A legszebb anime lányok

Started by Che, 2003-08-21, 11:34:59

Previous topic - Next topic

Dragon

Nekem mindig is Rei (NGE) volt és lesz az elsõ és egyetlen.

Habár, ha csak a karaktert/jellemet nézzük, akkor nagy kedvencem Natasha Ladinov (Gunsmith Cats Ep.3)
Habár hozzá különleges viszony fûz ;)
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

Dragon

Quote from: katzAzonkívül, h egy ostoba robotkurva?
Én alapbúl utálom ezeket a karaktereket, ugyan úgy, mint a mechákat, bár azok másért. Esetleg megbeszélhetnénk a témát egy megfelelõbb topicban pl.: vallás, ezoterika...
Már kifejtetted, nem akarod, hogy a mesterséges intelligencia átvegye a hatalmat, és ezt erre a területre is kivetíti a tudatalattid.
Üdvözlettel:
 Dr. Freud :D
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

Marfy

Quote from: katzAzonkívül, h egy ostoba robotkurva?
Én alapbúl utálom ezeket a karaktereket, ugyan úgy, mint a mechákat, bár azok másért. Esetleg megbeszélhetnénk a témát egy megfelelõbb topicban pl.: vallás, ezoterika...
Nembaj nekem akkor is bejön és k*rvázd csak ott ahol akarod nem érdekel.
SZerintem nem ostoba, sokkan ostobábbak pedig nem is robotok.
Részemrõl a téma lezárva.
Mellesleg gart az 500-hoz :D.

katz

Quote from: bpka000Már kifejtetted, nem akarod, hogy a mesterséges intelligencia átvegye a hatalmat, és ezt erre a területre is kivetíti a tudatalattid.
Üdvözlettel:
 Dr. Freud :D
Ez nem ilyen eccerû, de jó helyen kapisgálsz
Quote from: DjinnNa és az Onegai teacher-bõl a tanárnõ (mostnemtomhogyhívják). Õ senkinek nem tetszik? Csak nekem? :D
Nekem is
Quote from: Djinnedit: Na nem kell félreérteni...
Hááát persze, nem fogjuk félreérteni. Szegény Animal :D

Manitu

Quote from: bpka000Nekem mindig is Rei (NGE) volt és lesz az elsõ és egyetlen.
Egyetértek! Bár ez az avataromból is látszik  ;)


Djinn

Quote from: katzHááát persze, nem fogjuk félreérteni. Szegény Animal :D
Ha esetleg szeretem a lányokat is, attól miért szegény? :D :rolleyes:
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

katz

Quote from: DjinnHa esetleg szeretem a lányokat is, attól miért szegény? :D :rolleyes:
:lul: Csak szólj, ha Animal meggondolja magát és elveszlek én :D
OFF END

ON:
Legszebb csajok (sorrend nélkül):
öööö a neveket sosem jegyzem meg szal lehet javítani, ha tudtok bõvebb infót és lusta vagyok utánnanézni...
Onegai Teacher tanárnõje + az elõbb említett csajszi és nekem bejött az elsõ részbõl a tanárnõ tüzes anyukája is :D Hot Sexy Mama :D ;)
LH: Naru, a felnõtt Kaolla
NGE: Asuka
Az Ah My Goddes istennõi
A Golden Boy legtöbb nõi karektere :D
Agent Aika: Aika
FMP: Chidori
Outlaw Star cicalánya: asszem Asia Claw Claw
Sorcerer on the Rocks: a papnõ (ejj de sok echit láttam pedig nem is szeretem õket) :D
Those Who Hunt Elves: a kiscsaj a nagy tankjával, ki más? ;)
A You're under arrest rendörnõpárosa

Manu

Quote from: DjinnHa esetleg szeretem a lányokat is, attól miért szegény? :D :rolleyes:

 :lul: gúd ánszvör  :lul:

Animal

Quote from: DjinnHa esetleg szeretem a lányokat is, attól miért szegény? :D :rolleyes:

Hát igen, nincs abban semmi kivetnivaló, végülis én is szeretem õket...
De, hogy ne legyek off: Naru & Mitsune  :jee:

( :_off:  Teljesen elbizonytalanodtam. Mitsune vagy Kitsune? Én az utóbbira emlékszem valamiért, de az animeinfon az elõbbi szerepel. Viszont náluk Kaolla is Koalla  :wtf: )

Meske

Quote from: katz:lul: Csak szólj, ha Animal meggondolja magát és elveszlek én :D
Hé, te kis csírkefogó. Nemrég még mintha engem akartál volna elvenni. Nekem nagyon úgy tûnik, hogy te valahogy S.O.S.-ben akarsz feleséget keríteni magadnak! :D

ON:
Chii szerintem is aranyos!
Kaolla is cuukiii, de én fõleg viselkedése miatt szeretem!

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

katz

#2050
Quote from: AnimalNaru & Mitsune  :jee:

( :_off:  Teljesen elbizonytalanodtam. Mitsune vagy Kitsune? Én az utóbbira emlékszem valamiért, de az animeinfon az elõbbi szerepel. Viszont náluk Kaolla is Koalla  :wtf: )
Amennyire én emlékszem: Mitsune
Quote from: MeskeHé, te kis csírkefogó. Nemrég még mintha engem akartál volna elvenni. Nekem nagyon úgy tûnik, hogy te valahogy S.O.S.-ben akarsz feleséget keríteni magadnak! :D
Á, háremet gyüjtök :D Min 6 feleség kell!!! ;)
Quote from: MeskeKaolla is cuukiii, de én fõleg viselkedése miatt szeretem!
Én is. Szereti a haditechnikát, szeret barkácsolni, van mûszaki érzéke. Olyan mint én csak egy "picikét" kisebb, aktívabb és mellékesen lányból van :D

Meske

Quote from: Animal( :_off:  Teljesen elbizonytalanodtam. Mitsune vagy Kitsune? Én az utóbbira emlékszem valamiért, de az animeinfon az elõbbi szerepel. Viszont náluk Kaolla is Koalla  :wtf: )
A Mitsune a rendes neve, a Kitsune a beceneve, szóval mindkettõ jó. :)

A másik pedig:
KAOLLA[/COLOR][/FONT]
és nem Koalla :wtf:

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Animal

Quote from: MeskeA Mitsune a rendes neve, a Kitsune a beceneve, szóval mindkettõ jó. :)
KAOLLA[/COLOR][/FONT]

No, hát ezt mondom én is (mármint, hogy Kaolla), csak az animeinfo-sok szerint Koalla. Amúgy köszönöm Meske és katz  :merci:  Szóval legyen akkor Mitsune. Nehogymá' Djinn  :_piszka: engem, hogy más nõket becézgetek  :haha:

.Attila

Quote from: MeskeA Mitsune a rendes neve, a Kitsune a beceneve, szóval mindkettõ jó. :)
Pontosan. Mitsune a keresztneve, a családi neve (sajnos nem tudom pontosan) K-val kezdõdik, ezeket kombinálva lett Kitsune.

edit: és az anime-ben végig Kitsune-nek hívják ;)

Meske

Quote from: BonciPontosan. Mitsune a keresztneve, a családi neve (sajnos nem tudom pontosan) K-val kezdõdik, ezeket kombinálva lett Kitsune.

edit: és az anime-ben végig Kitsune-nek hívják ;)
Mitsune Konno a teljes neve :)

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Titkos

Quote from: BonciPontosan. Mitsune a keresztneve, a családi neve (sajnos nem tudom pontosan) K-val kezdõdik, ezeket kombinálva lett Kitsune.

edit: és az anime-ben végig Kitsune-nek hívják ;)

Ez a becenév még illik is rá, mert a Kitsune japánul rókát jelent, és tényleg mindig olyan fejet vág, mint egy rosszban sántikáló ravasz róka. :)
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


Feldin

#2056
Katz, ez jó volt :D

Nekem(véletlenül se sorrendben):
Ayu-chan (Ultra Maniac)
Miyafuji Miina (Onegai Twins)
Futaba chan (Green Green)
Tomo chan
Motoko
Chidori
Mako a D. C.-bõl.
I's-bõl Itsuki (manga)



Shiroi! Segíts! Kit hagytam ki?
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Mattanja

#2057
Quote from: FeldinShiroi! Segíts! Kit hagytam ki?
Mako - t a Da Capo-ból. :) És mondjuk a többi lányt is, de ez már mellékes... :haha:
Aztán az I's OVA is kiamaradt...
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Moha

Quote from: TitkosEz a becenév még illik is rá, mert a Kitsune japánul rókát jelent, és tényleg mindig olyan fejet vág, mint egy rosszban sántikáló ravasz róka. :)
Jaja. És ritkán látni nyitva a szemét. :) És mellesleg õ is jól néz ki (az animében és plüss változatban is :D)

Animal

Quote from: MohaJaja. És ritkán látni nyitva a szemét. :) És mellesleg õ is jól néz ki (az animében és plüss változatban is :D)

Most lehet, hogy rosszul emlékszek, de szerintem soxor volt nyitott szemmel látható, viszont mindig csak eggyel (a másikat "huncutul" becsukta  :) ).
Plüssben ugyan még nem láttam, de "élõben" (azaz anime-ben) tényleg  :jee:

Relunx

Régen szóltam ehhez a topichoz, gondoltam most megteszem.

Hogy bõvítsem a "Legszebb anime lányok" listáját megkockáztatom, hogy megemlítsem a Yu-Gi-Oh-ból a "Dark Magician Girl"-t.

Nekem nagyon bejött és RULEZ! (valag képem van róla :D)
Majd belinkelek pár képet. (mint elérési útvonal)

Relunx

Marfy

Quote from: RelunxNekem nagyon bejött és RULEZ! (valag képem van róla :D)
Majd belinkelek pár képet. (mint elérési útvonal)

Relunx
Vagy akár a képgalériába is beteheted ;).

Alkyra

Chi(chobits) és Dita(Vandread) NAGYON KAWAIIII!!

De nem feledkezzünk meg Shinobu-chanról se!
Szerintem õk a legaribbak.(legalábbis azok az animek közül amit eddig láttam..)

Titkos

Lum-chan, az Urusei Yatsura egyik fõszereplõje. :)
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


Relunx

Noki-nak:
Hétvégén majd beteszek pár képet a képgalériába.
Hentai is kell belõle? Vagy csak "sima" képeket tesgyek be?

Relunx

Marfy

Quote from: RelunxNoki-nak:
Hétvégén majd beteszek pár képet a képgalériába.
Hentai is kell belõle? Vagy csak "sima" képeket tesgyek be?

Relunx
Ahogy jónak látod :).

Relunx

Akkor mindkét fajtából berakok párat (olyan 10-10 db).

Relunx

Ramiz

Nem tudom, kirõl van szó, de az biztos, hogy hentai is kell belõle!!! :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Relunx

Ramiz-nek:
Hogy pontosítsak: egy SZÕKE nagy mellû anime girl-rõl van szó :D
(Asszem ezzel mindent elárultam  :rolleyes: )
Ma este felrakom õket a képgalériába.

Relunx

Ramiz

Most már tudom, kirõl van szó, és fent tartom elõzõ véleményemet. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!