Main Menu

lanparty szavazás

Started by Fazék, 2008-05-21, 10:47:05

Previous topic - Next topic

jó-e neked a szept 27-28-ai hétvége a következő lanpartyhoz?

Igen
7 (70%)
Igen, de sajnos nincs gépem hozzá/ nem tudom odavinni / túl messze lakom. (küldj PM-et és megpróbáljuk megoldani)
0 (0%)
Nem, sajnos erre az időpontra már más programom van.
0 (0%)
Nem, mert azt se t'om mit keresek ebben a topic-ban
3 (30%)
Egyéb(?) - fejtsd ki a topic-ban
0 (0%)

Total Members Voted: 10

Voting closed: 2008-08-29, 02:24:59

Xzone

Engem sosem zavartak az ilyen dolgok multiplayer játékokban. Ha valamilyen fegyver/ability a játék része, akkor azt lehet használni ha jól esik. A grenade launcher miatt sem sírok a CoD4-ben...

Kuroi Tenshi

Quote from: Zsiga on 2008-09-29, 23:18:09
Soha egyszer sem áltam be campelni kezdőhelyre csipával, mindig mentem és támadtam, ellentétben veletek, elsősorban veled K_T.

[spoiler=needz moar flame]Ugye most viccelsz?
Speedballban hányszor is játszottad el, hogy felmásztál az
emelvényre és onnan campeltél awp-vel?
És "elsősorban" én campeltem kezdőhelyen? Érdekes, a
csapattagok meg mindig arra panaszkodtak, hogy előre-
rohanok. Csak akkor álltam be campelni, amikor már
annyira elfogyott a pénzem, hogy nem tudtam mást
csinálni.
AWP-t akkor sem illik venni, mert imba. Legalábbis engem
múltkor kurvára lebasztatok érte, hogy miután valaki
leszedett awp-vel, azután én is vettem. Egyszer. Te
meg sorozatosan.
Valamint baromi sok értelme volt, hogy ezt a kis flame-
háborút itt is folytattad, ahelyett, hogy megelégedtél
volna avval, hogy ott szétaláztatok minket. Igazán
rendes tőled.[/spoiler]

Fazék

más: embertelenül sok pályát találtam CS:S-hoz :eek:
mire én ezeket mind átnézem...
de szóval következő alkalomra készülök korrekt fun pályákkal is :D

Tycho

nekem kb ott kezdett sok lenni a cs, amikor anno netcaféban már azon elkezdett egy Ramizzal közös ismerősünk kurvaanyázni, hogy kapás lövéssel fejlőttem 4.5el... (Steyr Scout) - az is vicces, hogy csak CSnél hallom a játékosoktól a folyamatos camper rinyát a többinél csak a haxxorolás megy utólag :hehe:

Ramiz

Én szívesen leszek Zsiga ellen, mert perverz fasz vagyok: nem zavar jobban, ha egy AWP-vel tolnak fejbe, mint ha egy shotgunnal vagy egy Steyr AUG-gal (ami szerintem könnyebben játszható fegyver, mint az AWP... - on a sidenote: Zsiga nem tudom, hogy mennyit kempelt, én inkább rohanni láttam, de egy biztos: embertelenül ügyesen távcsövezik, én csak néztem, hogy hogy a picsába szed le embereket tizedmásodperc alatt... anyád Zsiga :haha: ).

Egyébként meg én voltam a legbénább, bibibí :D, de egyszer sikerült két embert egy (vagy 2?) golyóval fejbelőnöm fél másodperc alatt falon keresztül, és erre ha nem is mondom, hogy büszke vagyok, de azóta is magamra gondolok önkielégítés közben. :Kiraly:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Fazék

Quote from: Xzone on 2008-09-29, 23:40:22
Engem sosem zavartak az ilyen dolgok multiplayer játékokban. Ha valamilyen fegyver/ability a játék része, akkor azt lehet használni ha jól esik. A grenade launcher miatt sem sírok a CoD4-ben...
speciel én is ezt a hozzáállást tartanám normálisnak. CoD4-ben szabályosan ledöbbent agyilag, mikor megpróbálják megmagyarázni nekem, hogy a telepített mozgásérzékelős aknák azok teljesen észrevehetőek (bullshit) és nyugodtan használhatják, én viszont a 10-es alatti szintemmel nehogy már merjek grenade launcher-t használni, mert az szemétség, mert az ellen nem tud védekezni... én meg az akna ellen, meg az 50-es szintje miatti mittoménmilyen szuperfegyver ellen, stb. + a golyók elől is nehezen ugrálok el, szóval ha lehet ne lőjön rám :haha:

mittomén, egy olyan szabályt lehetne hozni, hogy csapatonként max 1 awp engedélyezett. vagy nemtom. de különben engem is csak azért zavar az awp, mert mások sokkal jobbak ilyen bezoom-ol kizoom-ol célzásokban mint én (Zsiga különösen undorítóan :haha:) és távolról csak mákkal megtámogatva (igen, beszívva) nyírom ki a mesterlövészeket  ^^"

Tycho

Fazék, a CoD4esek még nagyobb vadparasztok mint akikkel CS-ben volt dolgom, bármivel megölöd rögtön imbának hívja. Amúgy az aknák mellett el lehet futni mert a legtöbb barom vagy az orrod elé teszi, vagy úgy hogy pillanatok alatt kisprintelsz a hatóköréből :P - de igen, ebből a játékból is kiábrándultam elég hamar... Valahogy az ilyen arcok  hamar kikopnak a tremuból :whoah:

Xzone

A claymore-okat tényleg észre lehet venni imo, csak számítani kell rájuk. Pont olyan, mint a martyrdom: eleinte meghalsz tőle 10 esetből 9-szer, de miután már számítasz rá, alig kap el 1-2.

Gondolj arra, hogy hova tennéd te a claymore-t, és ott mindig figyelj a bokamagasságban lévő lézerekre.

A magasszintű fegyvereket pedig felveheted a földről...

Tycho

Quote from: Xzone on 2008-09-30, 00:10:59
A claymore-okat tényleg észre lehet venni imo, csak számítani kell rájuk. Pont olyan, mint a martyrdom: eleinte meghalsz tőle 10 esetből 9-szer, de miután már számítasz rá, alig kap el 1-2.

Gondolj arra, hogy hova tennéd te a claymore-t, és ott mindig figyelj a bokamagasságban lévő lézerekre.

A magasszintű fegyvereket pedig felveheted a földről...

hogy aztán a bandolieres p90es fasz azon picsogjon hogy mekkora imba a p90 :lol: az a játék túl sok faszt vonz szerintem :lol:

Xzone

Quote from: Tycho on 2008-09-30, 00:12:49
hogy aztán a bandolieres p90es fasz

Most megsértettél :D

De komolyan, ezt már tényleg baromságnak tartom... Hadd vázoljam fel a helyzetet egy általános multi játékban:

1, Meghaltam, nagyon beszoptam nagyon gyorsan stb.
2, Biztos vagyok benne, hogy én vagyok a legfaszább játékos a világon; teljesen tévedhetetlen, aki sosem hibázik.
3, Kikövetkeztetem, hogy az egyetlen lehetséges magyarázat az, hogy a játékban van a hiba, és ezt az engem megszivató játékos kihasználja, így tisztességtelen előnye van velem szemben.
4, OMFG, imba, unfair, hax, nerf etc.

kikuchiyo

ITT: Serious business.
Failure is the default option

Dreamcleaver

Quote from: Tycho on 2008-09-30, 00:12:49
Quote from: Xzone on 2008-09-30, 00:10:59
A claymore-okat tényleg észre lehet venni imo, csak számítani kell rájuk. Pont olyan, mint a martyrdom: eleinte meghalsz tőle 10 esetből 9-szer, de miután már számítasz rá, alig kap el 1-2.

Gondolj arra, hogy hova tennéd te a claymore-t, és ott mindig figyelj a bokamagasságban lévő lézerekre.

A magasszintű fegyvereket pedig felveheted a földről...

hogy aztán a bandolieres p90es fasz azon picsogjon hogy mekkora imba a p90 :lol: az a játék túl sok faszt vonz szerintem :lol:

Sosem értettem, hogy miért imbázzák a P90-est CoD4-ben. A többi fegyóval is éppen ua úgy lehet írtani. P90-ért való vinyogás a lámaság tipikus jele imho.  :smile:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Tycho

#252
Quote from: Dreamcleaver on 2008-09-30, 02:43:05
Quote from: Tycho on 2008-09-30, 00:12:49
Quote from: Xzone on 2008-09-30, 00:10:59
A claymore-okat tényleg észre lehet venni imo, csak számítani kell rájuk. Pont olyan, mint a martyrdom: eleinte meghalsz tőle 10 esetből 9-szer, de miután már számítasz rá, alig kap el 1-2.

Gondolj arra, hogy hova tennéd te a claymore-t, és ott mindig figyelj a bokamagasságban lévő lézerekre.

A magasszintű fegyvereket pedig felveheted a földről...

hogy aztán a bandolieres p90es fasz azon picsogjon hogy mekkora imba a p90 :lol: az a játék túl sok faszt vonz szerintem :lol:

Sosem értettem, hogy miért imbázzák a P90-est CoD4-ben. A többi fegyóval is éppen ua úgy lehet írtani. P90-ért való vinyogás a lámaság tipikus jele imho.  :smile:

Az. A vinnyogás a lámaság jele, jól mondod, amúgy meg az vinnyog a p90 miatt, aki használja, persze nagy kussban, vagy "jó akkor én is" ami megint tipikus... de ekkora faszok minden játékban vannak, minél nagyobb címke, és minél több random effekt van benne (lásd a szóráskép) annál nagyobb parasztok picsognak benne, annál hangosabban... mindenesetre jó kis thread derailment volt ez :jee: :angyali:
(amúgy az a legégőbb és a legfeltünőbb számomra, hogy ez magyar jelenség... olyan agresszív vérbunkó parasztokat mint amilyenek a magyar önjelölt pro-k én külföldi szerveren nem vettem észre pedig angolul is ugyanúgy ki tudom osztani a picsogókat... we're new to the intertubes I guess...)

Dreamcleaver

Igazad van, de nálam ez ott kezdődik, hogy az ilyet fel sem veszem, pláne nem kezdem el kiosztani őket. P90-t nagyon rövid ideig használtam, csak míg unlockoltam rá a cuccokat, és igen...be is szólogattak miatta, de leszartam. De amúgy van egy rakat egyébb fegyver, amit sokkal jobban szerettem.

Amúgy meg radar jamming + silencer FTW!  :ejnye:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Tycho

Quote from: Dreamcleaver on 2008-09-30, 14:31:56
Igazad van, de nálam ez ott kezdődik, hogy az ilyet fel sem veszem, pláne nem kezdem el kiosztani őket. P90-t nagyon rövid ideig használtam, csak míg unlockoltam rá a cuccokat, és igen...be is szólogattak miatta, de leszartam. De amúgy van egy rakat egyébb fegyver, amit sokkal jobban szerettem.

Amúgy meg radar jamming + silencer FTW!  :ejnye:

én is hamar leszoktam arról, hogy írjak, amekkora parasztok nőttek oda...

amúgy detto :D pláne a csernobili pályán tarkónkéselni az öszes snipert :whoah: