A legszebb anime lányok

Started by Che, 2003-08-21, 11:34:59

Previous topic - Next topic

Thomasson88

#2100
Quote from: NecridNah azt hogy felejthettem el..

SANGO-chan.
Ehh. Õ igencsak jól néz ki :)Melyik animében van. Ha megmnodod felkerül a nagyon hamara letöltendõ listára. Ha meeg még az adott anime sotryja is jó akkor meg ihaj csuhaj :)
Jól kezdõdött ez a nap is, csak kár, hogy felébredtem.

Necrid^

Quote from: Thomasson88Ehh. Õ igencsak jól néz ki :)Melyik animében van. Ha megmnodod felkerül a nagyon hamara letöltendõ listára. Ha meeg még az adott anime sotryja is jó akkor meg ihaj csuhaj :)

Nem mondod? nem ismered az inuyashat?:)
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Titkos

Quote from: Thomasson88Ehh. Õ igencsak jól néz ki :)Melyik animében van. Ha megmnodod felkerül a nagyon hamara letöltendõ listára. Ha meeg még az adott anime sotryja is jó akkor meg ihaj csuhaj :)

Az Inu Yasha-ban szerintem is Sango a legszebb. :)  A sorozatot pedig csak ajánlani tudom. :D  (Rumiko ugyebár... :jee: )
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


HVp213

Quote from: NecridNah azt hogy felejthettem el..

SANGO-chan.
Ejnye-ejnye!!! :p
Mondjuk én se írtam õt pedig  :jee:
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Dragon

Srácok, nem akarok kukacoskodni, de szerintem jobb lenne, ha a képeket csak link formájában tennétek be, nem [ I M G ] taggel.
És a quote-ból is szedjétek ki, légyszi.
Ugyan nekm 1M-n meg se kottyan, de sokaknak lassítja a fórumot.
Köszi szépen.
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

Necrid^

Quote from: bpka000Srácok, nem akarok kukacoskodni, de szerintem jobb lenne, ha a képeket csak link formájában tennétek be, nem [ I M G ] taggel.
És a quote-ból is szedjétek ki, légyszi.
Ugyan nekm 1M-n meg se kottyan, de sokaknak lassítja a fórumot.
Köszi szépen.

Rendicsek! meg is történt és sry .
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Thomasson88

Quote from: NecridNem mondod? nem ismered az inuyashat?:)
Az InuYashát ugy ismerem csak ,hogy hallottam már róla jó párszor meg tudom hogy RTL Klubon vetítik meg sokak kedvence ,de engem már akkor sem érdekelt nagyon. (Meg most se) Így nem láttam belõle egy részt sem . Í gy nem ismertem az aranyos hölgyet. Mindettõl függetlenül jól néz ki. De még sem töltöm le az animét. Túl sok részes, és annyira meg nem érdekel :) :)
Jól kezdõdött ez a nap is, csak kár, hogy felébredtem.

Necrid^

Quote from: Thomasson88Az InuYashát ugy ismerem csak ,hogy hallottam már róla jó párszor meg tudom hogy RTL Klubon vetítik meg sokak kedvence ,de engem már akkor sem érdekelt nagyon. (Meg most se) Így nem láttam belõle egy részt sem . Í gy nem ismertem az aranyos hölgyet. Mindettõl függetlenül jól néz ki. De még sem töltöm le az animét. Túl sok részes, és annyira meg nem érdekel :) :)

Kár,pedig jó anime-t élveztél volna.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

katz

Quote from: NecridKár,pedig jó anime-t élveztél volna.
Na, errõl megoszlanak a vélemények. Láttam mindegyik részét, és hát kéremszépen... Soha többé ilyen hosszú sorozatot. Na jó talán a Ranmát még beválalom :rolleyes:

Relunx

Jelenleg a legszebb anime lány (nálam) az: Belldandy :D

Relunx

[ Error ]

A legszebb anime hölgy szerintem Konoko  az Oni c. számítógépes gammából... :jee:

Necrid^

Faye Valentine se semmi Click
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Zelgadis

Naná, hogy nem maradhatott ki innen http://usteam.hu/pictures/a/pics/1117622796437.jpg">Milfeulle a Galaxy Angelbõl ^_^

Alkyra

Quote from: ZelgadisNaná, hogy nem maradhatott ki innen http://usteam.hu/pictures/a/pics/1117622796437.jpg">Milfeulle a Galaxy Angelbõl ^_^

Azt érdemes egyb. megnézni?
Egyb. nekem õ tettszik, de nagyon:
Ro-Hunter-(asszem)

Zelgadis

Quote from: AlkyraAzt érdemes egyb. megnézni?
Egyb. nekem õ tettszik, de nagyon:
Ro-Hunter-(asszem)

Egyb?

Egyb, nem egyb, érdemes megnézni :D már aki kedveli az idióta anime vigjátékokat :]

NuDLy

Quote from: ZelgadisNaná, hogy nem maradhatott ki innen http://usteam.hu/pictures/a/pics/1117622796437.jpg">Milfeulle a Galaxy Angelbõl ^_^
*_____* Õ nekem is teccik!
http://usteam.hu/pictures/a/pics/1117626991825.jpg
Nem tudjátok, h õ melyik animében szerepel? =)



katz

Galaxy Angel felírva a listára. Már csak szabadidõ kellen. Maj nem fórumozok annyit  :rolleyes:
Quote from: AlkyraEgyb. nekem õ tettszik, de nagyon:
Ro-Hunter-(asszem)
Ciccca :D
Ki ez, mi ez, milyen anime, van belõle hentai? :D
Quote from: shampoohttp://usteam.hu/pictures/a/pics/1117626991825.jpg
Nem tudjátok, h õ melyik animében szerepel? =)
Csini

Titkos

Quote from: ZelgadisEgyb?

Egyb, nem egyb, érdemes megnézni :D már aki kedveli az idióta anime vigjátékokat :]

Ezek után én is felveszem a megnézendõk listájára. :)
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


Alkyra

Quote from: katzCiccca :D
Ki ez, mi ez, milyen anime, van belõle hentai? :D

Ro=Ragnarok Online. Nem animebõl van. :( Sem hentaiból. :( :(
Pedig jó lenne. Bár, lehet, hogy a Ragnarok The Animationban van ilyesmi.
Még nem láttam
:D

Sinistro

Quote from: AlkyraRo=Ragnarok Online. Nem animebõl van. :( Sem hentaiból. :( :(
Pedig jó lenne. Bár, lehet, hogy a Ragnarok The Animationban van ilyesmi.
Még nem láttam
:D

Nem, sajnos nincs :(.


Quote from: shampoohttp://usteam.hu/pictures/a/pics/1117626991825.jpg
Nem tudjátok, h õ melyik animében szerepel? =)

Csak tipp: Szerintem hasonlít Meyrin Hawke-ra a Gundam Seed Destiny-bõl  :rolleyes: .

katz

Quote from: AlkyraRo=Ragnarok Online.
Köcce az infot
Quote from: AlkyraNem animebõl van. :(
:bruhuhu:
Quote from: AlkyraSem hentaiból. :( :(
:bruhuhu:  :bruhuhu:


Relunx

A mostani új kedvenc az: Meg "Burst Angel" animébõl!
Most sajna nemtok képet belinkelni, de ha hazaértem, majd linkelek képet.

Relunx

Fazék

Quote from: ManuThat's my kind of babe:

Natsuki/Mai Hime
Natsuki/Mai Hime2
Natsuki/Mai Hime3
Natsuki/Mai Hime4
Yeeehaaaw! Végre tudom, ki az akit beraktam a mobilomba háttérképnek :D (3-as kép jobb oldali része)
Következõ megnézendõ sorozat azt hiszem kiválasztva :D
(amúgy jó a sorozat? érdemes belevágni a nõn mint okon kívül?  :))

Alkyra

Quote from: BlimpYeeehaaaw! Végre tudom, ki az akit beraktam a mobilomba háttérképnek :D (3-as kép jobb oldali része)
Következõ megnézendõ sorozat azt hiszem kiválasztva :D
(amúgy jó a sorozat? érdemes belevágni a nõn mint okon kívül?  :))

Hááát...nekem bejött. :)
Egyb...naah inkább nem mondom el. :D
Majd nézd meg magad. Lesz egy kis meglepi azzal a lánnyal kapcs.

Fazék

Quote from: AlkyraHááát...nekem bejött. :)
Egyb...naah inkább nem mondom el. :D
Majd nézd meg magad. Lesz egy kis meglepi azzal a lánnyal kapcs.
Ha a végén az derül ki róla, hogy férfi (volt) eredetileg, akkor még most szólj mert bele se kezdek :eeek:

Manu

Quote from: Blimp(amúgy jó a sorozat? érdemes belevágni a nõn mint okon kívül?  :))
(még csak most nézem, elég vegyesek az érzelmeim vele kapcsolatban, de a csajszik döntõ szerepet játszanak ebben a vacillálásban, pozitív irányban:))

.Attila

#2127
Quote from: AlkyraRo=Ragnarok Online. Nem animebõl van. :( Sem hentaiból. :( :(
Pedig jó lenne. Bár, lehet, hogy a Ragnarok The Animationban van ilyesmi.
Még nem láttam
:D
Van anime, amit mondtál. Látni én sem láttam.
+ info: a hölgy a képen nem cica. A fején az csak egy dísz, a játékban is meg lehetett szerezni (Kitty Band), ritka drop.

edit: a képen pedig tényleg egy hunter van.

Quote from: BlimpYeeehaaaw! Végre tudom, ki az akit beraktam a mobilomba háttérképnek :D (3-as kép jobb oldali része)
Következõ megnézendõ sorozat azt hiszem kiválasztva :D
(amúgy jó a sorozat? érdemes belevágni a nõn mint okon kívül?  :))
És miért nem a 2. kép? :rolleyes:
Btw. Madlax után nálam is ez a sorozat jön, fõleg mert Kajiura Yuki csinálta ennek is a zenéjét :)

katz

Quote from: BlimpHa a végén az derül ki róla, hogy férfi (volt) eredetileg, akkor még most szólj mert bele se kezdek :eeek:
:lul: Ez mehetett volna a naon LOLba is

.Attila

Quote from: katz:lul: Ez mehetett volna a naon LOLba is
Van rá precedens ;)