Hónap végi vizsgafelejtős filmmaraton

Started by Ramiz, 2008-01-06, 17:18:40

Previous topic - Next topic

Raggie

Hát majd fordítva dugjuk bele a kábelt! :D
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Ramiz

Quote from: Nakedape on 2010-01-25, 14:11:30
egy sima monitor kábel elég ugye a vetítőhöz. csak a gépnek kell annyit tudnia, hogy szoftveresen megfordíjja a képet  :angyali:

Azt minden normális lejátszó meg tudja csinálni. Vagy max a videokari driver-e.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Nakedape

jaja, csak azért szóltam, lélekbe
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Próféta

Quote from: Ramiz on 2010-01-25, 14:05:09
Akkor most a vasárnap délelőttös kezdés és a nappali filmezés tűnik valószínűnek, annak minden előnyével és hátrányával. :)
Ajjaj, nekem vasárnap este programom lesz, szóval szombatról vasárnapra virradásnak jobban örültem volna.  Na mindegy, reggel-délelőtt-délután még tiszteletemet teszem emelkedett társaságotokban :)

Quote from: teraflare on 2010-01-25, 12:44:38
Lehet csatlakozni? :angyali:
Neked? Hah! Álmodj királylány!  :angyali:

Quote from: Zsiga on 2010-01-25, 02:09:17
Számítógép lesz ami le tud játszani mkv-t?
Ha máshogy nem tudjuk megoldani, én elhozhatom a munkahelyi laptopomat. Valami DVI tuti van rajta, HDMI nincs. Van DVD meghajtója. Lejátszó program lesz. Helyet megpróbálok csinálni rajta, bár remélhetőleg DVD-ről is elfogadható a lejátszás sebessége. Valamelyik gyengébb Core 2 Duo van benne, de pontos típusszámot nem tudok mondani, szóval nem tudjuk, hogy lejátssza-e Zsiga ultraHD trashfilmjeit.
Azért nem baj, ha lesznek backup megoldások.

noriko

Quote from: Raggie on 2010-01-25, 05:20:10
(feb. 7-én, vasárnap reggel érkezünk meg síelésből)
Én is! Te hol síelsz?
Engem is érdekel a filmmaraton, amennyiben nem zavarok, és nem sexploitation a téma  ^^" (feltéve, hogy túlélem a sítábort és a buszutat...)

Ajánlom a Dance of the Dead (2008) zombi filmet, ha nem ismernétek. :D
És megvan a Plan 9 from Outer Space magyar dvd-n. (Erről azt kell tudni, hogy úgy reklámozták, hogy a legrosszabb film a legrosszabb szinkronnal. A szinkront a magyarországi filmkiadó munkatársai csinálták amatőrként.)
"I wish I could, but I don't want to."

Raggie

Quote from: noriko on 2010-01-26, 13:13:55
Quote from: Raggie on 2010-01-25, 05:20:10
(feb. 7-én, vasárnap reggel érkezünk meg síelésből)
Én is! Te hol síelsz?
Engem is érdekel a filmmaraton, amennyiben nem zavarok, és nem sexploitation a téma  ^^" (feltéve, hogy túlélem a sítábort és a buszutat...)

Ajánlom a Dance of the Dead (2008) zombi filmet, ha nem ismernétek. :D
És megvan a Plan 9 from Outer Space magyar dvd-n. (Erről azt kell tudni, hogy úgy reklámozták, hogy a legrosszabb film a legrosszabb szinkronnal. A szinkront a magyarországi filmkiadó munkatársai csinálták amatőrként.)
Franciaországban síelek, Val Cenis-ben. De csomó utazási iroda szervezte erre a hétre az útjait. :)
(a buszút meg nem olyan durva, csak elég töményet kell pakolni a kistáskába is ;) :D )

Mindkét filmötletet támogatom! ;)
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Ramiz

Quote from: noriko on 2010-01-26, 13:13:55
Engem is érdekel a filmmaraton, amennyiben nem zavarok, és nem sexploitation a téma  ^^" (feltéve, hogy túlélem a sítábort és a buszutat...)

Gyere nyugodtan, most valami mágikus véletlen folytán úgyis kevesebb sexploitation gyűlt össze. :D

12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

kikuchiyo

Esetleg tudom ajánlani Park Chan-Wook (Oldboy) legújabb filmjét, a Szomjúságot, talán még nem látta mindenki.
Kellően véres, kellően szórakoztató, explicit szex is van benne (bár ez nem biztos, hogy a közönség minden tagjának bejön), és összességében 2009 majdnem legjobb filmje.

(A legjobb Haneke Fehér szalagja, de az nem a maratonra való.)
Failure is the default option

Próféta

Quote from: Próféta on 2010-01-25, 21:12:40
Ajjaj, nekem vasárnap este programom lesz
(...)
Ha máshogy nem tudjuk megoldani, én elhozhatom a munkahelyi laptopomat.
Ja igen, arra remélem nélkülem is rájöttetek, hogy a laptoppal csak addig szolgálhatok, amíg ott leszek, tehát
Quote from: Próféta on 2010-01-25, 21:12:40
Azért nem baj, ha lesznek backup megoldások.

Raggie

Quote from: Próféta on 2010-01-26, 22:58:08
Quote from: Próféta on 2010-01-25, 21:12:40
Azért nem baj, ha lesznek backup megoldások.
OK, ott lesz az enyém is, meg a PC is(ha levisszük).

@kikuchiyo: OKéé! Azt amúgy is meg akartam nézni!
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Fazék


teraflare

Quote from: Fazék on 2010-01-27, 09:53:22
One-Eyed Monster
hümm. hát izé. érdekes?
:lol: Must see.
Dead snow valakit érdekel? Nagyon ez juttot róla eszembe

Ramiz

Quote from: kikuchiyo on 2010-01-26, 21:28:50
Esetleg tudom ajánlani Park Chan-Wook (Oldboy) legújabb filmjét, a Szomjúságot, talán még nem látta mindenki.
Kellően véres, kellően szórakoztató, explicit szex is van benne (bár ez nem biztos, hogy a közönség minden tagjának bejön), és összességében 2009 majdnem legjobb filmje.

(A legjobb Haneke Fehér szalagja, de az nem a maratonra való.)

Haneke nagyon annak a sznob, zsánerfilmet lenéző art mozisnak tűnt nekem eddig (az Antichrist pedig az év egyik legvackabb filmje Trier-től), szóval most kíváncsivá és egyben kételkedővé tettél.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

kikuchiyo

Quote from: Ramiz on 2010-01-27, 15:07:20
Quote from: kikuchiyo on 2010-01-26, 21:28:50
(A legjobb Haneke Fehér szalagja, de az nem a maratonra való.)

Haneke nagyon annak a sznob, zsánerfilmet lenéző art mozisnak tűnt nekem eddig (az Antichrist pedig az év egyik legvackabb filmje Trier-től), szóval most kíváncsivá és egyben kételkedővé tettél.

Az Antichrist nem tudom, hogy jön ide (én se mertem még megnézni), és a "sznob, zsánerfilmet lenéző art mozis" több tagból álló kifejezés se együtt, se szavanként sem tetszik :)

Nekiálltam írni egy ajánlót a filmről, de feladtam, kénytelen leszel elolvasni Ebert kritikáját róla (bár ez is csak a felszínt kapargatja igazából).
Failure is the default option

Makos

Quote from: Fazék on 2010-01-27, 09:53:22
One-Eyed Monster
hümm. hát izé. érdekes?

Most töltöttem le de még nem néztem meg. :D

Quote from: teraflare on 2010-01-27, 12:43:35
Dead snow valakit érdekel? Nagyon ez juttot róla eszembe
Ez meg szimplán agyatlanul beteg.

Ramiz

Remélem senkinek nincs ellenvetése, de Stingray Sam is lesz :D

ja és ugye senkinek sem baj, ha nem csak feliratos filmek lesznek? (angol hang)

több ilyen is tervbe van véve
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Fazék

Quote from: Ramiz on 2010-01-29, 22:07:05
Remélem senkinek nincs ellenvetése, de Stingray Sam is lesz :D

ja és ugye senkinek sem baj, ha nem csak feliratos filmek lesznek? (angol hang)

több ilyen is tervbe van véve
azt ugye vágod, hogy egy nap csak 24 órából áll?
vagy két vetítőterem lesz, egyikben Zsiga tv-je, a kisebbikben meg Domi projektora? :D

Ramiz

Néztetek már egyszerre két filmet? Tőlem megpróbálhatjuk. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Ramiz

12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Flaser

Quote from: Ramiz on 2010-02-03, 12:58:54
Az Adhisaya Piravi-t is muszáj megnézni! :Kiraly:
http://vids.myspace.com/index.cfm?fuseaction=vids.individual&VideoID=40057722

És megvan A feladat is, egy 3 részes (3x1 óra) no-budget magyar sci-fi TV-sorozat:
http://www.port.hu/a_feladat/pls/fi/films.film_page?i_film_id=85156&i_city_id=3372&i_county_id=-1

A fenébe is! Hogy én nem tudtam róla, hogy filmet is csináltak a Zsoldos regényből az bizony ciki.
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."


Nakedape

vasárnap hánytól kezdés akkor? 10?
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Fazék

ó franc. ez most hétvégén lesz? hmmm.

Zsiga


Ramiz

12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Fazék

annyi, hogy valamelyik nap bútorokat kell szállítanom, de azt hiszem szombaton, szóval nem lesz gond

Nakedape

szóval 10 kor kezdhetjük?
virsli megint, vagy legyek kreatívabb kaja ügyben, hmm pl lehetne levinni pár toast sütőt és akkor szeletelt kockakenyér, felvágott, sajt, és mindenki magának lent süthet nem kell mászkálni.
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Bicskei

#987
üdv a népnek egy korábbi meghívásnak tennék eleget persze ha lehet. szívesen csatlakoznék a filmmaratonhoz...ha persze nem zártkörű titkos társaság??
Ultras liberi

Flaser

Akkor most vasárnap 22:00, azaz twentytwo hundred hours.
Nem emlékszem, van ott rendes tűzhely is? Ha igen akkor vinnék disznó lapockát és kisüthetjük.
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

Kuroi Tenshi

Quote from: Flaser on 2010-02-05, 18:54:57
Akkor most vasárnap 10:00, azaz ten hundred hours.
Nem emlékszem, van ott rendes tűzhely is? Ha igen akkor vinnék disznó lapockát és kisüthetjük.

REGGEL 10!
Pincében leszünk, kazán ugyan lesz, de ott is bajos lenne :D