A legszebb anime lányok

Started by Che, 2003-08-21, 11:34:59

Previous topic - Next topic

Shock12

QuoteOriginally posted by Assaiki
de az mar nem volt ilyen rendes hogy kiszedted a hozzaszolasodat,es most ugy tunik,mintha felorult modjara magamban beszelnek...
Ez nem rendesség kérdése. Annyi, hogy nem szerettem volna további felesleges hozzászólással terhelni a topicot hiszen amit írtál, igaz. :)

Itachi

QuoteOriginally posted by Daihelyon
Most reggel beugrok, hogy megnézem mi történt az este itt, erre meg Shockolnak itt engem. :hopp:

Mondták már neked, hogy baromi rosszul csinálod? Nem így kéne ezt, hanem fogod, betömöríted az összes képedet, feldarabolod olyan 20Mb-s darabokra és szépen letölti mindenki, amiből ki-ki tetszése alapján kiválogatja, amit meg akar tartani. :D

Apropó, nem tudom ki hogy van vele, de nekem a kis lányos, amolyan lolitás képek nagyon nem jönnek be, a mosatni eresztésből is csak alig 62 kép volt az, amit lementettem. :D Itt furcsán nézem/néztem azt, hogy a Love Hinaból is Shinobu (vagy ki a túró) tetszik a nagy közönségnek, én inkább Mitsune Konno-t preferálom abból a sorozatból. Most tényleg ilyan fiatal a közönség nagy része vagy én vagyok már öreg? :D
Testvéééér te is Mitsune t?Én is!Ja meg Haruka sant is szeretem.... :rolleyes:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

.Attila

QuoteOriginally posted by Shock12
Szerintem eléggé egyszerûen megoldható így is... a Download Managerek igen nagy részében van inkrementális file-lista generálás... pl. én ReGet Deluxe-t használok, és abban ez igen egyszerûen megoldott... láthatod, hogy nem össznye-vissznya vannak feltéve, és simán rá lehet egy ilyet ereszteni (és nem kell minden egyes képet külön szedegetni) :) .

Ja-ja, látva a rengeteg linket, már rögtön el is indítottam a FlashGet-et.
Kérdés: te mindegyiket külön-külön beírogattad (na ezt nem hiszem), vagy van valami generátorféleséged? Az a generátorféleség nekem is jól jönne.

Assaiki

jobb klikk az oldalon, "download all by flashget",aztan megnyomod hogy "choose",aztan a file extensionnal kikeresed a jpg kiterjesztest es bepipalod,utana leOKezod... nagyjabol ennyi

ha a Shock12 fele modszert akarnad alkalmazni,akkor flashget menu: jobs/add batch download-al kell probalkozni

.Attila

QuoteOriginally posted by Assaiki
jobb klikk az oldalon, "download all by flashget",aztan megnyomod hogy "choose",aztan a file extensionnal kikeresed a jpg kiterjesztest es bepipalod,utana leOKezod... nagyjabol ennyi

ha a Shock12 fele modszert akarnad alkalmazni,akkor flashget menu: jobs/add batch download-al kell probalkozni

Kösz, de a kérdés nem erre irányult, a tömeges letöltést ismerem. Én inkább arra lennék kíváncsi, hogy 133 linket hogyan pakolt be gyorsan.

Assaiki

QuoteOriginally posted by Trivi
Kösz, de a kérdés nem erre irányult, a tömeges letöltést ismerem. Én inkább arra lennék kíváncsi, hogy 133 linket hogyan pakolt be gyorsan.

akkor viszont nem egeszen ertem hogy mit akarsz,lehet hogy csak en vagyok a hulye :D
tudnal valami peldat mondani?

.Attila

QuoteOriginally posted by Assaiki
akkor viszont nem egeszen ertem hogy mit akarsz,lehet hogy csak en vagyok a hulye :D
tudnal valami peldat mondani?

Most írtam: Shock összesen 133 linket rakott be. Nem hiszem, hogy egyenként írta be, vagy hogy copy+paste -et használt volna. A kérdésem arra irányult, hogy hogyan rakott be 133 linket gyorsan.

Assaiki

jah,mostmar leesett.... erre en is kivancsi lennek amugy :)

deyo

Mint már korábban is lett említve nem OFF-oljunk... vagy legalább rakjatok be egy-egy képet is néhanapján...:-))

(1) Flashget-es letöltésről meg csak annyit, hogy nem kell Download All.. elég egyszerűen kijelölni a kívánt linkeket és "behúzni" a bedobó ablakba.. (de utálom ezt a kif.-et):-((
És akkor csak a kifejlölteket tölti le:-))

(2) Sok link bepakolása... nemtom Shock kolléga hogy oldja meg de rengeteg módja van... ha vki szereti túlbonyolítani a dolgokat (mint én lévén programozó) kapásból elővehet egy Perl-t:-)))
De van egyszerűbb mód is... ugyanis WinXP alatt van egy "for" nevú parancs... én is csak nemrég vettem észre... értelemszerűen le lehet generálni a szükséges kódot:-))
// "for /?" ha segítség kell:-))

Na és akkor az említett kép... ha jól emléxem akkor ez még nem volt:-))

Saori

"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Assaiki

QuoteOriginally posted by deyo
Mint már korábban is lett említve nem OFF-oljunk... vagy legalább rakjatok be egy-egy képet is néhanapján...:-))

(1) Flashget-es letöltésről meg csak annyit, hogy nem kell Download All.. elég egyszerűen kijelölni a kívánt linkeket és "behúzni" a bedobó ablakba.. (de utálom ezt a kif.-et):-((
És akkor csak a kifejlölteket tölti le:-))

(2) Sok link bepakolása... nemtom Shock kolléga hogy oldja meg de rengeteg módja van... ha vki szereti túlbonyolítani a dolgokat (mint én lévén programozó) kapásból elővehet egy Perl-t:-)))
De van egyszerűbb mód is... ugyanis WinXP alatt van egy "for" nevú parancs... én is csak nemrég vettem észre... értelemszerűen le lehet generálni a szükséges kódot:-))
// "for /?" ha segítség kell:-))

Na és akkor az említett kép... ha jól emléxem akkor ez még nem volt:-))



na igen,sokfelekeppen lehet ezt,bar van aki nem szereti,ha mindig ott figyel az a drop window,de talan igy meg egyszerubb a letoltes :)
programozasra mar en is gondoltam,de... en kivancsi lennek,hogy erre mi a leheto legegyszerubb megoldas

na es hogy ne legyek annyira off,rakok be valami kepet is :)

Shadowolf

ignusnak (és előre elnézést kérek Trivitől, ha esetleg szerepelt már volna :p) :


.Attila

QuoteOriginally posted by Shadowolf
ignusnak (és előre elnézést kérek Trivitől, ha esetleg szerepelt már volna :p) :

Nem volt :)
Sőt, még a gyűjteményemben sem volt, ami 250 képből áll (csak Love Hina képek).
De szépen felduzzadt a gyűjteményem: több mint 3300 kép - 570 mega. Ebből szerintem 80-100-at csak Shocknak köszönhetek :) főleg azzal a 133-as sorozattal, csak az volt vagy 40 mega. Itt van egy a kb. 3350-ből (hát én immár kit válasszak :D):
háát, nem feltétlenül esztétikai szépség (bár annyira nem rossz), de nekem tetszik (hányszor mondtam már ezt)


Shadowolf

Addig is itt egy kép a Chobits fanoknak:

ignus

Édesek ezek a Chobits-cicák! :)

És köszi a képek Shadow-kám... :)
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Soridan

QuoteOriginally posted by Trivi

háát, nem feltétlenül esztétikai szépség (bár annyira nem rossz), de nekem tetszik (hányszor mondtam már ezt)

És ezen most mi nem esztétikus? :confused: Szvsz :cool:

Saori:

Az ottan nagyon Muci-nak néz ki ottan... /me pajzsa mögé bújik
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

.Attila

QuoteOriginally posted by Soridan
És ezen most mi nem esztétikus? :confused: Szvsz :cool:

Azt írtam, hogy "nem feltétlenül esztétikai szépség", és azért írtam, mert nem a "csillogó szemű, sakura száll mindenfelé" típus. Nézdd meg a Noir utolsóelőtti, meg az azelőtti részét, és látni fogod, hogy egy kicsit "underdeveloped", bár ennek ellenére valahogy mégis szép számomra.

