam Neil-es Possession érdekel titeket, mert akkor Filmmaraton, egyébként megnézem addigra, mert kérdezte, mit gondolok róla), tuti lesz valami erotomán európai remekmű (Jean Rollin, Jesus Franco vagy hasonló), tuti lesz valami elborult sick fuck shit (Schramm és Trouble Every Day között tipródok, mindkettő Audition-szintű kegyetlen, undorító gyomros a nemes, romantikus emberkép-eszménynek). És nagyon szeretném megnézni az American Astronautot közösen, mert egyedül valahogy mindig mást nézek, pedig tökretökre érdekel. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Fazék

egyértelműen az egyes opciót választom.

Possession-ről most hallok először, de szívesen megnézném.

Kvikveg

#792
(1)
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Kuroi Tenshi

Quote from: Kvikveg on 2009-02-16, 21:23:32
(1)

ezt a színkombinációt... még jó, hogy nem teszed ki a vénusz-jelet :haha:
bocs :o

kiindulva abból, hogy eddig egy filmmaraton sem tartott ténylegesen
másnap reggelig, sem pedig 8 óránál több érdemi filmnézéssel,
valamint hozzáadva azt, hogy szombat kora délután még beugranék
valahova, na meg azt, hogy milyen már a nappali filmnézés, én a
(3)-ra szavazok, olyan 7 körüli kezdéssel, de tényleg reggelig.
(köveket, kavicsokat tessék! lapos, hegyes, van minden!)

teraflare

#795
mivel eddig még nem volt ezért csakazértis: (2) :hehe:
francba. előre láthatólag hétvégén megint meló  :mad: ha nem leszek fáradt akkor azért a végére még beugorhatok viszont

Ramiz

#796
Quote from: Kuroi Tenshi on 2009-02-16, 23:19:35
kiindulva abból, hogy eddig egy filmmaraton sem tartott ténylegesen
másnap reggelig, sem pedig 8 óránál több érdemi filmnézéssel

Egy azért volt... asszem. :)

Filmeket azért lehet javasolni meg hozni is!


- Possession
- Schramm / Trouble Every Day (akár mindkettő is lehet, ha bírjátok a nyomasztó dolgokat)
- Vixen / Supervixen
- Bohachi: Clan Of The Forgotten Eight
- Sex & Fury / Female Yakuza Tale / Female Prisoner 701 Scorpion
- Cannonball
- vmelyik Mad Max?
- a Dellamorte Dellamore-t végül is megnéztünk múltkor? Mert ha nem, azt én nagyon ajánlom! Végkicsengése komoly, megéri agyalni rajta, de aki csak fél szemmel követi, az is élvezni fogja (jó párosítás Filmmaratonra).
- American Astronaut! Hangolódjatok rá a zenéjének hallgatásával, youtube-os jelenetek nézésével vagy Nakedape-vel való beszélgetéssel/pm-váltással. :D
- stb.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Próféta

Ha csak filmnézés van, akkor (2) vagy (3). Az (1) nagyon jó ötlet, de akkor kell valami más is, mert tényleg nem bírjuk végig filmmel, viszont a kerti grill és a lubickolás szezonja még odébb van. Társas, csocsó?

Ramiz: ezek közül az utolsó három részemről csábító, mert a többi nagyon szörnyű filmnek hangzik :D Persze azok a legszórakoztatóbbak, bár nem pont a trancsír részleg.

Nakedape

sztem, ha nem bírjuk a filmezést, akkor megoldjuk a higítást, csocsó,  beszélgetés, biliárd sincs messze
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Ramiz

Oké. Azért bespájzolok Lovecraft-os rövid/hosszú/amatőr/profi filmeket is. Torrentét valaki el tudja hozni magyarul? :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Nakedape

hivatalos kezdés akkor?, csak mertugye tervezni is kell az életet addig.
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Nakedape

http://www.youtube.com/watch?v=CTVvok4S_9E
hangólódásképp

meg tényleg be kéne szerezni  pár réégi monster moviet
najó  mondjuk a legújabb godzilla is érdekelne ( nem nem az usa..)
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Próféta


kikuchiyo

Én afelé hajlok, hogy ezt a filmmaratont (facepalm@kép.hu) kihagyom.
A felvetett filmek között kevés van, ami érdekel, és amúgy sincs kedvem emberek közé menni.
Bocs...
Failure is the default option

Zsiga

Quote from: kikuchiyo on 2009-02-19, 01:00:12
Én afelé hajlok, hogy ezt a filmmaratont (facepalm@kép.hu) kihagyom.
A felvetett filmek között kevés van, ami érdekel, és amúgy sincs kedvem emberek közé menni.
Bocs...
+1. Mondjuk én azért odamászom egy időre, de nem hiszem hogy végig maradni fogok, főleg ha egész napos lesz.

Nakedape

akkor már lehetne tényleg délutántól, meg hozzatok filmeket amik érdekelnek, nem-e?
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Fazék


Xzone

Quote from: Nakedape on 2009-02-19, 08:53:49
akkor már lehetne tényleg délutántól, meg hozzatok filmeket amik érdekelnek, nem-e?

What he said.

Nakedape

najó, akkor a lelkesedés felélesztésére:

meglepetés akart lenni, de akkor nem lesz az :
van projektor! :whoah: :whoah:
este linkelünk képet, vetített kép nagyságának  csak a vászon szab határt (léc lepedő bekészítve, Ramiz, más, ha van nagy fehér leple (lepedőnél nagyobb ) akkor hozza.
2-3 méteres képátmérő. nna

jó, jó, fejjel lefele vetít, de ezt   normális driverrel  meg lehet fordítani.

este fazék postol képet a projektorról.
vannak  fémcicijei :D

és igen mi építettük,  salgóból is. szóval ezt kihagyni...
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution