A legszebb anime lányok

Started by Che, 2003-08-21, 11:34:59

Previous topic - Next topic

Relunx

Ramiz-nek és Noki-nak:
Nah, feltettem a képeket!
A sima képeket az "anime" szekcióba tettem!
A hentai képeket a "hentai" szekcióba tettem!

Remélem elnyeri a tetszéseteket Ramiz és Noki!

Relunx

Marfy

Quote from: RelunxRamiz-nek és Noki-nak:
Nah, feltettem a képeket!
A sima képeket az "anime" szekcióba tettem!
A hentai képeket a "hentai" szekcióba tettem!

Remélem elnyeri a tetszéseteket Ramiz és Noki!

Relunx
Nem rossz képek bár a hentai annyira nem teccett de a többi jó :).

Relunx

Mi volt a baj a hentai képekkel?

Relunx

Relunx

Noki-nak:
Ismét megkérdem: Mi volt a baj a hentai képekkel?

Relunx

NuDLy

1.Shampoo (Ranma) & Lum (Urusei Yatsura)
2.Primera (MKR)
3.Ranpha (Galaxy Angel)
Ranpha pic =)



Titkos

Quote from: shampoo1.Shampoo (Ranma) & Lum (Urusei Yatsura)

Szerintem is, + Botan a Yu Yu Hakusho-ból. :)
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


Thomasson88

hm.Anime lányok nem hentaiból? az érdekes de vannak. Mondjuk a YGO ból Mai. Vagy neekm a DBZ bõl ChiChi. Sajna még csak nem sok animét láttam igy nem tudok sokat mondani. 9-10animét láttam de szép csajokít inkább Hentaiban láttam
Jól kezdõdött ez a nap is, csak kár, hogy felébredtem.

Bill

Jeenleg:
Belldandy (Oh!My Goddess! - Aa!Megamisama!)
Tomoe (Rurouni Kenshin)
"I think he had a connection to his audience that was very, very deep. His music is powerful, very intense. That sort of power is rare. You hate to lose somebody like that, someone who keeps the music alive and moving ahead. Not many guys like him come along."
   - Bruce Springsteen [Kurt Cobainrõl]

Necrid^

My view :

Kikyo ( Inuyasha )
Ran   ( Detective conan )
Nyuu ( Elfen Lied )
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Ramiz

Quote from: NecridRan   ( Detective conan )
Õ nekem is nagyon szimpi! :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Necrid^

Quote from: RamizÕ nekem is nagyon szimpi! :)

ugye? pedig sokán monták hogy ló arcu de nekem is vhogy naon szimpi :)
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

SaiyaGin

Quote from: Necridugye? pedig sokán monták hogy ló arcu de nekem is vhogy naon szimpi :)

A sorozat elején én nem találtam túl szépnek, de a 200. rész körül már nagyon jól néz ki.   :jee:
És ha már itt tartunk, nekem Kazuha is szimpi.

Necrid^

Quote from: SaiyaGinA sorozat elején én nem találtam túl szépnek, de a 200. rész körül már nagyon jól néz ki.   :jee:
És ha már itt tartunk, nekem Kazuha is szimpi.

Kazuha és Ran naon hasonitanak egymásra, ahol ténleg jó nézt ki Ran a 8-as movieban.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

SaiyaGin

Quote from: NecridKazuha és Ran naon hasonitanak egymásra, ahol ténleg jó nézt ki Ran a 8-as movieban.

Azt sajnos még nem láttam, de már be van ígérve.
Hogy ne legyek nagyon off: a topikba illik Jodie-sensei is.  :)

Necrid^

Quote from: SaiyaGinAzt sajnos még nem láttam, de már be van ígérve.
Hogy ne legyek nagyon off: a topikba illik Jodie-sensei is.  :)

Jodie sensei hol is hallotam ezt a nevet?
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

SaiyaGin

Quote from: NecridJodie sensei hol is hallotam ezt a nevet?

Egy párszor már mondhatták az animében. (Habár igen kevés japán nyelvû részt láttam.)

Necrid^

Quote from: SaiyaGinEgy párszor már mondhatták az animében. (Habár igen kevés japán nyelvû részt láttam.)

:)
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

.Attila

Mivel új tagok vannak, újra elmondhatom :)

Chloe (Noir)
Motoko (Love Hina)
Sakaki (Azumanga Daioh)

Ramiz

Quote from: Necridugye? pedig sokán monták hogy ló arcu de nekem is vhogy naon szimpi :)
Lóarcú? Isten ments! Az Aerosmith énekese, az a lóarcú!
A mangában is van egy csomó szép kép... :o
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Necrid^

Quote from: RamizLóarcú? Isten ments! Az Aerosmith énekese, az a lóarcú!
A mangában is van egy csomó szép kép... :o

:)
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Relunx

QuoteOriginally Posted by Bill
Jeenleg:
Belldandy (Oh!My Goddess! - Aa!Megamisama!)
Tartom! Belldandy nagyon RULZ!

Relunx

HVp213

Na írjunk ide is valamit:

Motoko RULZ!!!!!!!!

A bemutatkozásba már mondtam a Love Hina-t töltöttem le elõször annak is a harmadik részét ami "róla" szól, de nam nagyon jött be a film õ volt az egyik ok amiért adtam a sorozatnak (s ezzel a fent lévõ anime-knak is) mégegy esélyt!
JÓL TETTEM!!! LOVE HINA 4EVER :jee:
(most a mangan rágódom  :cool:  az is!!!)
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

katz

Quote from: HVp213Na írjunk ide is valamit:

Motoko RULZ!!!!!!!!

A bemutatkozásba már mondtam a Love Hina-t töltöttem le elõször annak is a harmadik részét ami "róla" szól, de nam nagyon jött be a film õ volt az egyik ok amiért adtam a sorozatnak (s ezzel a fent lévõ anime-knak is) mégegy esélyt!
JÓL TETTEM!!! LOVE HINA 4EVER :jee:
(most a mangan rágódom  :cool:  az is!!!)
:jee: Grat + hasonlók


Most kurva részeg vagyok az uccso vacsora alatt elfogyasztott italmennyiség miatt v tényleg nincs meg a kézfogos szmájli?

HVp213

Quote from: katz:jee: Grat + hasonlók


Most kurva részeg vagyok az uccso vacsora alatt elfogyasztott italmennyiség miatt v tényleg nincs meg a kézfogos szmájli?
Parancsolj :tezsvir:
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

katz

Quote from: HVp213Parancsolj :tezsvir:
:eeek:  Na jó! Talán holnap menni fog...

HVp213

Quote from: katz:eeek:  Na jó! Talán holnap menni fog...
:3x3:
Bízom benned, akinek ilyen jó ízlése van... (mint nekem:p)!
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

katz

Quote from: HVp213Motoko RULZ!!!!!!!!

A bemutatkozásba már mondtam a Love Hina-t töltöttem le elõször annak is a harmadik részét ami "róla" szól, de nam nagyon jött be a film õ volt az egyik ok amiért adtam a sorozatnak (s ezzel a fent lévõ anime-knak is) mégegy esélyt!
JÓL TETTEM!!! LOVE HINA 4EVER :jee:
(most a mangan rágódom  :cool:  az is!!!)
:tezsvir:  :jee: (Józanul, mindjárt jobban sikerül :D)

Nekem nem volt kedvencem a sorozatból. Átlagos anime karaktek mind, de mégis vhogy mások, egyediek mindanyian és nagyon szerettem az összes szereplõt. Manga is jó volt nagyon, de sok helyen nagyon elszállt dolgok voltak benne :haha: Jó volt nagyon

HVp213

Quote from: katz:tezsvir:  :jee: (Józanul, mindjárt jobban sikerül)

Nekem nem volt kedvencem a sorozatból. Átlagos anime karaktek mind, de mégis vhogy mások, egyediek mindanyian és nagyon szerettem az összes szereplõt. Manga is jó volt nagyon, de sok helyen nagyon elszállt dolgok voltak benne :haha: Jó volt nagyon
Nyalátod! Ha nagyon akarsz valamit sikerülni fog :p :appl:  :whoah:  :jee: Gratula!!!
Arról szól a thread, hogy melyik a legjobb ergo melyik a kedvenced (persze lehet neked többi is ;) )! Szerintem az animebe is akad elég elszálló dolog (Kei Pl. :p mondjuk õ mindkét helyen eleget röpköd). NAGYON RÖVID AZ ANINME!!!!
(A manga se túl hosszú csak lasaban olvasok s nehezebben veszem rá magam, de ha sikerül leülni pajszerral se szednek ki a székbõl...  :lazza: )
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

SaiyaGin

Quote from: RelunxTartom! Belldandy nagyon RULZ!

Relunx

Ebben én is egyetértek! :jee:
Most nézem a sorozatot. :)

Necrid^

#2099
Nah azt hogy felejthettem el..

SANGO-chan
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!