A legszebb anime lányok

Started by Che, 2003-08-21, 11:34:59

Previous topic - Next topic

Nevl

Quote from: MemberPedig nem ártana, ha többen lennének, mert így kihal a vérvonalunk :(. Vagy már kihalt évszázadokkal ezelõtt, a lovagkorban? (Késõn született Don Quiote-k vagyunk :))

Hát ja sajna eléggé kihalófélben vannak... bár lehet rossz helyen próbálkozunk (a könyvtárba csajozás annyira nem hoz lázba :) )
The stench of the air!
The smell of the gore!
The carnage greater than any war!

Fear the Pony!

Nevl

Quote from: Raggie GordonNevl+Member:Hát nemtom... nagyon emelkedett, meg minden ez a dolog, de én ha megpusztulok sem értem(ezek szerint csak én vok ezen a fórumon ilyen földhözragadt :cofused: ). Én azért ezt nem mondanám, hogy eggyéválik a szeretet és a szépség... meg azt sem, hogy az ember így ítél és nem tud "csak" a vonzerõ segítségével megmondani valakirõl, hogy csinos-e. (ezt már X-edszerre mondom, de elmondom utoljára is: ) Szvsz egy csinos lány mindenképpen csinos, még ha nem szereted is, meg akkor is ha belülrõl egy nagy nulla...

Ez így van :) Senki se mondta, hogy nem... és nem feltétlenül filozofálni kell velük :)
The stench of the air!
The smell of the gore!
The carnage greater than any war!

Fear the Pony!

Lt. Simoan Blarke

Quote from: LazzaretNekem nem jön be "Forbiden page" hibaüzenet az viszont igen :)
hm. akkor próbáld itt.
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Lazzaret

Quote from: blarkehm. akkor próbáld itt.

Igy ok-s Nagyon kawai a kiscsaj ( de a srác sem utolsó, hú már megint jön elõ az elfajzásom :D)


www.arkangyalok.uw.hu

Member

Hát a nõk többsége nem a filozófiájáról híres (sõt, a fórum sem. Kisvirágot vágom, rajta kívül van még valaki? :)), vagy csak a Samu nem beszélt róluk órán. Mondjuk könyvtárban tényleg izgi lehet csajozni (kb. olyat foghatsz ki, mint az a srác az Amerikai Pitében. Tudjátok, a zenetáboros :)), de még mindig elõbb, mint a dizsiben a felzselézett hajú tuccerek között. Ott van az, hogy valakire heten rávetnék magukat, pedig ha hallanának valamit a zenétõl, talán az elsõ szó után rájönnének, hogy buta mint a fõd.

Mondjuk az teljesen más ha valakire ránézek az utcán és azt mondom hogy wow, de az ilyenekkel mindössze ennyi kapcsolatot tartanék fel késõbb is.

Raggie

kisvirag, Djinn, Rin, Kvikveg, Kalibur, Moonshiner, Andi, Meske, Pandóra, Selba... csak így kapásból :D , de vannak még jónéhányan. (fórumos csajok)
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Member

Andit valahogy elfelejtettem (pedig rendszeresen post-ol), Kviekveg-rõl viszont álmomban sem gondoltam volna :).
Abból indultam ki, hogy nincsen "Leghelyesebb anime pasik" rovat :D.

sirtomi

Közülük csak Kaliburról nem tudtam, hogy nõnemû :)

Raggie

Jaja! Kvikvegen én is meglepõdtem még anno(hú de régen is volt már az... :rolleyes: ).

Kalibur meg tök jó arc, és rendszeres RPG-zõ! :D
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Member

Quote from: Raggie GordonKalibur meg tök jó arc, és rendszeres RPG-zõ! :D

So ka, szóval ezért nem ismertem :).

Raggie

Quote from: MemberSo ka, szóval ezért nem ismertem :).
??? Nanyiii??? :confused:

Edit: mondjuk kezdünk kissé OFF lenni ...
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Member

Quote from: Raggie Gordon??? Nanyiii??? :confused:

Edit: mondjuk kezdünk kissé OFF lenni ...

So ka = So desu ka (az anime karik néha nyomják ez elõbbit. Ennyit tesz: Értem)

NYÖGJÖN MÁR BE VALAKI VALAMILYEN YOOH NÕT, ME MÁ TÉNYLEG CSAK OFFOLUNK!

