Hónap végi vizsgafelejtős filmmaraton

Started by Ramiz, 2008-01-06, 17:18:40

Previous topic - Next topic

Bicskei

Ultras liberi

Ramiz

Quote from: Bicskei on 2010-02-07, 10:09:02
esetleg sör valahol délután?
igen, a pincénkben :D (van hómméd tiramisu, sok)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Fazék

Quote from: noriko on 2010-02-07, 06:56:05
Hát itt meg mi történt?  :eek:
olvasom, hogy akkor 18 óra buszút után hova és hányra menjek, erre sorra hullanak ki az emberek? Milyenmárezhé!
végre egyszer tudtál volna jönni, erre pont ezt fújjuk le?...

Bicskei

Quote from: Ramiz on 2010-02-07, 10:44:50
Quote from: Bicskei on 2010-02-07, 10:09:02
esetleg sör valahol délután?
igen, a pincénkben :D (van hómméd tiramisu, sok)

esküszöm csábító az ajánlat....
csak kár h ezt a kibaszott várost ellenkező irányból lakjuk...
magyarán valami más ötlet.
:D
Ultras liberi

Kuroi Tenshi

Quote from: Kuroi Tenshi on 2010-02-06, 15:36:10
Két hét múlva, 20-21?

Bump, vagy már véglegesen behalt a filmmaraton kezdeményezés? :(

Bicskei

sztem nem halt be csak hóhelyzet volt na meg talán túl gyorsan lett szervezve...
nekem jónak tűnik az az időpont.
Ultras liberi

Ramiz

Jövő héttől szombaton spanyolom is lesz meg munkám is, úgyhogy nem tudom, mikor fog beleférni és hogyan. Könnyítene a dolgon, ha lenne alternatív helyszín (de persze az egész filmmaraton a pince miatt tudott megszületni...), vagy ha rábeszélnénk Raggie-t a szervezésre. :)

Azért ne adjátok fel a reményt. Kitalálok egy időpontot (pl lesz egy 1 hetes training a melóhelyen nemsokára, akkor hétvégén biztos nem kell majd dolgoznom.)

Stay tuned! :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Fazék

amint Nakedape-ék házának renoválásával végzünk (talán március közepe?), akár ott is lehet tartani, csak az meg nektek a világ vége (Érd), illetve az is fölmerült bennem, hogy akár lehetne nálunk is a pincében (XXII. ker.), csak ezt még meg kell gondolnom, és ez a helyszín is jócskán odébb van tőletek, szóval nem tudom, hogy megoldásnak számíthat-e bármelyik :)

Ramiz

Quote from: Fazék on 2010-02-11, 20:03:59
amint Nakedape-ék házának renoválásával végzünk (talán március közepe?), akár ott is lehet tartani, csak az meg nektek a világ vége (Érd), illetve az is fölmerült bennem, hogy akár lehetne nálunk is a pincében (XXII. ker.), csak ezt még meg kell gondolnom, és ez a helyszín is jócskán odébb van tőletek, szóval nem tudom, hogy megoldásnak számíthat-e bármelyik :)

Oké, jövő héten buli Fazékék pincéjében! Viszek nőket és némi füvet meg meszkalint, hozzatok töményet! Zene nem kell, majd a mi bandánk játszik!!! :whoah: :whoah: :whoah:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

kikuchiyo


Én maximálisan támogatom ezt a helyszínt :D
Failure is the default option

Ramiz

Már csak két hónap a következő Vizsgafelejtő... :Kiraly:

Filmjavaslat:
http://www.youtube.com/watch?v=pFhSogGnu4I&feature=player_embedded

Majd a konkrét választékot összeállítjuk a javaslatokból (visszalapozgatva kigyűjtöm a legutóbbi filmmaratonhoz kapcsolódó bejegyzéstől).

Addig is találjuk ki, hogy mi lesz az ofisöl filmmaraton pia!

Fehér Orosz? :angyali:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Nakedape

görög kávé [spoiler]kávéba metaxa[/spoiler]
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Xzone


Fazék



Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.


Zsiga

Quote from: Ramiz on 2010-06-08, 16:42:41
Egyébként lehet máris időponton egyezkedni, nekem 20-a utántól lenne jó.
Én 26-án megyek egy hétre nyaralni inni.

Nakedape

nekem  tippre elég tágan jó, de legyen már végre,  és nem picsogás és visszamondás:D
ja és lehetne benne azért rossz film is:D
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Ramiz

Zsiga a Keleti pu-s helyszín mennyire elérhető? Tippre ott sokkal több embernek lenne alkalmas az éjszakai időpont is (ingyenes parkolás, éjszakai buszok mindenhová), meg közel az Óbester. :D

Én benne vagyok jövő héten napközbeni buliban is, éjjeltől hajnaligba is (fél 11 körülre érnék oda a legtöbb napon) meg nyaralásod utáni későiben is, de asszem júli 7-e körültől már nem nagyon jó.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Zsiga

Sajnos elég bizonytalan, ha tudok biztosat majd szólok.

Próféta

TRON, vazze, TRON. Végre láttam... fel nem bírom fogni, hogy hagyhattam ki eddig.

A maga korában (1982, a Neuromancer előtt!) a látvány valószínűleg mindent alázott. Kordokumentumként azt is nagyon jól megőrzi, hogy a kockák agya már akkoriban is hasonló srófra járt - Alan kuckójában "Gort, Klaatu barada nikto" virít a falon.

Természetesen borzalmasan szar film, de nagyon... szórakoztató. Komoly sikert aratna egy maratonon. Különösen a közönség geekebb beütésű, netán egyenesen programozó részénél :) Szóval ezúton felterjeszteném a grémium elé - nyugodtan nézzétek meg, amíg nem lehetek köztetek.

Izgatottan várom a folytatást.
End of line.

Bruce

Hát ez bizony egy komoly hiányosság volt, főleg a munkádat tekintve... Ezt a filmet minden számítástechnikai ágazat képzésében (programozóknak különösképpen) kötelezően le kéne vetíteni az első előadáson. :D

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Ramiz

Animés, Satoshi Kon tiszteletére rendezett Filmmaraton érdekel valakit? Paranoia Agent + Paprika, mondjuk.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Zsiga

Quote from: Ramiz on 2010-10-16, 20:15:05
Animés, Satoshi Kon tiszteletére rendezett Filmmaraton érdekel valakit? Paranoia Agent + Paprika, mondjuk.
Érdekel.

Xzone

Quote from: Zsiga on 2010-10-16, 20:27:43
Quote from: Ramiz on 2010-10-16, 20:15:05
Animés, Satoshi Kon tiszteletére rendezett Filmmaraton érdekel valakit? Paranoia Agent + Paprika, mondjuk.
Érdekel.

Próféta

Quote from: Ramiz on 2010-10-16, 20:15:05
Animés, Satoshi Kon tiszteletére rendezett Filmmaraton érdekel valakit? Paranoia Agent + Paprika, mondjuk.
Akár.

Kuroi Tenshi

Quote from: Ramiz on 2010-10-16, 20:15:05
Animés, Satoshi Kon tiszteletére rendezett Filmmaraton érdekel valakit? Paranoia Agent + Paprika + Perfect Blue, mondjuk.

fix'd, érdekel.
Igaz a hír hallatán a fixben hozzáadottat megnéztem, de jöhet még.

Próféta

Quote from: Kuroi Tenshi on 2010-10-17, 16:07:19
fix'd, érdekel.
Felőlem hozzávehetjük a Tokyo Godfatherst és a Millenium Actresst is (ez utóbbit úgyis csak egyszer láttam), csak a végén tényleg maratoni lesz.