A legszebb anime lányok

Started by Che, 2003-08-21, 11:34:59

Previous topic - Next topic

Lazzaret

Hát igen nincs is rosszab annál amiko egy szép csaj olyan buta mint a hatökör vagy még annál is rosszab. Ugyan ez érvényes az animeban is. Ha van egy szép csaj és tök idióta természete és gondolkdása van a történet szerint azt nem igazán birom elviselni. PL nálam már került törlésre ez miatt anime ( Koikoi seven)


www.arkangyalok.uw.hu

Member

Quote from: LazzaretHát igen nincs is rosszab annál amiko egy szép csaj olyan buta mint a hatökör vagy még annál is rosszab. Ugyan ez érvényes az animeban is. Ha van egy szép csaj és tök idióta természete és gondolkdása van a történet szerint azt nem igazán birom elviselni. PL nálam már került törlésre ez miatt anime ( Koikoi seven)

Nekem 1valaki tett be eddig és tett tönkre egy egész szériát, az pedig Lina Inverse.

Lazzaret

Quote from: MemberNekem 1valaki tett be eddig és tett tönkre egy egész szériát, az pedig Lina Inverse.

Hü az meik anime is naon ismerõs.


www.arkangyalok.uw.hu

Lt. Simoan Blarke

Quote from: LazzaretHü az meik anime is naon ismerõs.
Slayers... és nekem is nevezett karakter tett róla, hogy az elsõ 6 rész után (amit még Ramiztól kaptam cd-n, mert nem volt se netem, se dvdolvasóm... derég is volt az:D:D:D) ne rugdossak senkit a folytatásokért... :D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Member

Quote from: blarkeSlayers... és nekem is nevezett karakter tett róla, hogy az elsõ 6 rész után (amit még Ramiztól kaptam cd-n, mert nem volt se netem, se dvdolvasóm... derég is volt az:D:D:D) ne rugdossak senkit a folytatásokért... :D

:tezsvir: MÁSODSZOR

Nekem a NEXT Seirun-os részei tettek be úgy, hogy majdnem kirántottam
a saját májamat (jó kis panírban):(. Hogy lehet egy fõhõst ennyire erõltetni.
Várjunk csak, Blarke, akkor te lemaradtál Xelloss mesterrõl?!

Lazzaret

Ja hát persze a jó kis Slayers ;) Na hát igen nem volt egyszerü mondjuk ott egyik csaj se. Észnélkül hajigáljunk varázslatokat azt de jók is voltunk. Jó kis móka volt föleg azért mert nem volt más amit akkoriban nézzek :)


www.arkangyalok.uw.hu

Raggie

#2646
Quote from: blarketudom, hogy irreális a tesztoszteron-szintem, de én nem tudok legszebb anime lányként gondolni meztelen animecsajokra (kivéve egynéhány kivételes esetet. pl. Chidori elég sokszor zuhanyzik a FMP 3 sorozata alatt, de nem ezért tetszik, hanem a lelke miatt.) tudom hogy hülye vagyok, de nekem számít, ami a fejében meg a piciszívecskéjében van. (ez alatt az értelmi-érzelmi állapotokat értem, és nem a szívkamrákat és a nyalókát.) :teccik:
:wtf: Hmmm... te tényleg nem vagy normális! :ejnye:
Ha nem tudsz meztelen lányokra gondolni, mint legszebb lányra, akkor nemtom... mondjuk a melltertójukat szereted, vagy a fodros szoknyát vagy mi a lószöszt??? :confused:

Abban van némi igazad, hogy icipici ruhával szexisebbek tudnak lenni a nõk, mint meztelenül, de a legszebb mégis akkor ha meztelen. Szvsz.
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Fazék

Ha lehet maradjunk a 'meztelen' kifejezésnél, mert úgy helyes :)

amúgy blarke véleményét osztom én is.

sztem legalább annyi ruhás nõrõl nincs képem, mint meztelenrõl :D

Raggie

#2648
Quote from: FazékHa lehet maradjunk a 'meztelen' kifejezésnél, mert úgy helyes :)

amúgy blarke véleményét osztom én is.

sztem legalább annyi ruhás nõrõl nincs képem, mint meztelenrõl :D
Javítva! :D Én lenni :lame: helyesíró! :rolleyes:
De a másik két mondat között nem értem az összefüggést... :confused:
(blarke= belsõ mindenféle, pl:szív, meg szervek meg ilyesmik :D :hehe: )
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Raggie GordonJavítva! De a másik két mondat között nem értem az összefüggést... :confused:
(blarke= belsõ mindenféle, pl:szív, meg szervek meg ilyesmik :D :hehe: )
:wtf:

egyébiránt. igen, mint írtam, elég low-level a tesztoszteronvezérlésem ilyen téren, és/vagy túl romantikus alkat vagyok, vagy szimplán csak agybeteg.

Quote from: Raggie GordonHa nem tudsz meztelen lányokra gondolni, mint legszebb lányra, akkor nemtom... mondjuk a melltertójukat szereted, vagy a fodros szoknyát vagy mi a lószöszt??
a fétiseimet ne itt elemezd ki lécci :D de egyébként nem. én nem tudok úgy gondolni egy csajra, hogy nulla ruha van rajta. illetve az már elég extrém szituáció, ha úgy gondolok valakire - a fehérnemûs cucc pl. imho izgibb, ez az egyik; a másik, meg hogy nekem a nemesebbik tagom az agyam, és szeretek inkább rá hallgatni. :rolleyes: épp ezért ugye Yuka pl. nem egy bombázó, mégis szerintem a lelke gyönyörûvé teszi...
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Raggie

Quote from: blarkeYuka pl. nem egy bombázó, mégis szerintem a lelke gyönyörûvé teszi...
Új költõ születik... :hehe:

Najó, igazad van(pl az agyad helyével kapcs.), de azért ne vidd túlzásba... azért a szép meztelen lány télleg szép! ;) Meg hát a szeretet(amit nem a szépsége iránt érzünk, hanem a lénye iránt) az nem ugyan az mint a vonzalom/tetszés/nemtommi-vel(amit a külseje iránt érzünk). Vagy nem?! ...
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Raggie Gordonazért a szép meztelen lány télleg szép! ;) Meg hát a szeretet(amit nem a szépsége iránt érzünk, hanem a lénye iránt) az nem ugyan az mint a vonzalom/tetszés/nemtommi-vel(amit a külseje iránt érzünk). Vagy nem?! ...
kédés, hogy te mi alapján döntesz a szépségrõl... mert nálam a szépség definiálásakor a "csinos", "vonzó", "szexi" (nekem eléggé elkülönülõ) fogalmak mellé befigyel a belsõ, a lelki meg hasonló dolgok is. érzelmileg tehát a szeretet, a vonzalom és a megértés némileg keveredik a szépérzékkel, amikor értékítéletet alkotok valakirõl... tehát nálam a "szépség" az emberek esetében (és én már sajnos a legtöbb animekaraktert is oda számítom...) nem úgy áll össze, mint pl. egy szám vagy egy kép esetében... namindegy, önelemzés vége :D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Raggie

Áháááá!... Már asszem értem! :)
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Nevl

Szép a nõ ruhában, szép lehet anélkül is... de a legjobb ha én levetkõztetem, hogy megbizonyosodjak róla :)
The stench of the air!
The smell of the gore!
The carnage greater than any war!

Fear the Pony!

Yakumo

Quote from: Raggie GordonMeg hát a szeretet(amit nem a szépsége iránt érzünk, hanem a lénye iránt) az nem ugyan az mint a vonzalom/tetszés/nemtommi-vel(amit a külseje iránt érzünk). Vagy nem?! ...
Normális esetben ez a kettõ idõvel eggyé válik. (nálam legalábbis)
Tudom: Újabb költõ születik és kicsit off is:D Off: OFF

Alkyra

Quote from: blarkekédés, hogy te mi alapján döntesz a szépségrõl... mert nálam a szépség definiálásakor a "csinos", "vonzó", "szexi" (nekem eléggé elkülönülõ) fogalmak mellé befigyel a belsõ, a lelki meg hasonló dolgok is. érzelmileg tehát a szeretet, a vonzalom és a megértés némileg keveredik a szépérzékkel, amikor értékítéletet alkotok valakirõl... tehát nálam a "szépség" az emberek esetében (és én már sajnos a legtöbb animekaraktert is oda számítom...) nem úgy áll össze, mint pl. egy szám vagy egy kép esetében... namindegy, önelemzés vége :D
:tezsvir:

Yakumo

Quote from: blarkekédés, hogy te mi alapján döntesz a szépségrõl... mert nálam a szépség definiálásakor a "csinos", "vonzó", "szexi" (nekem eléggé elkülönülõ) fogalmak mellé befigyel a belsõ, a lelki meg hasonló dolgok is. érzelmileg tehát a szeretet, a vonzalom és a megértés némileg keveredik a szépérzékkel, amikor értékítéletet alkotok valakirõl... tehát nálam a "szépség" az emberek esetében (és én már sajnos a legtöbb animekaraktert is oda számítom...) nem úgy áll össze, mint pl. egy szám vagy egy kép esetében... namindegy, önelemzés vége :D
Kezdem nem érteni ezt az embert. Most akkor érez vagy nem? :confused: Bocs,de most a szöges ellentétét mutatod a múltkori Offos önmagadnak:3x3:
De levonom a következtetést: Bonyolult vagy! :eek: :hahaha:
Ezért viszont most tõlem is kapol ilyet: :tezsvir:
(de akkor most mi van?)
(meg remélem nem dobnak ki offért :lame: )

Akkor egy kis on is:D Szépek az anime lányok! :lol: (boccs.....)

Member

Nem fognak, moderátoraink kedvesek és megértõek (és észreveszik, hogy ez a téma mennyire foglalkoztat mindenkit).

Blarke már eljutott odáig, hogy túltett az ösztönökön és észrevette, hogy mi különbözteti meg az embert az állatól, észrevette a test mögött bújó lelket, mely mellett a test csak egy akadályozó falnak látszik. "Emberré vált." Tegyetek ti is így, testvéreim!

Nevl

The stench of the air!
The smell of the gore!
The carnage greater than any war!

Fear the Pony!

Member

Bõvebben kifejtve (csak itt és most, és csak neked, Nevl :)) alapvetõen kétféle gondolatom van a nõk felé:

1. Csúnyán fogok fogalmazni: Vannak az "egyszerhasználatosak", jól néznek ki, de semmi különös nincs bennük.
2. Aki viszont igazán megfog, az a belsejével teszi, azzal, hogy milyen megkapóan aranyos, meg ilyenek. Egy ilyen ember mellett szexális együttlét nélkül is hajlandó lennék leélni az életem.

Mattanja

Quote from: MemberBõvebben kifejtve (csak itt és most, és csak neked, Nevl :)) alapvetõen kétféle gondolatom van a nõk felé:

1. Csúnyán fogok fogalmazni: Vannak az "egyszerhasználatosak", jól néznek ki, de semmi különös nincs bennük.
2. Aki viszont igazán megfog, az a belsejével teszi, azzal, hogy milyen megkapóan aranyos, meg ilyenek. Egy ilyen ember mellett szexális együttlét nélkül is hajlandó lennék leélni az életem.
:tezsvir:
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Nevl

Quote from: MemberBõvebben kifejtve (csak itt és most, és csak neked, Nevl :)) alapvetõen kétféle gondolatom van a nõk felé:

1. Csúnyán fogok fogalmazni: Vannak az "egyszerhasználatosak", jól néznek ki, de semmi különös nincs bennük.
2. Aki viszont igazán megfog, az a belsejével teszi, azzal, hogy milyen megkapóan aranyos, meg ilyenek. Egy ilyen ember mellett szexális együttlét nélkül is hajlandó lennék leélni az életem.

Tudom, ezzel én is így vagyok, csak eddig meglehetõsen kevés olyan lánnyal találkoztam, akinek a szelleme, lelke, esze fogott volna meg... pedig nem kevés nõvel volt dolgom... :)
The stench of the air!
The smell of the gore!
The carnage greater than any war!

Fear the Pony!

Member

#2662
Pedig nem ártana, ha többen lennének, mert így kihal a vérvonalunk :(. Vagy már kihalt évszázadokkal ezelõtt, a lovagkorban? (Késõn született Don Quiote-k vagyunk :))

Lt. Simoan Blarke

Quote from: MemberPedig nem ártana, ha többen lennének, mert így kihal a vérvonalunk :(. Vagy már kihalt évszázadokkal ezelõtt, a lovagkorban? (Késõn született Don Quiote-k vagyunk :))
1. egyesek itt simán belöknék az "és akkor mi van? kár lenne? ugyehogynem:)" dumát.
2. Yakumo nem véletlenül emlegette az Off-os szövegelésemet, én ilyen szempontból érzéketlen tapló vagyok, nem tartom magam donkihoténak (Don Quijote egyébként, ha jól tudom). *csúnya grimasz*
3. elkezdtem vadászni Advent Children pixre, hátha tudok adni képet a halott csajról is :) de eddig zérus eredmény :/
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Raggie

Nevl+Member:Hát nemtom... nagyon emelkedett, meg minden ez a dolog, de én ha megpusztulok sem értem(ezek szerint csak én vok ezen a fórumon ilyen földhözragadt :cofused: ). Én azért ezt nem mondanám, hogy eggyéválik a szeretet és a szépség... meg azt sem, hogy az ember így ítél és nem tud "csak" a vonzerõ segítségével megmondani valakirõl, hogy csinos-e. (ezt már X-edszerre mondom, de elmondom utoljára is: ) Szvsz egy csinos lány mindenképpen csinos, még ha nem szereted is, meg akkor is ha belülrõl egy nagy nulla...
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Raggie GordonNevl+Member:Hát nemtom... nagyon emelkedett, meg minden ez a dolog, de én ha megpusztulok sem értem(ezek szerint csak én vok ezen a fórumon ilyen földhözragadt :cofused: ). Én azért ezt nem mondanám, hogy eggyéválik a szeretet és a szépség... meg azt sem, hogy az ember így ítél és nem tud "csak" a vonzerõ segítségével megmondani valakirõl, hogy csinos-e. (ezt már X-edszerre mondom, de elmondom utoljára is: ) Szvsz egy csinos lány mindenképpen csinos, még ha nem szereted is, meg akkor is ha belülrõl egy nagy nulla...
vannak kivételek. lehet, hogy te teszel magadnak széppé valakit. és fenntartom, hogy a különbözõ forrású értékítéleteid rányomják a retinádra a rózsaszín fátylat :)
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Raggie

Jó, az ha szerelmes vagy valakibe az megint teljesen külön eset. De én most általánosságban beszéltem. ha nem ismersz egy lányt, most látod elõször, akkor is meg tudod mondani, hogy csinos-e. NEM?! :3x3:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Raggie GordonJó, az ha szerelmes vagy valakibe az megint teljesen külön eset. De én most általánosságban beszéltem. ha nem ismersz egy lányt, most látod elõször, akkor is meg tudod mondani, hogy csinos-e. NEM?! :3x3:
én speciel max. azt tudom megmondani róla kapásból, hogy ott és akkor csinos és vonzó-e. ami ugye nem ugyanaz erõteljesen. de vannak esetek, amikor csak annyit érzek, hogy engem hidegen hagy az illetõ a kinézete ellenére (az emberek mellettem meg a nyelvükkel a port nyalják a földrõl és elcsorgatnak két liter nyálat), holott állítólag nem kellene. :p
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Lt. Simoan Blarke

hohhahah mit (kit) találtam! :p
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Lazzaret

Quote from: blarkehohhahah mit (kit) találtam! :p

Nekem nem jön be "Forbiden page" hibaüzenet az viszont igen :)


www.arkangyalok.uw.hu