Raggie

Quote from: MemberSo ka = So desu ka (az anime karik néha nyomják ez elõbbit. Ennyit tesz: Értem)
Az oké, nem ezt nem értettem! :D Henem azt, hogy hogy van összefüggésben az, hogy RPG-zik meg az hogy nem ismered.

Jó nõ: mondjuk A GoldenBoy tetszés szerinti nõnemû szereplõje! :D ;)
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Member

Quote from: Raggie GordonJó nõ: mondjuk A GoldenBoy tetszés szerinti nõnemû szereplõje! :D ;)

MELLÉ!!!!!!
Habár nem láttam az összeset (ugye 6 részes? :)), de biztosan kijelentem, hogy a Goldenboy nõit feláldozták az eichi oltárán!

Raggie

Azért nem olyan rosszak azook! :)
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

SaiyaGin

#2685
Ha már meztelen animelányokról szól a beszélgetés:

http://img475.imageshack.us/my.php?image=bscap00369ck.jpg" target="_blank">http://img475.imageshack.us/img475/4722/bscap00369ck.th.jpg" border="0" alt="Free Image Hosting at www.ImageShack.us" />[SIZE="1"]Azt hiszem, ezt nem fogja kimoderálni senki!:ejnye: [/SIZE]

Lt. Simoan Blarke

#2686
Quote from: SaiyaGinHa már meztelen animelányokról szól a beszélgetés:

"Free

[SIZE="1"]Azt hiszem, ezt nem fogja kimoderálni senki!:ejnye: [/SIZE]
hm. ez a linkelés elég érdekesre sikerült :) - értsd: elsõre nem mûködött nálam. bár lehet én vagyok buta. edit vége. a képrõl meg nem tudom eldönteni, hogy mit ábrázol... :D báz. edit2: inkább azt nem tudom eldönteni, hogy ez miért volt Urd :)
a második kijelentésednél meg elkezd viszketni a tenyerem, és átkozom a sorsom, hogy nem tudok moderálni :D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

SaiyaGin

Quote from: blarkehm. ez a linkelés elég érdekesre sikerült :) - értsd: elsõre nem mûködött nálam. bár lehet én vagyok buta. edit vége. a képrõl meg nem tudom eldönteni, hogy mit ábrázol... :D báz. edit2: inkább azt nem tudom eldönteni, hogy ez miért volt Urd :)
a második kijelentésednél meg elkezd viszketni a tenyerem, és átkozom a sorsom, hogy nem tudok moderálni :D

Nem nagyon megy ma a linkelés, próbálkozom tovább.:mad:

Member

Azzal a képpel mit lehet csinálni? Vagy csak olyan sejtelmes valami, ami mindent a fantáziára bíz?

SaiyaGin

[img=http://img475.imageshack.us/img475/4722/bscap00369ck.th.jpg]]talán most jó[/URL]

szerk.: feladom! :mad:

Member: lényegében eltaláltad

Necrid^

Quote from: SaiyaGin[img=http://img475.imageshack.us/img475/4722/bscap00369ck.th.jpg]]talán most jó[/URL]

szerk.: feladom! :mad:

Member: lényegében eltaláltad
miért nem tõltõd le és fel teszed usteamre majd onnan linkeled ide?
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

SaiyaGin

Quote from: Necridmiért nem tõltõd le és fel teszed usteamre majd onnan linkeled ide?

Oké, holnap megpróbálom.:)

sirtomi

Quote from: SaiyaGin[img=http://img475.imageshack.us/img475/4722/bscap00369ck.th.jpg]talán most jó

szerk.: feladom! :mad:

Member: lényegében eltaláltad
Szerintem most jó lesz a link.

Lt. Simoan Blarke

jó, meguntam, beszúrom helyes szintaktikával, hogy ne sírjon senki (a quote-omban mûködik is asszem):
így ni;)
SaiyaGin miért írok neked pmet arról, hogy hogy kell átírni, ha nem olvasod el?:D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Xaga

Quote from: blarkeígy ni;)

Szép ablak ;)

Member

Eredeti tölgyfa borítás és milyen ízléses a világítás elrendezése. Az az árnyék nem kéne oda :D.

Relunx

A Fate/Stay Night-bõl az archer-es csaj.

Relunx

SaiyaGin

Quote from: blarkeSaiyaGin miért írok neked pmet arról, hogy hogy kell átírni, ha nem olvasod el?:D
:merci: Elég ritkán kapok pm-et, úgyhogy nem nagyon szoktam nézni.:D


Lt. Simoan Blarke

In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster