Hónap végi vizsgafelejtős filmmaraton

Started by Ramiz, 2008-01-06, 17:18:40

Previous topic - Next topic

Fazék

#810
akkor én is leadnám szavazatomat a délutáni vetítésre, de arra tényleg gyertek már.

én is rühellek titeket kiku, Zsiga, de azért jobb lenne, ha személyesen szembeköphetnélek titeket (itt a fórumon nem az igazi, folyton törölgethetem utána a monitort...) szóval jertek légyszíves :bruhuhu:

de most komolyan. embereljétek meg magatokat!
nekem is különösen szar kedvem van mostanában és legszívesebben elkapnék valami rohadt náthát, vagy influenzát és csak döglenék otthon és tolnám az Arcanum-ot, de ennek ellenére mégiscsak megyek, mert garantáltan jó lesz PONT
Ha nem, akkor önként megzabálok egy 300g-os tábla karamellás-mogyorós Milka csokit, pedig keményen diétázok mostanában!!!

Fazék


Kvikveg

Hehe, eppen akartam mondtani, hogy milyen jol van idozitve a kissmiley az ordogszekeres gifanimhoz, aztan rajottem, hogy az egy kep. XD
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Kuroi Tenshi

Quote from: Nakedape on 2009-02-19, 13:10:12
van projektor! :whoah: :whoah:
2-3 méteres képátmérő. nna

vannak  fémcicijei :D

:whoah:

fémcici? :eek: iron maiden? :D

Xzone

Quote from: Nakedape on 2009-02-19, 13:10:12
[spoiler]najó, akkor a lelkesedés felélesztésére:

meglepetés akart lenni, de akkor nem lesz az :
van projektor! :whoah: :whoah:
este linkelünk képet, vetített kép nagyságának  csak a vászon szab határt (léc lepedő bekészítve, Ramiz, más, ha van nagy fehér leple (lepedőnél nagyobb ) akkor hozza.
2-3 méteres képátmérő. nna

jó, jó, fejjel lefele vetít, de ezt   normális driverrel  meg lehet fordítani.

este fazék postol képet a projektorról.
vannak  fémcicijei :D

és igen mi építettük,  salgóból is. szóval ezt kihagyni...
[/spoiler]

:whoah:

LCD panelt hátulról megvilágítós a projektor? Amikor megtaláltam a terveit, nekem is nagyon megtetszett :)

Ramiz

Quote from: Nakedape on 2009-02-19, 00:45:30


Másodpercekig tartott... és nagyon fájt... és Mazsinak is... :__devil:


Quote from: Nakedape on 2009-02-19, 13:10:12
meglepetés akart lenni, de akkor nem lesz az :
van projektor! :whoah: :whoah:

YEEEEEEEEEEEEEEEYYY!!! :hopp: :hopp: :hopp: :hopp: :hopp: :hopp: :hopp: :hopp: :hopp: :hopp: :hopp:


Aki ezek után nem jön, az egy rossz buzi... :D

Gyertek akkor délutánra! De gyertek!
Berúgunk, vagy nem, sütök tortát, varrok gombot, Zsiga szop... gyertek na! :__devil:
Találkozzunk 16-kor?
Filmeket a helyszínen szavazzuk meg, mint mindig, a "biztos lesz" csak azért kellett, hogy valamit írjak azért.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Flaser

Eddig úgy voltam vele, hogy szeretnék menni, erre a családomban mindenkinek ezen a hétvégén lett dolga amihez én is kellek, úgyhogy a "nekem már csak ez hiányzott" stat-ra lett visszaminősítve az event...

...de a fentiek fényében én is meg szeretnék jelenni (végre! Egy usteam-es eseményen), úgyhogy, csak azért is megpróbálom majd úgy szervezni az életem, hogy beleférjen.

Más: nem tudom hogy, eddig hogy, volt, de ott alvás (vegetálás) belefér? Mostanában mindenhova kocsival megyek, de akkor az alkohol nem fér bele. Magyarul  ha van időm detoxikálni akkor vinnék a csomagtartómban egy (24 db-os) "rekesz" (8%-os!) sört és esetleg mást is oda- (ill. másnap reggel haza) tudnék fuvarozni.
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

Zsiga

Quote from: Flaser on 2009-02-19, 22:08:56
(24 db-os) "rekesz" (8%-os!) sör
Fazék majd elhoz meg hazavisz kocsival. :angyali:

Fazék

Quote from: Zsiga on 2009-02-19, 22:19:01
Quote from: Flaser on 2009-02-19, 22:08:56
(24 db-os) "rekesz" (8%-os!) sör
Fazék majd elhoz meg hazavisz kocsival. :angyali:
hogy is szól az ősi dakota közmondás?

Könnyű ám más faszával verni a csalánt...  :ejnye:

amúgy sztem nem gond az ott alvás (bár ezzel várjuk meg zimar semigod of the grindworld válaszát is) :)

és A PROJEKTOR

a pórnép nem érdemel többet, csak a filmmaraton becsületes résztvevői méltók részesedni a teljes látványból

[spoiler]értsd: a fényképezőgépet bent felejtettem az üzletben, csak mobillal tudtam róla képet készíteni  :redface:[/spoiler]

Flaser

Ez így jól hangzik, de ebbe neki mi a jó?  :angyali:
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

Kuroi Tenshi

Quote from: Flaser on 2009-02-19, 22:08:56


Ha összecsukható kerti faszéken meg tudod oldani az alvást, akkor
megoldható :angyali: nagy alkoholizálásra ne számíts, nem szokott
jellemző lenni (kivétel egy alkalommal, ami még a kiagyalói számára
sem úgy sült el, ahogy gondolták :angyali:)

Quote from: Fazék on 2009-02-19, 22:35:01
és A PROJEKTOR

:borul:

de várjunk csak, hol vannak a fém cicik?
We want tits of steel! nao!
vagy az csak a résztvevőknek jár? :angyali:

noriko

Quote from: Kuroi Tenshi on 2009-02-19, 22:50:48
de várjunk csak, hol vannak a fém cicik?
hát ott a projekTORon. nehogy már nekem kelljen ésszrevenni!  :ejnye:
"I wish I could, but I don't want to."

Xzone

Quote from: noriko on 2009-02-19, 23:09:48
Quote from: Kuroi Tenshi on 2009-02-19, 22:50:48
de várjunk csak, hol vannak a fém cicik?
hát ott a projekTORon. nehogy már nekem kelljen ésszrevenni!  :ejnye:

Wow...tényleg. Én sem vettem észre őket :redface:

Zsiga


Ramiz

Quote from: Flaser on 2009-02-19, 22:08:56...de a fentiek fényében én is meg szeretnék jelenni (végre! Egy usteam-es eseményen), úgyhogy, csak azért is megpróbálom majd úgy szervezni az életem, hogy beleférjen.
Hát szerintem botorság lenne ezt kihagyni, mert nem tudom, hogy mikor lesz (lesz-e?) következő. Egy ideje nem jártam otthon, kíváncsi vagyok, a szüleim mit szólnak majd a bulihoz. :D

Quote from: Flaser on 2009-02-19, 22:08:56Más: nem tudom hogy, eddig hogy, volt, de ott alvás (vegetálás) belefér? Mostanában mindenhova kocsival megyek, de akkor az alkohol nem fér bele. Magyarul  ha van időm detoxikálni akkor vinnék a csomagtartómban egy (24 db-os) "rekesz" (8%-os!) sört és esetleg mást is oda- (ill. másnap reggel haza) tudnék fuvarozni.
Délutántól másnap reggelig tart a filmezés, tehát minek aludni? Fazék mester módszere: ivás éjfélig, alkohol lebontása reggelre. :) De egyébként bárki el tud hozni, pl Zsiga. De hogyha ezen múlik, akkor el is tudsz aludni nálunk (gondolom akkor te is vasárnap hajnalban feküdnél le aludni), viszont ágyat nem ígérhetek biztosra.

Quote from: Fazék on 2009-02-19, 22:35:01A PROJEKTOR

Fazék és Nakedape the semigods of buherálás!!! :whoah:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Ramiz

Akkor mi lesz? Kemény mag kezdi 4-kor, többiek később csatlakoznak? Vagy kezdjük csak hatkor? Örsön, bevásárlás előtt? Vagy után?

Jönni fog jópár haverom, ha már itt nincs nagy érdeklődés (kb hatan), remélem elférünk majd. Fűtéssel nem lesz gond, csak levegő nem lesz... :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Fazék

#826
aki tudja a számom, az holnap 2-ig bejelentkezhet a 4 órás odamenetelre, kb f3-kor indulunk majd Budafokról, hogy Tesco-ra is legyen idő.
2 (max 3) hely van még a kocsiban.

Ramiz

Valaki hozzon laptopot! Ismétlem, kéne egy számítógép! Nekem nem lesz kéznél számítógépem, se internettel, se dvd-t írni. Felirat időzítést, dvd helyességét stb előre ellenőrizzétek, ha hoztok valamit.

Nakedape, az American Astronautot ugye hozod?
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kuroi Tenshi

Quote from: Ramiz on 2009-02-20, 19:11:44
Akkor mi lesz? Kemény mag kezdi 4-kor, többiek később csatlakoznak?

Mint jeleztem, kora délután még van egy kis programom (elugrok pár
emberrel találkozni a gb oc versenyen), és csak 6-7-(8 )-ra érek oda.
(133-as busz, ugye? ^^")

Ramiz

Quote from: Kuroi Tenshi on 2009-02-20, 19:50:49
Quote from: Ramiz on 2009-02-20, 19:11:44
Akkor mi lesz? Kemény mag kezdi 4-kor, többiek később csatlakoznak?

Mint jeleztem, kora délután még van egy kis programom (elugrok pár
emberrel találkozni a gb oc versenyen), és csak 6-7-(8 )-ra érek oda.
(133-as busz, ugye? ^^")

31 (Szlovák út) vagy 131 (Baross utca). :lame:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Fazék

tényleg fontos lenne, hogy hozzon valaki notebook-ot és jelezze is itten, ugyanis én nagyon szívesen viszem a sajátomat, még 720p-s filmek is úgy-ahogy mennek rajta, de sajnos a hangkimenete egy recsegős fos, szóval használhatatlan. hacsak nincs ott valami szuperügyes szaki, aki helyben megjavítja, akkor igencsak jó lesz, ha rákészültök lélekben a némafilmek nézésére, vagy a halálos csöndre film közben, mert a 2x0,5W teljesítményű notebook hangszóró nem biztos, hogy túlharsogja a filmek közbeni reakciókat.

Nakedape

vagy  én zongorán kisérem a némafilmeket. és ezt vehetitek fenyegetésnek
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Kuroi Tenshi

Notit tudok vinni, de csak később érek oda, és akkor kérem most is
hozzatok el, mert avval nem szívesen járkálnék sötét éjjelen...

Xzone

Akkor viszek én. CRT vagy DVI kábelem viszont nincs. (A múltkor is ezért kellett DVD-t írnom vele ott helyben...lol.)

Zsiga

Quote from: Fazék on 2009-02-20, 20:07:20
tényleg fontos lenne, hogy hozzon valaki notebook-ot és jelezze is itten, ugyanis én nagyon szívesen viszem a sajátomat, még 720p-s filmek is úgy-ahogy mennek rajta, de sajnos a hangkimenete egy recsegős fos, szóval használhatatlan. hacsak nincs ott valami szuperügyes szaki, aki helyben megjavítja, akkor igencsak jó lesz, ha rákészültök lélekben a némafilmek nézésére, vagy a halálos csöndre film közben, mert a 2x0,5W teljesítményű notebook hangszóró nem biztos, hogy túlharsogja a filmek közbeni reakciókat.
Minden notebooknak recsegős fos a hangkimenete.

Nakedape

Quote from: Zsiga on 2009-02-20, 20:53:16
Quote from: Fazék on 2009-02-20, 20:07:20
tényleg fontos lenne, hogy hozzon valaki notebook-ot és jelezze is itten, ugyanis én nagyon szívesen viszem a sajátomat, még 720p-s filmek is úgy-ahogy mennek rajta, de sajnos a hangkimenete egy recsegős fos, szóval használhatatlan. hacsak nincs ott valami szuperügyes szaki, aki helyben megjavítja, akkor igencsak jó lesz, ha rákészültök lélekben a némafilmek nézésére, vagy a halálos csöndre film közben, mert a 2x0,5W teljesítményű notebook hangszóró nem biztos, hogy túlharsogja a filmek közbeni reakciókat.
Minden notebooknak recsegős fos a hangkimenete.

jó , de az övé, egy tönkrement recsegő fos.
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Zsiga


Fazék

Quote from: Xzone on 2009-02-20, 20:43:56
Akkor viszek én. CRT vagy DVI kábelem viszont nincs. (A múltkor is ezért kellett DVD-t írnom vele ott helyben...lol.)
monitorkábel van, szóval azzal nincsen gond, elég a notebook, még hosszú hangfalkábeleket is viszek, hogy rá tudjuk kötni a notit a hifire

még azt nézd meg kérlek, hogy a graf kártya driver-ében el tudod-e forgatni 180 fokkal a képet?
ati ccc-ben: Display Manager / Rotation
nvidia forceware-ben: gyorstálca ikon jobb-klikk, elforgatás, 180°

szóval 98%, hogy van rá lehetőség, de azért a biztonság kedvéért ellenőrizd le légyszi.

Xzone

Nos, az opciót megtaláltam, de csak villan egyet a kép és nem történik semmi :zomg:

Ramiz

Mindenki hozzon kábeleket. Az a legfontosabb. Sok kábel, sokféle kábel = jó filmmaraton. Kevés kábel = szar filmek, leejtett poharak, kevés sör, rossz bor, fűszerezetlen chips. Nemjó.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!