Tiaro

Ööö... felmerült bennem a kérdés, hogy itt mindenkinek az olyan anime-csajok jönnek be, mint Rei, Asuka, vagy Chloe...?

Szóval tizenöt éven felül már ciki? Gondolok itt például az olyan hölgyekre, mint Misato:
I walk a lonely road / The only one that I have ever known
Don't know were it goes / But it's home to me and I walk alone
I walk this empty street / On the boulevard of broken dreams
Where the city sleeps / And I'm the only one and I walk alone

Tiaro

I walk a lonely road / The only one that I have ever known
Don't know were it goes / But it's home to me and I walk alone
I walk this empty street / On the boulevard of broken dreams
Where the city sleeps / And I'm the only one and I walk alone

Tiaro

I walk a lonely road / The only one that I have ever known
Don't know were it goes / But it's home to me and I walk alone
I walk this empty street / On the boulevard of broken dreams
Where the city sleeps / And I'm the only one and I walk alone

Shock12

QuoteOriginally posted by Tiaro
Szóval tizenöt éven felül már ciki? Gondolok itt például az olyan hölgyekre, mint Misato:
Nem mindenkinek...
Misatoval szemben inkább Mizuho... :D Onegai! ;)

.Attila

QuoteOriginally posted by Tiaro
Ööö... felmerült bennem a kérdés, hogy itt mindenkinek az olyan anime-csajok jönnek be, mint Rei, Asuka, vagy Chloe...?

Szóval tizenöt éven felül már ciki? Gondolok itt például az olyan hölgyekre, mint Misato:

Rajtam kívül ki mondta még, hogy tetszik neki Chloe? Na jó, Soridan is tett rá utalást, de rajtunk kívül még ki?
Hát akkor ez neked megy, Soridan, még Chloe:

Tiaro

QuoteOriginally posted by Trivi
Rajtam kívül ki mondta még, hogy tetszik neki Chloe? Na jó, Soridan is tett rá utalást, de rajtunk kívül még ki?
Hát akkor ez neked megy, Soridan, még Chloe:

Én csak az elvre kérdeztem rá: ha végignézed a topicot, 90% a 14 éven aluli lányok száma. Én meg csak érdeklődök, hogy mér baj ha egy nőnek mellei is vannak... ;)
Nem kifejezetten Chloera gondoltam én se, csak egy példa volt.
I walk a lonely road / The only one that I have ever known
Don't know were it goes / But it's home to me and I walk alone
I walk this empty street / On the boulevard of broken dreams
Where the city sleeps / And I'm the only one and I walk alone

.Attila

QuoteOriginally posted by Tiaro
Én csak az elvre kérdeztem rá: ha végignézed a topicot, 90% a 14 éven aluli lányok száma. Én meg csak érdeklődök, hogy mér baj ha egy nőnek mellei is vannak... ;)
Nem kifejezetten Chloera gondoltam én se, csak egy példa volt.

Chloe nem lehet csak 14, mert Mireille 21 éves (kb.), és az emlékeikben mindhárman (Kirika-t is beleszámolom) egykorúak.

Saori

Akkor ignusnak egy nagyobb adag kép....

Először két chi..
Chi1 Chi2
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Shock12

QuoteOriginally posted by Saori
Akkor ignusnak egy nagyobb adag kép....
Először két chi..
Az elsõ képen Chi már átesett néhány komoly upgrade-en... ;)

Saori

És most egy nagyobb adag hölgyemény...


01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Saori

QuoteOriginally posted by Shock12
Az elsõ képen Chi már átesett néhány komoly upgrade-en... ;)

Noigen ...:D
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"