A legszebb anime lányok

Started by Che, 2003-08-21, 11:34:59

Previous topic - Next topic

Relunx

Köszi Bonci nagy segítség voltál! Tényleg müxik a copy+paste!

Relunx

Relunx

Egyébként minál több képet találok róla annál jobban tetszik Sakuya! Olyan Kawaii!!! :D:D:D
Egyébként nézegettem usteam-et, de nem találtam a Sister Princess-t. Mi a japán címe? Mert lehet hogy japán cím szerint van fent.

Relunx

Rin

Japán címrõl gõzöm sincs. De nem csak Sakuya aranyos a sorozatból! A magyar odalakon meg nem sok infót találtam magáról animérõl, szóval ha valaki tud ilyet, az szóljon légyszi!

HVp213

Lehet már láttátok de hátha még nem: http://www.animewallpapers.com/wallpapers/sprincess/
(tény itt nem csak Sakuya van... S nálatok most csak Sakuya idény van, ahhogy elnézem)
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

.Attila

Quote from: RinJapán címrõl gõzöm sincs. De nem csak Sakuya aranyos a sorozatból! A magyar odalakon meg nem sok infót találtam magáról animérõl, szóval ha valaki tud ilyet, az szóljon légyszi!
Animenfo szerint nincs alternatív címe. A japán címe ugyanaz, csak katakanával leírva.

Relunx

Kössz a linket Hvp213! Mindenre gondoltam csak arra nem hogy az animewallpapers-re menjek...pedig a leglogikusabb lépés...és a legegyértelmûbb...

Relunx

Rin

Köszi Bonci és köszi HVp213!

Relunx

Ezek szerint nincs fent usteamen (ha az angol cím ua. mint a japán cím). Így hogy fogom megnézni az animét (és Sakuya-t)?  :bruhuhu:

Relunx

HVp213

Quote from: RelunxKössz a linket Hvp213! Mindenre gondoltam csak arra nem hogy az animewallpapers-re menjek...pedig a leglogikusabb lépés...és a legegyértelmûbb...

Relunx
:G  a barátod...  :jee:  :__devil:
Quote from: RinKöszi Bonci és köszi HVp213!
Szivesen bármikor! ;)
Quote from: RelunxEzek szerint nincs fent usteamen (ha az angol cím ua. mint a japán cím). Így hogy fogom megnézni az animét (és Sakuya-t)?  :bruhuhu:

Relunx
Torrenteket megnézted már??? esetleg DC? Mindjárt utána nézek nektek...
Ahhogy elnézem használhatatlan bagázs gyûlt ma este itt össze :p
Bocc!
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Rin

Quote from: HVp213Ahhogy elnézem használhatatlan bagázs gyûlt ma este itt össze :p
Bocc!
De te itt vagy és segítesz rajtunk! :haha:  :)  :jee:

HVp213

#2200
Tessék még az igéretemet is meg kell szegnem (de akkor tessék gratulálni!!! :p) Torrent (még nem néztem meg h müx e) http://www.animelab.com/anime.manga/bittorrent/Sister_Princess_RePure
edit: mûködik!!!
(elkezdtem leszedni, mondjuk most nem leszek itthon de ha valakinak baja van torrenttel és tud várni pár napot leszedem és felrakom FTP-re v másképp jutattom el hozzá)(ha igény van rá)
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Zelgadis

#2201
Quote from: RinDe azért pl. ne legyen nálam alacsonyabb :)

Akkor velem nem lenne gondod ;) :D
Lévén 207 centimmel mindenhol beverem a fejem  :mad:
Egy lány már így is kijelentette egyszer, hogy õ szereti a magas pasikat, de kitörik a nyaka, ha mellette állok, és fel akar nézni  :bruhuhu:

bocs az offtopicért ^^
Ezért bosszúból linkelek aktuális kedvencrõl képet ^^"
http://usteam.hu/pictures/a/pics/1119051039906.jpg
aki egyrész így néz ki  :o másrészt meg amúgy is nagyon jó fej  :jee:

Zelgadis

Quote from: Titkosfeltöltöd egy képtárba (pl. itt regisztrálhatsz egyet: //www.photobucket.com ).

Csendben megjegyezném usteamnek is van saját képtára ^^""""
Direkt erre a célra létrehozva ^^""""""""

Rin

Quote from: ZelgadisAkkor velem nem lenne gondod ;) :D
Lévén 207 centimmel mindenhol beverem a fejem  :mad:
Egy lány már így is kijelentette egyszer, hogy õ szereti a magas pasikat, de kitörik a nyaka, ha mellette állok, és fel akar nézni  :bruhuhu:
Kellemetlen...
Miért nem adtál neki egy sámlit?

Relunx

Ha fel tudnád rakni egy Ftp-re akkor azt megköszönném!

Relunx

Zelgadis

Nem hordok magamnál fõiskolára sámlit  :rotflol:
Pedig lehet hogy kéne ...

HVp213

#2206
Quote from: RelunxHa fel tudnád rakni egy Ftp-re akkor azt megköszönném!

Relunx
Mihelyst valaki elmondja, hogy azt milyen módon is kell ilyen bûnt elkövezni nagyon szivesen :p


edit: ahhogy elnézem reggelre lent is lesz ez a nem tom milyen szmötyi anime amit szedettek velem  :__devil:  :__devil:  :__devil: :p
(amugy most komolyan milyen animet szedek épp le??? Jó???)
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Relunx

Ha lent van akkor majd szólj és mondok egy címet ahova felpakolhatod!
Egyébként hogy ne csak a sok off beszéljen belõlem (ragad a kór Hvp213) íme egy témába vágó:
Ilyen kocsi/buszt én is vezetnék: Sakuya

Relunx

HVp213

Quote from: RelunxHa lent van akkor majd szólj és mondok egy címet ahova felpakolhatod!
Egyébként hogy ne csak a sok off beszéljen belõlem (ragad a kór Hvp213) íme egy témába vágó:
Ilyen kocsi/buszt én is vezetnék: Sakuya

Relunx
Látom nem vagy 1 közösségi lélek... Milesz a többi árva Princess rajongoval??? Nem kell cím feltom én pakolni (felpakolom a winyomra... :p)

Valaki: Tegyen fel egy pár Motoko-s képet is!!!!!!!!!!
Merhogy: Motoko RULZ!
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Relunx

Ha Sakuya-ról van szó akkor a ranjgók közül: Én én én és én! :D
Egyékébt ha visszanézed a topicot találsz pár Motoko-s képet!

Relunx

Rin

Quote from: HVp213edit: ahhogy elnézem reggelre lent is lesz ez a nem tom milyen szmötyi anime amit szedettek velem  :__devil:  :__devil:  :__devil: :p
(amugy most komolyan milyen animet szedek épp le??? Jó???)
Én nem tudom, lehet hogy tényleg tök sz*r

Relunx

Egyébként én sem tudom hogy milyena nime! össz vissz annyit tudok róla mint Rin! Eddig csak képeket láttam róla (ill pontosabban csak Sakuya-ról :D)

Relunx

HVp213

Quote from: RinÉn nem tudom, lehet hogy tényleg tök sz*r
Quote from: RelunxEgyébként én sem tudom hogy milyena nime! össz vissz annyit tudok róla mint Rin! Eddig csak képeket láttam róla (ill pontosabban csak Sakuya-ról :D)

Relunx
:lol:


Egy kis Motoko RULZ!!! :jee:
http://studorgs.bowdoin.edu/animate/gallery/KenGirl_1024.jpg
http://www.projectbag.com/lovehina/pics/motoko/motoko12_12.jpg
http://www.io.com/~cwagner/jason/images/motoko-turtle2-tmb.jpg
http://people.freenet.de/tuxnet/motoko-blur-shadows.jpg
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"


HVp213

"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Relunx

Oké akor legyen harc!
A Round 1-et én nyertem! A Round 2-öt viszont te! De a Round 3-ra még várni kell mert most lépek el...addig gyûjtögess...de az is lehet hogy csak a balcsi után kerül sor a Round 3-ra...addig is Byez!
The next time we meet, we shall se who is the stronger!

Relunx

HVp213

Quote from: RelunxOké akor legyen harc!
A Round 1-et én nyertem! A Round 2-öt viszont te! De a Round 3-ra még várni kell mert most lépek el...addig gyûjtögess...de az is lehet hogy csak a balcsi után kerül sor a Round 3-ra...addig is Byez!
The next time we meet, we shall se who is the stronger!

Relunx
OKOK JÓÉJT! Álmodj szépeket Sakuya-val és emlékezz rájuk!  :jee:
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Rin

Quote from: HVp213OKOK JÓÉJT! Álmodj szépeket Sakuya-val és emlékezz rájuk!  :jee:
Kívánom ugyanezt! (de ez már télleg :_off: ) :)

HVp213

Quote from: RinKívánom ugyanezt! (de ez már télleg :_off: ) :)
Miért??? Én csak a számára legszebbnek titulált lányt kívántam az álmába is... (ha a képernyõre kívánom az nem off de ha az álmába az igen??? I'm  :lame: , de ezt nem értem :p)
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Rin

Így nézve télleg nem az
Gomen