A legszebb anime lányok

Started by Che, 2003-08-21, 11:34:59

Previous topic - Next topic

phr0zen

QuoteOriginally posted by Shock12
Az elsõ nekem is megvolt, a teljes gyûjteményt feltoltam a szerverre, ez a Kimi Ga Nozumo Eien CGI artbook.

Bocs,nem ismerem annyira az FTP tartalmát.

Shock12

QuoteOriginally posted by phr0zen
Bocs,nem ismerem annyira az FTP tartalmát.

Semmi gond, azért írtam csak, hátha valakinek tetszik, és a többet / ecchibbet szeretne belõle... :D

Ekuseru

Excel-es kép: (ha már többen emlegették)
Excel-kun
日本 - 中國 - 한국

deyo

Találtam egy 72 képből álló Tsukihime "készlet"-et... (15MB)
Ha esetleg vkit érdekel írja meg és megtárgyaljuk hogy juttatom el:-))
Nem mondom van egy-két érdekes kép is közte, de azért nem rossz:-))
Addigis egy kis ízelítő:

Shock12

Szerintem sokunkat érdekelne (engem tutira), tedd fel a szerverre, Zsozso majd átrakja a többi képhez (zipppeldd össze egybe, és úgy) ! ;)

Ekuseru

QuoteTaláltam egy 72 képből álló Tsukihime "készlet"-et... (15MB)
jó kép kár hogy el van szúrva a japán szöveg (LOL)
:D
日本 - 中國 - 한국

deyo

QuoteOriginally posted by Shock12
Szerintem sokunkat érdekelne (engem tutira), tedd fel a szerverre, Zsozso majd átrakja a többi képhez (zipppeldd össze egybe, és úgy) ! ;)
Na igen... eddig még nem töltöttem fel... hogy is kell? Azzal a login-el amivel le is lehet tölteni? Vmint hova?

Shock12

QuoteOriginally posted by deyo
Na igen... eddig még nem töltöttem fel... hogy is kell? Azzal a login-el amivel le is lehet tölteni? Vmint hova?

Zsozsónak írj egy pm-et, amiben kérsz egy accot, ebben leírod a kívánt user/pass párt... õ ír, ha kész, és azt kell használnod (meg leírja a címet, hogy hova... ha nem, írj PM-et, és majd megírom (publicban nem nagyon szeretnék ilyeneket írogatni...))

QuoteOriginally posted by Ekuseru
jó kép kár hogy el van szúrva a japán szöveg (LOL)
Kifejtenéd a B.A.K.A...-ban ?! (Ha egyszer érdekel... ;) )

deyo

QuoteOriginally posted by Shock12
Zsozsónak írj egy pm-et, amiben kérsz egy accot, ebben leírod a kívánt user/pass párt... õ ír, ha kész, és azt kell használnod (meg leírja a címet, hogy hova... ha nem, írj PM-et, és majd megírom (publicban nem nagyon szeretnék ilyeneket írogatni...))
 
Küldtem egy pm-et... már csak várni kell... nemtom mennyi az átl átfutási idő:-))

Addigis éljenek az Anime lányok:-))

.Attila

QuoteOriginally posted by deyo
Találtam egy 72 képből álló Tsukihime "készlet"-et... (15MB)
Ha esetleg vkit érdekel írja meg és megtárgyaljuk hogy juttatom el:-))
Nem mondom van egy-két érdekes kép is közte, de azért nem rossz:-))
Addigis egy kis ízelítő:

cuki-hime :rolleyes: :D

.Attila

QuoteOriginally posted by deyo
Végre megtérült az anime képek keresésére fordított idő... találtam egy oldalt, ahol rengeteg oldalra van link:-))

A karácsonyi hangulatra való tekintettel itt egy kép a Noir-ból...remélem még nem volt:-))

Hát önmagában szép, de látván a sorozatot, nem nagyon tetszik. :(

Zelmor

QuoteOriginally posted by deyo
Küldtem egy pm-et... már csak várni kell... nemtom mennyi az átl átfutási idő:-))

Addigis éljenek az Anime lányok:-))

Eszem a ferde ízlésedet... :hehe:

Ekuseru

QuoteKifejtenéd a B.A.K.A...-ban ?! (Ha egyszer érdekel...  )
nem akartam kötözködni csak annak semmi értelme hogy ott egy kis "e" a "ku" mögött :hehe:
日本 - 中國 - 한국

Shock12

QuoteOriginally posted by Ekuseru
nem akartam kötözködni csak annak semmi értelme hogy ott egy kis "e" a "ku" mögött :hehe:

Itt nem is az a lényeg, nem ?! A fontos, hogy katakanával az eredetihez hûen tudd visszaadni az idegen eredetû szót (ez eléggé franciás eredetû szónak hangzik, és ott szükséges egy "e"... vagy a fene se tudja, milyen eredetûnek)... vagy ilyen átírások esetén is vannak szabályok ?! :confused:
(Szerintem ha el tudod magyarázni, akkor gyere a baka-ba...)

