A legszebb anime lányok

Started by Che, 2003-08-21, 11:34:59

Previous topic - Next topic

Ramiz

Quote from: Raggie GordonHááát ebbe a topicba sem postoltam jó régen! De most a Goldenboy ilyen szempontból is ellátott! ;) :D (az öaazes csajt felsorolhatnám!!)
Sztem tanulós és motoros csaj a leg :cool: abb!!! (Én nem bírtam volna magammal a tanulósnál... a motorosnál persze más a helyzet: ott a lejtõvel nem bírtam volna. :__devil: )
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Raggie

Quote from: RamizSztem tanulós és motoros csaj a leg :cool: abb!!! (Én nem bírtam volna magammal a tanulósnál... a motorosnál persze más a helyzet: ott a lejtõvel nem bírtam volna. :__devil: )
Én az egész film alatt is alig bírtam magammal! :D
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Titkos

Quote from: shampooLum (Urusei Yatsura)

Akkor róla is legyen egy kép. :)
Lum-chan
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


Necrid^

Quote from: TitkosAkkor róla is legyen egy kép. :)
Lum-chan
Fincsi.. :)
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Moha

Quote from: TitkosAkkor róla is legyen egy kép. :)
Lum-chan
Mindig tigris-csíkos fürdõrucit hord? :) Tetszik!

Relunx

Nálam most Botan RULZ! - Fõleg a mostani új ruhája tetszik.

Relunx

Titkos

Quote from: MohaMindig tigris-csíkos fürdõrucit hord? :) Tetszik!

Röhögni fogsz, de igen. :)  Szinte már védjeggyé vált nála, egyedül a suliban van rajta iskolai egyenruha, illetve néhány más esetben jobban felöltözik, de a legtöbbször a jól bevált, tigris-csíkos melltartó-bikini-térdzokni hármast viseli. :)  (Már a képen is túl van öltözve a vörös ing miatt. ;) )
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


Titkos

Quote from: RelunxNálam most Botan RULZ! - Fõleg a mostani új ruhája tetszik.

Relunx

Igen, Botan-t én is szeretem. :)  A mostani ruhája tényleg jó, bár benne az is tetszik, hogy az eddig eltelt kb. 16 epizód során ez már a 4 ruha, amiben megcsodálhatjuk, szóval nem egysíkú az öltözködése. :)
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


Relunx

A 4.dik? Én úgy tudom a 3.dik ruhája!
1.: Kimonó-ja, amikor a seprûn van (elején, intróban is az van rajta)
2.: Farmer+piros zseki
3.: A legújabb, amikor teljesen pirosban van  :jee:
Netán kihagytam volna vmit?

Relunx

HVp213

Quote from: RelunxA 4.dik? Én úgy tudom a 3.dik ruhája!
1.: Kimonó-ja, amikor a seprûn van (elején, intróban is az van rajta)
2.: Farmer+piros zseki
3.: A legújabb, amikor teljesen pirosban van  :jee:
Netán kihagytam volna vmit?

Relunx
KI
Amikor átöltözik egyikbõl a másikba...  :hehe: (köztes állapot!)

(aztán lehet nem erre gondolt konkrétan :p)
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Titkos

Quote from: RelunxA 4.dik? Én úgy tudom a 3.dik ruhája!
1.: Kimonó-ja, amikor a seprûn van (elején, intróban is az van rajta)
2.: Farmer+piros zseki
3.: A legújabb, amikor teljesen pirosban van  :jee:
Netán kihagytam volna vmit?

Relunx

Olyan iskolai egyenruhát is viselt, amiben Keiko van állandóan. :)  És egy újdonság: a tegnapi rész végén megjelent az 5. ruhában. :)
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


Relunx

Tudom, és az a ruhája is tetszik!

