A legszebb anime lányok

Started by Che, 2003-08-21, 11:34:59

Previous topic - Next topic

HVp213

Quote from: RinÍgy nézve télleg nem az
Gomen
Jó lennék politikusnak nem? Csak meg kell találni a nézõpontot mindenhez :p
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

HVp213

Quote from: RinÍgy nézve télleg nem az
Gomen
Jó lennék politikusnak nem? Csak meg kell találni a nézõpontot mindenhez :p
Ez aranyos...
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Rin

#2222
A poitikusok alapve ellenszenesek (nekem), az ember már csakazértse ért vele egyet mert az :)
csak neked bár úgyis ismered

HVp213

Quote from: RinA poitikusok alapve ellenszenesek (nekem), az ember már csakazértse ért vele egyet mert az :)
NAJA! De velem értsenek egyett!!! Dez az ami kezd nagon off lenni itt:p (ha csak nem tudsz felrakni 1 politikus anime kislányról képet  :rolleyes: )
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Rin


HVp213

Quote from: RinRaktam be képet
THX! Használhatom a többi képet majd a "háborúhoz"??? :p
...
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Rin

#2226
Naná!
tessék

HVp213

Quote from: RinNaná!
Akkor ezt is kiveséztük sztem hadjuk magára ezt a threadet nehogy offoláson érjenek minket (még a végén rosszat álmondunk tõle :p)
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

.Attila

Quote from: RinÉn nem tudom, lehet hogy tényleg tök sz*r
Animenfo hasznos lehet:
2 Sister Princess sorozat van:
Sister Princess (26 részes) -> 6.8 a 10-bõl, ez elég gyengének számít.
Sister Princess Repure (13 részes) -> 6.1: ez már roppant gyengének.

edit: anidb-n is kb. ennyit kapott mindkettõ.

Relunx

Egyik kedvenc anime-csajom: Sei a Bakuretsu Tenshi-bõl (a.k.a.: Burst Angel) :jee:  :jee:  :jee:

Relunx

katz

Quote from: RelunxEgyik kedvenc anime-csajom: Sei a Bakuretsu Tenshi-bõl (a.k.a.: Burst Angel) :jee:  :jee:  :jee:

Relunx
A görögdinnyés csaj? :D
Miért nem Brust Angel a sorozat címe?  :rolleyes:  :D

Relunx

Igen a Görögdinnyés csaj! Jó kiscsaj mi? Igazi Bombázó!
(Egyébként lehetne Brust Angel is a címe) :D

Relunx

katz

Quote from: RelunxIgen a Görögdinnyés csaj! Jó kiscsaj mi? Igazi Bombázó!
Khmm. Az azért már szvsz gáz, ha a melle nagyobb a fejénél :rolleyes:

HVp213

Valószínûleg annyit is ér a feje... :p
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Ramiz

Quote from: RelunxEgyik kedvenc anime-csajom: Sei a Bakuretsu Tenshi-bõl (a.k.a.: Burst Angel) :jee:  :jee:  :jee:
A bal hátsó jobban néz ki. :)

Quote from: HVp213Valószínûleg annyit is ér a feje... :p
Egy nõi kebelnyit? Egész jó! :D :__devil:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Relunx

Megláttok egy nagymellû csaj és máris azt gondoljátok hogy az esze is kb annyi...ráadásul Sei nem is szõke..egyébként õ a csapat vezetõje (különleges kommandós csapat) és õ a legokosabb mindközül...

Relunx

HVp213

Úgy látszik nagyon felhúztunk valakit....  :3x3:

De most õszintén nagy bögyei vannak vagy sem? :p (se a ruházata sem az elhelyezkedése nem utal arra, hogy értelmiségi munkát végezne... :__devil: )

(persze attól függ mi az, hogy "értelmiségi munka")
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

sirtomi

Quote from: RelunxEgyik kedvenc anime-csajom: Sei a Bakuretsu Tenshi-bõl (a.k.a.: Burst Angel) :jee:  :jee:  :jee:

Relunx
Nekem is tetszik  :jee:

Asszem meg is nézem a sorozatot. :)

Ramiz

Quote from: RelunxMegláttok egy nagymellû csaj és máris azt gondoljátok hogy az esze is kb annyi...ráadásul Sei nem is szõke..egyébként õ a csapat vezetõje (különleges kommandós csapat) és õ a legokosabb mindközül...
Relunx
Én nem gondoltam... :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Darkstar

Quote from: RelunxMegláttok egy nagymellû csaj és máris azt gondoljátok hogy az esze is kb annyi...ráadásul Sei nem is szõke..egyébként õ a csapat vezetõje (különleges kommandós csapat) és õ a legokosabb mindközül...

Relunx

Még ha nem is utal valakinek az értelmi képességeire, attól még egy bizonyos méret fölött már sok! (A való életben  is.) Amúgy egy akció közben hogyan fér be pölö egy szûk csatornába, ha véletlen arra van dolga?  :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Relunx

Majd összehúzza magát! :D

Relunx

Necrid^

Quote from: RelunxEgyik kedvenc anime-csajom: Sei a Bakuretsu Tenshi-bõl (a.k.a.: Burst Angel) :jee:  :jee:  :jee:

Relunx
Kiváncsi lettem a sorozatra :D, majd holnap kezdem a letöltegetés :)
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Relunx

Necrid és sirtomi-nak:
Nagyon jó kis darab! Érdemes megnézni! Van benne némi Kiddy Grade beütés + egy kis NGE. Azonkívûl rengeteg akció, némi poénnal fûszerezve. Na és persze a dögös csajokat ne felejtsük ki! :D

Relunx

Necrid^

Quote from: RelunxNa és persze a dögös csajokat ne felejtsük ki! :D

Relunx

Az ez igazság emiatt töltöm le..:D
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Relunx

Bevallom akkor én is: én is emiatt töltöttem le...

Relunx

Relunx

Hogy ne csak off-oljak, ime még egy kép Sei -rõl! 3x screenshoot-ból raktam öösze, nem az igazi, de azért remélem tetszik!

Relunx

Relunx

#2246
Hogy váltsak témát (csajt) íme a kedvenc animémbõl az Ah! My Goddess-bõl:
Urd  és megint Urd  (Az elsõ képet szintén 3x screenshoot-ból raktam össze)

Relunx!

.Attila

Quote from: RelunxHogy ne csak off-oljak, ime még egy kép Sei -rõl! 3x screenshoot-ból raktam öösze, nem az igazi, de azért remélem tetszik!

Relunx
Ez már szerintem ízléstelen.
Urd viszont :cool:, bár nekem nem az idõsebb nõk jönnek be (és mielõtt vki megvádolna, nem is a túl fiatalok :)).

Necrid^

Quote from: RelunxHogy váltsak témát (csajt) íme a kedvenc animémbõl az Ah! My Goddess-bõl:
Urd  és megint Urd  (Az elsõ képet szintén 3x screenshoot-ból raktam össze)

Relunx!
Fincsi.. :)
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Aidan

hmmmm, végülis mi az egyik csodálatos az anime-okban? hogy minden fõszereplõ meg fontosabb mellékszereplõ szép benne...akárki mond akármit, ez egy nagyon fontos tényezõ miért annyira népszerûek ezek a rajzfilmek...meg a szemek, fõleg a szemek...mivel ha nem a szemekkel lehet a legjobban az érzelmeket tükrözni...szép emberek, szép szemek...mert valljuk be õszintén, a történet 99%-ban másodlagos az anime-ben :)
amúgy kagome (inu yasha) és subaru (.hack//sign)...hogy a fórumtémához is kapcsolódjak valamennyire
He, who hopes not to win, has already lost.

I believe in karma, do good things and good things happen.