.Attila

Az alábbi hölgyemény (Chloe a Noir-ból) nem szépsége miatt (mert különösebben nem az) tetszett, hanem harcstílusa miatt. Remélem van vki Magyarországon, aki profi késdobálásban, és tanít is. Engem határozottan érdekelne a téma a sorozat után.

.Attila

Akit érdekelnek Noir képek: van vagy 14 mega, szívesen megosztom. Fel is tölthetem, de nem tudom, hogy az hogyan megy, meg nem is tudom, hogy van-e már fent.

.Attila

Úgy látom nincs, úgyhogy ha van érdeklődés, akkor szívesen felrakom (és ha el ismondjátok, hogyan kell).


deyo

QuoteOriginally posted by Trivi
Hát önmagában szép, de látván a sorozatot, nem nagyon tetszik. :(
Miért? Ha esetleg az lenne a baj, hogy a kép nem illik a sorozathoz hát az nemtom miért baj...:-)))

Shock12

QuoteOriginally posted by Trivi
Úgy látom nincs, úgyhogy ha van érdeklődés, akkor szívesen felrakom (és ha el ismondjátok, hogyan kell).

Lásdd deyo ugyan-ezen kérdésére adott válaszomat pár posttal ezelõtt... ha meglesz az acc, dobsz egy pm-et, és megírom.

Shock12

#830
Egy újabb kupac a hétvége ünnepléséhez :D !

Hm  1
Hm  2
Hm  3
Hm  4
Hm  5
Hm  6
Hm  7
Hm  8
Hm  9
Hm 10
Hm 11
Hm 12
Hm 13
Hm 14
Hm 15
Hm 16

Shock12

QuoteOriginally posted by Trivi
Remélem van vki Magyarországon, aki profi késdobálásban, és tanít is. Engem határozottan érdekelne a téma a sorozat után.

Ahhoz azért kés is kell (és nem az a tompaélû, netán fûrészes menzakésre gondolok a Goldmannból... :D )... ;)

.Attila

QuoteOriginally posted by Shock12
Ahhoz azért kés is kell (és nem az a tompaélû, netán fûrészes menzakésre gondolok a Goldmannból... :D )... ;)

:_off:  A kés a kisebbik probléma, az könnyen beszerezhető, csak pénz kell hozzá, diákhitellel meg ez is megoldódik. A dolog inkább gyakorlás, és tehetség kérdése (csak ki ne derüljön, hogy nekem nincs, akiskésit :D )

Zelmor

QuoteOriginally posted by deyo
Ez most mi is?

Láttad te CB-t???

Spectre

QuoteOriginally posted by Shock12
Ahhoz azért kés is kell (és nem az a tompaélû, netán fûrészes menzakésre gondolok a Goldmannból... :D )... ;)

Egy kisebb hajítókés (shurikenhez hasonló) olyan 2000 körül van. Egy nagyobb, amit magadnak tudsz súlyozni picit már húzósabb. Igazából engem is érdekelne a késdobálás, úgyhogy majd utánaérdeklődöm, ha van valami, offtopicba felrakom.

És hogy értelme is legyen, hogy ide írtam:
"Don't worry. I struck you with the back of the sword. Oh, sorry. This sword is double-bladed."
"One must admire how well the laws of physics were written."

Zodd

Egy kis Faye Valentine kép
:bsd:

Sky

Látom mióta nem voltam vaskosodott a kínálat...:D
Mess with the best,
Die like the rest...

.Attila

QuoteOriginally posted by Spectre
Egy kisebb hajítókés (shurikenhez hasonló) olyan 2000 körül van. Egy nagyobb, amit magadnak tudsz súlyozni picit már húzósabb. Igazából engem is érdekelne a késdobálás, úgyhogy majd utánaérdeklődöm, ha van valami, offtopicba felrakom.

Átrakom a témát offtopic-ba, oda írok. De hogy én se feleslegesen írjak ide, felrakok egy kis finomságot (asszem nem kell ecsetelnem, honnan): hmm... database error, pedig csak 900 Kbyte

.Attila

Egy kis finomság a Rei (NGE) örülteknek:

Tac-csont

QuoteOriginally posted by deyo
És egy... hogy is mondjam... fura kép:-))
Legalábbis Dirta-ról fura:-))

Kiri a kép. De szerintem a saját rucija sokkal jobban áll neki.
Vandred <== Rullz :D :hopp:


:bsd:  By:Tac-csont