Relunx

Hidetora

#2172

Nálam Belldandy a No.1 Olyan aranyosra rajzolták (fõleg amikor mosolyog) :) Nõies és bájos :)
http://www.inverse.org/tests/slayers">http://www.inverse.org/tests/slayers/sylphiel.jpg" ALT="If I were a Slayers character, I'd be Sylphiel Nels Rada!  Who would you be?" WIDTH="250" HEIGHT="150" BORDER="0">
(Bámilyen szélsõséges lelkiállapotok közötti értéket vett fel a teszt, mindíg õ jött ki :D Ez van... :D )

Necrid^

Szia Hidetora! tudom hogy uj vagy itt de szerintem jobb lenne, ha a képet csak link formájában tennéd be, nem [ I M G ] taggel.sokaknak lassítja a fórumot.
Köszi szépen.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Hidetora

Vettem :) A jövõben ügyelek erre.. :) Köszönöm, hogy szóltál! Az aláírásra is vonatkozik a dolog??  :lame:
http://www.inverse.org/tests/slayers">http://www.inverse.org/tests/slayers/sylphiel.jpg" ALT="If I were a Slayers character, I'd be Sylphiel Nels Rada!  Who would you be?" WIDTH="250" HEIGHT="150" BORDER="0">
(Bámilyen szélsõséges lelkiállapotok közötti értéket vett fel a teszt, mindíg õ jött ki :D Ez van... :D )

Necrid^

Quote from: HidetoraVettem :) A jövõben ügyelek erre.. :) Köszönöm, hogy szóltál! Az aláírásra is vonatkozik a dolog??  :lame:
Aláirásra nem vonatkozik,csak jó lenne ha az is kicsit formában van.

amugy üdv :jee:
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Relunx

Egyetértek veled Hidetora - Mint No.1 AMG Fan! :D
Egyébként a legszebb anime lányok listája is bõvûlt (nálam): Sakuya
(Egy másik thread-ben már szerepelt :D)

Relunx

Hidetora

Quote from: Relunx[....]
(Egy másik thread-ben már szerepelt :D)
Relunx

Khm.. meg sem merem kérdezni... :D
http://www.inverse.org/tests/slayers">http://www.inverse.org/tests/slayers/sylphiel.jpg" ALT="If I were a Slayers character, I'd be Sylphiel Nels Rada!  Who would you be?" WIDTH="250" HEIGHT="150" BORDER="0">
(Bámilyen szélsõséges lelkiállapotok közötti értéket vett fel a teszt, mindíg õ jött ki :D Ez van... :D )

Rin

#2178
Bár lány vagyok, de Sakuya sztem is jól néz ki:
Sakuya1
Sakuya2
Sakuya3
Sakuya4

Moha

Quote from: RinSakuya2
Ez a kép tök jól mutatna pólón (csak kár, hogy le van vágva a lába). És szerintem is jól néz ki, bár még nem láttam a sorozatot. :)

.Attila

Hmm... nem tudom, nekem az "egyszerûbb" lányok jönnek be (nem mintha Chloe egyszerû lenne, õ a kivétel :)).

Rin

Különbözõ ízlések... :)  (nekem nincs nõideálom :haha: )

.Attila

Quote from: RinKülönbözõ ízlések... :)  (nekem nincs nõideálom :haha: )
Érdekes lenne, ha volna :rolleyes:
És milyen fiúideálod van? Talán egy kis offtopic befér ide :)

Rin

#2183
Abból sincs. De azért pl. ne legyen nálam alacsonyabb :) meg a tipikus "nagymenõ vagyok"-ot ki nem állhatom

Relunx

Ismét köszönet néked Rin! Ezek a képek királyak!
A kedvencem a Sakuya3-as! Jól mutat rajta az a ruha! :D
Vannak még képek róla? Egyébként az elsõ kép az 403 error. Nem jön be a kép...
Egyébként a neten gyûjtötem pár képet róla, találtam egyet ahol egy mikróbusz hátulján van rajta! Királyul mutat rajta!

Relunx

Rin

Nagyon sok kép van róla, ha akarod rakok még fel :)
Nekem mindegyik kép bejön, nem tudom mi lehet a hiba

Titkos

Quote from: RelunxA kedvencem a Sakuya3-as! Jól mutat rajta az a ruha! :D

Igen, nekem is az tetszett a legjobban. :)  Viszont az 1. képet nekem sem akarja behozni.
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


Rin

Mit csináljak vele? 5let?

.Attila

Quote from: RelunxEgyébként az elsõ kép az 403 error. Nem jön be a kép...
Mûködik az. Copy+paste a linket és menni fog.

Titkos

Quote from: RinMit csináljak vele? 5let?

Mivel szerintem az oldal nem egedi, hogy linkelj róla, ezért mondjuk mûködhet, ha leszeded a képet a saját gépedre, és onnan feltöltöd egy képtárba (pl. itt regisztrálhatsz egyet: //www.photobucket.com ).
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait."